Koroplast Kirli Ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti PRKPR0008

Satıcı : makromanya
594 TL
Koleksiyona Ekle
Son 8 ürün
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
584,50 TL
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
620,75 TL590 TL

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Koroplast Kirli Ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti

Geri Bildirim Ver
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Koroplast temiz ve kirli suyu ayıran temizlik seti ile «çift etkili temizlik» Özel olarak geliştirilen kirli ve temiz suyu ayıran sistem, mikrofiber paspasın her zaman temiz su ile yıkanmasını sağlar.
 • Ergonomik ve katlanabilir döner başlık ile her alana kolayca ulaşır.
 • Makinada yıkanabilen hızlı kuruyan %100 mikro fiber yapıdaki paspas güçlü su emiciliğe sahiptir ve hızlı kurur.
 • Kovanın altında bulunan tıpa kirli suyun kolayca boşaltılmasını sağlar.
 • Dayanıklı plastik kova ve paslanmaz çelik sapa sahiptir. Islak ve kuru zeminde kullanıma uygundur.
 • Kutu içeriği: 2 adet mikrofiber bez, mop sapı, kova, mop başlı, kullanım kılavuzu Ürün özellikleri ve kullanım yönlendirmeleriniz: Www.Youtube.Com/watch?V=o74epyty-Pc Ürün kullanımı: 1. Mikrofiber bezi, yuvarlak mop başlığındaki tırtıklı sistemile kolayca birbirine yapıştırın.
 • 2. Taşıma kollarını açarak iç bölümdeki temiz su kovasınıçıkartın.
 • 3. Temiz su kovasının üst plakasını çıkartarak temiz su iledoldurun ve tekrar plakayı takın.
 • 4. Temiz su kovasını kolların yerine oturmasına dikkat ederekkirli su kovasının içine yerleştirin.
 • Yıkama: Mop sapını 90 Derece dik pozisyona, yuvarlak mopbaşlığını ise döner mekanizma ile aynı hizaya getirin.
 • Saptaki mandalı kaldırın ve başlığı aşağıdoğru itip bastırarak mekanizmanın dönmesini sağlayın.
 • Dışarı çıkan temiz suyun mikrofiber bezitemizleyebilmesi için mop sapını 3-5 kez aşağıya doğru itin.
 • Kurutma: Mop sağının dönen mekanizmadan Bir kademe yani yaklaşık 3 cm yukarı kaldırınve asansörlü mekanizmaya bastırıp döndürerek bezin suyunu sıkın.
 • Ardından başlığı 45 derecelik açıya getirerekkendinize doğru çekin ve kovadan ayırın.
 • Işlem tamamlandıktan sonra mop sapı üzerindekimandalı kapatarak koroplast’la çift etkili temizliğe başlayabilirsiniz.
 • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Listelenen fiyat 8 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Çeşit Set
Geri Bildirim Ver

Koroplast Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti

Her evde kullanılan ve yer silme işlerinin sevilen yardımcıları olan mikrofiber bezli setler, kiri tozu hapsettikleri için tercih sebebidir. Tüm zeminlerde kullanıma uygun özellikleriyle dikkat çeken setlerin ayarlanabilir sopa ve döner başlık tasarımları beden gücünü azaltır. Uygulama esnasında büyük konfor sağlayan bu özellikler aynı zamanda işleri kolaylaştırarak kısa sürede bitmesini sağlar. Titizlik ve incelik gerektiren bu işler söz konusu olduğunda kullanılan ürünlerde bazı ek özellikler aranır. Koroplast kirli ve temiz suyu ayıran temizlik seti yenilikçi özellikleriyle dikkat çeker. Özel kovası, mikrofiber bezi ve ayarlanabilir sopasının fonksiyonel tasarımı temizlik sırasında hayatı kolaylaştıracak detaylar içerir. Kirli ve temiz suyu özel bir sistem ile ayırarak hijyen imkanı sunan bu ürünü tüm yaşam alanlarını silmek için kullanabilirsiniz.

