placeholder
"

Yüzük

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Yüzük

Yüzük

Yüzük modelleri, hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından en çok kullanılan ve büyük anlamlar taşıyan takı seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Takı olarak günlük giyimde kullanılabilen ürünler, özel günlerde ve resmi davetlerde mücevher seçeneği olarak da değerlendirilebiliyor. Altın, gümüş, çelik gibi farklı metal türlerinden üretilen modeller; elmas, yakut, pırlanta gibi farklı değerli taş çeşitleriyle de zenginleştirilebiliyor. Alyans olarak da değerlendirilebilen yüzük seçenekleri; aşk ilanlarında, evlenme tekliflerinde, sözlerde, nişanlarda ve nikahlarda gerçek ve sonsuz aşkın sembolü olarak da kullanılıyor. Sevdiklerinize verebileceğiniz en ideal armağan seçenekleri arasında ilk sıralarda kendilerine yer bulan yüzükler; baget, tamtur, tektaş, beştaş, taşsız gibi farklı seçeneklerde üretiliyor ve dünyanın en başarılı mücevher tasarımcıları tarafından hem geleneksel hem de modern sanat çizgileri takip edilerek dizayn ediliyor. Günlük giysilerinizle, sportif kıyafetlerinizle, abiye seçeneklerinizle ve gece elbiselerinizle birlikte kullanabileceğiniz modeller, güzelliğinizin ve zarafetinizin altını çizerek size göz kamaştırıcı bir stil kazandırıyor.

En Etkileyici Yüzükleri Keşfedin

Pek çok mücevher tasarımcısı ve bijuteri markası tarafından tasarlanan yüzük seçenekleri, hayatın her anında kullanabileceğiniz en etkileyici ve en özel aksesuarlar arasında yer alıyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler, çok sayıda çeşit seçenekleriyle de her tarza ve her beğeniye hitap ediyor. En çok tercih edilen modellerin başında ise altından tasarlanan ürünler geliyor. Altın yüzük seçenekleri, hem takı olarak hem de özel gün ve durumların manevi değeri yüksek sembolleri olarak kullanılabiliyor. Taşlı ya da taşsız olarak tasarlanabilen altın modeller, giyim tarzınızla ve yaşam felsefenizle kusursuz bir uyum sağlarken dikkat çekici tasarımları sayesinde girdiğiniz tüm ortamlarda hayranlık uyandırmanızı da mümkün kılıyor. Gümüş ve çelikten tasarlanan yüzükler de takı ve aksesuar kullanmayı sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan gümüş yüzük seçenekleri, parlak dokuları ve göz kamaştırıcı görünümleri sayesinde size benzersiz bir hava kazandırırken zarif ve seçkin tasarımları ile de stilinizi kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Çelikten tasarlanan modeller ise sıra dışı desenleri ve detayları ile benzersiz karakterinizi her ortamda kolayca ifade edebilmenize imkân veriyor.

Tektaş Yüzük Modelleriyle Tanışın

Yüzük denince akla gelen ilk modellerin başında yer alan tektaş seçenekleri, çarpıcı tasarımları ve iddialı görünümleriyle size benzersiz bir deneyim sunuyor. Farklı mücevher markaları tarafından üretilen ve her biri görkemli bir sanat eserini andıran tektaş modeller, ağırlıklı olarak altın ve değerli taşların birleşiminden oluşuyor. Tektaş altın yüzük seçenekleri, nefes kesici tasarımlarıyla özel günlerde, resmi davetlerde ve etkinliklerde giyebileceğiniz kombinleri göz alıcı bir şekilde tamamlarken seçkin karakterinizi de ortaya koyuyor. Manevi değeri en yüksek takılar arasında yer alan tektaşlar, sevgiyi ve aşkı da sembolize ediyor. Evlenme tekliflerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan modeller, tekliften sonraki süreçte evlilik kararının habercisi olarak kullanılabiliyor ve en etkileyici söz yüzükleri arasında kabul ediliyor. Evlilik yıldönümü, doğum günü, anneler günü gibi özel günlerde de armağan edilebilen ürünler, taş detaylarıyla da dikkat çekiyor. Her bütçeye uygun ölçülerde üretilebilen tektaş seçenekleri, ideal fiyat aralıklarındaki modelleri tercih eden kullanıcılar için küçük taşlı olarak tasarlanıyor. Aşkını ve mutluluğunu doyasıya yaşamaktan hoşlanan kullanıcılar için ise göz alıcı tasarımlara sahip büyük taşlı yüzük seçenekleri üretiliyor. 

