placeholder
"

Yastık Kılıfı

" araması için 16140 sonuç listeleniyor

Yastık Kılıfı

Yastık Kılıfı

Dinlenmek için kullanılan en önemli aksesuarlardan bir tanesi olan yastıklar, evlerde neredeyse her odanın baş köşesinde duruyor. Pek çok kişi tarafından bu kadar fazla tercih edilen bir parçanın nasıl göründüğü de elbette ki oldukça önem taşıyor. Konforun yanında estetik tasarımlarla oluşturulmuş birbirinden farklı yastık kılıfı seçenekleri gerek göze hoş gelmesi gerekse bulunduğu mekanların dekorasyonunu tamamlaması bakımından özen gösterilen ürünler olarak öne çıkıyor. Tarihe bir göz gezdirdiğinizde antik zamanlara kadar giderek rastlayabileceğiniz ilk yastık kullanımları zaman içerisinde varlığını koruyup aynı zamanda da gelişerek şu anki halini almış görünüyor. Artık her evin vazgeçilmez ürünü olan yastık ve yastık kılıfı modelleri pek çok kişinin dikkatini çekiyor.

Farklı tarzlara ve konfor ihtiyaçlarına hitap eden değişken ebat ve desenlerdeki yastık kılıfı seçenekleri arasından en fazla öne çıkan çeşitlerden biri olarak sayılan dekoratif yastık kılıfı modelleri, özgün desenleri ve canlı renkleri ile sevilen parçalardan kabul ediliyor. Dekoratif alanlar oluşturmak ve değişik konseptlere uyum sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz değişik yastık kılıfları, çok çeşitli kumaş, iplik ve dokumalardan oluşabiliyor. Rahat ve klasik tarzda oluşturacağınız mekanlar için tercih edeceğiniz ipek yastık kılıfı seçenekleri yumuşak dokusuyla güzel bir his vererek konforunuza katkı sağlıyor.

Yastık Kılıfı Modelleri Geniş Seçeneklerle Sunuluyor

Farklı boyutlardaki yastıklar için en merak ettiğiniz şeylerden bir tanesi olan uygun ölçüde yastık kılıfı bulabilme noktasında yardımcı olan çeşitlilik, size her yönden avantaj sağlıyor. Her modele uygun ölçülerdeki yastık kılıfları sayesinde yastık ve kılıflar birbirine tam olarak uyum sağlıyor ve kötü görüntüler ortadan kalkmış oluyor. Değişiklik gösteren yastık kılıfı ölçüleri sayesinde rahatlıkla kendi ürününüze uygun olan seçeneği bulabileceğiniz modeller, yatak, koltuk, kanepe ya da halılarınızın en büyük tamamlayıcısı olabiliyor. Tüm bunların yanı sıra peluş yastık kılıfı, tüylü yastık kılıfı, kirpikli yastık kılıfı gibi konseptlerdeki tasarımlar da odalarınıza sıcacık bir hava katmaya yardım ediyor.

Uykunuza yardımcı olan en önemli unsurlardan bir tanesi sayılan yastıklarınız için tasarlanan nevresim yastık kılıfı modelleri, kaliteli işçilik ve sade tasarımlarla birleşerek yatak odanızı tamamen size özel bir hale getirme konusunda desteklerini sizden esirgemiyor. Sıcak yaz günlerinde daha rahat bir uyku uyumanız için geliştirilen, serin tutan yastık kılıfı modelleri huzurlu bir uyku için sizi bekliyor. Yine sıcak günlerde kullanmak isteyeceğiniz alezli yastık kılıfı modelleri ve ter geçirmeyen yastık kılıfı seçenekleri güzel bir uykunun ardından kolayca sökülüp yıkanarak işinizi kolaylaştırıyor ve yastıklarınızda oluşabilecek lekelenmeleri önlüyor. Temizlik aşamasında yardımcı olmak adına tasarlanan fermuarlı yastık kılıfı sayesinde bu adımları kolayca ve yorulmadan halletmeniz hedefleniyor.

