Yıldızlı Ürünler
Yatak Cinsi
Fiyat
Materyal
Tip
Ölçü
Genişlik
Fiyat Geçmişi
Renk
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
"

İstikbal Mobilya

" araması için 72 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Şık Tasarımlı İstikbal Mobilya Modelleri Trendyol'da!

İstikbal Mobilya, Türkiye’nin en popüler markalarından biridir. Markanın ürettiği ürünler, kalite ve şıklığı ile ön plana çıkar. Pek çok farklı kitleye rahatlıkla ulaşabilen bir marka olan İstikbal, klasik mobilya tasarımlarını farklı seriler ile çeşitlendirmektedir. Bunlar arasında en çok sevilenlerden biri, İstikbal Mobilya Avangart serisi olarak öne çıkar. İstikbal Mobilya, kitaplık modelleri ile çalışma odalarına da girmeyi başarmıştır. Buna ek olarak İstikbal Mobilya duvar üniteleri de kitaplık amacıyla kullanılabilmektedir.

Evin her noktasına özel bir parça sunabilen İstikbal, antre mobilyaları ile dikkatleri üzerine çeker. Hizmet alanını ev ile sınırlı tutmayan marka, ofis mobilyaları konusunda da bir popülarite yakalamıştır. İstikbal büro mobilyaları, bir ofisin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılara sunulur.

Rahat ve Konforlu Ortamların Mimarı İstikbal Mobilya

Rahat ve Konforlu Ortamların Mimarı İstikbal Mobilya

Yaşamın başladığı ilk zamanlardan bu yana insanların kendini güvende hissedecekleri bir alan ihtiyacı hep olmuştur. Eski çağlarda insanlar kendilerini vahşi hayvanlardan ve kötü doğa koşullarından korumak için çeşitli malzemelerle ev inşa etmişlerdir. Yaşam alanlarında bulunan oturma ve yatmak için kullanılan eşyalar topraktan yapılmıştır. İlk ahşap mobilya kalıntıları ise milattan önce 2700’lü yıllara ait olduğu düşünülmektedir. O günlerden bu zamana gelişen ev içi yaşam alanları ve ihtiyaçlar aile yaşantısına uygun hale getirilerek konforlu bir şekilde tasarlanmaktadır. Çekirdek aile bireyleri için düzenlenen bir kaç odalı evler, asansörlü yapılar ve ihtiyaca yönelik mobilyalar üretilmektedir.

İhtiyaç haricinde kişinin tarzına göre seçebileceği birçok çeşitliliğe sahip İstikbal Mobilya her kişinin zevkine yönelik ürünler bulundurmaktadır. Her kişinin ihtiyaç duyduğu mobilyalar evin her odasında kullanılmaktadır. Genellikle aile kurmak için bir araya gelen çiftler tarafından öncelik olarak ev mobilyası bakılmaktadır. Özellikle İstikbal Mobilya yatak odası her gelinin isteyeceği şıklıkta ve konforda ürünler barındırmaktadır.

Kişiler genellikle bulundukları evin büyüklüğüne göre mobilya seçmektedirler. Küçük bir evde dar bir salona sahip olan kişiler genellikle kullanım alanı açısından İstikbal Mobilya köşe takımları tercih edebilmektedir. Sadece küçük ev sahipleri değil kendi tarzını yansıtmak isteyen kişiler tarafından da köşe takımları kullanılabilmektedir.

Evin büyüklüğü ve aile içi birey sayısı mobilya alımında her ne kadar önemli ise yatıya misafir ağırlamayı seven kişiler tarafından da İstikbal Mobilya çekyat kullanımı oldukça fazla olmaktadır. İstikbal yataklı koltuk takımları, bu amaç için kullanılabilir. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için oldukça konforlu olan çekyatlar yatak odası sayısı yetersiz olan evler tarafından kurtarıcı bir ürün olarak görülmektedir. Ayrıca İstikbal Mobilya, yataklı kanepeler de üretmektedir.

Üretilen İstikbal Mobilya çekyat takımlarının bazalı olanları da mevcuttur. Yeterli saklama alanı bulunmayan evler için bazalı çekyatlar oldukça kullanışlı bulunmaktadır. İstikbal Mobilya baza modelleri başlık çeşitlerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışanlar tarafından bitmeyen işler evlere götürülürken, çocuklar için ödev yapmanın en rahat yolu gerekli koşulları sağlayacak İstikbal Mobilya çalışma masası modelleri olmaktadır.

