İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Materyal
Fiyat
Karat
Taş Cinsi
Cinsiyet
Garanti Süresi
Altın Ayar
Berraklık
Bordür Modeli
Kesim
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Yüzey Tipi
Model
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tam Tur Pırlanta Yüzük

" araması için 333 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici TamTur Pırlanta Yüzük Çeşitleri Trendyol’da!

Birbirinden farklı taşların bir halkanın çevresinde sıralanması ile oluşturulan takı modeline tamtur yüzük adı verilir. Hiç bitmeyecek bir ilişkinin sembolü olan tam tur yüzük, farklı modelleri ile kadınların zevkine hitap eder. Kaliteli yapısıyla öne çıkan tamtur pırlanta yüzük, elmas madeninin belirli aşamalardan geçirilerek işlenmesi sonucu özel olarak üretilir. Tam tur pırlanta fiyatları karat ağırlıklarına göre değişir ve kadınların parmaklarında hoş bir görünüme kavuşur. Tam tur yüzük pırlantanın yanı sıra safir taşıyla da donatılabilir. Özellikle ara geçişlerde kullanılan safir taşı, bu ürünün görünümüne renk katar. Trendyol’dan birçok çeşidine ulaşabileceğiniz Tamtur pırlanta alyans olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda tek taşla da kombine edilebilir.

Şık ve Modern Görünümü ile Tamtur Pırlanta

Şık ve Modern Görünümü ile Tamtur Pırlanta

Tam tur pırlanta yüzükler rengine ve kesimine göre çeşitlilik kazanabilir. Halkası siyah, sarı, rose gibi renkleri ile öne çıkan tamtur yüzük pırlanta, göz alıcı bir görünüme sahiptir. Beyaz veya sarı altın kullanılarak üretilen tam tur pırlanta yüzük, kalitesini gözler önüne serer. Son dönemde sıklıkla tercih edilen zincir şeklindeki modeller, modern ve minimalist çizgileri ile öne çıkar. Kırmızı, turkuaz, yeşil gibi renkleri ile öne çıkan zirkon taşlı modeller de günlük kullanımda tercih edilebilir. Anneler ve sevgililer gününde tamtur pırlanta fiyatlarından yararlanarak bu ürünü sevdiklerinize alabilirsiniz. Parıltılı yapısıyla öne çıkan elmas tamtur yüzük, pek çok kadının hayalini süsleyen modellerden birisidir. Karanlıkta bile ışıltısı ile her yeri aydınlatan elmas tamtur, ihtişamını gözler önüne serer. Pırlanta tamtur yüzük modelleri tek bir sıra yerine ikili, üçlü, beşli gibi pek çok yapıda da olabilir. Zarif görünümü ile öne çıkan ince tamtur pırlanta yüzük gösterişten uzak modelleri tercih edenlere yönelik tasarlanır. Modellere Trendyol’dan ulaşarak beğeninize uygun modele ulaşabilirsiniz.

Farklı Modelleri ile Tamtur Yüzük

Farklı Modelleri ile Tamtur Yüzük

Tam tur pırlanta yüzük modelleri; yuvarlak, markiz, baget ve prenses gibi farklı kesimlere sahiptir. Genellikle dikdörtgen şekilde tasarlanan baget tamtur yüzük, birbirinden farklı renkleri ve taş yapısı ile öne çıkar. Dikkat çekici bir tasarıma sahip olan ürün, parmağınıza hoş bir görünüm katar. Evlilik tekliflerinde de kullanılan tam tur tek taş, özel günlere eşlik eder. Model, yıldönümü, sevgililer günü gibi özel anlarda kullanılabilir. Bir ömür parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz tektaş tamtur, şık ve parıltılı görünümü ile öne çıkar. Tam tur yüzük fiyatları avantajlarıyla da bütçe dostu çözümler sunar. Altının yanı sıra gümüş yüzükler de uygun fiyatı ile dikkat çeker. Ürün yelpazesinde bütçenize ve beğeninize uygun çeşitler bulunur. Siz de bu kampanyalardan yararlanarak tamtur pırlanta yüzük kullananlar arasında yerinizi almak istiyorsanız Trendyol’dan hemen satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatları ile Yüzük Modelleri

Uygun Fiyatları ile Yüzük Modelleri

Tam tur pırlanta yüzük fiyatları kadar çeşitleriyle de pek çok kişinin beklentilerini karşılar. Göz alıcı parlaklığa sahip bu modeller, farklı gramaj ağırlıklarına sahiptir. Karat ağırlığına göre değişen fiyatlardan yararlanarak bütçeniz doğrultusunda uygun ürünü satın alabilirsiniz. Özellikle evlilik yolunda atılan ilk adımda kadınların hayatına giren tamtur tektaş, bir ömür parmaklardaki yerini alır. Bu modeller, tsavorite, safir gibi taşlarla da kombine edilerek farklı bir yapıya bürünebilir. Geometrik şekli ile öne çıkan baget tamtur pırlanta yüzük, her daim modaya öncülük eder. Kadınların sıklıkla tercih ettiği bu model, parmaklara hoş bir görünüm katar. Pırlanta tamturun farklı ölçüleri sayesinde parmağınızla uyumlu modelini bulma konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Kalitesinin yanı sıra göz alıcı parlaklığıyla öne çıkan uygun tamtur pırlanta yüzük fiyatları sayesinde parmaklarınıza ışıl ışıl bir görünüm kazandırabilirsiniz.