Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
İmzalı
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Piraye Kitabı

" araması için 85 sonuç listeleniyor
Alfa Yayınları Seyir (ciltli)
Kargo Bedava

Alfa YayınlarıSeyir (ciltli)

(12)
Seyir (ciltli)
263 TL
Sepete Git
LilaKitap Piraye ye Mektuplar
Kargo Bedava

LilaKitapPiraye ye Mektuplar

394,80 TL
Sepete Git
Mona Kitap Seyir Set
Kargo Bedava

Mona KitapSeyir Set

(8)
390 TL
Sepete Git
Mona Kitap Seyir (CİLTLİ)
Kargo Bedava

Mona KitapSeyir (CİLTLİ)

296,40 TL
Sepete Git

Eğlendirici Piraye Kitabı Çeşitleri Modelleri Trendyol’da!

Eğlenceli ve keyifli anlatımıyla Canan Tan tarafından kaleme alınan Piraye kitabı açık ve sade anlatımıyla öne çıkar. Her türden okuyucunun severek okuduğu kitap, genç bir kızın otobiyografisi üzerine hazırlanır. Romanın baş kahramanının aile içi ilişkileri, aşk hayatı, evliliğe giden serüven ve sonrası yaşanan dram gerçekçi bir gözle işlenir. Akıcı bir dille yazılan kitap okuyucuları zorlamaz. Bu kitapta kadınların güçlü yanları öne çıkarken, karakteristik özellikleri ve hayatları da kusursuz bir dille işlenir. Kadın karakter üzerine kurulan eser, duygusal dünyalarını incelemek için yazılır. Canan Tan, eserinde Piraye karakteri üzerinde yoğunlaşır. Ana karakterin yaşamı merkeze alınarak, evliliği ve ailesiyle olan ilişkisi anlatılır. Yaşam karşısında karşılaştığı zorluklar karakterin güçlü yönünü göstermesi açısından son derece önemlidir. Toplumun kendisinden beklentileri ve onun hayat karşısındaki davranışı ve tutumu iç dünyasındaki sıkışmışlığı eserine yansıtır. Piraye kitabı çeşitlerine online olarak siz de sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çekici Piraye Kitabı Modelleri

Dikkat Çekici Piraye Kitabı Modelleri

Romanın ana konusunda aşk, evlilik, aile gibi önemli temalar kullanılır. Toplumun beklentileri ve kahramanın yaşam eserin sürükleyici ve merak uyandırıcı olmasını sağlar. Kadınların özgürlükleri ve kimliklerini inşa sürecini işleyen kitapta derin çözümlemeleri de bulabilirsiniz. Piraye kitabı sürükleyici ve yalın bir anlatıma sahip olduğu için her yaştan okuyucuya hitap etmeyi başarır. Karakterlerin duygu dünyalarına derinlemesine inen yazar, eserinde okuyucularla duygusal bağ kurma yoluna gider. Kadınların hayatlarına dair fikirlerin ve düşüncelerin detaylı bir şekilde verildiği eseri sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. Karakterlerin duygusal yolculuklarını açık bir dille anlatan yazar kitabıyla okuyucuların beğenisini kazanır. Güçlü kadın imajının en iyi şekilde verildiği kitap çok yönlü ve derinlemesine kadın karakter üzerine yoğunlaşır. Piraye kitabı tavsiyelerini inceleyerek ürün hakkında doğru kararı verebilirsiniz.

Keyifle Okunacak Piraye Kitabı Seçenekleri

Keyifle Okunacak Piraye Kitabı Seçenekleri

Kadınların toplum nezdindeki beklentileri ve ihtiyaçları romanda işlenen temaların başında gelir. Piraye’nin yaşam mücadelesinde yaşadığı zorluk, güçlü mücadele ruhuna sahip karakter üzerinden anlatılır. Evlilik, aile ve yaşam arasında kurmaya çalıştığı denge çeşitli olaylarla desteklenerek anlatılır. Kadınların duygusal yolculuğuna ilişkin yazdığı eseriyle okuyucuların beğenisini kazanan yazar, güçlü kadın imajını iyi bir şekilde yansıtır. Duygusal zenginliğin fazla olduğu eser, okuyucuların zorlanmadan okuyabileceği bir dille yazılır. Her yaştan okuyucunun beğenisini kazanan kitabı sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. Piraye’nin duygusal süreçleri ve iç deneyimlerini okuyabileceğiniz eseri ilk defa okuyacaksanız Piraye kitabı yorumları ve değerlendirmelerinden fikir alabilirsiniz. Kullanıcı yorumları sayesinde romanın konusu, teması ve anlatımıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de Piraye kitabına yapılan yorumları okuyarak satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Avantajlı Piraye Kitabı Fiyatları

