İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Model
Fiyat
Karat
Taş Cinsi
Altın Ayar
Kesim
Cinsiyet
Berraklık
Garanti Süresi
Ortam
Bordür Modeli
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Yüzey Tipi
"

Atasay Pırlanta Yüzük

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Atasay Pırlanta Yüzük Modelleri ile Parmağınızdaki Şıklık

Aşkın en romantik anlarına hayat veren bir evlilik teklifinin kahramanı olan Atasay pırlanta yüzük, dünyanın en nadide ve en dayanıklı taşlarından biridir. Pırlantaları özenle işleyerek Atasay’da yeni bir anlam kazanan bu yüzükler, doğadaki eşsiz konumu ile sembolize edilir. Atasay efektli pırlanta yüzük; özellikle evlenme teklifleri, yıldönümleri, Sevgililer Günü gibi özel günlerde ve en güzel anlarda hala en nadide ve en güzel hediyelerden biridir. Pırlanta tektaş yüzükler genellikle evlilik tekliflerinde tercih edilir ve sevgiyi ve sadakati sembolize eder. Estetik duruşu ve şıklığı ile pırlanta yüzük modeli Atasay’ın seçkin işçiliği ile birleşerek ruhunuzu yansıtan bir model ortaya çıkarmıştır. Atasay pırlanta yüzük modelleri armut, kalp ve yuvarlak taşlı modelleri ve her zevke ve tarza uygun montaj seçenekleri ile zarif ve narin bir aşk havasını temsil eder. Bu göz alıcı, eşsiz yüzüklerle kendinizi veya sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Ancak şıklığı tamamlamak için pırlanta tektaş yüzükleri kombinlerken kullanmayı planladığınız diğer kıyafet ve aksesuarlara da dikkat etmelisiniz. Fazla gösterişli kıyafet ve aksesuarlar kullanmak istiyorsanız daha sade tasarımlı olanlardan pırlanta tektaş yüzükleri tercih etmelisiniz. Bunun dışında farklı tarzdaki tektaş pırlanta yüzükleri dilediğiniz gibi kombinleyerek hayalinizdeki stili gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Çeşitli karat ve tasarımlarla karşılaşan Atasay elmas yüzük modelleri, büyük bir el işçiliği ile dönemin moda anlayışından yola çıkılarak hazırlanmış ve bir araya getirilmiştir. İster keskin ister oval kesim tektaş pırlanta yüzük modelini tercih edin, her zaman şık olabilirsiniz. İhtişamı ve göz alıcı tasarımıyla yeni trendler yaratmaya yardımcı olan Atasay tektaş yüzükleri, güçlü kadınların en değerli aksesuarlarından biri haline getirir. Bu açıdan eşsiz duruşuyla sizi aşkın büyüsüne çeken, siz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı yakalayan tektaş yüzüklerden birini kolayca seçebilirsiniz.

Aşkınızın En Güzel Simgesi Atasay Pırlanta Yüzük

Aşkınızın En Güzel Simgesi Atasay Pırlanta Yüzük

Milyonlarca yıldır dünyanın derinliklerinde oluşan elmaslar bir kez açığa çıktıktan sonra, yetenekli zanaatkarlar tarafından daha fazla işlenerek günümüzün parlak elmasları haline getirilebilir. Son derece girift bir şekilde işlenen ve yüzüğü süsleyen pırlantalar, ışıltılarıyla herkes tarafından sevilir. Pek çok insan sadece pırlantanın dış görünüşüne bakarak bir pırlantanın nasıl parladığını anlamaz. Dünyanın değerli taşlarından biri olan pırlanta, dünyanın en sert doğal maddesi olan elmastan yapılmıştır. Dünyanın en sert maddesi olan hiçbir madde pırlantayı kesemez veya zarar veremez. Başka bir elmastan yeni oluşturulmuş bir pırlanta, ışığı içten yansıtmak için çeşitli açılarda kesilir. Elmaslar bu şekilde etkileyici bir ışıltı verir. Şekillendirme aşamasında her bir taş, taşlama ve cilalama arasında ağırlığının yarısından fazlasını kaybeder. Elmaslar taç, kuşak ve koni parçalarından oluşur. En fazla yansıma ve parlaklığın olduğu kısım taçtır. Taç kısmında 33 faset bulunur. Bu kısım fazla yönlerden dolayı oldukça parlak ve hafif taç kısmı diğer kısımlardan daha beyaz görünür. Kuşak kısmı taç kısmının arkasındaki yerdir. Bu kısım doğal, cilalı veya yönlü olabilir. Kuşağın kalınlığı, bir pırlantanın parlaklığını etkileyen faktörlerden biridir. Kalın kuşaklı pırlantalar donuk görünür, ancak ince kuşaklı pırlantalar sertleşmez. Kuşak, bir pırlantayı sağlam tutan bağlantı elemanlarından biridir. Bu nedenle kayış kalınlığı ideal seviyede olmalıdır. Yayın altındaki diğer kısım ise konidir. Koni bölümü, bu bölümdeki 24 faset sayesinde pırlantaya giren ışık ışınlarını dışa yansıtarak göz alıcı hale getiren kısımdır. Koninin düzgün kesilmesi yansıma açısından elmasın parlaklığını etkilediğinden çok önemlidir. Koni açısı ne kadar doğru olursa, pırlantaya tepeden giren ışık dahili olarak yansıtılır ve tepeden o kadar fazla ışık çıkar. Sonuç olarak Atasay oval pırlanta yüzük ve diğer yüzükler etkileyici bir güzellik ve parlaklık verir.

