Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kristin Hannah Kitapları

" araması için 36 sonuç listeleniyor

En Beğenilen Kristin Hannah Kitapları Trendyol’da!

1960 yılında dünyaya gelen ünlü yazar Kristin Hannah, altına imzasını attığı tarihi aşk romanları ile adından oldukça söz ettirir. Yazarlığa olan tutkusunu aldığı hukuk eğitimi ile birleştirmeyi ustalıkla başarır. Bu da işine metodik yaklaşmasını sağlar. Her ne kadar hukuk eğitimi alsa da içindeki yazarlık tutkusunu her zaman canlı tutar. Annesinin vefatından sonra kutuya koyup sakladığı notlarını oğlunun doğumundan sonra gün yüzüne çıkaran Hannah, karakterlerine biçtiği rolleri ile okurda büyük izler bırakmayı bırakır. Doğasında var olan yazarlık gücünü açığa çıkaran Kristin Hannah kitapları, bu sayede yoğun ilgi görür. Uluslararası alanda çok okunan kitaplara imzasını atar ve yirmiden fazla romanıyla ödül almaya hak kazanır. Ayrıca Kristin Hannah Bülbül romanı ile 2015 yılında Goodreads ile En İyi Tarihi Bilim Kurgu Romanı ödülüne layık görülür. Beğenilen kurgularla tasarladığı romanları dünyada çok satılanlar arasına girerek fark yaratır. Romanları birden fazla dile çevrilir ve pek çok ülkenin sahaflarında çok satanlar listesine girmeyi başarır. Kış Bahçesi Kristin Hannah tarafından yazılan ve çok beğenilen kitaplardan biridir. Hayal gücünün sınırlarını zorlayarak tasarladığı roman karakterlerini üst seviyedeki betimleme yeteneği ile okuyuculara aktarır. Bu eserlerin konularını Kristin Hannah yorum ve önerileri sayesinde öğrenmeniz mümkündür. Kristin Hannah ile alışılmışın dışında olağanüstü zamanlara gitmek, farklı hayatlara dokunmak, onları anlamak ve kendinizi onların yerine koymak isterseniz, Trendyol üzerinden tüm eserleri keşfedebilirsiniz.

Etkileyici Kristin Hannah Kitapları Çeşitleri

Etkileyici Kristin Hannah Kitapları Çeşitleri

İçindeki yazma tutkusunu hayatının ortalarında açığa çıkaran, büyük bir özveri ile yazmaya, üretmeye ve hayalindeki kahramanları betimlemeye çalışan yazar, kaleme aldığı romanları ile büyük bir başarı elde eder. Kristin Hannah Evden Çok Uzakta gibi eserleriyle beğeni kazanır. Kadınlığı, kadının gücünü ve aşkı romanlarının merkezine yerleştiren ünlü yazarın ilk kitabı 1991’de yayımlanır. Her yıla bambaşka karakterler sığdıran yazarın kitapları okuyuculardan büyük bir ilgi görür. Kristin Hannah Bin Ömrüm Olsa adlı romanını 1992 yılında yayımlar. Bu eserde küçük yaşlarda geçirdiği bir hastalık yüzünden duyma yetisini kaybeden Tess’in hikayesini konu alır. 1993’te yayımladığı ve büyük beğeni topladığı Eğer İnanırsan adlı romanı, gizemli geçmişine rağmen ayakta duran güçlü kız Mariah ve yakışıklı bir o kadar da umursamaz gencin hikayesini konu alır. Samimiyet ve içtenliğin iyi bir kurgulama ile birleştiği benzersiz bir roman olarak okurların iç dünyasına yıllardır konuk olmayı başarır. Kristin Hannah Büyülü Fırtına romanında ise aşk romanı yazarı bir kadının çarpıcı ve dikkat çekici hayatını konu alır. Bu anlamda romantik hikayelerden hoşlananlar için okunması gereken kitaplar arasına girer. Kristin Hannah Ay Bahçesi romanı da kısa sürede okuyabileceğiniz sürükleyici bir eserdir. Yazar, 1996’da yayımladığı İlkbahar Rüyası, Hollywood'un ışıklı dünyasına kapılıp giden yakışıklı aktör Angel’in yaşadıklarını ve yol ayrımlarını kaleme alır. 1999’te Yıldız Masalı kitabını yayımlayan ve güçlü bir kadın roman karakterinin hayatını anlatan Kristin Hannah Gümüş Gözyaşları adlı romanı ile komaya giren bir kadının hikayesini okurlarına sunar. Kadın karakterleri tam merkeze yerleştiren başarılı yazar, aynı zamanda alt üst olan hayatları da kaleme alır. Kristin Hannah Yaz Rüzgarı adlı romanı bu konuda kaleme alır. Bu eser, yazarın etkileyici romanları arasında yer alır. Kristin Hannah Uzak Kıyılar adlı romanında ise üniversite çağındaki iki gencin aşkını okurlarına sunar. Bu aşk dolu eser, 2002 yılında yayımlanır. Özellikle bu romanında etkileyici bir anlatıma sahiptir. Farklı hayatları ustalıkla betimleyen yazarın kitapları ile farklı hayatları incelemek için Trendyol’da bu ürünleri bulabilirsiniz.

