Yıldızlı Ürünler
Boyut/Ebat
Boyut/Ebat
Ölçü
Genişlik
Renk
Fiyat
Çarşaf Türü
Fiyat Geçmişi
Materyal
Taban
Hav Yüksekliği
Üretim Şekli
Özellik
Şekil
Tema / Stil
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

İstikbal

" araması için 345 sonuç listeleniyor

İstikbal

İstikbal

Mobilya ve ev tekstili sektörlerinde önde gelen markalardan biri olan İstikbal, 63 yıllık sektörel deneyimi ile müşteri beklentilerine uygun bir çizgide ürün çeşitliliği sunuyor. Kurulduğu ilk günden bu yana İstikbal, ev dekorasyonunda gereksinim duyulan birçok ürünü tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Yatak odası takımı, yemek odası takımı, salon takımı, oturma grubu, halı, bahçe mobilyası, mutfak oturma grubu, ev ve uyku tekstili ürünleri, aksesuar gibi bir evin ihtiyacı olan çeşitli ürün gruplarını İstikbal markası güvencesiyle tasarlıyor, üretiyor, satışa sunuyor. İstikbal ürünleri ve tasarımları ile dekoratif ev konseptleri oluşturuyor.

İstikbal'le Gelen Uyku Konforu

Mutlu uyanmanın en önemli anahtarının kaliteli bir uyku olduğu hemen herkesçe ifade ediliyor. Uzmanlara göre yeterli ve kaliteli uyku uyumuş bir birey güne mutlu ve daha kolay başlıyor, işine daha hızlı adapte oluyor, iş verimi yüksek oluyor. Bu bağlamda, konforlu bir alanda sağlıklı ve derin bir uyku, en az uykuda geçirilen süre kadar büyük önem kazanıyor. Beden yapısına uygun ve ergonomik bir yatakta gerçekleşen birkaç saatlik uyku, yeterli ve dinlendirici olabiliyor. Diğer bir deyişle, kişinin bulunduğu ortamın ve fiziksel koşulların uykuyu en iyi biçimde desteklemesi gerekiyor. Yatağın ve yastığın rahatlığı, soğuk günlerde kullanılan yorganın ısıyı koruma özelliği, sıcak günlerde ise terletmeyen ürünler, nevresimin beden sağlığına uygun yapısı, kaliteli bir uykunun olmazsa olmaz koşulları anlamına geliyor.

Kaliteli bir uykuya ulaşmak için tercih edilecek yatağın özelliği büyük önem taşıyor. Bir yatağın rahatlığı, bireyleri mutlu bir güne taşımış oluyor. Yatak, yalnızca uyku alanı değil, aynı zamanda günün uyku dışı bölümlerinde de etkin bir de dinlenme alanı görevi görüyor. İstikbal yatak, uyku teknolojisi anlamında geliştirdiği geniş ürün gamını bu kategoride buluşturuyor. Uyku tasarımı kapsamında yenilikler sunan İstikbal, yatak konusunda oldukça fazla çeşitle konforlu bir uyku tasarımına katkı sağlıyor. İstikbal yatak, beklentileri en iyi biçimde karşılamaya yardımcı oluyor. İstikbal çift kişilik yatak, evlenenlerin, ev kuranların, ya da ev dekorasyonunu yenileyenlerin tercihlerinden biri oluyor. İstikbal tek kişilik yatak, çocuk ve genç odalarının ya da geniş olmayan metrekarelerdeki yaşam alanlarının konfora doğru varış noktası oluyor. Hem tasarım hem işlevsellik anlamında oldukça fazla çeşidin yer aldığı İstikbal yatak ürün gamı içerisinden ihtiyaca ve dekorasyon beğenilerine göre bir yatak seçimi yapmak oldukça kolaylaşıyor.