Evin kullanım alanına ve dekorasyonuna uyumlu birçok boyut ve farklı çalışma masası modelleri bulunmaktadır. Sandalyede oturarak çalışmak istemeyenler için evin konforlu alanlarında kullanımı ve taşıması rahat farklı modeller de mevcuttur. Portatif katlanan, arzuya göre duvara monte edilebilen, çekmeceli veya kitaplık seçenekli birçok ürün tasarımı yapılmaktadır. Farklı renklerde çalışma masaları, ahşap veya metal ayaklı birçok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Tarzınızı Evinize Yansıtacağınız İstikbal Mobilya Koltuk Takımları

Tarzınızı Evinize Yansıtacağınız İstikbal Mobilya Koltuk Takımları

Evi ev yapan içindeki insanlar ve onlara ait eşyalar olmaktadır. Kişilerin seçtiği mobilyalar ve eşyalar ile betondan daireler sıcacık bir yuva haline gelmektedir. Konforlu bir yaşam için seçilen mobilyalar günlük yaşamda kişilerin hayat kalitesini arttırmaktadır. Seçilen mobilyaların konforu, kalitesi ve kullanım süresi oldukça önem taşımaktadır. Bununla birlikte evin dekorasyonuna ve kişilerin zevkine uyması ayrıca mühim bir konudur. İlk olarak güven ve kalite arayanlar tarafından İstikbal Mobilya koltuk takımları aynı zamanda konforlu ve şık olduğu için tercih sebebi olmaktadır.

Kişilerin tarzına göre değişen ev dekorasyonunda mobilyalar ve koltuklar tek tip ve aynı tarzda seçilirken, kendi stilini evine yansıtmak isteyenler tarafından İstikbal Mobilya oturma grupları ile farklı koltuklar bir araya getirilebilmektedir. Mobilya tercihi yapılırken en mühim konulardan biri de dolap seçimi olmaktadır. Odanın büyüklüğüne göre seçilen dolaplar birçok boyut ve renk seçeneğine sahip olmalıdır. Üretim aşamasında kullanılan malzemenin kalitesi alınan dolabın da kullanım süresini belirlemektedir. Farklı birçok tarz ve rengi barındıran İstikbal Mobilya dolap seçenekleri için sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir evin olmazsa olmazı mobilyalarıyken onları tamamlayan en önemli unsurlardan biri de halılardır. Özellikle halı ve perde seçimi mobilyalar alındıktan sonra yapılmalıdır. Mobilyaların tarzına ve rengine uygun seçilecek İstikbal Mobilya halı ile birlikte mükemmel uyum yakalanabilmektedir. Spor ve klasik tarzda seçilen mobilyalara asimetrik çizgili ve soft tonlarda halı tavsiye edilirken, avangart ve gösterişli salonlar için ise klasik çizgilere sahip ya da çiçekli halılar önerilmektedir. Bunun haricinde mobilya ve halı seçimini etkileyen diğer bir etken parke rengi göz ardı etmemekte fayda bulunmaktadır.

Kalabalık aile olmak bir yandan keyifli iken diğer yandan ev içi yaşam alanları için sıkıntı yaratabilmektedir. Bu durumun en büyük kurtarıcısı olan İstikbal Mobilya ranza çeşitleri ile istenilen farklı renk ve tarzda mobilya ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Çocuklu ailelerin rahatlıkla kullanabildikleri ranza 2 veya 3 kişi kapasiteli, arzuya göre ahşap ve metal olmak üzere üretilmektedir. Ayrıca yatma alanı haricinde çalışma masası, çekmece ve dolap içerikli tasarımlar da bulunmaktadır.

Bazı kişiler spor mobilyalar tercih ederken, kimileri ise daha gösterişli ve ışıltılı eşyalar seçmektedir. Bu durum tamamen kişilerin tarzı ile alakalı bir durum olmaktadır. Klasik mobilya tutkunları tarafından seçilen İstikbal Mobilya avangart modelleri şıklığın ve zarafetin mobilya hali olarak görülmektedir.

İşlevsel ve Kullanışlı İstikbal Mobilya Çeşitleri

İşlevsel ve Kullanışlı İstikbal Mobilya Çeşitleri

Ev alışverişinin demirbaşı sayılan mobilyalar genellikle uzun süreli kullanım için öncelikli olarak kalitesi ile gündeme gelmektedir. Kaliteli ürünlerin kullanım süresi uzarken, dekorasyon ile uyumu da göz ardı edilmemelidir. Bununla birlikte seçilecek eşyanın evin parke veya duvar rengine uyumuna kadar birçok etken bulunmaktadır. Seçilen mobilyalar ile kullanılacak perdeler ve halılar da evin bütünlüğünü tamamen etkileyecek etkenler arasında bulunmaktadır.

