Cinsiyet
Fiyat
Altın Ayar
Ayar
Renk
Materyal
Boyut/Ebat
Kalınlık
İğne No
Model
Bordür Modeli
Yüzey Tipi
Ortam
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Atasay

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Atasay

Atasay

Yüksek ürün kalitesi ve üstün estetik tasarımlarıyla kuyumculuk sektörünün önde gelen markalarından biri olan Atasay, yenilikçi fikirler üretmeye devam ediyor. Yeni bir hayat kurma sürecine giren genç çiftler başta olmak üzere, altın ve pırlanta takı almaya karar veren herkesin ilk tercihlerinden biri olan Atasay Kuyumculuk, klasik tarzı sevenlerin de, yeni bir stil arayanların da mutlu olabileceği geniş ürün yelpazesi ile herkesin beğenisini topluyor. Alyanslar, yüzükler, kolyeler ve diğer takılarda altın gibi değerli madenler ile değerli taşları başarıyla buluşturan marka, sadece özel günler için değil, günlük kullanım için de birbirinden güzel takı seçenekleri sunuyor.

Nişan ve düğün süreçlerinin yanı sıra Sevgililer Günü, tanışma yıl dönümü, evlilik yıl dönümü ya da doğum günleri gibi kişisel olarak anlam taşıyan günlerde hediye alacaklar için sayısız ürün seçeneği bulunan marka, özgün tasarımları ile herkesin beğeneceği çok özel takı ve mücevher seçenekleri sunuyor. Markanın tarihi Denizli’nin Çivril ilçesine kadar uzanıyor. 1980’li yıllarda başladığı ihracat ile adını tüm dünyaya duyuran Atasay, kurulduğu ilk yıllardan itibaren Suudi Arabistan’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne pek çok ülkeye altın ihraç ediyor. Atasay Kuyumculuk markasını yarattıktan sonra Ortadoğu’nun en büyük üretim tesislerini kurarak kuyumculuk sektöründe yeni bir çığır açan markanın geliştirdiği özel koleksiyonlar, dünya çapında ses getiriyor. Yaşayan Anadolu Takıları adı verilen koleksiyon, New York Metropolitan Müzesi'nde sergilenirken dünyanın en usta tasarımcılarının geliştirdiği ürünler de New York’tan Hong Kong’a, Dubai’den Moskova’ya dek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Atasay Akademi ile yüksek kalite mirasını gelecek kuşaklara aktaran, özel kredilendirme seçenekleri ile kullanıcıların yanında olan markanın pek çok uluslararası ödülü de bulunuyor.

Yenilikçi tasarımlara büyük önem veren, sadece yeni trendleri takip etmekle kalmayıp yeni trendler başlatan Atasay hediyelik arayanların tercih listelerinde ilk sıralara girmeyi başarıyor. Kadınlar, erkekler, çocuklar ve bebekler için özel ürünleriyle dikkat çeken markanın ürünleri zarif ve ince yapısıyla öne çıkıyor. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi sayılan tek taş yüzük çeşitlerinden başlayarak evlenecek çiftlerin tüm ihtiyaçlarına büyük bir zevkle yanıt veren Atasay alyans çeşitleriyle beğeni kazanıyor.

Atasay Alyans ve Yüzük Modelleri

Atasay yüzük çeşitleri ile herkesin rüyalarını süsleyen en özel anlarda müşterilerini yalnız bırakmıyor. Markanın artık klasikleşen yüzük modellerini inceleyerek zevkinize en uygun yüzüğü bulabileceğiniz gibi, en yenilikçi tasarımlar arasından modern ya da avangart tektaş yüzük çeşitlerinden birini seçmek de mümkün olabiliyor. Atasay baget yüzük çeşitleri tercihe göre beyaz altın, sarı altın ya da rose altın renklerinden birinde alınabiliyor. Çoğu kullanıcının beyaz altın olarak tercih ettiği baget yüzükler arasında sadeliğin şıklığı ile öne çıkan modeller olduğu gibi, ışıltılı ve gösterişli baget yüzük modelleri de bulunabiliyor. Baget yüzüklerde pırlantanın yanı sıra diğer değerli taşlar da kullanılabiliyor. Küçük pırlantaların yanında kullanılan yakut, zümrüt, safir gibi renkli değerli taşlar yüzüklere ayrı bir hava katabiliyor. Sadece evlilik teklifi ya da özel davetler için değil, gündelik kullanımda da oldukça işlevsel olan Atasay baget kullananlar özel olarak düşünülmüş tasarımı sayesinde herhangi bir takılma sorunu yaşamıyor.