İstikbal yatak çeşitleri kişilerin yaşam kalitesine katkıda bulunacak özelliklerde üretiliyor. İstikbal Optimal yatak, özel örgü kumaş yüzeyi ile rahatlığı sağlayan yoldaki ilk noktayı net bir biçimde belirliyor. İstikbal Optimal yatak üzerinde yer alan Thermofelt sert keçe, vücut ağırlığının tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasına olanak veriyor. Optimal yatak ise, üretiminde kullanılan özel elyaf sayesinde uyku konforunu etkin bir biçimde güçlendiriyor. Yatağın deformasyonunu önlemek adına uygulanan özel ısı işlemi, yay karkasının kullanım ömrünü uzatıyor. Yatağın sünger katmanı yine aynı prensiple ısıl işlem görerek güçleniyor, ürünün kullanım ömrü uzamış oluyor. Optimal yatak, tüm özelliklerine ek olarak, kesintisiz yay sistemi sayesinde uyku keyfi yaşatıyor. İstikbal Premium yataklar, farklı ham maddelerin konfor ve dayanıklılık için bir araya getirilmesiyle tasarlanıyor. İstikbal anti stres yatak, üst yüzeyindeki kumaş özelliği ile stresi azaltmaya yardımcı oluyor. Yatağın kumaş özelliği aynı zamanda su iticiliği gibi özellikli bir verim sağlıyor. İstikbal ödüllü yatak modelleri, görünümleri ve işlevsel özellikleri ile göz dolduruyor.

Değişik ebatlarda tüketicilerin beğenisine sunulan İstikbal yatak çeşitlerinin tamamı modern ya da klasik yatak başları ile kolay bir biçimde tamamlanıyor. Kullanıcıları tarafından oluşturulan İstikbal yatak yorumları, müşteri deneyimlerini içerdiğinden değerli bilgiler içeriyor. İstikbal yatak yorumları, yatak satın almak isteyen bireylere yararlı ve kapsamlı bir yol haritası çiziyor. İstikbal yatak indirim seçenekleri sayesinde bir ya da birden fazla İstikbal yatak sahibi olmak için olanak sağlanıyor. İstikbal kampanyalı yatak alternatifleri arasından evinize ve beğenilerinize en uygun alternatifleri belirleyebilirsiniz. Ürünler arasından detaylı karşılaştırmalar yaparak ihtiyacınıza en iyi biçimde yanıt verecek ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. İstikbal yatak çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesi altında toplanıyor.

Soğuk günlerin en sadık eşlikçisi olan yorganlar, günümüzde mevsimsel özelliklere göre farklılaştırılarak üretildiğinden, yalnız kış mevsiminde değil, yıl boyu keyifle kullanılabiliyor. İstikbal yorgan çeşitleri, pamuk, yün, kaz tüyü, mikrofiber, bambu gibi doğaya uygun ham maddelerden üretiliyor. İstikbal yorgan çeşitleri dört mevsim kullanılabilecek alternatiflerden oluşuyor. Kaz tüyü yorgan, soğuk ortamları en iyi biçimde ısıtıyor. Naturel yorgan %100 pamuk kumaştan üretiliyor. İstikbal Comfort Sleep yorgan esnek ve hafif özellikler taşıyor. Comfort Sleep yorganın kumaş yapısı, uyku esnasında terlemeyi önlüyor. İstikbal Natural Wool yorgan, doğal yünden imal ediliyor. Nem çekme özelliği ve ısı geçirgenliği önleyen sistemi sayesinde bu yorgan her mevsim aynı konforla kullanılabiliyor. İstikbal Self Clean yorgan kendi kendini temizleme özelliği ile öne çıkıyor. İstikbal Self Clean yorganın bu özelliği, kullanım kolaylığına dair önemli bir ipucunun altını çiziyor.

Tek kişilik, çift kişilik ve bebek yorganı gibi ebat seçenekleri de sunan İstikbal yorgan, üretildiği materyallerle doğru orantılı olarak hacim ve ağırlıkta da farklar yaratmış oluyor. İstikbal yorgan modelleri arasından arzu edilen tarz ve ölçüde yorgan bulunabiliyor. Yorgan çeşitleri, aile üyeleri ya da konaklamalı misafirlerin uyku konforunu sağlamaya yardımcı oluyor. Farklı ebat ve materyal özelliklerine sahip yorgan alternatiflerinden bir ya da birkaçını tedarik ederek dört mevsim beden ısınızı ve beden sağlığınızı etkin bir biçimde koruyabilirsiniz.

