Sınıf
Fiyat
Yazar
Setli/Tekil
Sayfa Sayısı
Basım Dili
Cilt Bilgisi
Kitap İçeriği
Boyut
Basım Yılı
Ders
Sınav Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kitap Setleri

" araması için 94372 sonuç listeleniyor

Kitap Setleri ile Boş Vakitleri Değerlendirin

Merak ettiğiniz tüm bilgilere tek bir noktadan ulaştıran kitap setleri edebiyat, felsefe, tarih, sanat ve sınava hazırlık türlerinde sunulabilir. Türleri, önerilen yaş grupları ve içerikleri değişiklik gösteren set kitaplar bulunur. Okuma kitabı seti, çocukların faydalı okuma alışkanlıkları kazanmasına yardımcı olur. Çocuk kitap setleri, yaş gruplarına veya eğitim düzeylerine bağlı olarak kategorilere ayrılır. Böylece gelişim süreci için ideal okumaları bulmak kolaylaşır. Hikaye, sevilerek tercih edilen türlerinden birisidir ve hikaye kitapları arasında daha çok farklı seçenekler yer alır. Ansiklopedi seti, bu seçeneklerden birisidir. Geniş bir bilgi hazinesini içerisinde barındıran ansiklopediler, dörtlü, beşli gibi farklı sayıda cilt içeren seçeneklere sahiptir. Tarih kitapları, ansiklopedilerin belirli bir konuya odaklanmış formudur. Tarihin objektif bir bakış açısıyla anlatıldığı serilerin yanı sıra, yazarların kendi fikirlerine yer verdiği içerikler de vardır. Edebiyat macerasında sürükleyici hikayeleri sevenler için harika bir seçim olan roman setleri bulunur. İnce Memed seti, bu romanlardan birisidir. Yaşar Kemal kitapları olan İnce Memed, dört ciltten oluşur. Türk yazarların romanları okumak isteyenler için sunulan bir başka seçenek, Gülseren Budayıcıoğlu kitap setidir. Doğan Cüceloğlu, Zülfü Livaneli, İlber Ortaylı, Yaşar Kemal, Oğuz Atay kitapları set seçenekleri, edebiyatın popüler yazarlarının eserlerini okumak isteyenlere önerilir. Trendyol’da Türk edebiyatının güçlü eserlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Okul Derslerine Destek Kitap Setleri

Okul Derslerine Destek Kitap Setleri

Eğitim hayatını destekleyen içeriklere sahip olanlar öğrenci başarısını direkt etkiler. Sınav dönemlerinde güncel içeriklere ve soru tiplerine sahip kaynakların kullanılması gerekir. Yks, Lgs kitap setleri, son sınav sistemine uygun konularıyla öğrenciye destek sunan ürünlerdir. Tyt setleri, liseden üniversiteye geçiş sınavının ilk basamağı için gerekli konuları bünyesinde barındırır. Türkçe, matematik, fen ve sosyal bilgiler olmak üzere, Tyt sınavında çıkan tüm dersleri içeren kaynaklar bulunur. Üniversite hazırlık seti içerisinde, sınavın ikinci basamağı olan Ayt için kaynaklar da mevcuttur. Ayt sınavı, öğrencinin hangi alanda öğrenim gördüğüne bağlı olarak değişiklik gösteren dersleri içerir. Sayılsal, sözel, eşit ağırlık ve dil olmak üzere tüm Ayt sınav alanlarına uygun olarak hazırlanmış kaynak seçenekleri bulunur. Sınav hazırlık süreci kadar önemli bir diğer konu, öğrencilerin her sene gördükleri eğitim konularını ayrıntılı şekilde anlamasıdır. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9. sınıf kitap setleri, sene içerisinde görülen müfredata uygun konuları içerir. Öğrencilerin okulda işledikleri konulara uygun kaynak kitaplara kolayca ulaşmaları için sınıf seviyelerine göre belirlenir. 8, 9. sınıf test kitap setleri, orta okulun bitişi ve lisenin başlangıcı döneminde öğrencilere destek sağlayan kaynaklardan bazılarıdır. Çocukların okulda gördükleri dersler dışında kendilerini geliştirmeleri ve ilgi alanlarını çeşitlendirmeleri için sunulan kaynaklar da mevcuttur. Kişisel gelişim, tarih, dini kitap setleri, yepyeni çalışma alanları ve merak edilen içerikleri çocuklarla tanıştırır. Bu konulardaki içeriklere sahip kitaplar, küçük yaş gruplarına özel hazırlanmış basit içerik seçeneklerine sahiptir. Yetişkinlerin okuması için hazırlanmış formları, konuların daha ayrıntılı şekilde incelenmesini sağlar. Dört yüzden fazla eseri içerisinde barındıran Hasan Ali Yücel klasikleri seti, okul çağındaki çocuklara önerilen seçeneklerden birisidir. Bu serideki eserlerin yazarları, sayfa sayıları ve konuları büyük bir çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik nedeniyle bazı eserler ilkokul çağındaki çocuklara önerilirken diğerleri ortaokul veya lise için uygundur. Edebiyatın temel yapıştaşlarının öğrenilmesine yardımcı olan bu seri, Dostoyevski, Balzac, Tolstoy, Oscar Wilde, Shakespeare gibi isimlerin eserlerini içerir. Trendyol’da Hasan Ali Yücel serisinin istediğiniz parçasını bulabilirsiniz.

