Kapasite
SSD Kapasitesi
Bağlantı Tipi
Giriş/Çıkış Portları
Okuma Hızı
Yazma Hızı
Fiyat Geçmişi
Fiyat
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Renk
Ürün Puanı
"

Veri Depolama

" araması için 7120 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Veri Depolama Çeşitleri Trendyol’da!

Veri depolama amacını taşıyan çeşitli teknolojik aletler vardır. USB porta sahip olan ürünler bilgisayar üzerinden aktarımı gerçekleştirebilir. Fotoğraf, video veya oyun kayıtları gibi çeşitli bilgileri güvenli biçimde farklı bir cihaza taşıyabilirsiniz. Bilgisayarlarda standart olarak USB portları yer alır. USB giriş noktasını destekleyen cihazları rahatlıkla takabilirsiniz. Type C veya micro SD desteği alan modeller telefon üzerinde kullanılabilir. Telefondan aktarım yapmak isteyen müşteriler verimli sonuçlara ulaşabilir. Bilgilerin zarar görmesini engellemek için belirli aralıklarda virüs taraması yapabilirsiniz. Virüs taramaları ile birlikte cihazın verimliliğini ölçebilirsiniz. Bilgilerin tam biçimde iletilmesi son derece önemlidir. Çapı değişen tasarımlar taşıma kolaylığı verir. Anahtarlıkta veya çantada taşınan türler vardır. Veri depolama yorum ve değerlendirmelerine bakarak karar verebilirsiniz. GB ve TB olarak ayrılan cihazlar, farklı ihtiyaçlara hitap eder. GB değerine karar veremediğiniz ürünler için yorumlara bakabilirsiniz. Geniş çaplı videoların yoğunlukta olduğu dosyalar için yüksek GB değerleri önerilir. Metin veya küçük ölçekli çalışmalar için düşük GB değerine sahip ürünler öne çıkar. Bilgisayar, telefon ve tablet üzerinden çalışan cihazlar vardır. Dilerseniz dönüştürücü gibi ekipmanları temin ederek depolama cihazlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle girişi farklı olan parçaları uyumlu hale getirebilirsiniz. Ürünlerin verimliliğini artıran bu detaylar müşterileri memnun bırakır. Bilgisayar veri depolama ürün seçenekleri arasında SSD ve HDD gibi parçalar yer alır. İşlevsellik sunan ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Beğenileri Kazanan Veri Depolama Modelleri

Veri depolama modelleri bilgilerin güvenliğini koruma altında tutar. Şifre koymanıza izin veren yazılımları destekleyen ürünler vardır. Şifreli koruma belirli aralıklarda değiştirilebilir. Böylelikle aktarım sırasında farklı cihazlara takılan bellekler koruma altında kalır. Cihaz verimliliğini artırmak için yazılım güncellemelerini takip edebilirsiniz. Özellikle SSD ve HDD ürünlerinde güncelleme sık biçimde gelir. RAM ile uyumlu biçimde çalışan bilgisayar bileşenleri müşterileri memnun bırakır. Hızlı şekilde işlem yapmayı sağlayan modellere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hafıza kartı telefon, tablet veya müzik çaların içerisinde eklenebilir. Kart desteği sunan cihazlar, geniş alan oluşturmanızı destekler. Cihazların mevcut hafıza alanı yetersiz kaldığında kartlardan yardım almak mümkün olur. Kartlar micro ve macro olarak ayrı şekilde satışa sunulur. Böylelikle çeşitli cihazlara uygun seçim yapmak kolaylaşır. Yavaşlayan teknolojik ürünlerin hızlı şekilde işlem yapması için alanın düzenli aralıklarda boşaltılması gerekir. Aktarım sonrası çeşitli bilgileri silerek bellekte önemli verileri tutabilirsiniz. Verimliliği artıran detaylar performans odaklı çözümler sağlar. Kaliteli parçalar arasından seçim yaparken cihazın kart bölümü açabilirsiniz. Kart portunda hangi kart türünü desteklediği yazabilir. Böylelikle doğru kararları kontrol sonrasında alabilirsiniz. Dilerseniz yorumlara bakarak kullandığınız cihaz için satın alınan ürünleri tercih edebilirsiniz. Veri depolama araçları ile çeşitli belgeler güvenle saklanabilir. Şifreli veya şifresiz olarak satışa sunulan araçların kapasitesi değişim gösterir. Bilgilerin yoğunluğuna göre karar vermenize yardımcı olan yorumlara bakabilirsiniz. Oyun dosyaları geniş alan kapladığı için TB değerine sahip olan tasarımlara yönelebilirsiniz. Bilgisayarın kullanım şekline göre farklı modellerin tercih edilmesi mümkündür. Günlük, iş ve oyun odaklı bilgisayar kullananlar kısa sürede karara ulaşabilir. Bilgisayar kasasına eklenen parçalar diğer bileşenlerle uyum gösterdiğinde işlev sağlar. Anakart ve RAM ile uyum yakalayan bellekler sorunların çözülmesine yardım edebilir. Tercih sürecinde anakartın desteklediği bellekleri görebilirsiniz. Bu şekilde kararınızı doğru porta göre verebilirsiniz. Taşınabilir özelliği olmayan cihazlar sabit biçimde kasada durur. Kasadan kasaya aktarma yapmak için eski depolama araçlarını rahatlıkla takabilirsiniz. Çeşitli aktarım teknikleri ile yeni cihaza bilgileri doldurmak mümkün olur. Trendyol üzerinden veri depolama satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Veri Depolama Tavsiye ve Önerileri

