Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti 5x10 Adet BB190326

Satıcı : Suha Depo
287 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (3)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
297,50 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kargo Bedava
299,90 TL

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti 5x10 Adet

 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Set İçeriği:
 • Starbucks Cappuccino Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti (10 adet)
 • Starbucks Caffe Mocha Premium Kahve Karışımı Seti (10 adet)
 • Starbucks Caffe Latte Premium Kahve Karışımı Seti (10 adet)
 • Starbucks Vanilla Latte Premium Kahve Karışımı Seti (10 adet)
 • ?Starbucks Caramel Latte Premium Kahve Karışım Seti (10 adet)
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını Alya Store belirlemektedir.
 • Bu üründen en fazla 6 adet sipariş verilebilir. 6 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Starbucks Premium Kahve Karışımı Seti ile Kahveler Hazır

Kahve ve kahve çeşitleri artık bir insanın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Etiyopya'da ortaya çıkarak yolculuğuna başlayan kahve, dünyanın her coğrafyasında varlık gösteren bir ürün haline gelmeyi başarır. Kahvenin bu denli başarı göstermesin de ürün olarak çeşitlilik göstermesinin payı büyüktür. Kahvenin başlıca çeşitleri arasında mocha, cappuccino, espresso, latte, filtre kahve, granül kahve ve kültürümüzde büyük bir yeri olan Türk kahvesi yer alır. Starbucks sınırlı üretim premium kahve karışımı seti 5x10 adet olarak kahvenin çeşitliliğini yansıtır. Bu özel pakette mocha, latte, cappuccino, karamel latte ve vanilya latte gibi özel ürünler bulunur. Ürünlerin hepsi granül kahve özelliği taşır. Sınırlı üretim olarak özel bir şekilde hazırlanan pakette her bir kahve çeşidinden 10 adet vardır. Starbucks premium kahve karışımı özellikleri ve çeşitliliği ile birçok kahve severin ilgisini çekmektedir.

 • Starbucks Kalitesi
 • Farklı Kahve Çeşitleri
 • Sınırlı Üretim

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti Özellikleri

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti Özellikleri

Starbucks sınırlı üretim premium kahve karışımı seti 5x10 adet içeriği incelendiğinde paketin birbirinden farklı lezzetlerdeki kahvelerden oluştuğu görülür. Pakette yer alan kahveler, granül kahve özelliğine sahiptir. Yani sıcak su ve süt eklenerek kolaylıkla tüketime hazır hale getirilir. Özel olarak hazırlanan premium kahve karışımı, tek bir paketle farklı damak zevklerine hitap etmeyi başarır. Starbucks kalitesine sahip olan ürün tek bir paket ile kahve çeşitliliğine erişme imkanı verir. Starbucks premium kahve paketinin içerisinde mocha, latte, cappuccino, karamel latte ve vanilya latte kahvelerinin granül hali yer alır. Kahve çeşitlerinden de anlaşılacağı üzere ürün içeriğinde yumuşak içime sahip olan ve tatlı olarak bilinen kahveler yer alır. Starbucks tarafından sınırlı sayıda üretilen bu ürün özel olarak paketlenir ve kahve severlerin beğenisine sunulur.

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti İçeriği

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti İçeriği

Starbucks sınırlı üretim premium kahve karışımı seti 5x10 adet özellikleri arasında en dikkat çeken detay olarak paketin farklı kahve türlerinden oluşuyor olması dikkat çeker. 5 farklı kahve ürününün yer aldığı pakette her çeşitten 10 adet bulunur. Kısacası bu özel paket zengin bir içeriğe sahiptir. Bu yönüyle kahve tutkunlarının ilgisini cezbetmeyi başarır. Ayrıca her bir kahve çeşidi Starbucks imzası taşır. Kahve tüketicilerine güven ve kalite vadeder. İçeriği oluşturan kahveler aynı zamanda büyük bir özenle paketlenir. Bu da kahvelerin tüketiciye sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Starbucks sınırlı üretim premium kahve karışımı seti 5x10 adet kullanımı da son derece kolay ve pratiktir. Ürünler granül kahve özelliği taşıdığından 1 paket kahve türünü 1 fincan su ya da süt ile kolayca hazır hale getirip sonrasında içebilirsiniz.

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti Fiyatları

Starbucks Sınırlı Üretim Premium Kahve Karışımı Seti Fiyatları

Starbucks kahve kültürünü dünya geneline taşıyan markalardan biri olarak bilinir. Merkezi Amerika’da olan marka, dünyanın birçok coğrafyasında faaliyet gösterir. Ürünlerini kahve severlere ulaştırır. Starbucks’ın gösterdiği bu başarı da kendi üretimi olan filtre kahvelerinin ve granül kahvelerinin etkisi bir hayli fazladır. Starbucks’ın sınırlı üretim premium kahve karışımı seti de bu gruba dahildir. Granül kahvelerden ve birbirinden farklı lezzetlerden oluşan içeriğe sahiptir. Bu granül kahve paketini BB190326 ürün koduyla kolay bir şekilde Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda Starbucks sınırlı üretim premium kahve karışımı seti 5x10 adet yorumları ve değerlendirmelerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede ürün hakkındaki kullanıcı deneyimlerine erişebilir, daha önce kullananların yorumları sayesinde kararınıza yön verebilirsiniz.