Zevklerinize Uyan Konforlu ve Şık Modeller

Kalite ve dayanıklılığı ön plana alan klasik modeller özellikle yatak odalarınızın şık görüntüsünü korumakta sizlere yardımcı oluyor. Pek çok kişinin sevdiği saten yastık kılıfı seçenekleri değişik renkleri ve kaliteli dokusuyla hem rahatlığınıza hitap ediyor hem de sunduğu sade şıklık ile yatağınızın tamamlayıcısı oluyor. Birbirinden farklı konsept ve dekorasyona sahip yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz payetli yastık kılıfı, renkli yastık kılıfı, pullu yastık kılıfı gibi seçeneklerin bolluğu ise çeşitliliğe katkıda bulunarak zaman geçirmek isteyeceğiniz eğlenceli alanlar yaratmanızda yine sizlere destek çıkıyor.

Beğeninize sunulan seçenekler arasında yer alan etnik desenli yastık kılıfı, kanaviçe yastık kılıfı, nakışlı yastık kılıfı, güpürlü yastık kılıfı gibi modeller ise eskilerin tasarım zevkini evinde kullanmak isteyen sizler için memnun edici olmaya aday. Yine bu tarz modeller arasında sayılan örgü yastık kılıfı modelleri de özlenen günlerin havasını yakalamanıza yardımcı olacak gibi duruyor. Özellikle oturma odalarınız için kullanabileceğiniz kırlent yastık kılıfı modelleri, değişik desenleriyle hem estetik duruyor hem de farklı ihtiyaçlara hitap etmesi açısından tercih ediliyor. Otantik yastık kılıfları ve payetli yastık kılıfları yine özellikle oturma alanları için hem rahatlık hem de renk bakımından uygun olacak şekilde üretiliyor.

Çocukların Odaları İçin Birbirinden Değişik Yastık Kılıfları

Çocuklu evlerin vazgeçilmez ürünü çocuk yastık kılıfı modelleri, aranıza yeni katılmış bebekleriniz için bebek yastık kılıfı tasarımlarının yanı sıra çeşitli yaşlardaki çocuklarınız için de geniş seçenekler sunuyor. Çocukluk döneminin cıvıl cıvıl renkli dünyasına uygun şekilde üretilen birbirinden güzel tasarımlar ve gerek kumaş gerek iplik yapısıyla kesinlikle sağlığa zarar vermeyecek, oldukça güvenli şekilde kullanabileceğiniz modeller sizleri bekliyor. Mutlu bir anı hatırlatan karelerle süslenmiş baskılı yastık kılıfı seçenekleriyle birlikte görebileceğiniz resimli yastık kılıfı modelleri de günün her anında size eşlik etmeye uygun görünüyor. Yine çocuklarınız için kullanabileceğiniz ponponlu yastık kılıfı modelleri odaların havasına hava katmaya meyilli gibi duruyor.

Tamamen kaliteli içeriğe sahip olduğundan emin olmanız gereken tüm bu seçeneklere katılan çiçekli yastık kılıfı, kedi desenli yastık kılıfı, çizgi film desenli yastık kılıfı modelleri de çocuklarınızın hoşuna gidecek tarzda ürünler olarak öne çıkıyor. Son zamanların beğenilen figürü unicorn yastık kılıfı modelleri de pek çok çocuğun sevimli dünyasına girmeye uygun gibi görünüyor. Yılların değişmeyen ve herkesin hatıralarında yer edinmiş karakterlerinden olan şirinler yastık kılıfı modelleri de yine bu anlamda beklentiyi karşılıyor. Gerek konfor gerek güvenilir içerik gerekse tasarım başarısı yönünden istediğinizi verecek olan seçenekler sizi asla pişman etmeyeceğe benziyor.