Avantajlı Piraye Kitabı Fiyatları

Piraye kitabının fiyatları belirlenirken kitabın sayfa sayısı, yayınevi ve kapak tasarımı göz önünde bulundurulur. Canan Tan'ın güçlü kadını aile hayatıyla ve evliliğiyle anlatmaya çalıştığı eserin fiyatları yayınevine göre değişir. Farklı tasarımlarla kullanıcıların satışına sunulan kitaplar, okuyucuya seçimlerinde kolaylık sağlar. Sayfa sayıları da yayınevine göre değişebilir. Satın alma sürecinde ürün özelliklerinden sayfa sayılarına bakabilirsiniz. Piraye kitabını satın almak için belirleyici noktalardan biri de basımda kullanılan kağıt kalitesidir. Kağıt kalitesine göre seçimlerinizi yapabilir ve satın alma sürecinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Düşük bütçeyle satılan ürünler Piraye kitabı indirim zamanlarında avantajlı olarak okuyucunun karşısına çıkar. Kitaplar arasında tercih yaparken tasarım, malzeme ve sayfa sayısını göz önünde bulundurabilir ve alışveriş sürecinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Siz de farklı yayınevleri tarafından basımı yapılan Piraye kitaplarının tümünü Trendyol’da bulabilirsiniz.

Piraye Kitabının Yazarı Kimdir?

Piraye kitabı, Doğan Kitabevi tarafından yayımlanan ve Canan Tan kaleminden çıkan bir eserdir. Canan Tan, Türk yazar ve psikologdur. 8 Temmuz 1970 İstanbul doğumludur. Edebiyatla genç yaşlarda ilgilenmeye başlayan Tan, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans yaparak klinik psikolog olur. Yazarlık kariyerine çocuk ve gençlik edebiyatı alanında kitaplar yazarak başlar. Asıl ününü, yetişkinlere yönelik kaleme aldığı romanlarıyla kazanır. Yetişkinlere yönelik ilk eseri Eldivenler’in 2000 yılında yayımlanmasının ardından birçok roman ve öykü kitabı yazar. Eserlerinde genellikle aşk, ilişkiler, kadınların iç dünyası gibi konuları ele alır. Popülerliği ve anlatım tarzıyla Türk edebiyatında önemli biridir. Piraye, Hasret, İz, Yüreğim Seni Çok Sevdi, Karındeşenler Duvarı gibi eserleri edebiyat dünyasında ses getirir. Canan Tan, Türk edebiyatının tanınmış yazarlarından biri olarak anılır.

Piraye Ne Anlatıyor?

Piraye; aşk, aidiyet, aile ilişkileri ve kadının kendi kimliğini bulma sürecini merkezine alan duygusal bir hikayeyi anlatır. Romanın odak noktasında ana karakter Piraye'nin yaşamı ve iç dünyası yer alır. Piraye, ailesinin beklentileri ve toplumsal normlar arasında sıkışmış bir kadındır. Zengin bir ailenin kızı olarak doğan Piraye, özgür iradesi ve duygusal ihtiyaçları arasında denge kurmaya çalışır. Roman, Piraye'nin çocukluk arkadaşı Oğuzhan’la yaşadığı aşk hikayesi etrafında şekillenir. Duygusal çatışmaları, toplumsal baskıları, kendi kimliğini keşfetme arayışını ele alırken okuyucuya aşkın, özgürlüğün ve bireyselliğin önemini düşündürür. İnsan ilişkilerinin karmaşıklığını ele alırken bireyin kendi iç dünyasında yapması gereken yolculuğu ve kararları sorgulayan bir öykü sunar.

Piraye Kitabı Kaç Sayfa?

Canan Tan'ın Piraye adlı romanı 280 sayfadır. Bu kitap, yazarın diğer eserlerinden farklı temaları ele alması ve karakterlerin içsel çatışmalarına odaklanması açısından ayrılır. Tan’ın diğer kitaplarında da olduğu gibi duygusal derinlik ve karakter gelişimi önemlidir ancak Piraye; özellikle kadının aidiyet arayışı, toplumsal baskılar ve özgürlük teması etrafında şekillenir. Sınıfsal farklılıkların ve toplumsal normların karakterlerin hayatını nasıl etkilediği detaylı bir şekilde işlenir. Yazarın diğer kitaplarına kıyasla aşkın yanı sıra bireyin kendi özgürlüğünü kazanma mücadelesini daha vurgulu bir şekilde ele alır. Duygusal karışıklık, aile ilişkileri ve bireysel özgürlük gibi konuları derinlemesine inceler. Okuyucuya, Canan Tan’ın alışılmışın dışında bir yönünü yansıtır.