İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Fiyat
Boyut/Ebat
Parça Sayısı
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Saten Yastık Kılıfı

" araması için 353 sonuç listeleniyor

Kaliteli Saten Yastık Kılıfı Çeşitleri Trendyol’da!

Uyku insanların hayatında büyük rol oynar. Kaliteli uyku için çeşitli eşyaların kullanılması tavsiye edilir. Konforlu bir yatak ve yastık kullanılması oldukça önemlidir. Sadece eşyaların değil, çarşafların da özenle tercih edilmesi gerekir. Saten kumaş insan teni ve saç yapısı için faydalı bir materyaldir. Saten yastık kılıfı gece boyunca saça ve yüze zarar vermeyen bir yapıya sahiptir. Ütü gerektirmeyen bu kumaş türü uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Saten kumaşlar ciltte yağlanmayı engeller. Bu yüzden gece boyunca oluşabilecek yağ ve sivilcelere karşı korur. Kumaşın bir diğer özelliği ise hafif oluşudur. Yatak odalarında oldukça şık duran ürünler sayesinde bulunduğunuz ortamı renklendirebilirsiniz. Pamuk saten yastık kılıfı yumuşak dokusu ile öne çıkan ürünler arasındadır. Kolay yıkanır özellikte olan ürünler günlük kullanıma uygundur. Uygun fiyatlar ile çeşitli modellere sahip olabilirsiniz. Modeller 48 x 74 ve 50 x 75 yastık seçenekleri ile uyumludur. İpek saten yastık kılıfı kaygan ve parlak bir görüntüye sahiptir. Kaliteli malzemelerden yapılan modeller insan sağlığına zarar vermez. Aksine cilt ve saç problemlerini önlemeye yöneliktir. Ürünler terletmez özelliğiyle dikkat çeker. Farklı renkleri ile tercih edebileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yatak odalarında kullanabileceğiniz çeşitli ürünleri uygun fiyatlar eşliğinde Trendyol’dan gönül rahatlığıyla elde edebilirsiniz.

Kullanışlı Saten Yastık Kılıfı Modelleri

Kullanışlı Saten Yastık Kılıfı Modelleri

Yatak odaları mükemmel uyku için tasarlanan yerlerdir. Odada bulunan ışığın, pencerenin hatta komodinlerin bile uykuya katkısı vardır. Seçilen yorgan ve nevresimlerin de uykuya katkısı büyüktür. Bu yüzden ürünlerin kaliteli malzemeden yapılmış olanlarını tercih etmeniz gerekir. Böylelikle kaliteli ve rahat bir uyku ortamına sahip olabilirsiniz. Saten yastık kılıfı kullananlar tarafından çok sevilir ve tavsiye edilir. Kolay yıkanabilir bir kumaş olması sebebiyle müşteriler tarafından tercih edilir. Saten kumaş oldukça parlak ve kaygandır. Kaliteli dokusu sayesinde kişilerin ilgisini çeker. Yatak odalarına renk katan çeşitli ürünler sağlık için de oldukça faydalıdır. Özellikle saçlar gece boyunca kırılmaya ve kabarmaya açık hale gelir. Sateni diğer kumaşlardan ayıran en büyük özelliği içerisinde ipek olmasıdır. İpek oldukça yumuşaktır. Saten kılıflar kullanıldığı zaman saçınızdaki kırılmalar azalır. Gece uyurken saçların kabarması genelde önlenemeyen bir olaydır. Fakat saten yastık kılıfları kullanarak kabarıklık minimum miktara indirilebilir. Bu sayede sabah kalktığınız zaman kolay taranabilen saçlara sahip olursunuz. Aynı zamanda cilt için de bu tarz ürünlerin büyük bir etkisi vardır. Polyester barındıran ürünler üzerine yatıldığı zaman yüzde sivilcelenme meydana gelebilir. Saten kumaş ciltteki sivilce ve siyah noktalar için olumlu etkiye sahiptir. Temiz kullanım için kılıfların belirli aralıklar ile değiştirilmesi önerilir. Beyaz, siyah saten yastık kılıfı üzerlerinde farklı desenlere sahip olabilir. Bu sayede tarzınızı yansıtan modeli seçerek satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler beyaz ve siyah renklerin dışında pembe, mavi ya da kırmızı renklere de sahiptir. Eğer pastel tonlar seviyorsanız geniş renk yelpazesi arasından dilediğinizi bulabilirsiniz. Ürünler düz ya da çeşitli desenlere sahip bir şekilde karşınıza çıkar. Yastık kılıfı saten olarak tercih edilebilir. Saten kumaş çeşitli özelliklere sahiptir. Ürünlerin dış görünüşü parlak ve göz alıcıdır. Kolay yıkanabilen kumaş ütüleme yapılmadan da kullanılabilir. Yumuşak yapısı sayesinde gece boyu rahat etmenizi sağlar. Kaliteli uykular için kullandığınız eşyaların kendi vücudunuza uygun olanı seçmeniz önemlidir. Evlerde kullanabileceğiniz çeşitli kaliteli eşyaları Trendyol aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı Uyku Deneyimi Sunan Saten Yastıklar