Özel İlgi Alanlarına Hitap Eden Yastık Kılıfları Bulmak Oldukça Kolay

Çocukların yanı sıra bazı özel seçimlerle siz yetişkinler de düşünülmüş durumda. Sporla ilgilenen kişilere özel üretilen Fenerbahçeli yastık kılıfı, tuttuğu takımı her an yanında hissetmek isteyenler için çok güzel bir seçim olacak gibi duruyor. Yeni yıl sevincini hatırlamak ve yanı başında taşımak isteyenleriniz için yılbaşı yastık kılıfı modelleri hem kendinizi mutlu etmek hem de sevdiklerinize güzel bir hediye vermek açısından son derece hoş bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bunların yanın sıra bahçe, botanik ve bitkilerle ilgilenenleriniz ya da bu tarz desenlerden hoşlananlarınız için tasarlanan kaktüslü yastık kılıfı, tropikal yastık kılıfı, limon desenli yastık kılıfı ve yaprak desenli yastık kılıfı seçenekleri de son derece yaratıcı tasarımları ve canlı renkleriyle karşınıza çıkabiliyor.

Yaşadığınız dört mevsime uygun model ve konseptlerde üretilen yastık kılıfları son derece çeşitli renklerde bulunabiliyor. İster odanızın isterseniz de mobilyalarınızın yansıttığı renklere uygun seçebileceğiniz yastık kılıfları, isterseniz de dikkat çekici zıt renkler kullanarak öne çıkaracağınız yastık kılıfları sizler için bekliyor. Çeşitli dekorasyon önerileri ve ev içi düzenleme uygulamaları gibi yardımcı araçlarla kullanabileceğiniz ve tamamen kendi kişiliğinizi yansıtarak oluşturabileceğiniz size özel alanlar için yumuşaklığı ve sadeliği temsil etmesi açısından beyaz yastık kılıfı ve mavi yastık kılıfı, canlılık ve ışıldamayı temsil etmesi için sarı yastık kılıfı ve turuncu yastık kılıfı kullanılıyor.

Renklerin sonsuz dünyası içinde kaybolurken kendi köşeniz için seçebileceğiniz mor yastık kılıfı ve fuşya yastık kılıfı daha gösterişli ve ilham verici bir alan yaratmanıza, turkuaz yastık kılıfı ise daha dingin ve sakin bir alan oluşturmanıza yardım ediyor. Tek bir duygu yansıtmak istemeyenleriniz için ise desenli yastık kılıfı, gri sarı yastık kılıfı, dantelli yastık kılıfı, bordo yastık kılıfı ve hardal sarısı yastık kılıfı modellerini bir arada kullanmak hem modern bir hava yakalatıyor hem de daha fazla vakit geçirilesi alanlar yaratmanızı sağlıyor. Yastık kılıfı modellerinde hayatınızda çokça yer kaplayan sevgilileriniz de düşünülmüş durumda. Değişik ve hatırlatacak bir hediye vermek isteyenler için tasarlanan sevgili yastık kılıfı modelleri hoş anılar için zemin oluşturuyor. Yine tam bu zamanlara uygun seçeceğiniz kadife yastık kılıfı, kırmızı yastık kılıfı ve pembe yastık kılıfı modelleri konseptinizle bütünlük oluşturarak yakalayacağınız romantik havayı destekliyor.

Yastık Kılıfı Modelleri

Renk, desen, kumaş seçeneklerinin yanında kullanım kolaylığı ve her yastığa uygun kılıf bulma durumu da öne çıkan konular arasında sayılıyor. Yastık kılıflarının özellikle işlevsel olması tercih edilme oranını artırıyor ve burada boyut konusu devreye giriyor. Farklı ebatlar arasından tamamen kendinize uygun şekilde seçim yapacağınız yastık kılıfları, eldeki ürünlerle tam uygunluk sağlayarak hem herhangi bir potluk yapmıyor hem de boyut uyumsuzluğundan ortaya çıkabilecek estetik olmayan görüntüler de engellenmiş oluyor. Büyük yastık kılıfı tanımına uygun olan 50x70 yastık kılıfı, 40x120 yastık kılıfı, 50x90 yastık kılıfı modelleri kolaylıkla bulunuyor.