 • Etkili hijyen
 • Fonksiyonel tasarım
 • Pratik kullanım

Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Koroplast Set Özellikleri

Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Koroplast Set Özellikleri

Temizliği keyfe dönüştüren ürünler arasında yer alan Koroplast temizlik seti kirli suyu temiz sudan ayıran kova haznesine sahiptir. Bu özelliği ile etkili bir hijyen olanağı sunan ürünün özel tasarım kovası pratik şekilde kullanılabilir. Çift etkili temizlik imkanı veren ürünün dip bölmesinde kalan kirli su, kovanın dibindeki tıpanın yardımıyla pratik şekilde boşaltılabilir. Mikrofiber paspasın sürekli hijyenik suyla temas etmesini sağlayan bu özel sistem aracılığıyla kısa sürede çift etkili bir işlem yapabilirsiniz. Ürünün mikrofiber özelliğe sahip güçlü su emici paspası, tozları ve kiri üzerine hapseder ve makinede yıkanabilir. Hızlı kuruma özelliğine sahip bu özel paspas kiri yüzeyden hızla söker alır. Katlanabilir döner başlığının verdiği avantajla her yere ulaşabilen ürün, oldukça ergonomiktir. Koroplast temizlik kova seti ile tüm zeminleri etkili bir şekilde silebilirsiniz.

Koroplast Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti Yorumları

Koroplast Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti Yorumları

Koroplast kirli ve temiz suyu ayıran temizlik seti yorumları ürünü kullanan müşterilerin olumlu görüşlerini içerir. Seti deneyimleyerek performansı ve kullanımı hakkında detaylı anlatım sunan bu şeffaf yorumlardan faydalanarak karar sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Dayanıklı malzeme ve paslanmaz çelik saptan üretilen bu fonksiyonel set uzun süre kullanım vadeder. Dayanıklı yapısıyla tercih sebebi olan ürünün kutu içeriğinde 2 adet mikrofiber bez, mop gövdesi, mop başlığı ve kullanım klavuzu bulunur. Kurulum detayları kitapçıkta belirtilen ergonomik tasarımlı bu ürünü pratik şekilde takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Islak veya kuru tüm zeminleri pratik şekilde silebileceğiniz Koroplast setin bez tasarımı yuvarlak biçimdedir. Mop ucuna sıkı cırtlarla tutunan ve kayma yapmayan tasarıma sahiptir. İşiniz bittiğinde bezi çıkarıp makinede yıkayabilir ve ihtiyaç halinde yedek bez ile işlerinizi kesintisiz şekilde yapabilirsiniz.

Koroplast Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti Fiyatı

Koroplast Kirli ve Temiz Suyu Ayıran Temizlik Seti Fiyatı

Koroplast kirli ve temiz suyu ayıran temizlik seti fiyatı ürünün kalitesi, üretim süreci, kullanım ömrü ve fonksiyonel tasarımı göz önüne alınarak belirlenir. Kirli suyu alt bölmeye ayırarak çift katmanlı bir hijyen olanağı veren ürünün %100 mikrofiber bezi de emicilik ve işlem hızı vadeder. Yüksek emiş gücü sayesinde ahşap zeminler için güvenli kullanım imkanı veren ürünün ardından kurulama yapmanıza gerek kalmaz. Döner saplı tasarımıyla bezi sıkarak üzerinde çok az su kalmasını sağlar. Kullanım sırasında zeminde kolay hareket edip her yere ulaşması beden gücünü azaltmak açısından avantaj teşkil eder. Zamandan tasarruf etmek adına uygun bir seçenek olan bu ergonomik ve kullanışlı ürünle hızlı bir şekilde tüm zeminleri silebilirsiniz. Temizliği keyfe dönüştüren Koroplast sete Trendyol aracılığıyla sahip olarak evinizi konforla silmeye başlayabilirsiniz.