placeholder
"

İstikbal Orta Sehpa

" araması için 20 sonuç listeleniyor

İstikbal Orta Sehpa Modelleri ile Misariflere Hoşgeldin

Önemli yerli markalar arasında bulunan İstikbal markası yaşamına 1957 yılında başlar. Yerli bir mobilya şirketi olan marka, çoğalttığı ürün çeşitliliğiyle zamanla Türkiye ve dünya çapında büyük mobilya şirketleri arasında yer almaya başlar. Yataktan koltuğa kadar her türlü mobilyayı bulabileceğiniz ürünlerin arasında orta sehpa çeşitleri de oldukça fazla beğeni kazanır. İstikbal orta sehpa modelleriyle salonlarda ya da oturma odalarında farklı bir görünüm vadeder. Birbirinden farklı onlarca malzemeden üretilen bu ürünlerle evdeki alanlarınızı farklılaştırabilir ve kendinize özel bir hale getirebilirsiniz. Orta sehpalar aynı zamanda sundukları fonksiyonel kolaylıktan dolayı da geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. İdeal ölçü ve uzunlukta olan bu ürünler, misafirler olduğunda içecek ya da yiyecek servislerinin rahatlıkla yapılmasına imkan tanır. Renk alternatifleri ile odanın havasını bambaşka bir hale getiren bu ürünlerle evlerinizde dilediğiniz tarzı yaratabilirsiniz. Bu ürünler odanın ortasında bulunmaları ve odadaki eşyaları belirli bir kompozisyona sokmalarıyla bütüncül bir tarz elde etmek isteyen kişiler arasında da oldukça popüler bir mobilya olarak karşınıza çıkar. Geçmişin tasarımlarından hoşlanıyor ve kendi evinizde de kullanmak istiyorsanız İstikbal'in ürünleri içinde kendinize uygun bir alternatif ile karşılaşmanız mümkündür. Örneğin İstikbal rustik orta sehpa modelinde nostaljik çizgileri modern tasarımlarla bir araya getirerek farklı ve orijinal parçalara imza atar. Dikdörtgen, kare ya da oval olarak karşınıza çıkan bu ürünlerle odalarınıza istediğiniz havayı anında verebilirsiniz. Sahip olduğunuz alana göre tercih edeceğiniz eşya şekli sayesinde farklı bir görüntü kazanmanız mümkündür. Pek çok farklı ebat seçeneğine sahip olan bu ürünler arasından ihtiyacınız olan boyutlara sahip olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Televizyon üniteleriyle birlikte kombinlenebilen bu ürünlerle bütünleşik bir albeni elde edebilirsiniz. Nostaljik çizgilerin yanı sıra daha modern tasarımlardan hoşlanıyorsanız da İstikbal Indigo orta sehpa modellerine göz atabilirsiniz. Günümüz minimal çizgilerini incelikli bir şekilde tasarımlarında kullanan markanın modern tasarımları arasında bulunan bu model, ahşap bir yüzeyden ve çelik ayaklardan oluşur. İstikbal Oliver, Mikado, Viva, Eva, Idea orta sehpa gibi farklı modellere Trendyol ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İstikbal Orta Sehpa Modelleri