50x30, 35x50 ve 40x60 yastık kılıfı modelleri ise görece daha küçük yastık kılıfı seçenekleri arasına giriyor. En çok tercih edilen dikdörtgen yastık kılıfı boyutları arasında ise 35x55, 40x65, 60x80 yastık kılıfı modelleri sayılıyor ve ebatlarının uygunluğu bakımından rağbet görüyor. Sonbahar ve kış ayları için uygun renklerde yastık kılıfı seçenekleriniz için siyah yastık kılıfı, gri yastık kılıfı ve lacivert yastık kılıfı modelleri son derece tok renkleriyle gerek dekorunuzda fon olması açısından gerekse tekli kullanıma izin veren sade çizgileri nedeniyle odalarınızı hareketlendirmeye aday duruyor. Genellikle koltuk ve kanepeler üzerinde kullanabileceğiniz kare yastık kılıfı ebatları da 40x40 yastık kılıfı, 45x45 yastık kılıfı, 50x50 yastık kılıfı, 55x55 yastık kılıfı, 60x60 yastık kılıfı, 65x65 yastık kılıfı ve 70x70 yastık kılıfı şeklinde kolaylıkla bulunuyor.

Uygun Fiyatlı ve Değişik Yastık Kılıfı Seçenekleri

Konfor ve çeşitliliğin birleştiği yüzlerce model arasından en çok merak ettiğiniz konulardan biri olan yastık kılıfı fiyatları her cebe uygun görünüyor. Modellerdeki çeşitliliğin yansıdığı fiyatlar da her keseye hitap eden bir doğrultuda ilerliyor. Kullanışlı yastık kılıfları minimal desenleri ve soft renkleri ile ön plana çıkarken, kişiye özel yastık kılıfları ise harfli yastık kılıfı modelleriyle dikkat çekiyor. Modern desenleri tercih edenleriniz için kirpik yastık kılıfı, leopar yastık kılıfı, zebra yastık kılıfı, koala yastık kılıfı gibi son derece kaliteli yastık kılıfı seti modelleri yine kampanyalı fiyatlarla sizleri bekliyor. Şekilli yastık kılıfı çeşitleri de evini doğadan ve doğanın renklerinden aldığı ilhamla dizayn etmek isteyen sizler için yeşil yastık kılıfı, açık mavi yastık kılıfı, kahverengi yastık kılıfı, yuvarlak yastık kılıfı, bulut yastık kılıfı, kaktüs desenli yastık kılıfı gibi pek çok seçenek sunuyor.

Evdeki patili dostlarınız için tercih ettiğiniz tüy geçirmeyen yastık kılıfı modelleri de bol çeşit arasından öne çıkıyor. Yastık kılıfı nasıl temizlenir ve yastık kılıfı kokusu nasıl giderilir sorularınızın cevabı da yine kendiliğinden yanıt buluyor. Özel üretim kumaşlar ve dokumalar sayesinde makinede yıkanarak kolaylıkla temizlenen yastık kılıfları çok zaman harcamadan tertemiz sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Microfiber yastık kullananlarınız için uygun yastık kılıfı satın almak ve ortopedik yastık kılıfı seçeneklerini görebilmek son derece basit. Taç markasının canlı çizgiler ve desenlerle süslenmiş şık yastık kılıfı modelleri, yazılı yastık kılıfı ve otantik yastık kılıfı seçenekleri de görülmeye değer bulunuyor.

Hem Takım Halinde Hem Tek Tek Yüzlerce Kılıf Sizleri Bekliyor

Kumaş seçimlerini dekorasyonda ön plana çıkarmak isteyen ve sade bir tasarım amaçlayanlar için keten yastık kılıfı ideal bir seçenek olarak görünüyor. Aynı zamanda kılıflar tek tek ya da takım halinde alınabiliyor. 2'li yastık kılıfı modelleri pamuk saten yastık kılıfı satın almak isteyenler için çeşitli renk seçenekleri sunuyor. İkili yastık kılıfı modellerinin yanı sıra 4’lü yastık kılıfı modelleri de alıcılarını bekliyor. Takım olarak kullanılacak volanlı yastık kılıfı ve kulaklı yastık kılıfı modelleri yine kaliteli iplikler kullanılarak üretiliyor ve pamuklu yastık kılıfı modelleri gibi terlemeye karşı emici özellik gösterecek yumuşak kumaşlardan oluşuyor. 2’li yastık kılıfı modelleri arasında sayılan fırfırlı yastık kılıfı, özellikle oturma odalarında kullanılıyor ve eve son derece canlı bir hava katıyor. Mevsim dolayısıyla çokça tercih edilen renklerden olan kahve ve mürdüm yastık kılıfı modelleri de yine kanepeler üzerinde değerlendiriliyor.