Atasay baget, tektaş ve beş taş yüzükleri dışında söz, nişan ve düğün için özel tasarlanmış modeller de bulunuyor. Söz yüzükleri Atasay markasının çok çeşitli ürün yelpazesi arasından rahatlıkla seçilebiliyor. Söz yüzükleri Atasay güvencesiyle satın alındığında devamında Atasay nişan seti gibi oldukça avantajlı setler de gelebiliyor. Atasay nişan seti seçenekleri içinde yüzükler, kolyeler, küpeler ve daha pek çok takı yer alabiliyor. Atasay alyans fiyatları çok fazla seçenek sunması itibarıyla ilk tercih edilen kuyumculuk markalarından biri oluyor. Atasay alyans modelleri arasında klasik sarı renkli alyans çeşitleri başı çekiyor. Son dönemlerde büyük ilgi gören Atasay çift alyans ürünleri, kusursuz tasarımları ve göz alıcı görüntüleri ile beğeni topluyor. Evlenen çiftlerin sonsuza dek sürmesini istedikleri ölümsüz aşklarının simgesi olan Atasay çift alyans çeşitleri, kişisel tercihe göre farklı renklerde ve tasarımlarda olabiliyor. Rose altın ya da beyaz altın modelleri son yıllarda daha yoğun biçimde tercih edilmeye başlanırken kadınlar için elmas ya da pırlanta ile süslenmiş alyans modelleri de popülerliğini koruyor. Atasay alyans fiyatları; biçimine, tasarımına, ağırlığın ve modeline göre değişmekle birlikte çift alyans olarak satın almak ya da Atasay altın set içinde yer alan çeşitleri tercih etmek daha avantajlı olabiliyor. Atasay online olarak satın alınmak istendiğinde Trenyol aracılığıyla oldukça cazip koşullar sunuyor. Atasay indirim ve kampanya dönemlerini takip etmek de daha uygun fiyat düzeyleri yakalamayı sağlayabiliyor. İster özel günler için satın alınsın isterse gündelik kullanım için tercih edilsin, markanın yüzük modelleri ince işçilikleri ile kendini hemen belli ediyor ve kalitesini her ortamda anında gösteriyor.

Markanın özel tasarım yüzükleri çizgi dışı bir şıklık sunarak en yenilikçi moda trendlerinin esintilerini taşıyor. Oldukça değerli taşlar kullanılarak tasarlanan tasarım yüzükler, kullanıcıların kişiliklerini ve stillerini yansıtan bir özellik taşıyor. Tasarım yüzükler arasında sadece pırlanta, elmas, yakut ya da safir gibi değerli taşlar değil, inci gibi çok özel malzemeler de kullanılabiliyor. Kalpli yüzükleri ile şık ve sempatik bir hava oluşturan marka, tanışma yıl dönümleri ya da Sevgililer Günü gibi özel günlerde bu yüzükler hediye olarak tercih edilebiliyor. Atasay hediyelik seçenekleri arasında hem kalpli hem taşlı olan yüzükler de yer alıyor.

Herkes İçin Kusursuz Atasay Kolyeler

Atasay kolye çeşitleri, ışıltılı güzellikleri kadar zengin ürün yelpazesi ile de öne çıkıyor. Sayısız kolye modeli arasında herkesin zevkine ve beğenisine uygun çeşitler mutlaka bulunuyor. Tarzını klasik modellerden yana kullananlar için sarı ve rose altın zincir üzerine şık ve sade kolyeler bulunabiliyor. Beyaz altının getirdiği şıklık ise daha çok gündelik hayatta tercih ediliyor ve her türlü kıyafet ile kolayca uyum yakalanabiliyor. Atasay takı seti seçenekleri içinde de altın kolyelerin özel bir yeri bulunuyor. Kolyeler, küpeler, bileklikler ve diğer altın takılar ile kusursuz Atasay set alternatifleri oluşturulabiliyor ve bu setler Atasay indirim avantajlarıyla kolayca satın alınabiliyor.

Atasay kolye modelleri evlilik hazırlığındaki çiftler tarafından Atasay altın set içinde düşünüldüğü gibi, günlük kullanım için ya da özel günlerde hediyelik olarak da tercih edilebiliyor. Atasay altın kolye çeşitleri arasında farklı anlamlara gelen figürler de yer alabiliyor. Nazar boncuğu, sonsuzluk işareti, bereket simgeleri, şans ya da barış figürleri gibi pek çok motif ve desen kolye modelleri arasında bulunuyor. Atasay kelebek kolye gibi popüler ürünleri tercih eden kullanıcılar olduğu gibi, daha özgün ve özel tasarımları Atasay hediye kolye olarak düşünenler de bulunabiliyor.