Farklı Uyku Deneyimi Sunan Saten Yastıklar

Yatak odasında kullanılan ürünlerin hayat kalitesine direkt olarak etkisi vardır. Uyku insanlar için oldukça önemlidir. Yeterli miktarda uyumayan bir kişinin hayat kalitesi değişir. Yeterli ve kaliteli uyku için yapılması gereken birkaç şey vardır. Karanlık ortamın sağlanması ve konforlu bir yatağa sahip olunması bunların başında gelir. Aynı zamanda temiz ve kaliteli nevresime sahip olunması uyku kalitesini artırır. Saten yastık kılıfı satın aldığınız zaman uzun süreli bir kullanım elde edersiniz. Bu kumaş özelliği sayesinde rahat uyumanızı sağlar. Kafanızı yastık üzerinde döndüğünüzde ses çıkarmaz. Oldukça yumuşak bir yüzeye sahip olan ürün kolay yıkanabilir bir özelliğe de sahiptir. Kaliteli ve temiz bir kullanıma sahip olmak için nevresimleri belirli aralıklar ile değiştirmeniz önerilir. Bu sayede daha sağlıklı bir uykuya sahip olabilirsiniz. Saten yastık kılıfı fiyatları geniş bir skalaya sahiptir. Kaliteli ürünlere çeşitli fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz. Yatak odalarında ya da salonlarda kullanabileceğiniz ürünler farklı modellere ev sahipliği yapar. Bazı modelleri üzerinde çeşitli sanatsal desenler bulunur. Bazı ürünlerde ise dantel gibi desenler mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız modeller kullanılan alana şıklık ve temiz bir hava katar. Gerçek saten yastık kılıfı farklı renkler ile müşterilerin karşısına çıkar. Geniş model yelpazesi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen modeller aynı zamanda da çeşitli fiyatlara sahiptir. Genellikle uyku için kullanılan yastıklar tercih edilen modellerin küçük boyutlara sahip olan çeşidi de vardır. Bu sayede salon ya da oturma alanlarında bulunan kırlentler için de saten yastık kılıfları kullanılabilir. Böylelikle evinizin her alanında şıklık yakalayabilirsiniz. Çeşitli nevresim modellerini uygun fiyatlara Trendyol’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çeşitli Desenlere Sahip Saten Yastık Kılıfı Fiyatları

Çeşitli Desenlere Sahip Saten Yastık Kılıfı Fiyatları

Gece uyurken kullanılan yastıklar genellikle 48 x 74 boyutundadır. Bazı özel durumlarda büyük bir model de seçilebilir. Böylelikle rahat bir uyku çekebilirsiniz. Her insan farklı hisse sahip olan bir yastık kullanır. Bazı kişiler yumuşak yastık severken bazıları ise sert olan modellerde yatar. Çeşitli yastıklar arasından rahat edeceğiniz ürünü bulmalısınız. Sonra yastığı kaplayacak kılıfı dikkatle seçmeniz önerilir. Kaliteli kumaşlardan yapılan ürünler uyku kalitenizi artırır. Saten yastık kılıfı modelleri farklı fiyat aralıkları ile satın alınabilir. Uygun fiyatlar ile değerli müşterilerin karşısına çıkan çeşitler geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Siyah, beyaz, kırmızı ya da mavi gibi renkleriyle geniş yelpazede sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Hemen kullanmaya başlayabileceğiniz seçenekler yumuşak bir yüzeye sahiptir. Kolay yıkanabilen modeller uzun süreli bir kullanım sunar. Yıkandığında ürünler deforme olmaz. İlk gün gibi uzun süre yastık kılıflarını kullanabilirsiniz. Saten yastık kılıfı yorum ve görüşlerine göz atarak önceden kullanan müşterilerden tavsiyeler okuyarak tavsiyeler alabilirsiniz. Kullanan müşterilerin çeşitli tavsiyelerde bulunduğu bu görüşler sayesinde ürünlerin nasıl yıkanacağına ya da saklanacağına aynı zamanda kullanım talimatlarına da ulaşabilirsiniz. Yapılan yorumlar yeni alacak müşteriler için oldukça yol göstericidir. Saten yastık kılıfı satın almak isterseniz çeşitli fiyat aralıkları ile bulabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanarak üretilen modeller oldukça dayanıklıdır. Kolay temizlenen modelleri dolaplarınızda saklayabilirsiniz. Ütü gerektirmeyen pürüzsüz yüzeyleri sayesinde aynı zamanda da saatlerce ütü yapmanıza gerek kalmaz. Bu ürünler sayesinde kaliteli ve rahat bir gece geçirebilirsiniz. Aynı zamanda da uyku kalitesini artıran modeller uygun fiyatlar ile karşınıza çıkar. Geniş ürün yelpazesinden dilediğiniz ve kullanımınıza uygun modeli seçerek sahip olabilirsiniz. Çeşitli ürünleri uygun fiyatlar eşliğinde Trendyol’dan elde edebilirsiniz.