Tamtur Yüzük Seçenekleriyle Göz Kamaştırın

Değerli taşlarla süslenen modeller arasında, tamtur seçenekleri de dikkat çekiyor. Dış yüzeyinin tamamında taş detayı bulunduran ve bu sayede son derece etkileyici bir görünüm sergileyen tamtur yüzük modelleri, özellikle klasik giyim tarzını benimseyenler tarafından tercih ediliyor. En seçkin modelleri arasında kabul edilen tamtur modeller; abiyelerle, gece kıyafetleriyle, kadın takımlarıyla ve döpiyes seçenekleriyle eşsiz bir uyum yakalayarak tarzınızın en çarpıcı detayları arasına giriyor. Hem altın hem de gümüşten üretilebilen tamtur modellerde elmas, yakut, safir, zümrüt gibi taşlara da yer verilebiliyor. Tamtur elmas yüzük seçenekleri, yüksek karat değerleri sayesinde parlak bir yapı sergiliyor ve her yerde rahatça dikkat çekebilmenize yardımcı oluyor. Zümrüt yüzük modelleri ise yeşilin en iddialı tonunu yansıtmaları sayesinde yeşil ağırlıklı kıyafetler giydiğiniz günlerde size detayların gücünden yararlanabilme şansı tanıyor. Kırmızı renkli değerli taşlar taşımayı seçen kadınlar için tamtur yakut yüzük seçenekleri üretilirken gece laciverdinin göz kamaştırıcı tonundan vazgeçemeyenler için ise birbirinden kaliteli safir yüzük modelleri tasarlanıyor. Bu sayede dilediğiniz rengi ve tarzı kolayca yansıtabilmenize olanak tanıyan ürünler, dilerseniz farklı mücevherlerle ve yüzük seçenekleriyle de kombinlenebiliyor. Bu sayede stilinizi daha da çarpıcı bir hale getirebilmenize yardımcı olan ürünler, en özel günlerinizi daha da unutulmaz kılmanın en seçkin yolları arasında bulunuyor. 

Baget Yüzük Modelleriyle Farkınızı Ortaya Koyun

Taşlı yüzük kullanmayı seven kadınlar tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alan baget şekilli modeller, etkileyici görünümleri ve çarpıcı detayları ile size bir yüzükten fazlasını sunuyor. Çeşitli yüzük markaları tarafından özenle üretilen baget modeller, yayvan şekilli taş tasarımları ile dikkat çekici bir görünüm sergiliyor ve her ortamda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Modern tasarımlarıyla klasik takı yüzük seçeneklerinden sıyrılan ve size hem son derece çağdaş hem de iddialı bir stil kazandıran modeller, ince işçilikleriyle de öne çıkıyor. Özel günlerde ve romantik etkinliklerde de kullanılabilen yüzük çeşitleri arasında yer alan ürünler, değişik yüzük tasarım modelleri arayan kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Her bütçeye uygun seçeneklere sahip olan baget yüzük modelleri ve fiyatları, bu eşsiz tarza her kadının rahatlıkla erişebilmesini mümkün hale getirirken yeni ince yüzük modelleri ile sıra dışı bir tarz yansıtmanıza da olanak tanıyor. Köşeli şekilleriyle farklı bir görünüm arayan kadınların ihtiyaçlarına yanıt veren baget kare yüzük seçenekleri, günlük etkinliklerde ve iş ortamlarında da rahatlıkla tercih edilebiliyor. Sadeliğin gücünü benzersiz bir zarafet algısıyla bir araya getiren baget modeller, geniş kullanım alanları ve iddialı tasarımları sayesinde her kadının mücevher kutusunda mutlaka bulunması gereken mücevherler arasında kabul ediliyor.

