İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Genişlik
Renk
Yükseklik
Tema / Stil
Derinlik
Fiyat
Materyal
Özellik
Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

İstikbal Tv Ünitesi Modelleri ile Salonunuza Şıklık Katın

Modern çizgiyi evlerinize taşıyan İstikbal TV ünitesi modelleri, farklı renk ve tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir. Modern ve klasik çizginin yeni nesil tasarımlarla harmanlanmasını sağlayan İstikbal TV ünite modelleri, farklı dekorasyon fikirlerine öncülük ederek, evlerinizi daha modern bir görünüme kavuşturmaktadır. Televizyonlar için konsol ve tamamlayıcı olmasının yanı sıra, ekstra kitaplık ya da raf kullanım gerekliliğini ortadan kaldıran TV üniteleri, dolap ve çekmece gibi detaylarla odaları daha kullanışlı hale getirmektedir. Eşyalarınızı sergilemeniz ve dekorasyonu zenginleştirmeniz için tercih edeceğiniz raflı üniteler, kitap ve aksesuarların dizilmesi için ideal kullanım alanı oluşturacaktır. Eşyalarınızın genel havasına ve dekorasyonda ağırlıklı olarak kullandığınız renk aralığına bağlı olarak, TV ünitesi modellerinde dilediğiniz renk tonunu ön plana çıkarabilirsiniz. Oturma odası ve salon gibi ortamlarda, televizyonun tamamlayıcı parçası olan İstikbal TV ünitesi fiyatları, seçtiğiniz modellere ve özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel arama yaparak, tüm İstikbal TV ünitesi modellerini inceleyebileceğiniz gibi, model bazlı olarak arama yapabilirsiniz. Aradığınız tüm özellikleri bir ünitede birleştirmenizi sağlayan birbirinden şık İstikbal televizyon ünitesi tasarımlarıyla, televizyonları duvara monte etmeye gerek kalmadan, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Duvar yüksekliği yerine, koltuk yüksekliğinde televizyonları kullanmanızı sağlayan İstikbal Liva TV ünitesi, tüm renk ve boyut seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Spor Şık Tarz İstikbal TV Ünitesi Modelleri

Spor Şık Tarz İstikbal TV Ünitesi Modelleri

Dekorasyonu daha spor ve şık hale getirmek için yeni nesil modern çizgiyle hazırlanan İstikbal Lena TV unitesi, beyaz ve ceviz rengi detaylarıyla odalarınıza şıklık katmaktadır. Tek parça ya da ikili parça olarak tercih edebileceğiniz İstikbal televizyon üniteleri, alt parçasındaki çekmece ve dolap detaylarıyla birçok eşya için saklama alanı haline gelmektedir. Spor şık çizgisini, beyaz ve ekru renklerin birleşimiyle daha modern hale getiren Lena TV ünitesi, oturma alanlarında dekorasyonu ön plana çıkarmanızı sağlayan eşsiz parçalardan biri haline gelir. Açık renkler yerine, lacivert ve ahşap tonlarının bir araya getirildiği eşsiz tasarımları odalarınızda kullanmak isterseniz, spor tarzıyla İstikbal İndigo TV ünitesi sizler için uygun olur. Alt parçasında 3 ayrı geniş çekmece tercih edilen indigo ünite, üst parçasında kapaklı dolap, raf ve kızaklı raf detaylarını barındırmaktadır. Tüm rafları kitaplık ve aksesuar bölümü olarak değerlendirebileceğiniz indigo ünite, arka paneli tamamen lacivert ahşapla tamamlamakta ve televizyonun daha net algılanmasını sağlamaktadır. Televizyonu alt panel üzerinde ayaklı şekilde kullanabileceğiniz gibi, arka panele sabitleyerek, ayaksız olarak da rahatça kullanabilirsiniz. Spor dekorasyon yerine, modern tasarımın klasik ve gold detaylarla bir araya getirildiği parçaları tercih ederseniz, krem rengi ve gold detaylarla öne çıkan İstikbal Elite TV ünitesi tasarımını inceleyebilirsiniz. Özellikle daha şık ve avangart bir tasarım tercih ettiğiniz odalarda, mobilyalarla uyum içerisinde olan elite televizyon ünitesi, alt ve üst parça olacak şekilde ikiye ayrılır. Elite TV ünitesinin en önemli özelliği, krem rengi ve gold cam detaylarının, konsol ve vitrin birleşimi gibi bir görünüm elde etmesidir. Televizyon kullandığınız oturma ve misafir odalarında, konsol ve yemek odası takımının tamamlayıcısı yerine geçen tasarımıyla, odanızın göz alıcı parçası haline gelir. İki parça halinde satılan İstikbal Elite TV ünitesi fiyatı, alt ve üst parçaya göre değişiklik göstermektedir. Aradığınız boyutlarda tercih edeceğiniz Elite TV ünitesi, tercih ettiğiniz özellik ve boyutlara göre fiyatlandırılır. Oturma grubunun ve dekorasyonun genel havasına bağlı olarak, tercih edeceğiniz İstikbal televizyon ünitesi ve konsolların modelini değiştirebilirsiniz.