Yaş Gruplarına Uygun Kitap Setleri

Yaş Gruplarına Uygun Kitap Setleri

Her yaş grubundaki bireyin ilgi alanları, okuyabilecekleri eser içerikleri değişiklik gösterir. Okul öncesi kitap seti içeriklerinde merak duygusunu geliştiren ve ilgi alanlarını çeşitlendiren hikayeler yer alır. İlkokul, ortaokul kitap setlerinde çocuklar tarafından sevilen çizgi filmleri ve dizilerden karakterler bulunur. Cin Ali, Küçük Prens, masal kitap seti seçenekleri, bu yaş grupları için ideal özellik gösterir. Eğlenceli maceralara atılan karakterler içeren Kral Şakir kitap seti de ilkokul çağındaki çocukların favorileri arasındadır. Okumayı sevdiren eserler, çocukların kazandıkları bu alışkanlıkları ilerleyen yıllara taşımasına yardımcı olur. Esrarengiz Kasaba kitap seti, bu çizgi film serisini seven çocuklar tarafından tercih edilen bir başka seçenektir. İki kardeşin Gravity Falls kasabasındaki maceralarını konu alan eğlenceli ve gizemli bir konusu vardır. Çocukları Türk yazarların kaleminden çıkmış eserlerle tanıştırmak isterseniz Sabahattin Ali hikaye setleri seçeneklerine göz atabilirsiniz. Düşündürücü içerikleri bulunan ve karmaşık konuları ele alan bu eserler, özellikle genç yaş grupları için ideal bir seçim niteliğindedir. Bilim dallarındaki bilgi seviyelerini yükseltmek isteyen çocuklar için özel olarak hazırlanmış seriler bulunur. Merak duygularını uyandıran ve araştırma isteklerini geliştiren bu içeriklerden birisi, Bilime Yön Verenler setidir. Farklı dönemlerden ve bilim dallarından bilim insanlarının buluşlarını, araştırmalarını ve hayatlarını anlatır. Yabancı dil gelişimine küçük yaşlardan itibaren başlanması oldukça önemlidir. Küçük yaşlardan yabancı dil pratiğinin yapılması, öğrenme sürecini hızlandırır ve öğrenilen yeni dilin daha uzun süreler boyunca hatırlanmasını sağlar. Hem yetişkinlerin hem de çocukların yabancı dil gelişimine katkı sağlayacak İngilizce kitap setleri Trendyol’da bulunur. Bu ürünler, eserleri orijinal dilinde okumak isteyen okuyucular tarafından da tercih edilir.

İndirimli Fiyatlarla Kitap Setleri

İndirimli Fiyatlarla Kitap Setleri

Dünyanın dört bir yanında ün kazanmış popüler eserler ve edebiyatın zamansız parçaları olan dünya klasikleri seti ile Trendyol’da sunulur. Eserlerin türlerinin geniş bir yelpazede sunulması, herkesin ilgisini çeken seçeneklere ulaşmasını kolaylaştırır. Fantastik kurgudan hoşlanan bireyler için yapılan ilk önerilerden birisi, Harry Potter’dır. Yirmi seneyi aşkın süredir isminden söz ettiren Harry Potter kitap seti özel baskıları ve harika kutularıyla yer alır. Hogwarts silüetinin yer aldığı özel kutu baskısı, herkes tarafından sevilen seçeneklerden birisidir. Fantastik kurgunun farklı bir türü olan epik fanteziden hoşlananlar Yüzüklerin Efendisi kitap seti seçeneklerine göz atabilir. Serinin yazarı olan J.R.R. Tolkien, epik fantastik kurguya öncülük etmiş isimlerden birisidir. Epik fantastik kurguda son zamanlarda popülerliği artmış bir eser okumak isteyenler Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınmış Witcher kitap setini tercih edebilir. Suç, gizem ve psikolojik gerilim türlerini okumayı sevenler için Stefan Zweig, Sherlock Holmes, Arsen Lüpen, Agatha Christie kitap seti seçenekleri harika bir seçim niteliğindedir. Bu eserlerde, birbirinden eğlenceli ve tehlikeli maceralara atılan karakterler yer alır. Psikolojiyi ve felsefeyi derinlemesine işleyen eserler arayanlar Franz Kafka, Freud, Dostoyevski kitap seti seçeneklerine göz atabilir. Bu yazarların eserleri, herkes tarafından okuması önerilen içeriklere sahiptir. Türk klasikleri seti içerisinde de psikoloji, gizem- gerilim, felsefe, fantastik kurgu gibi birçok türden eser vardır. Farklı türlerden ve yazarlardan içerikler okuyarak bilgilerinizi artırmak ve ilgi alanlarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde kitap okumaya devam edebilmeniz için tasarlanmış farklı boy seçenekleri bulunur. Minyatür kitap seti, küçük boyutları ile taşıması kolay olan eserleri içerir. Trendyol’da hem normal boyutlarda hem de mini tasarımlarda eserlere ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz yazarların eserlerini uygun fiyat olanakları ile satın alabilirsiniz.