Okurların Gözünden Kristin Hannah Kitapları Yorum ve Önerileri

Okurların Gözünden Kristin Hannah Kitapları Yorum ve Önerileri

Kristin Hannah, romanlarında kullandığı samimi dil, akıcılık ve sıra dışı kurgu ile dikkatleri üzerine çeker. Yazarın eserleri arasında; Kız Kardeşler Arasında, Bir Tutam Gündüz Bir Tutam Gece, Kış Bahçesi, Gece Yolu, Ateş Böceğinin Şarkısı, Ateş Böceği Yolu kitabı bulunur. Bu eserlerde güçlü kadın figürleri yaratan yazar, karakterlerinin iç dünyasında derinlere dalarken okuyucuların onların hayatlarını öğrenmesine fırsat tanır. Hayatın içinde kendi yaşadığınız olayları da bulabileceğiniz hikayeler, eserlerin çoğu okuyucu tarafından merak edilmesini sağlar. Yazar, aşkın insanı en üst noktaya taşıyabileceğini anlatan Sevgi Uğruna Yaptıklarımız adlı eserinde, farklı açılardan bu konuya yer verir. Sevginin gücünü işlediği eserleri ile insanın karmaşık iç dünyasını yansıtan güçlü bir kadın yazar olur. Kaleme aldığı kitapları insanın zihninde dönüp durmasının yanı sıra merak duygusunu üst seviyede yaşatır. Kristin Hannah Mucizeler Yağarken adlı romanında ise aşkla birlikte ihanet ve hayal kırıklığı yaşatan olaylara yer verir. Öfke, merhamet, kıskançlık, aşk, sevinç, mutluluk, masumiyet gibi pek çok duygu, karakterler aracılığı ile okuyuculara aktarılır. Büyük Yalnızlık Kristin Hannah tarafından yazılan etkileyici eserlerden biridir. Hannah; özgün, özgür ve akıcı bir üsluba sahip olması ile dünyada çok okunan bir yazar olmayı başarır. Okurları için Kristin Hannah kitapları, aynı anda güldürürken ağlatan ve soluksuz okunan romanlar olabilir. Romanın olay örgüsünün insanı içine çeken yapısını ve kitabı elinize aldığınız anda o dünyaya girmenize izin veren iyi bir kurgu ile kaleme alınmasını beğenebilirsiniz. Kristin Hannah tüm kitapları hakkında bilgi almak için Trendyol’dan yararlanabilir ve beğendiğiniz konuya sahip olan eseri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Avantajlı Kristin Hannah Kitapları Fiyatları

Avantajlı Kristin Hannah Kitapları Fiyatları

Yazarın sevilmesi ve dünyaca ünlü olması sayesinde kitaplara olan ilgi de oldukça fazladır. Kristin Hannah’ın kaleme aldığı konuların duygu yüklü olması ve insanın yüreğine dokunan bir yanının olmasından dolayı kitaplarının çevirisinin iyi bir şekilde yapılması gerekir. Bu yüzden kitapların alındığı yerin güvenilir olması ve iyi bir çeviriye sahip olması önemli bir husustur. Kristin Hannah fiyatları da hem çeviri hem de farklı kitapevlerine göre belirlenir. Çoğu kitabevi, yazarın tüm kitaplarını okurlarına sunar. Ustaca çeviri yapılan eserler, farklı yayınları tarafından sunulabilir. Kitapta geçen olayları ve anlatılmak istenen duyguyu okurlara tam yansıtan çevirileri inceleyebilirsiniz. Kristin Hannah kitap yorumları sayesinde okur fikirlerine de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yazarın tüm kitaplarını farklı yayınevlerine ait basımlar ile bulmanız mümkündür. Böylece sevdiğiniz yazarı, sevdiğiniz yayınevi ile okuma şansını yakalayabilirsiniz. Zaman ve mekan fark etmeden istediğiniz her yerden yazarın kitaplarını inceleyebilir ve tanıklık etmek istediğiniz hikayeleri keşfedebilirsiniz. Kristin Hannah Gerçek Renkler adlı romanını okumak isteyen bir kişi kısa süre içinde bu kitaba ulaşabilir. Kitabın kaç sayfa olduğu, hangi yayınevi tarafından basıldığı, kaçıncı baskı olduğu ve çevirisinin kim tarafından yapıldığı bilgilerine erişebilirsiniz. Kristin Hannah Mucizeler Yağarken gibi beğenilen eserlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, romanın genel bir özetini de okuyarak kitabın içeriği hakkında ön bilgi alabilirsiniz. Bir yandan da yayınevleri, eserleri orijinal halleri ile sunarak emeğe verdiği önemi vurgular. Hannah’ın kitaplarını ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi set halinde alabilmenize de imkan verir. Kristin Hannah kitap seti içeriğinde yer alan kitapların bilgisi müşterilere sunulur. Böylece yazarın en sevilen kitaplarına aynı anda ulaşabilme fırsatını elde edebilirsiniz. Yazarın eşsiz hayal gücü ve yaratıcılığı ile tanışmak isterseniz, Trendyol üzerinden Kristin Hannah kitapları satın al abilirsiniz.