Veri depolama tavsiye ve önerileri yorumlarda bulunur. Çeşitli ekipmanları tavsiye eden müşterilerin görüşlerinden faydalanmak önem kazanır. İşlevselliği ile sevilen parçalar taşınabilir özellikler taşır. Taşıma konusunda yardımcı olan parçalar kendi kutusunda gelebilir. USB çıkışına sahip olan modeller bilgisayar üzerinde sık biçimde kullanıldığı için saklama alanı sunar. Kutuların yapısal değişimi parçaların korunmasını destekler. USB porta girdiğinde bakır teller aracılığıyla bilgiler iletilir. Bakır teller hassas olduğu için düşme veya darbelere karşı dayanıksızdır. Bu nedenle kutularda saklamanız tavsiye edilir. Taşınabilir ürünler için çeşitli kılıflar dizayn edilir. Kılıflı ürünleri çantada veya cebinizde taşıyabilirsiniz. Kendinden korumalı ürünleri üreten markalar vardır. USB bölmesi içe doğru kapanan modellerde bakır teller koruma altında kalır. Böylelikle verimli sonuçlar alınabilir. Veri depolama cihazları farklı özellikleri sayesinde yoğun biçimde tercih edilir. Bilgisayar, tablet, telefon ve televizyonda kullanılan türler vardır. Akıllı televizyonlarda çeşitli videoları yüksek grafiklerle izlemek mümkün olur. İndirdiğiniz filmleri veya dizileri USB’lere aktarabilirsiniz. Aktarım tamamlandıktan sonra televizyona takarak keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Eğlence ve iş odaklı yapılan işlerde fayda sağlayan cihazlar verimliliği artırır. Veri depolama kampanya dahilinde görülebilir. Kampanyaların başlamasıyla birlikte herkes hedeflediği ürünlere bakabilir. 2 GB olarak satışa sunulan seçeneklerden 500 TB modellere kadar farklı türlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Depolama alanını geniş tutmayı planlayan markalar ile bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz. Veri depolama indirim fırsatları kampanyalarla desteklenebilir. İndirim ve kampanyaların ortaya çıkmasıyla fırsatlar oluşur. Fırsatlı biçimde satışa sunulan ürünler karar verme aşamasına hızlı biçimde geçmenize yardımcı olur. Depolama ve cihaz performansını koruyan modellere ulaşabilirsiniz. Renk seçenekleri farklı olduğu için aynı cihaza sahip olan müşteriler karıştırmadan işlem yapabilir. İşlevsel ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantaj Oluşturan Veri Depolama Fiyat Seçenekleri

Veri depolama fiyat aralığı değişim gösterdiği için verilen kararlar farklı olur. Fiyatları değiştiren depolama alanın özelliği olabilir. GB ve TB olarak ayrılan modeller arasından seçim yapmak zorlaşabilir. Bilgilerin boyutunu görmek için çeşitli yazılımları kullanabilirsiniz. Bu sayede gerekli olan depolama değerini görebilirsiniz. Veri depolama aygıtları koruma özellikleri sunmak için kaplamalarla dizayn edilir. Çelik kaplama ürünler iç aksamın zarar görmesini büyük oranda engeller. Görünüm olarak oldukça estetik bir tarz sunulur. Çelik parçaların yüksek ısılara dayanması malzemenin popüler olmasıyla sonuçlanır. Özellikle kasa içerisinde kullanılan ürünler yüksek sıcaklığa maruz kalabilir. Performans gerektiren ürünlerde grafik kartı yoğun biçimde çalıştığı için anakart ve diğer bileşenler ısınır. Isı dayanıklılığı sayesinde bakırın iletkenliği sabit kalır. Böylelikle bilgiler zarar görmeden kasa içerisinde beklemeye devam edebilir. Veri depolama ürünleri çeşitli konsollara eklenti olarak yerleştirilebilir. Konsol oyunlarında kayıtlı dosyaları saklamak önem taşır. Geniş yer tuttuğu için bu bilgileri aktarmak gerekebilir. Mevcut bitirdiğiniz veya oynamadığınız oyunları silmek yerine bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. USB bellek 3.0 yapısı ile güncel bilgisayarlara güvenle yerleştirilir. Okuma, indirme ve yükleme hızı oldukça fazladır. 3.0 değerindeki hız memnuniye sunar. Uzak mesafelerden Bluetoot üzerinden desteklenen çeşitlere yönelebilirsiniz. İşlevselliğin artış göstermesi bilgisayarda iş yapanlara avantaj kazandırır. İş ile ilgili bilgilerin sızması sorunlu olabilir. Bu gibi sorunları önlemek için şifreli modellere yönelmek önemlidir. Eski tip bilgisayarlar için 2.0 güncellemesi yeterli olur. Stabil performans gösteren ürünler anlık ısınmaların önüne geçebilir. Taşınabilir ve sabit modellerin farklı olması memnuniyet verir. İstediğiniz zaman aktarım yapmanıza yardım eden parçalara hassas davranabilirsiniz. Hassas yapılan işlemler bozulma sorunlarını büyük oranda engeller. Bilgisayarları rahatlata ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.