Ev tekstilinde yatak ve yorganlara ek olarak günden güne yeni yeni ürünler üretiliyor. Yatak ve yastıkları kullanırken korumak da önemli bir iş başlığı haline geliyor. Yastık ve yataklarınızı tüm dış etkenlerden koruyabilmeniz için yeni yöntemlerden bir tanesi dealez kullanımı oluyor. İstikbal alez, yatak ve yastıkları özellikle nemden, kirden uzak tutmak için etkili bir koruma kalkanı işlevi görüyor. İstikbal alez sayesinde istenmeyen lekeler, nem ve ıslaklık, yatak ya da yastık içine geçmiyor. İstikbal alez çeşitleri microfiber, microfiber façalı ve stres free gibi tiplerde sunuluyor. Ter, ıslaklık ve herhangi bir leke, yastık ya da yatak içine ulaşmadan İstikbal alez içinde hapis oluyor ve alez yüzeyinin leke tutmayan özelliği sayesinde de yıkanınca kolaylıkla temizlenmiş oluyor. İstikbal alezin elyaflı yapısı ile sade ve yumuşak bir koruma anlamını taşıyor. Kapitone desenli olarak şık bir biçimde dikiliyor. Fermuarlı kapaması alezin kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlıyor. Böylelikle ürünün işlevselliği de doruğa çıkmış oluyor.

Renkli Tasarımlarıyla İstikbal Ev Tekstili Modelleri

Ev tekstili ürünleri ev dekorasyonunu tamamlayan farklı unsurları içeriyor. Uyku setleri, nevresimler, yastık kılıfları, alezler, çarşaflar, pikeler, yatak örtüleri, battaniyeler ev tekstili kategorisinde yer alıyor. Uyku paketi ise yatak odasının içinde yer alan ürünleri kapsıyor. İstikbal uyku paketi içeriğinde bu kapsamdaki ihtiyaçlara hitap eden estetik ve kaliteli ürünler bulunuyor. Rengarenk uyku setleri kullanmak yatak odalarını hareketlendiriyor. Ayrı ayrı tüm elementleri birleşerek tek bir takım haline gelmiş biçimde üretilen uyku setleri genellikle, yorgan, yastık kılıfı, nevresim, çarşaf ve baza fırfırından oluşuyor. Uyku setlerinin her bir parçası yatak odasının görselliğini öne çıkarıyor. Uyku setleri, yatak odalarının diğer unsurları ile kolaylıkla bütünleşiyor. Takım halinde satılan uyku setleri yatak odalarında göze en iyi şekilde hitap ediyor. Uyku setleri yatak odalarında dekoratif bir görünüm sağlıyor.

İstikbal uyku setleri renk ve desenleriyle göz dolduruyor. Uyku setleri pamuklu ve hava alan kumaş yapısı ile hem estetik duruşu gerçek anlamda güçleniyor hem de beden sağlığı yüksek düzeyde desteklenmiş oluyor. İstikbal uyku setleri içinde yer alan volanlı yastık kılıfları şık bir görünüm yaratıyor. Baza fırfırı yatağın görünümünü güzelleştiriyor. İstikbal uyku seti desenleri spor ve şık ögeler içeriyor. Bu sayede uyku setleri her yaş grubuna hitap edebiliyor. Yatak odası dekorasyonunda parça parça ürün alıp bütünleştirmek yerine, İstikbal uyku seti alarak şık bir görünüm sağlamak çok daha pratik bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yeni evlenecek çiftler uyku setleri satın alarak çeyizlerine de ayrı bir hava katıyor.

Yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayan ve en iyi biçimde görsel zenginliğini arttıran ürünler çeşit çeşit, renk renk nevresim takımları oluyor. Nevresim takımları genellikle, yatak boyutuna uygun bir biçimde imal edilen çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan nevresiminden oluşuyor. Çarşafsız nevresim takımları da üretiliyor. Çarşafsız nevresim takımları ile tek olarak üretilmiş olan fit ya da düz çarşaflar birleştirilerek takım haline getirilebiliyor. Önemli bir gereksinimi karşılayan İstikbal nevresim takımları, işlevselliği ile tartışmasız bir ihtiyaç, görünümü ile yatak odalarının keyif noktası oluyor.

İstikbal nevresim takımları, tasarım ögeleriyle, her tarzdan yatak odaları ile kolay bir biçimde bütünleşiyor. İstikbal nevresim setleri tek kişilik, çift kişilik ve bebek olmak üzere farklı ebat seçenekleri de sunuyor. İstikbal nevresim modelleri, çiçekli, geometrik ya da çizgisel desenleriyle yatak odalarında çeşitlilik yaratıyor. İstikbal nevresim çeşitleri desen özellikleri doğrultusunda, her yaş grubuna hitap ediyor. Spor çizgilere sahip ekoseli ya da geometrik desenli nevresim takımları özellikle gençlerin ilgisini çekiyor. Çiçek desenli nevresim takımları her evde kendine yer buluyor. İstikbal nevresim takımları imal edilirken kaliteli pamuk ya da polyester pamuk karışımı kumaşlar kullanılıyor. Pamuk kumaş özelliği, sağlıklı bir kullanım anlamına geliyor. Polyester karışımı kumaş ise, nevresimin duruşunu iyi muhafaza etmesini, çok buruşmamasını ve yıkanma sonrası da kolay ütülenmesini sağlıyor.

Nevresim takımları daha geniş anlamda bir konseptin uzantısı olarak kullanıldığında bir çeyiz paketinden söz edilmiş oluyor. Evlenecek çiftler evlilik öncesi çeyiz adı verilen bir organizasyonla ev gereksinimlerini karşılıyor. Çeyiz, aynı zamanda tüm ev ihtiyaçlarının tek seferde sağlanması anlamına da geliyor. Çeyiz yapımı esnasında, farklı ürünler tedarik edilip eşleştiriliyor. Bu organizasyon ile yeni bir ev yeni eşyalarla kurulmuş oluyor. Çeyiz paketleri sayesinde ise bu organizasyon oldukça kolaylaşıyor. Çeyiz paketlerinde birçok ürün tek başlık altında toplanarak hem bir kombin halinde sunuluyor hem de birçok ürün tek seferde tedarik edilmiş oluyor. Çeyiz seti, elbette yalnızca yeni evlenenlere özgü bir ürün paketi değil, evini küçük dokunuşlarla güzelleştirmek isteyen herkes çeyiz paketi satın alıyor. İstikbal çift kişilik nevresim takımı çeyizlerin en önemli parçalarından biri oluyor. İstikbal çeyiz paketi dizaynı ile gündelik kullanım ürünlerinden ayrışıyor. Çeyiz paketi, zengin içeriği ve tasarım özellikleri ile çeyiz gereksinimini tam anlamıyla karşılıyor. Saten, tafta, kadife keten gibi özel kumaşlarla ağır ya da modern desenler İstikbal çeyiz paketi üretiminde uygulanıyor. Çeyiz paketi içeriğinde, genellikle torba nevresim, günlük yastık kılıfı, çarşaf, dantelli yastık kılıfı ve yatak örtüsü bulunuyor. Çeyiz paketi günlük kullanım ürünlerinden kumaş ve tasarım özelliğiyle net bir biçimde ayrışıyor.