Yeni ev kuracaklar için önceliğin olduğu ev eşyası İstikbal Mobilya düğün paketi ile kişilere özel fırsatlar sunmaktadır. Kullanıcıların ürün olarak ilk etapta dikkat ettikleri silinebilir veya leke tutmama özelliğinin olup olmadığıdır. Özellikle İstikbal Mobilya kanepe seçenekleri ile uygun fiyata, kaliteli ve yatak olma özelliğine sahip bazalı ürünler bulunmaktadır. İsteğe göre şık ve kendine özgün tasarımları ile bazasız olarak da üretilmektedir. Yatak odası takımlarının en önemli parçası olan gardırop, içerdiği gizli çekmece ve raf sayıları ile birbirinden farklı seçenekleri kişilerin ihtiyacına göre tasarlamaktadır.

Birbirinden kullanışlı ve her tarza uygun modellere sahip seçenekleri ile İstikbal Mobilya gardırop modellerine sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel bölmeli, raylı sistemli ve isteğe göre dolap üstü aynalı modeller de mevcuttur. Ayrıca içi ve üzeri led aydınlatma özelliğine sahip birçok model de bulunmaktadır. Genellikle yeni evlenecek çiftler veya evini yenileyecek kişiler tarafından beklenen ve oldukça talep gören İstikbal Mobilya kampanya fırsatları fazlasıyla talep edilmektedir. Genellikle kampanya içerikli ürünler yeni evlenenler için düğün paketi adı altında satılmaktadır. Koltuk takımı veya salon takımı olarak da paket halinde satılan mobilya kampanyaları bulunmaktadır. Özellikle yılsonu ve düğünlerin ayrıca ev tadilatlarının, yeni mobilya ihtiyacının olduğu ayrıca her bütçeye uyan kampanyalarda çeşitli olarak temin edilmektedir.

İhtiyaca yönelik kampanyalı İstikbal Mobilya ürünlerine, mobilya, düğün paketlerine ve koltuk gruplarına Trendyol aracılığı ile satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden satın alınan İstikbal Mobilya yorumları bölümüne ulaşabilir ve daha önce ürün alan kişilerce yapılan yorumlar aracılığı ile de gerekli bilgiler edinebilirsiniz. Yapılan yorumlar aracılığı ile alınabilen tavsiyeler üzerine kişiler kendi mobilyalarını seçerken zorluk yaşamamaktadır. Hemen hemen her ay farklı mobilya çeşitlerinde indirim uygulanmaktadır. Genellikle özel zamanlara denk gelen büyük indirimler çoğunlukla her ay farklı fiyatlar ile çeşitli mobilyalar üzerinde sağlanmaktadır. Trendyol üzerinden İstikbal Mobilya indirim seçeneklerine göz atabilir ve istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

İstikbal Mobilya Modelleri ve Evlerinizde Farklı Bir Hava

İstikbal Mobilya Modelleri ve Evlerinizde Farklı Bir Hava

Mutlu çiftlerin bir araya gelip yuva haline getirdikleri evleri aldıkları eşyalar ve onlara yükledikleri anlamlarla sağlanmaktadır. Alınan ilk masa, sandalye, koltuk takımı gibi ya da ilk yemek yenen masa ve yemek tabakları her anının şahitleri gibidir ev içinde ki eşyalar. İstikbal Mobilya masa takımı modelleri, özellikle yeni ev dizme sürecinde tercih edilir. Büyük anlamlar yüklenir, özenle seçilir her bir parça ve titizlikle kullanılmaktadır yıllarca.

Evli çiftler için aile olmanın anlamı çocukları olunca büyümektedir. Dünyaya getirilen bir yaşam ve bir birey daha olmaktadır ev içinde. Bebekler için alınan odalar ileri yaşlarda kullanılmamaktadır. Fakat ilerleyen yaşlarda herkes gibi kendi odasının olmasını istemektedir çocuklar.

İstikbal Mobilya genç odası bu konuda birçok farklı yaşa hitap eden özellikle gençler için farklı özelliklere sahip odalar üretmektedir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip genç odaları çeşitleri bulunmaktadır. Değişik özelliklere ve renklere sahip, genç erkek ve kızların kendi stillerini yansıtabilecekleri birçok model seçenekleri ile üretilmektedir.

Sadece takım olarak değil tek parça halinde de satın alınabilen İstikbal Mobilya çeşitleri bünyesinde her evin ihtiyacı olan birçok ürün barındırmaktadır. Bunlar arasında bulunan berjerler, puf, orta sehpa, baza başlığı, yataklar ve bunun gibi birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. İstikbal Mobilya çocuk odaları da benzer şekilde set hâlinde satın alınabilir. Buna ek olarak İstikbal Mobilya berjer modelleri ayrıca satın alınıp çocuk ve genç odalarında kullanılabilir.