Evlilik Yüzük Modelleri ile Mutluluğa Adım Atın

Evlilik kurumunun vazgeçilmez unsurları arasında yer alan yüzükler, mutluluğa adım atmaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren aşkınızın en büyük simgelerinden biri olmayı başarıyor. Söz, nişan ve nikah için farklı modeller kullanılırken evlilik modellerinin şık tasarımları ve çarpıcı görünümleri, sevginizin ölümsüzlüğünü en iyi şekilde ifade ediyor. Altından ya da gümüşten tasarlanan nişan yüzükleri, zarif ve seçkin yapıları sayesinde heyecanınıza ortak olurken göz alıcı detayları ile de mutluluğunuzu tüm dünyaya ilan edebilmenizi mümkün hale getiriyor. Nişan gününden nikaha kadar kullanılan nişan yüzük modelleri, nikahtan sonra ise alyansla birlikte takılabiliyor ve böylece mutluluğunuzun tüm simgelerini üzerinizde taşıyabilme şansınız bulunuyor. Nikahta takılan alyans yüzük seçenekleri ise göz alıcı görünümleri ve zengin tasarım seçenekleri ile evliliğinize duyduğunuz sevgiyi dilediğiniz gibi ifade edebilmenize olanak tanıyor. Alyans seçeneklerinin bir bölümü, ikiz şekilde tasarlanıyor ve hem gelin hem de damadın aynı model yüzüğü takması ile evlilik birlikteliğine ve eşitliğe vurgu yapılıyor. Dileyen kullanıcılar ise gelin için ayrı, damat için ayrı alyans seçenekleri satın alabiliyor. Bu durumlarda gelin için taşlı ya da desenli modeller tercih edilirken damat için ise sade ya da kalın dokulu alyans modelleri alınıyor ve aşkın her iki tarafta yarattığı duygular somut bir şekilde sembolleştiriliyor.  

Göz Kamaştırıcı Seçeneklerle Stilinizi Zenginleştirin

Zengin tasarım seçenekleriyle özgün karakterinizi dilediğiniz gibi yansıtabilmenize olanak tanıyan modeller arasında, birbirinden çarpıcı beştaş yüzük seçenekleri de bulunuyor. Ön cephesinde eşit büyüklükte beş farklı taşa yer veren modeller, simetrik tasarımları ve göz alıcı detayları ile ayrıntıların gücünü fark eden kadınların özgür tarzını sembolize ediyor. Değerli taşlarla süslenen 5 taş yüzükler, en çok tercih edilen pırlanta yüzük modelleri arasında da ilk sıralarda bulunuyor. 7 taş yüzük modelleri ise altın ve taşların çarpıcı buluşmasından yararlanıyor ve 7 farklı taşın göz kamaştırıcı uyumu sayesinde her ortamda kolayca fark yaratabilmenize olanak tanıyor. Etkili tasarımlarıyla stilinize katkı sunan ürünler arasında, her görende hayranlık uyandıran inci yüzük seçenekleri de bulunuyor. Gerçek inci taneleriyle süslenen ve size altın rengiyle parlak inci beyazının etkileyici birlikteliğinden faydalanma fırsatı sunan modeller, inci detaylı kolye ve bileklik seçenekleriyle kusursuz kombinler oluştururken ideal fiyat seçenekleriyle de öne çıkıyor. Taşsız modelleri tercih eden kadınlar için ise birbirinden etkileyici burma yüzük alternatifleri tasarlanıyor. Burma modellerde altının işlenme şekliyle oluşan parlaklık, size sade ama etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

