Avantajlı Ürünler
Fiyat
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Temizlik Gereçleri

" araması için 64977 sonuç listeleniyor

Kaliteli Temizlik Gereçleri Trendyol'da!

Hayatın her alanında çokça ihtiyaç halinde olan temizlik gereçleri, büyük işlevsellik gösterir. Pratik ve rahat kullanım sağlayan ürünler, müşteriler tarafından oldukça tercih edilir. Her evde yer verilen kaliteli gereçlerden biri olan süpürge, kolay kullanım avantajı ile oldukça beğenilir. Çeşitli boylarda, renklerde ve sistem özelliklerine göre farklılık gösteren ürünler, müşterilere pek çok farklı seçenek sunar. İhtiyacınıza ve evinize uygun ürünü belirleyip kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Avantaj sağlayan temizlik gereçleri indirim günlerinden faydalanarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kararsızlık yaşadığınız ürünlerde gerçek müşteriler tarafından yapılan temizlik gereçleri yorum yazılarını okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm çeşitleri Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hayatın Her Alanında Temizlik Gereçleri

Hayatın Her Alanında Temizlik Gereçleri

Hafif ve rahat kullanım kolaylığı sağlayan malzemeler, her kadının istediği ürünler arasında yer alır. Bu alanlarda rahat kullanım sağlayan mop, kaliteli malzemeden yapılarak uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Oynayabilir başlığı sayesinde efor sarf etmeden istediğiniz yüzeyde kolay bir şekilde işleminizi yapabilirsiniz. Başında bulunan kaliteli bez sayesinde istediğiniz yerleri rahatça parlatabilirsiniz. Ayriyeten uzun sapı sayesinde belinizi bükmeden işleminizi rahatça yapabilme şansını yakalayabilirsiniz. İşlevsellik gösteren ürünlerden bir olan paspas, yüzeylerde bulunan su birikintisini pratik bir şekilde hemen çeker. Su tuttuğunuz yüzeyi elinize bu ürünü alarak kolayca çekme işlemini yapabilirsiniz. Temizlik gereçleri tavsiye yazılarını okuyarak hangi malzemenin pratik olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Mutfak temizliği için bulaşık süngeri modellerine de bakabilirsiniz. Farklı ebatlarda, renklerde ve malzemeden oluşan sünger, müşterilere geniş ürün yelpazesi sunar. Kaliteli yapısından dolayı bulaşıklarınızda kirleri bırakmayarak hemen yok eder. Beklentinize uygun süngeri alıp hemen kullanma avantajına sahip olabilirsiniz. Tüm ev işi araç, gereçlerini Trendyol'da bularak temizlik gereçleri satın alabilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Temizlik Gereçleri Modelleri

Kolaylık Sağlayan Temizlik Gereçleri Modelleri

Temizlik fırçası, tel tel başlığı sayesinde istediğiniz yerdeki kirleri hemen toplar. Tutulabilir sapı sayesinde eğilmeden dip köşelerde bulunan çöpleri kolayca çekebilirsiniz. İşlevsellik gösteren ürün, değişebilir başlığı sayesinde kötü olan başlığı kolayca sökerek yenisini takabilirsiniz. Takma işlemini ürün başlığını döndürerek keyifli bir şekilde anında yapabilirsiniz. Ürün, birçok renkte tasarlanır. Ayriyeten her fırçada iki renk kombini yapılır. Gözünüze hitap eden rengi alabilirsiniz. Gereçlerden cam silecek, ev ve ofis pek çok alanın pencere temizliğinde kullanılabilir. Kirlere su atıp ardından silecek ile çekerek bütün kirleri yok edebilirsiniz. Tüm temizlik gereçleri modellerinin avantajlarına bakarak almaya karar verebilirsiniz. Diğer modellerden mikrofiber özellikte olan temizlik bezi, hafif olmasıyla çokça tercih edilir. Farklı renklerde ve aynı boyda set şeklinde müşterilerin hizmetine sunulur. İhtiyacınıza uygun bez modelini Trendyol'dan bularak temin edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Temizlik Gereçleri Fiyatları

Bütçe Dostu Temizlik Gereçleri Fiyatları

Temizlik gereçleri fiyatları; tekstilden yapım aşamasına, malzemesinden rengine, kullanılan modele kadar birçok detay, ürünün fiyatını belirler. Ürünlerin fiyatları müşterilerin bütçesine hitap edecek şekilde belirlenir. Müşterilerin çokça beğendiği tüy toplayıcı modeli, pratik olmasıyla tercih edilir. Eğer evde hayvan besliyorsanız bu ürüne göz atabilirsiniz. Koltukların üstüne düşen tüyleri alan modelü, ileri geri çekme işlemi sayesinde bütün tüyleri kolayca alır. Ürünün, çift başlıklı modelleri bulunduğu gibi tek başlıklı tasarımı da mevcuttur. Sadece tüyleri değil yüzeylerde bulunan küçük iplikleri de toplar. Temizlik gereçleri kullananlar bu tasarımlar hakkında pozitif yorum bırakır. Diğer yandan çöpleri atmak için tasarlanan çöp kovası, her evin olmazsa olmazları arasında yer alır. Biriken tüm çöplerinizi bu kovalarda toplayarak sonradan dışarıya çıkarabilirsiniz. Temizlik gereçleri online alışveriş deneyimini sunan Trendyol'dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.