Bir evin olmazsa olmazlarından sayılan İstikbal Mobilya yemek odası aynı zamanda oturma ya da salon takımı ile de birlikte satılabilmektedir. Genel olarak takım alınan mobilya ürünleri kişiler tarafından en sık tercih edilen durum olmaktadır. Stil sahibi kişiler tarafından farklı ürün mobilyaları bir araya getirerek oluşturdukları kendi dekorasyonları da bulunmaktadır.

Ufak veya çocuklu aileler için özellikle mutfak alanında yemek daha çabuk ve kolay olmaktadır. Özellikle çalışan anne ve babalar söz konusu olduğunda, genellikle zaman kısıtlaması olduğundan yemekler mutfak alanında daha kolay hazırlanıp yenebilmektedir. Masalar ve İstikbal Mobilya mutfak sandalyeleri sayesinde bu süreç daha kolay olur. İstikbal Mobilya baba koltuğu ise yemek sonrası keyifli zaman geçirmek isteyen babalar için idealdir.

İstikbal Mobilya mutfak masası ürününe farklı tasarımları ve renk çeşitleri ile mobilyalarınıza uyumlu modellere internet sayfamız aracılığında erişim sağlayabilirsiniz. Misafir ağırlamayı sevenler özellikle salon takımlarına ayrıca özen göstermektedir. İstikbal Mobilya köşe mutfak masası ile mutfakları bir çeşit salon olarak kullanmak da mümkündür.

Birbirinden şık ve özel tasarımlar sayesinde İstikbal Mobilya salon takımı çeşitliliği kişilerin kendi tarzını yansıtabilmektedir. Genel olarak evlenecek olan çiftlere özel hazırlanan İstikbal Mobilya çeyiz paketleri hem uygun fiyata hem de kaliteye aynı zamanda sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. İçerik olarak farklı tasarımların bir araya getirildiği çeyiz paketleri sayesinde kişiler kendi tarzlarına uygun olan mobilyaları seçebilmekteler.

İstikbal Mobilya ile Evlere Farklı Dokunuşlar

İstikbal Mobilya ile Evlere Farklı Dokunuşlar

Aile bireylerinin gün içerisinde ya da işten gelen ev büyükleri ve çocuklar tarafından en çok vakit geçirilen yer oturma odaları olmaktadır. Dinlenme ve aile olarak birlikte vakit geçirilen yer olan oturma odası mobilyaları bu konuda oldukça önem taşımaktadır. Sürekli kullanım açısından konforlu ve kaliteli ürünlerin burada yeri çok farklıdır. İstikbal Mobilya oturma odası sağladığı rahatlık ve uzun ömürlü ürünleri sayesinde aileler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında olmaktadır. Oturma odasında rahatlığın ön planda olması durumu ve koltukların leke tutmama özelliği ve silinebilirliği açısından kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Ev içi ihtiyaç duyulan mobilya takımları çeşitlilik bakımından oldukça fazla ürün barındırmaktadır. Kişilerin kendi dekorasyon zevkine göre seçebilecekleri İstikbal Mobilya takımları uzun yıllar güvenilir kullanım ve garanti kapsamında internet sayfamız üzerinden sahip olunabilmektedir. Seçim konusunda zorlanan kişiler için özel olarak tasarlanan mobilya takımları ile evlere farklı dokunuşlar yapılabilmektedir. Özellikle oturma alanının önemli olduğu evlerde kişiler koltuk seçimlerinde oldukça titiz davranmaktadır. 3’lü, 2’li veya tekli koltuk seçimi yaparken konforun ön planda olması nedeniyle İstikbal Mobilya L koltuk ürünleri vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Özellikle televizyon koltuğu ile keyifli ve rahat anlar kişiler tarafından yaşanabilmektedir.

Evlerde vaktin en çok geçirildiği alanlardan olan oturma odasının olmazsa olmazı İstikbal Mobilya tv ünitesi olmaktadır. Birçok farklı boy, renk ve tasarımlardan oluşan tv üniteleri bulunmaktadır. Tv ünitesi seçimi yapılırken farklı ebatlarda ve yüksekliklerde tercihler yapılabilmektedir. Ayrıca her evin ihtiyacı olan İstikbal Mobilya ürünleri ile farklı renk ve tasarımlar sayesinde kişiler kendilerini yansıtabilmektedir. Birbirinden şık tasarımlar ile üretilen puflar ev içerisinde istenilen yere konumlandırılarak farklı bir dekorasyon alanı yaratılabilmektedir.