Markanın kolye modelleri arasında farklı altın renkleri yanında pek çok değerli taş seçeneği de bulunuyor. Atasay hediye kolye çeşitleri, benzer tasarımdaki Atasay küpe çeşitleri ile setler halinde satın alınıyor ve bütünlüklü bir şıklık sağlanıyor. Atasay kelebek kolye gibi figürlerin esas olduğu kolye çeşitlerine uygun yüzük ya da küpe modelleri de bulunabiliyor. Atasay kampanyaları dönemsel olarak özellikle kolye çeşitleri için de geçerli oluyor ve bu dönemlerde mevsime uygun kıyafetlerle tam uyumlu kolye modelleri revaçta olabiliyor. Atasay zincir çeşitleri, hem kolyeler ile uyumlu bir aksesuar olarak şıklığı tamamlıyor hem de doğrudan bir takı olarak tasarlanmış zincirler sunuyor. Atasay zincir ürünleri düğün setlerinde sıklıkla tercih edilen takılar olarak öne çıkıyor.

Göz Alıcı Atasay Bilezik ve Bileklik Modelleri

Kuyumculuk sektörünün önce markası Atasay bilezik ve bileklik çeşitleri ile de tercih edilen markalar arasında başı çekiyor. Altın bileklik modelleri, Atasay tasarımı ve şıklığı ile herkesin tercih ettiği ürünler arasında yer alırken zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Atasay bileklik çeşitleri arasında sadece altından üretilen şık ve sade modellerin yanı sıra değerli taşlar ya da figürlerin olduğu daha çağdaş modeller de bulunabiliyor. Zümrüt, yakut, safir ya da pırlanta ile birlikte tasarlanan bu modeller, yüzük, küpe, kolye gibi takılarla birlikte Atasay set seçeneklerini oluşturuyor. Atasay altın bileklik çeşitleri arasında sade bileklik, taşlı, tasarım bileklik, su yolu bileklik gibi pek çok seri bulunuyor. Bu serilerdeki mod ellerin yanı sıra Şahmeran, İnci, Charm gibi özel Atasay altın bileklik serileri de mükemmel tasarlanmış modeller içeriyor.

Atasay altın ürünleri, tıpkı bileklik modellerinde olduğu gibi, geleneğin en güçlü olduğu bilezik modellerinde de büyük iddia taşıyor. Düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan altın bilezikler, günlük yaşamda da kadınların takı tercihleri arasında popülerliği ile öne çıkıyor. Değişik beğenilere uygun olarak üretilen bilezikler, kelepçeli ya da klasik modeller olarak tercih edilebiliyor. Atasay kelepçe bilezik modelleri, daha çok günlük yaşamda ve çalışma hayatı içinde şıklığı artıran bir takı olarak dikkat çekiyor. Atasay kelepçe bilezik çeşitleri, çoğu zaman değerli taşlarla süsleniyor ve etkisi güçlendiriliyor. Atasay altın set modelleri ve fiyatları da içerdikleri bilezik çeşidi ve sayısına göre değişebiliyor. Atasay charm bileklik ürünleri, stilini yansıtmak isteyenlerin tercih ettiği modeller arasında başı çekiyor. Şıklığı ve zarafeti bir arada sunan Atasay charm bileklik çeşitleri, diğer bileklik ve bilezik modelleri ile birlikte şıklığı arayanların ilk seçenekleri olarak dikkat çekiyor.

Atasay kampanyaları dönem dönem evlilik hazırlığındaki çiftler için büyük fırsatlar sunuyor ve tüm takı çeşitlerinin daha cazip koşullarla satın alınabilmesine imkan veriyor. Atasay altın evlenerek yeni yuva kuracak çiftlere özel geliştirdiği setlerle hem düğün günü için hem de düğüne giden süreçte oldukça pratik çözümler sunuyor. Düğün setlerinde yer alan ürünler çoğu zaman günlük hayatta, özel davetlerde ve buluşmalarda da kullanılabiliyor. Bu setlerde yer alan altın halka küpe Atasay markasının güvencesiyle tek olarak da alınabiliyor. Atasay mücevher başta yüzük, kolye, küpe, bilezik ve bileklik gibi ürünler olmak üzere tüm modellerini titiz bir işçilik ve eşsiz tasarım süreçlerinin ardından kullanıcılara sunuyor. Taşlı küpeler ya da altın halka küpe Atasay modelleri arasında beğenilen ürünler olarak öne çıkarken Atasay mücevher, herkese ve her zevke uygun takılarıyla küpe konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sağlıyor.

