Basım Dili
Roman Türü
Fiyat
Basım Yılı
Setli/Tekil
Boyut
Sayfa Sayısı
Yazar
Cilt Bilgisi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yabancı Dil Kitaplar

" araması için 69923 sonuç listeleniyor

Yabancı Dil Kitaplar

Yabancı Dil Kitaplar

Yabancı dil kitapları, konusu ya da kategorisi fark etmeksizin okuyucunun ana dili dışında bir dille kaleme alınmış tüm içerikleri kapsar. Eğitim ve edebiyat başta olmak üzere farklı kategorilerde yazılmış içerik alternatifleri bulunur. Farklı dillerde, farklı konularda ve farklı içeriklerle yazılmış bu içerikleri kullanarak yeni bir dil öğrenebilir, bildiğiniz bir yabancı dille ilgili pratik yapabilir ya da ilgi duyduğunuz konuyla ilgili araştırma, biyografi, öykü ve roman türlerini okuyabilirsiniz. Bunun yanında yabancı dil hikaye kitapları ile dünya klasiklerini de orijinal dillerinde okuma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca Flashcards seti, yaşam stili, din ve eğitim kategorilerinde yazılmış içerik çeşitlerinin tümünü İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince ve İspanyolca gibi dil seçenekleriyle bulabilirsiniz. Bu seçeneklerin yanında Boşnakça, Yunanca ve Korece gibi daha az öğrenilen dillerde yazılmış kitap seçenekleri de bulunur. İlgi alanınıza ve kullandığınız dile göre tercih edeceğiniz ürünler cep boy, normal boy ve büyük boy gibi seçenekler de sunar. Bu boyut seçeneklerini ihtiyacınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Farklı dillerde kaleme alınan içerikler öğrencilere, mesleki anlamda kendini geliştirmek isteyenlere ve çocuklara özel içeriklere sahiptir. Bu kitaplar arasında değerlendirme yaparken ilgi alanınıza göre seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Seçenekleri çocuğunuz için değerlendiriyorsanız, kitabın hitap ettiği yaş aralığını göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda yayınevi tarafından basılan birbirinden farklı konulardaki içerikleri Trendyol’da basım dili, boy ve fiyat özelinde listeleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yabancı Dil Hikaye Kitapları

Yabancı roman seçenekleri Stefan Zweig, Franz Kafka, N. Vasileviç Gogol, Virginia Woolf, J.W. Von Goethe ve Thomas More gibi dünyaca ünlü yazarların klasik eserlerini ve bunun yanında küçük çocuklara özel kısaltılmış versiyonlarını sunar. Kitap okumanın keyfini ve kitap okuma alışkanlığını farklı dillerle sunan bu içerikler ile hem kişisel gelişiminize hem de dil gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Çocukların dil gelişimine katkıda bulunan ve erken yaşta yabancı dil öğrenmelerine ortam hazırlayan yabancı dil çocuk kitapları da kategoride öne çıkar ve ebeveynler tarafından sıklıkla satın alınır. Çocuklarınıza düzenli olarak farklı dillerde kaleme alınmış hikâye kitapları okuyarak ya da okumalarını sağlayarak dil gelişimlerini desteklemenin yanında kitap okuma alışkanlığı kazanmalarına da destek olabilirsiniz. Bunun yanında yabancı dil eğitim kitapları okumak sizin için de sayısız fayda sunar. Trendyol’dan edineceğiniz kitaplar ile kütüphanenizi zenginleştirebilir ve bu sayede evinizin konforunda İngiliz, Fransız, Alman veya Rus edebiyatının en ünlü ve usta isimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında Tolstoy, Dostoyevski, Kafka gibi usta kalemlerin sanatını doğrudan görebilir, okudukça keyiflenebilirsiniz. Bu kitaplarla özel okuma seansları düzenleyerek modern hayatın karmaşasına kısa bir mola verebilir ve yeni dünyalara yolculuk edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklarınız için de Leo Tolstoy, William Shakespeare, James Joyce, Vladimir Nabokov, Fyodor Dostoevsky, William Faulkner, Charles Dickens, Anton Çehov, Gustave Flaubert ve Jane Austen gibi yazarların kısaltılmış içeriklerini temin ederek hem kitap okuma alışkanlığı kazandırabilir hem de öğrenme aşamasında oldukları yabancı dilde pratik yapmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca dünya edebiyatının ve çocuk hikâyeleri türünün öncü isimlerinin sayısız eserini okutarak yabancı dil öğrenmesini sağlamak çocuklarınıza kişisel gelişim açısından büyük katkı sağlar. Yabancı dillerde yazılmış hikâye kitaplarından aradığınız her kitabı İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça veya tercih ettiğiniz herhangi bir dile, yazarına ve hatta basımına göre Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz. Kararsız kaldığınız kitap özelinde müşteri yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. İçeriği ve akıcılığı hakkında bilgi edindiğiniz kitapları Trendyol ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.