Yedek yatak ihtiyacı olanlara özel üretilen ve fazla yer kaplamadığı için tercih edilen katlanabilir somya ile misafir ağırlamak daha kolay olmaktadır. Ayrıca sadece ev içi değil bahçe ve balkonlarda kullanılabilecek mobilya çeşitleri farklı renk ve model seçenekleri ile satılmaktadır. İstikbal balkon mobilyaları ile evde farklı bir yaşam alanı yaratılabilir. Evin genel olarak salon ve oturma odasında kullanılan orta, yan ve zigon olarak İstikbal Mobilya sehpa çeşitleriyle her yere uyum sağlayan modeller içermektedir. Farklı renk ve modellerde üretilen sehpalar, her tasarıma uygun seçeneğe sahip bulunmaktadır. Misafir ağırlama esnasında özellikle sık kullanılan yan sehpalar bir nevi ev içi yardımcı mobilya görevi görmektedir.

İstikbal Mobilya Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Herkes tarafından uzun yıllar kullanmak amacıyla alınan mobilyalar kalite bakımından farklılık göstermektedir. Mobilyalar üretim aşamasında imal edildikleri malzemelerle kullanım süresini belirlemektedir. Birçok çeşit malzeme ve kalite ile tasarlanan ürünler aralarında fiyat farklılıkları göstermektedir.

Tasarım olan mobilyalar bulundukları kategoriye göre fiyatlandırılıp satılmaktadır. Ucuz malzemenin kullanıldığı mobilyalar bu yüzden fiyat performansı iyi olsa bile kullanım açısından kısa sürmektedir. Mobilya alımında en dikkat edilmesi gereken hususlardan ilki iyi kalite ve uzun kullanım getirirken, uygun fiyatlı olması ucuz olduğu anlamına gelmemektedir. İstikbal Mobilya ürünleri ve fiyatları, bu açıdan avantajlıdır.

İstikbal Mobilya fiyatları ile her bütçenin satın alabileceği birçok ürün grubu ve mobilyalar üretilmektedir. Trend olan ve her daim moda olan ürünler ve farklı tasarımların bir arada sunulduğu İstikbal Mobilya modelleri için gerekli bilgi ve fiyat içeriklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Üretimi yapıldıktan sonra her sene mobilya moda sektörü ile değişen ürünler kişilerin alımına İstikbal Mobilya outlet üzerinden satışa sunulmaktadır. Outlet üzerinden indirimli birçok ürüne kişiler sahip olabilmektedir. Salon takımı ürünlerinden olan konsollar ev hanımlarının en önemli depolama alanlarından diyebiliriz.

Özel mutfak eşyalarının sadece misafir için kullanılan yemek takımları bu konsollar içerisinde muhafaza edilmektedir. İstikbal Mobilya konsol modelleri ile ister oturma odasına veya salona uygun model ve renkleri ile uyum sağlanabilmektedir. Yemek masaları ailenin bir bütün içinde saatlerce en çok vakit geçirdikleri yer olmaktadır. Bu durum beraberinde rahatlığı arayanların en çok düşündüğü durum haline getirmektedir. Hoş sohbetlerin ve keyif çaylarının içildiği anlarda İstikbal Mobilya sandalye modelleri kişilere rahatlık sağlarken güzel anlarının tadını çıkarmada konfor sağlamaktadır. Yatak odaları kıyafet ve diğer hemen hemen bütün eşyaların tutulduğu alan olmaktadır. Gardıropların ve komodinlerin yeterli sayıda çekmeceleri bulunmadığından, kişiler genellikle şifonyer tercih edebilmektedir.

Yeterli çekmece sayısı ve derinliği sayesinde kişilere kullanım kolaylığı sunan İstikbal Mobilya şifonyer modelleri tek başına alındığı gibi yatak odası takımları ile beraber de satılabilmektedir. İç çamaşırı ve birçok ürünü içerisinde muhafaza edebilen şifonyerler tüketiciler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Yatak odasında bulunan gardıroptan sonra en önemli ürün şifonyer olmaktadır. Tasarım şekillerine göre değişiklik gösteren şifonyer modelleri kişinin isteğine göre aynalı olarak da kullanılmaktadır. Şifonyerde bulunan çekmece sayısı ise kişinin ihtiyacına yönelik tercih edilmekte ve birçok farklı çekmece sayısına sahip farklı modeller bulunmaktadır. İstikbal model yatak odası ve diğer tüm ürün grupları için Trendyol online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.