Evinizin atmosferini ilk kullanımda dahi değiştirecek etkiye sahip 3d yastık kılıfı modelleri gerçekçi baskıları ve canlı renkleri ile öne çıkmaya aday görünüyor. Sakin bir uyku alanı tasarlamak isteyenlerinizin tercih edeceği yumuşak bir renk olan bej yastık kılıfı modeli de seçenek olarak yine çokça aranan uzun yastık kılıfı modeliyle birleşiyor. Yastığınızı olası lekelenmelere karşı korumak için tercih edebileceğiniz yastık iç kılıfı modelleri de çok aranan ürünler arasında bulunuyor. En fazla kullanılan yastık kılıfı 50x70 olarak öne çıkıyor. Bu ebattaki standart yastıklar için yastık kılıfı çift kişilik, büyük, renkli seçeneklerde sunuluyor.

Değişik ürünler ve gösterişli parçalardan hoşlananlarınızın gayet memnun kalacağı işlemeli ve kürk yastık kılıfı seçenekleri de mevcut görünüyor. Özellikle dekor amaçlı koltuklar üzerinde kullanılacak yastık kılıfı 45x45 ölçülerinde en fazla alıcıya ulaşıyor. Yine kare bir boyut olan ve kullanımda orta boy olarak nitelendirilen yastık kılıfı 60x60 olarak sizler tarafından seçiliyor. İsimli yastık kılıfı modelleri de hediye olarak seçilen en popüler ürünler arasında sayılıyor. Çarşaf yastık kılıfı modelleri sade tasarımı ve gösterişten uzak şık yanı ile göz dolduruyor. Yastık kılıfı beyaz ve desensiz zeminlerde daha çok kendini gösteren bir aksesuar hâline dönüşüyor.

Günün Her Anında Mutlu Olmak İçin

En fazla zaman geçirdiğiniz yerlerin başında gelen eviniz ve size özel alanlarınızda en yakınınızda bulunan yastıklarınız için seçeceğiniz yastık kılıfları hem keyifli ve rahat vakit geçirmenizi sağlıyor hem de özel dokuları, çeşitli kumaşları ve istediğiniz gibi seçeceğiniz desenleri sayesinde kaliteli ve deliksiz bir uyku uyuyarak güne zinde başlamanıza yardım ediyor. Materyal bakımından temiz içerikle üretilen yastık kılıfları isterseniz sezonluk isterseniz de dört mevsim kullanma şansı vererek günün sonunda satın aldığınız üründen memnun olmanızı sağlıyor. Temizlik kolaylığı ve tamamen tercihinize göre seçebileceğiniz fermuarsız yastık kılıfı, dikişsiz yastık kılıfı gibi modeller sayesinde külfet olarak nitelendirilen işin temizleme kısmı da zahmetsiz bir hâl almış oluyor.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yüzlerce farklı model yastık kılıfına kolayca ulaşabileceğiniz Trendyol, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ve seçili ürünlerde ücretsiz kargo fırsatları ile sizleri bekliyor. Evleri renklendiren unsurların en güçlülerinden biri olarak kabul edilen farklı desen, kumaş ve renklerdeki yastık kılıflarıyla kendinize özgü alanlar yaratmak ve var olan tarzınızı daha da göz alıcı hale getirmek için yapmanız gereken şey hemen Trendyol.com’a girerek kendinize en uygun modellere kolayca sahip olmak. Geniş ürün seçenekleri, herkesin zevkine uygun bir çeşitlilik ve avantajlarla dolu yeni fırsatlar için tercih edeceğiniz kalitenin adresi Trendyol’da hepinize iyi alışverişler.