Kullanışlı İstikbal Mutfak Masaları

Mobilya denilince akla ilk gelen ürünler oturma ve yemek odası oluyor. İstikbal, hayat boşluklarını dizayn ediyor ve dolduruyor. Uzun ömürlü ürünler üretiyor. İstikbal mobilya kategorisinde masa ve masa takımları gerek iç mekan gerekse dış mekanda kullanılabilecek ürünlerden oluşuyor. Mutfak masa takımları, salon takımları, balkon takımları, bahçe takımları, salon yemek odası masa sandalye takımları, kategorinin en önemli parçaları arasında yer alıyor. İstikbal masa takımlarında, insan sağlığını destekleyen ham maddeler kullanılıyor. Bambu, metal, ahşap, sunta, cam gibi birçok farklı ürün tüketici beğenisine sunuluyor. Masa takımları koltuklu sandalyeli olabildiği gibi bank içeren çeşitler de bulunuyor.

İstikbal masa takımları evdeki her metrekareyi etkin bir biçimde kullanabilmeyi sağlıyor. İstikbal salon masaları ve masa takımları yemek odası takımları içeriğinde ya da ayrı olarak tüketicilere sunuluyor. İstikbal, salon masa takımlarını, ahşap, mdf, masif gibi malzemelerden modern ya da klasik temalarda üretiyor. İstikbal mutfak masa takımları cam yüzeyli, mdf gibi özelliklerde üretiyor. Cam mutfak masaları, sıcağa dayanıklı üst yapısı sayesinde, hem yemek hazırlığı sırasında bir tezgah işlevi görüyor, hem kullanım hem de kullanım sonrası temizliği açısından kolaylık oluşturuyor. Mdf mutfak masaları mutfak dizaynı ile uyum sağlıyor. Metal ayaklı masalar, dış mekanlarda hava koşullarının olumsuzluklarına karşın güvenli bir biçimde yer alabiliyor. İstikbal bambu masalar bahçe ve terasları dekore ediyor. Bambu masa takımları ayrıca teras ve balkonları aktif olarak kullanılan yaşam alanlarına çeviriyor. Ahşap masalar, iç mekanlarda evin diğer dekorasyon ürünleri ile bütünleşiyor. Dekorasyonun tamamlayıcısı oluyor. Masa takımları evin her köşesinde kendine yer bulan özelliklerle donatılıyor.

Her masa konseptinin sandalyeleri de aynı ruhun ayak izlerini takip ediyor. Koltuk tipi bambu sandalyeler, deri kaplı sandalyeler, ahşap ve deri ağırlıklı sandalyeler ile şık görünüm elde ediliyor. Sandalyelerin konforlu oturma ve sırt bölümleri ve estetik görünümleri ile de İstikbal masalar en iyi şekilde tamamlanıyor. İstikbal sandalyeler, kullanım anında bedeni yormayan ve uzun saatler masada geçirmeyi mümkün kılan tasarım özellikleri ile yaşam alanlarındaki yerini alıyor.

Hayatı Kolaylaştıran İstikbal Ürünleri

İstikbal outlet online satış, ürün çeşitliliği ile donatılmış bir özellik taşıyor. Gerek sezon içi ürünler gerek İstikbal outlet satış ürünleri bu bölümde geniş bir çeşitlilik yelpazesiyle yer alıyor. İstikbal indirim ve outlet online satış kapsamında yatak, yorgan, uyku seti, nevresim takımı, pike, yatak örtüsü, çarşaf, yastık kılıfı çeyiz paketi ve daha birçok ürünü erişilebilir fiyatlarla satışa sunuyor. Ulaşılabilir seviyelerdeki İstikbal fiyat listesi ürünleri tüketiciler ile buluşturuyor.

Trendyol'da yataktan yorgana, nevresimden çarşafa, yastık kılıfından uyku setine, yastıktan alez ve çeyiz setine kadar bir evde bulunması gereken ya da evinizi güzelleştirebilecek tüm ürünleri bulabilirsiniz. Geniş bir ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarla modelleri inceleyebilir, tek dokunuşla kolaylıkla satın alabilirsiniz. İstikbal marka ürünler arası karşılaştırma yapabilir, setler oluşturabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı İstikbal marka ürünler ile incelikle donatabilirsiniz. Trendyol'un hızlı refleksleri ve müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde, satın aldığınız ürünün hızlıca kapınıza gelmesini mümkün kılabilirsiniz.