Dekorasyonda Modern Çizgi Yakalayan İstikbal TV Ünitesi

Dekorasyonda Modern Çizgi Yakalayan İstikbal TV Ünitesi

Modern çizgiyi tüm parçalarında ön plana çıkaran İstikbal Luxe TV ünitesi, beyaz rengin ön plana çıktığı sade ve şık tasarımlar arasında yerini almıştır. Hem TV ünitesi hem de konsol olarak kullanım imkanı sunan Luxe tasarımda, alt parçada 4 ayrı dolap yer almaktadır. Geniş boyutlarıyla oldukça fazla eşyayı içine alabilen alt bölümde, kapak kısımları gold çizgilerle detaylandırılmış ve klasik bir görünüm elde edilmektedir. Yerden yüksek olarak tasarlanan alt bölün, normal TV ünitelerine göre daha yüksek ve gösterişli bir görünüm elde etmektedir. Üst kısmında kullanılan 2 adet büyük dolap ve raf detayı, kitap ve diğer aksesuarlar için ideal alan oluşturmaktadır. Kitaplık olarak kullanabileceğiniz dolaplar, aynı zamanda bardak ve farklı cam eşyalar için de ideal saklama alanı haline gelmiştir. Klasik tarzı, eski model çizgilerle birleştirmekten hoşlanıyorsanız rüstik modelini inceleyebilirsiniz. Krem rengin hâkim olduğu İstikbal Rustik TV ünitesi fiyatı, ürünün boyutuna ve kampanyalara bağlı olarak değişiklik gösterir. Krem rengi rüstik asarımı, minik çiçek işlemeleriyle daha otantik hale getirilen ünitede, altın sarısı çizgiler kabartma olarak kullanılmıştır. Klasik tasarımdan uzaklaşmak istemiyor ve avangart görünümü odalarınızda kullanmayı tercih ediyorsanız, 4 kapaklı olarak hazırlanan rüstik modeli inceleyebilirsiniz. Klasik görünümün, modern dokunuşlarla daha güncel hale gelmesini sağlayan İstikbal Rosalina TV ünitesi modelinde, ayna detayları kullanılarak, daha keskin ve modern hatlar elde edilmiştir. Rosalina modelinde kullanılan alt panelde, 3 kapaklı dolaplar tercih edilirken, üst kısımda dikey cam kapaklı bir dolap ve raf kullanılmıştır. Krem rengi ve beyazın hakim olduğu tasarım, açık renk ya da koyu renkli mobilyalarla tam uyumluluk gösterecektir. Özellikle konsol kullanmak istemiyor ancak odalarda klasik bir parçaya yer vermek istiyorsanız, işlevsel tasarımı ve modern çizgisiyle baron modeli sizler için uygun olacaktır. İstikbal Baron TV ünitesi fiyatları için arama yaparak, ideal bütçe aralığına uygun modeli belirleyebilirsiniz.

Kitaplık Detaylı Trendyol İstikbal TV Ünitesi

Kitaplık Detaylı Trendyol İstikbal TV Ünitesi

Kitaplarınız için ekstra raf ve kitaplık kullanmanıza gerek kalmadan, tüm kitaplarınızı sergileyeceğiniz raflı ünite modellerini tercih edebilirsiniz. Yerden tasarruf etmenizi sağlayan raflı TV ünitesi modelleri, duvar kısmını daha iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktadır. Alt ve üst olarak iki parçaya ayrılan televizyon üniteleri, üst parçada raf ve dolap seçenekleriyle, birçok eşya için saklama alanı oluşturmaktadır. Sade ve minimal tasarımıyla öne çıkan İstikbal Zenit TV Ünitesi, ekstra saklama alanı imkanıyla, odanızın genişliğine göre dekore edilmektedir. Krem rengi ve ahşap detayların bir araya getirildiği Zenit modelinde, istediğiniz parçaları kullanarak televizyon ve raf kısımlarını zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Çoklu dolap, çekmece ve kitaplık ihtiyacını karşılayan Zenit modeli, vitrin ve konsolun alacağı tüm eşyaları rahatça saklamanızı sağlayacak ve odalarınızda modern bir çizgi oluşturacaktır. Spor çizgiyi dekorasyonda yoğun olarak kullanmak isterseniz, lacivert ve ahşap renginin bir araya getirildiği, sade tasarımlı İstikbal Canyon TV ünitesi modelini tercih edebilirsiniz. Kulpsuz ve desensiz düz kapaklarda, mat renk tercih edilerek, daha orijinal ve doğal bir görünüm elde edilmiştir. Alt kısımda 3 adet kapak ve 1 adet raf bulunan Canyon modelin üst bölümünde, 1 adet dolap ve 3 adet raf kullanılmıştır. Açık renk ve minimal tasarımıyla öne çıkan İstikbal Perla TV ünitesi, küçük alanlarda kullanım için ideal boyutlarda tasarlanmıştır. Yumuşak ve sade tasarımlarıyla, oda içerisindeki sadeliği korumanızı sağlayan Perla modeli, raf ve dolap detaylarıyla istediğiniz tüm eşyalar için ideal saklama alanı oluşturacaktır. Farklı modeller arasında seçim yaparken, ideal bütçe aralığını belirlemek için filtre bölümünden seçim yapabilirsiniz. İstikbal Sedef TV ünitesi fiyatı ve diğer modellerin fiyat bilgileri, ürün sayfasında tüm detaylarıyla ele alınmaktadır.