Atasay Güvencesiyle Herkes İçin Uygun Takılar

Altın takı ve mücevherler daha çok kadınlarla birlikte düşünülse de, markanın erkekler ve bebekler için de pek çok ürünü bulunuyor. Atasay erkek yüzük çeşitleri her türlü beğeniye uygun figür ve motifler içeriyor. Değerli taşlarla desteklenen yüzükler olduğu gibi, Atasay erkek bileklik ürünlerinde de değerli taş ya da figürler kullanılabiliyor. Beyaz ya da sarı altından tasarlanmış özel erkek bileklik çeşitleri de popülerliğin koruyor. Atasay erkek ürünleri arasında bileklik ve yüzüğün yanı sıra kolyeler, tespihler, kol düğmeleri gibi pek çok ürün de bulunuyor. Kadınlar için üretilen modellerin yanı sıra erkek takıları da tercihe göre geleneksel, sade, modern ya da avangart çizgilerde olabiliyor. Erkeklerin sıklıkla aksesuar olarak kullandığı saatler, markanın özel tasarım ürünleriyle öne çıkıyor. Atasay saat çeşitleri, hem davetler ve özel günler için şıklığı tamamlayan bir aksesuar olarak tercih ediliyor hem de günlük hayatta sık sık kullanılabiliyor. Atasay saat ürünleri sadece tasarımları değil, üstün işçilik ve yüksek kalite malzeme yapılarıyla da dikkat çekiyor. Atasay online olarak Trendyol üzerinden kolayca satın alınabiliyor ve erkeklere yönelik ürünlerde özel avantajlar sağlayabiliyor.

Atasay’ın erkeklerin yanı sıra bebekler ve çocuklar düşünülerek üretilmiş özel tasarım ürünleri de bulunuyor. Atasay bebek bileklik modelleri, doğumdan sonra gelen hediyeler arasında başı çekiyor. Künye olarak da tercih edilen Atasay bebek bileklik ürünleri yanında Atasay bebek küpesi ya da kolyesi gibi hediyelik ürünler de doğum hediyesi olarak tercih edilebiliyor. Yeni doğan emzikleri, özel üretilmiş nazarlıklar da bebekler ve küçük çocuklar için tercih edilen hediyelik eşyalar arasında yerini alıyor.

Dünya Kültür Mirasını Bugüne Taşıyan Özel Koleksiyonlar

Dünya genelinde sektörün ilk 10 firması arasında bulunan Atasay sahibi Atasay Kamer tarafından kurulduğu günden bu yana sürekli büyümeyi sürdürüyor. Yüksek kaliteli ürünleri uygun koşullarla kullanıcılara ulaştıran firma, Atasay Sertifikam uygulaması sayesinde müşterilerini bir ömür boyunca yalnız bırakmıyor. Atasay sahibi Atasay Kamer’in özel önem verdiği Atasay Sertifikam hizmeti, markadan satın alınan takı ürünlerinin takibini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, ürünlerinin sertifikalarına online olarak ulaşıp kolaylıkla çıktısını alabiliyor. Bu hizmet sayesinde ömür boyu güvence altında olan ürünlerin bakım ve onarım süreçleri de büyük ölçüde kolaylaşıyor.

Yüksek kalite ve ince işçilik ilkesini titizlikle koruyan marka, özel koleksiyonları ile ürün çıtasını çok daha yukarılara taşıyor. Keşf-i Van koleksiyonu ile tasarımlarını tarihin kusursuz işçiliği ve zengin motif dünyasına götüren marka, ünlü Göbeklitepe’yi de ihmal etmiyor. Tarihin en eski uygarlıklarına ev sahipliği yapan bu antik yerleşim, markanın kolye, bilezik, bileklik, yüzük ve küpelerinde yeniden canlanıyor. Benzer tarihi koleksiyonlardan birini oluşturan Mozaikler Şehri Antakya serisi de başta yüzük, kolye ve bileklik olmak üzere pek çok özel tasarım takı içeriyor. Mystique, Challenge Koleksiyonu, Zirconia From Swarovski ya da Rumeli Myrası gibi pek çok koleksiyon ile zengin Anadolu kültürünü dünyanın dört bir yanına taşıyan marka, en seçkin salon ve müzelerde açılan sergilerle bu kültür mirasını yeniden canlandırıyor.

Markanın iddialı projelerinden birini de moda camiasında fenomen olarak büyük bir şöhrete sahip olan Şeyma Subaşı ile yaptığı iş birliği oluşturuyor. Markanın dünyaca ünlü tasarımcıları ile Şeyma Subaşı’nın ortaklaşa geliştirdiği “Atasay X Şeyma Subaşı” koleksiyonu, büyük ses getirmesi yanında en popüler serilerden birini oluşturuyor. Atasay Şeyma Subaşı iş birliği ile doğan ürünler arasında yüzükler, kolyeler, bileklikler, bilezikler, küpeler ve daha pek çok değişik aksesuar bulunuyor. Atasay Şeyma Subaşı ürünleri, çağdaş çizgiler ile geleneksel motifleri buluşturuyor, özel anlamlar taşıyan kusursuz tasarımlarla dikkat çekiyor. Markanın düğün seti, nişan seti gibi özel takımları ya da tek tek ürünleri ile birlikte özel koleksiyonları da Trendyol aracılığıyla kolayca satın alınabiliyor.