Yabancı Dil Kitaplarının Fiyatları

Yabancı Dil Kitaplarının Fiyatları

Yabancı dil kitaplarının fiyat aralıkları basım diline, markaya, sayfa sayısına, boyutuna, içeriğine ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Fiyat aralıklarını büyük oranda belirleyen bu özellikleri, neye ihtiyaç duyduğunuz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Yabancı dil kitap ihtiyaçlarınızın tümünü herkes tarafından ulaşılabilir seçenekler sunan Trendyol ile temin edebilirsiniz. Yabancı dil kitapları eğitim, hikaye ve hobi kitapları olmak üzere farklılık gösterir. Bu seçeneklerden biri olan yabancı dil sınavı hazırlık kitapları farklı bir fiyat bandına sahiptir. Bu içerikler ile TOEFL, IBT, IELTS, PTE, YDS ve YÖKDİL gibi yabancı dil sınavlarına eksiksiz hazırlanabilir ve başarınızı artırabilirsiniz. Sınavlarda karşınıza çıkabilecek konulara sizi hazırlayan hazırlık kitapları çok sayıda örnek sorudan oluşur ve sınırsız pratik yapmanıza olanak tanır. Yabancı dil sınavlarında başarılı olmak, yabancı dil sınavları için hazırlanan hazırlık kitapları ile daha kolay hale gelir. Bu kitaplar özelinde kararsızlık yaşıyorsanız müşteri değerlendirmelerine göz atabilir ve sınava hazırlık kitaplarındaki içerikler ve soruların kalitesi hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Bu doğrultuda da doğru fiyat/performans değerlendirmesi yaparak belirlediğiniz kitabı satın alabilirsiniz. Bunun yanında dünya klasiklerini sunan hikaye kitapları da set halinde sunduğu seçeneklerle farklı bir fiyat aralığına sahiptir. Trendyol’un sunduğu yabancı dil kitapları satışı ile eğitim, edebiyat, çocuk ve hobi kitapları çoklu set halinde sunulan seçeneklerle satın alabilir ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında Trendyol’da belirli dönemlerde uygulanan indirimlerden faydalanarak da ihtiyaçlarınızı uygun fiyat aralıklarıyla tamamlayabilirsiniz. Yabancı dilde kaleme alınmış içerikleri eğitici bir hediye seçeneği olarak da satın alabilir ve sevdiklerinizin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı içerikler ve dil seçenekleri sunan yabancı dilde kaleme alınmış içeriklerin tümünü Trendyol’da bulabilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yabancı Dil Kitapları Trendyol’da

Yabancı Dil Kitapları Trendyol’da

Çok sayıda markanın ve ürün seçeneğinin yer aldığı online alışveriş deneyiminde müşterilerin hayatını kolaylaştıran ve kaliteli ürün seçenekleri sunan Trendyol, geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Tüm detaylarıyla yer verdiği kaliteli ürün seçenekleri, cazip fiyat aralıkları ve detaylı olarak yayımladığı müşteri yorumlarıyla, online alışverişi kolay ve hızlı hale getiren Trendyol, dünyaca ünlü klasiklerden çocuk hikaye kitaplarına, mimarlık ve tasarım kitaplarından yabancı dil ders kitapları gibi seçeneklere kadar uzanan geniş bir seçkiye sahiptir. İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince ve İspanyolca gibi dil seçenekleri sunan içerikler, geniş bir müşteri kitlesinin ilgisini çeker. Trendyol’da yer alan yabancı dil içerikleri arasında William Shakespeare, William Faulkner, Henry James, Jane Austen, Charles Dickens, Fyodor Dostoyevski, Ernest Hemingway, Franz Kafka, James Joyce, Thomas Mann, Vladimir Nabokov, Mark Twain, Virginia Woolf gibi dünyaca ünlü yazarların ünlü eserlerini bulabilirsiniz. Bu eserleri dilediğiniz dilde temin ederek kütüphanenizi genişletebilir ve çocuklarınıza hediye edeceğiniz özel bir koleksiyon haline getirebilirsiniz. İlgi alanınız, ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Müşteri yorum ve değerlendirmeleri online alışverişlerde önemli bir yere sahiptir. Beğendiğiniz ancak tüm ayrıntılarını merak ettiğiniz ürün özelinde sizi bilgilendiren bu değerlendirmeler ile doğru bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu bakımdan rehber alacağınız müşteri yorumları ve puanlamaları Trendyol’un ürün özelinde yer verdiği özel yorum kategorisi üzerinden takip edebilir ve merak ettiğiniz içerik hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda Trendyol’un tüm ayrıcalıklarından faydalanarak evinizin konforunda keyifle okuyabileceğiniz yabancı dil kitapları satın alabilirsiniz.