Hediyelik Yüzük Modelleriyle Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Yüzükler, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilere armağan edebileceğiniz en özel takı seçenekleri arasında başı çekiyor. Romantik amaçlar dışında da hediye edilebilen yüzük seçenekleri; aşkın, sevginin ve önem vermenin en somut sembolleri olarak kabul ediliyor. Annenize, kardeşlerinize, yakın dostlarınıza ve arkadaşlarınıza sunabileceğiniz hediyelik kadın yüzük modelleri arasında ise birbirinden çarpıcı bijuteri yüzük seçenekleri öne çıkıyor. Gümüş, çelik, krom gibi farklı malzemelerden üretilen sade yüzük seçenekleri, dileyen kullanıcılar için taşlı olarak tasarlanırken otantik desenleri tercih edenler için ise birbirinden etkileyici detaylarla süsleniyor. Kelebek, su damlası, kar tanesi, çiçek, kuş, melek kanadı gibi farklı desenlere saihp olan otantik yüzük seçenekleri; gümüş, altın, rose gold, siyah ve gri gibi farklı renklerde tasarlanıyor ve bu sayede günlük ve sportif kıyafetlerle birlikte de rahatlıkla kullanılabiliyor. Şık ve etkileyici tasarımları sayesinde resmi elbiselerinizle birlikte mücevher yerine de takabileceğiniz ürünler, özgün tasarımları sayesinde kendinizi rahatça ifade edebilmenizi de mümkün hale getiriyor. İdeal fiyat seçenekleriyle de öne çıkan hediyelik ürünler; taşlı konseptleri tercih edenler için ince sıralı taşlı yüzük şeklinde de üretilebiliyor. 

Erkek Yüzükleriyle Tarzınızı Tamamlayın

Erkekler için tasarlanan modeller, etkileyici görünümleri ve iddialı boyutları sayesinde erkek giyim tarzının en etkileyici tamamlayıcıları arasında bulunuyor. Altın, gümüş, çelik gibi farklı maddelerden üretilen erkek yüzük seçenekleri, dileyen kullanıcılar için sade formlarda, isteyenler için ise gösterişli detaylara sahip olaran tasarlanıyor. Altın ve gümüşten üretilen erkek modelleri, ağırlıklı olarak düz ya da küçük desenlerle süslü şekilde üretiliyor. Çelik ve kromdan imal edilen seçenekler ise ön bölümlerinde yer alan birbirinden etkileyici desenlerle hayat felsefenizi ve karakterinizi tüm dünyaya duyurabilmenize yardımcı oluyor. Kurt, hilal, ay yıldız, iskelet, kılıç gibi farklı desenlerle süslenen çelik yüzük modelleri, göz alıcı ve dikkat çekici bir stil oluşturabilmenize olanak tanırken gümüş, siyah, kırmızı, lacivert, yeşil gibi renkleriyle tüm kıyafetlerinize de uyum sağlayabiliyor. Dilerseniz sportif kıyafetlerle, dilerseniz de takım elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz modeller, son derece uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu sayede her kombininiz için ayrı bir yüzük modeli satın almanız ve tarzınızı dilediğiniz gibi zenginleştirmeniz mümkün hale geliyor. Özel günlerde de tercih edilebilen modeller, erkeklere verilebilecek en çarpıcı hediye seçenekleri arasında da başı çekiyor.   