Atasay Pırlanta Yüzük ile Aşkınızı Simgeleyin

Atasay Pırlanta Yüzük ile Aşkınızı Simgeleyin

Atasay tarafından üretilen Atasay safir pırlanta yüzük modeli, sonsuza kadar sürecek büyük bir aşkın simgesidir. Bu pırlanta yüzük modelleri ile ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda aşkınızın ışıltısını bu yüzükler ile yansıtabilirsiniz. Deniz mavisi safir, doğal yeşil, zümrüt yeşili ve kırmızı gibi farklı renklerde Atasay renkli taşlı pırlanta yüzük seçerken genel giyim tarzınıza uymanız yeterlidir. Pırlanta tektaş yüzük alternatif, sportif ve klasik giyim tarzlarına uyarlanabildiği gibi günün her saatinde her tarzla kombinlenebilir. Sevgililer Günü ya da Anneler Günü’nün yanı sıra eşinizin doğum günü ya da evlilik yıldönümünüz için de bu yüzükleri seçebilirsiniz. Ancak Atasay su damlası pırlanta yüzük modeli seçerken karat ve diğer özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Pırlantanın şeffaflık özellikleri, pırlantanın benzersiz özelliklere sahip olup olmadığını gösterir. Taşın içindeki kir seviyesi ile doğru orantılı olan şeffaflık seviyesi pırlantalar için oldukça önemlidir. Kuşak noktaları bir pırlantanın değerini önemli ölçüde etkilemez ancak noktaların farklı açılardan görülebilmesi pırlantanın değerini düşürür. Bu açıdan Atasay 5 taş pırlanta yüzük veya daha yüksek dereceli bir pırlanta seçmeniz yeterlidir. Atasay pırlanta yüzük fiyatları ise seçilen modelin tasarım detaylarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak Atasay dünyasında sizleri bekleyen tek taş pırlanta yüzükler arasında her bütçeye uygun benzersiz tasarımlı tek taş pırlanta yüzük modeli bulunmaktadır. Bütçenize ve moda trendlerine uygun bir şekilde tasarlanan bu yüzüklere göz atarak uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Tektaş pırlanta yüzük modeli ile özel bir anı çok özel bir ana dönüştürebilir ve hediyeyi verenin sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu hissedebilirsiniz.

Atasay Pırlanta Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Atasay Pırlanta Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Atasay 8k pırlanta yüzük modelleri, büyüleyici renkleri ve etkileyici görünümüyle dikkat çeker. Işıltıyı ikiye katlamak isteyenlerin tercihi olan Atasay tamtur pırlanta yüzük çeşidi ise, sıra dışı görünümü sayesinde en trend modellerden biridir. Taşlar boyut ve karat olarak farklılık gösterir, bu nedenle bütçenize ve zevkinize uygun taş yüzük bulmak kolaydır. Bu açıdan birbirinden farklı desen ve renklerde bu enfes pırlantalar ile sevdiklerinizi memnun etmek sizin elinizdedir. Binlerce çeşitte bulunan Atasay pırlanta baget yüzük fiyatları ise birçok kritere göre değişir. Bir pırlantanın değerini belirleyen birçok faktör vardır. Kuyumculuk sektöründeki pırlantalar genellikle rengine göre tercih edilmektedir. Ancak renk önemli olsa da bu çok yanlış bir satın alma şeklidir. Çok iyi renkli bir pırlanta usta tarafından iyi kesilmezse ışığı düzgün yansıtmayabilir. Ancak pırlantaların göz alıcı parlaklığı olması gerekenden daha az fark edilir. Pırlanta yüzük satın almak pek çok kişi için alışılmadık bir durum değildir. Ancak bazı kurallar göz ardı edilmediği sürece en iyi pırlanta yüzüğü seçebilirsiniz. Büyük pırlantalar küçük pırlantalardan daha pahalıdır. Ancak boyut tek başına fiyatı etkilemez. Pırlantanın karatı, şeffaflığı, bitişi, kesim şekli gibi birçok faktör pırlanta yüzüğün fiyatında etkileyici rol oynar. Elmas kesimler, parlaklıklarının önemli bir yönüdür. İyi kesimli pırlantalar, içlerindeki hafif dönüş sayesinde parlaklıkları ve şeffaflıkları ile herkesi büyüler. Tüm bu ürünlere ulaşmak ve Atasay 18 karat pırlanta yüzük fiyatı ve diğer ürünlerin detaylarına ulaşmak için ise Trendyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.