Yabancı Dilde Kitap Nasıl Okunmalı?

Son zamanlarda insanların merak ettiği en önemli konulardan birisi de yabancı dilde kitap nasıl okunmalı olmaktadır. Herkes için basit bir şey olmasa da yabancı dilde kitap okumak zamanla gelişecek ve kişiye hayatı boyunca çok büyük katkılar sağlayacak şeylerden birisidir. Yabancı roman okumak insanların asıl yazılan dilinde romanları daha iyi anlayabilmeleri için çok önemlidir. Bir romanın çevrilmiş hali ile orijinal olanını okumak arasında çok büyük fark vardır. Yabancı dilde kitap okumak direkt olarak roman ile başlanarak başarılamaz. Kişiler ilk önce adım adım giderek küçük basamaklardan başlamalıdır. İlk önce dil bilgisi ve anlatım yönden daha basit kitaplar ya da küçük öykü kitapları okunmalıdır. Bir süre sonra seçilen bu basamak basit gelecek ve kişiler de dile daha hakim hale geldikten sonra okumalarını yükseltebileceklerdir.

İngilizce Kitap Okumak İşe Yarıyor mu?

İnsanlar tarafından merak edilip sürekli sorulan konulardan birisi de İngilizce kitap okumak işe yarıyor mu sorusuyla gündeme gelmektedir. Dil bilgisini geliştirmek isteyen ya da konuşma diline de hakim olmak isteyen insanlar için kesinlikle İngilizce kitap okumak işe yaramaktadır. Özellikle hayatını İngilizce öğretmenliği ya da İngiliz dil edebiyatına adamış insanlar için İngilizce kitap okumak neredeyse en önemli şeydir. Aynı zamanda son zamanlarda çok fazla insanın da yurtdışı hayali olduğunu söylemek mümkün, ancak İngilizce bilmeyen bir insan için bu hayali gerçekleştirmek de bir hayli zor bir durumdur. İnsanların belli amaçları için evrensel dil kabul edilen İngilizceyi öğrenmek için çabalaması ve kurslardan ayrı olarak internet kaynaklarından kitaplar bulup okuyarak da kendilerini geliştirmesi gerekmektedir. Bu bağlamda İngilizce kitap okumanın kişiler için çok yararlı olduğunu söylemek mümkündür.

İngilizce Kitap Okumaya Nereden Başlamalı?

Herkesin dil öğrenme şekli farklıdır. Kişiler ilk önce nasıl dilden verim alabileceklerini öğrenmeli ve nasıl öğrenmeleri gerektiğini saptamalıdır. Kimisi okuyarak kimisi yazarak kimisi ise dinleyerek dil öğrenebilmektedir. Ancak yaygın olarak okumanın daha yararlı olduğu saptanmıştır. Dil öğrenmek isteyen insanlar için yabancı dil eğitim kitabı çok büyük katkı sağlamaktadır. Kişiler bu sayede hem dil bilgilerini hem de ufkunu geliştirebilir. Bu kitapların sadece yetişkinlere değil çocuklara özel olanları da bulunmaktadır. Bunun için yabancı dil çocuk kitabı çok büyük bir önem taşımaktadır. Küçük yaşlarda beyin her şeyi öğrenmeye daha yatkın olduğundan çocuklara küçük yaşlardan itibaren dil öğrenmeleri için teşvikte bulunulması şiddetle önerilir. Eğer siz de dil öğrenmek ya da birinin dil öğrenmesine teşvikte bulunmak istiyorsanız yabancı roman ve yardımcı kitaplarla birlikte bunu başarabilirsiniz. İngilizce kitap seçeneklerini Trendyol sayesinde bulabilirsiniz.