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük satın almadan önce, ürünü takacak kişinin yüzük ölçüsü hakkında bilgi edinmeniz, büyük önem taşıyor. Parmak yapısına, el büyüklüğüne ve kiloya göre değişebilen yüzük numaraları, satın alacağınız yüzüğün parmağınıza uyum sağlayıp sağlamayacağını belirten en önemli göstergeler arasında bulunuyor. Ölçü almadan önce ise "Yüzük hangi parmağa takılır?" sorusuna yanıt bulmak gerekiyor. Yüzüklerin önemli bir bölümü, geleneksel olarak her iki elin de dördüncü, yani "yüzük parmağ��" olarak adlandırılan parmağına takılıyor. Söz ve nişan gibi durumlarda, yüzük genel olarak sağ elde tercih ediliyor. Nikahtan itibaren takılan alyans ise sol elde kullanılıyor. Süs yüzüklerinde ise herhangi bir parmağı seçme geleneği bulunmuyor. Süs amacıyla takılan modeller, serçe parmak ve baş parmak da dahil olmak üzere dilediğiniz yerde kullanılabiliyor. Bu nedenle yüzüğü satın almadan önce, kullanılacağı parmağın ölçüsünü almak gerekiyor. Ölçü almak için, parmağınıza tam oturan başka bir modelin çapını cetvelle ölçmeniz yeterli oluyor. Elinize uyan herhangi bir modele sahip olmamanız durumunda ise küçük bir ip parçasıyla ölçü alma şansınız da bulunuyor. Yüzüğü kullanacağınız parmağınızı bir iple hafif gevşek bir şekilde sarmanız ve parmağınızı çevreleyen kısmı ölçmeniz, parmak kalınlığınızı belirlemenize yardımcı oluyor.

En Avantajlı Fiyatlardan Faydalanın

Her kültürde benzersiz bir yeri bulunan ve dünyanın en popüler takı seçenekleri arasında kendine yer bulan yüzükler, birbirinden ideal fiyat seçenekleriyle de övgü topluyor. Her bütçeye uygun seçeneklere sahip olan yüzük fiyatları, herkesin bu ikonik tarza kolayca ulaşabilmesini mümkün hale getiriyor. Altından üretilen ve değerli taşlarla süslenen modeller, etkileyici maddi değerleri sayesinde yatırım aracı olarak da kullanılabilirken daha az detaya sahip olan modeller ise cazip fiyat seçenekleriyle satılmaları sebebiyle övgü topluyor. Set halinde satılan modeller ise daha fazla ürünü daha ideal fiyat seçenekleriyle satın alabilmenize olanak tanıyor. Altın ve gümüşten tasarlanan modellerin fiyatları, ürünlerin ayarlarına göre de değişkenlik gösterebiliyor. Çelik ve kromdan imal edilen modeller ise en ideal fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Son derece dayanıklı şekilde üretilen ve eşsiz kaliteleri sayesinde yıllara meydan okuyan modeller, bu sayede fiyatlarını fazlasıyla hak ediyor.   

Birbirinden Kaliteli Yüzük Modelleri Trendyol'da

Dünyaca ünlü pek çok mücevher ve bijuteri markasının imzasını taşıyan en kaliteli yüzük modelleri, şimdi Trendyol'da sizi bekliyor. Eğer siz de kendiniz, sevdikleriniz ve yakınlarınız için göz kamaştırıcı yüzük modelleri satın almayı düşünüyorsanız, hemen Trendyol'un size özel seçeneklerine göz atabilirsiniz. Dünyanın en ünlü ve en popüler ürünlerini bir araya getirerek size sunan Trendyol'un zengin seçenekleri arasından istediğiniz ürünü kolayca bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Trendyol'un size özel kampanyalarından yararlanarak en yüksek kalitedeki modelleri en cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilir; güvenli alışveriş ve hızlı teslimat avantajlarıyla siparişinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çok sayıda yüzük modelini bir arada alarak sevdiklerinize unutulmaz sürprizler yapabilir, nişan ve evlilik gibi unutulmaz günlerinizi yüzük seçenekleriyle taçlandırabilirsiniz. Yüzük modelinizi hemen sipariş edin, Trendyol'un benzersiz fırsatlarından yararlanın.