İstikbal Orta Sehpa Modelleri

İstikbal tasarladığı birbirinden değişik onlarca farklı tasarım ile karşınıza çıkar. Bu ürünler genellikle salonlarda kullanılsa da oturma odalarında da kullanışlı bir hale gelmelerinden dolayı tercih edilen eşyalardır. Çağdaş tasarımlarla küçük alanlar kaplayan orta sehpalarla oturma odalarınızı da salonlarınız kadar şık bir hale getirmeniz mümkün olur. İstikbal'in sunduğu birbirinden farklı onlarca model size bu konuda yardımcı olacak şekilde tasarlanır. Pek çok farklı modele sahip olan bu ürünlerle tarzınızı da iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Örneğin İstikbal Lena orta sehpa hem salonlarda hem de oturma odalarında tercih edilen modeller arasında yer alır. Tek parçadan oluşan modellerin yanı sıra üç parçadan oluşan ürünleriyle de İstikbal, müşterilerine kullanışlı bir alan vadeder. Sade olduğu kadar şık olan eşyalar ile odalarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İstikbal Zenit orta sehpa ise mermer görünümü ile adından sıklıkla söz ettiren modeller arasında bulunur. Farklı dokusu ve hoş dokunuşları ile bu model koltuklarla uyumlu bir şekilde kombinlendiğinde etrafındaki eşyaların daha belirgin hale gelmesini sağlar. İstikbal Baron orta sehpa ise ismi gibi soylu bir tasarım olarak karşınıza çıkar. Zarafeti sadelikle bir araya getirmesiyle sıkça tercih edilen bu ürün, tek bir dokunuşla odaların daha şık bir hale gelmesini sağlar. İstikbal Avangard orta sehpa modellerinde ise baronda olduğu gibi bir kraliyet havası bulunur. Çoğunlukla varaklı ayaklara sahip olan bu modelde marka farklı bir tarz sunar. İstikbal Elizya orta sehpa modelinde ise kullandığı sade ve zarif tasarımlarla çoğu kullanan kişiden iyi geri dönüşler almayı başarır. Ahşap bir görünümde olan bu eşyalar oval, dikdörtgen ya da kare olmak üzere temelde üç farklı şekilde karşınıza çıkar. Çekmeceli ve çekmecesiz olarak birbirinden ayrılan bu modeller, sade ve zarif oluşları ile bütün dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. İstikbal Elit orta sehpa daha avangart ve süslü bir görünüme sahiptir. Ayakları genellikle altın varaklara sahip olan bu model oturma odalarından ziyade daha çok salonlarda kullanılır. Avangart ve ağır bir model olmasıyla kraliyet eşyalarını anımsatan bu eşyalar ile zahmetsiz bir şıklık elde edebilirsiniz. Daha çok büyük salonlarda kullanılmayı tercih edilen elit modeliyle farklı ve içten bir ortam oluşturabilirsiniz. İstikbal Diego orta sehpa ise hem dekoratif hem de işlevsel olmasıyla öne çıkar.

Hem çağdaş hem de geçmişin tasarımlarını barındıran bu model ile kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. Eşyalarınızı üzerinde rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz bu model ile pratik bir kolaylık elde edersiniz. İstikbal Perla orta sehpa sade, zarif ve işlevsel bir modeldir. Beyazın zarafetini başarılı bir şekilde kullanan marka bu modelinde aynı zamanda fonksiyonelliği de göz önünde bulundurur. Trendyol'un geniş dünyası içinde istediğiniz modele kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Oturma odaları ve salonların vazgeçilmez eşyaları arasında orta sehpalar bulunur. Odanın genel havasıyla uyumlu bir eşya seçimi yaparak bu alanları daha hareketli ve dinamik bir hale getirebilirsiniz. Farklı ve çarpıcı bir renk kullanarak can alıcı renk kontrastları elde ederek bu alanlarda değişik dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu küçük masalar sundukları geniş ürün alternatifleri sayesinde birbirinden farklı onlarca dekorasyon fikrini beraberinde getirir. Mobilyaların tamamlayıcısı görevini üstlenen bu eşyalar sayesinde odalarınızın daha derli toplu ve bir bütün halinde görünmesini sağlayabilirsiniz. Modern ve minimal tasarımdaki İstikbal Canyon orta sehpa modellerini hem oturma odalarında hem de salonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sade ve zarif olmalarıyla her ortama kolay bir şekilde adapte olabilen bu ürünler çeşitli renk alternatifleri ile karşınıza çıkar. Lacivert, gri ya da beyaz gibi farklı renklere sahip olan bu sehpalar arasından eşyalarınızla uyumlu bir renk tercih ederek odalarınızın havasını tek bir eşya ile değiştirebilirsiniz. Çekmeceli ve çekmecesiz olmak üzere genel anlamda iki çeşitte karşınıza çıkan bu ürünler odalarınızın havasını farklılaştırmanıza yardımcı olur. Beyaz ve altın renginin mükemmel bir şekilde uyumlu hale geldiği İstikbal Golden orta sehpa ise çoğunlukla salonlarda kullanılan bir modeldir. Salon dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan bu ürünler, oldukça zarif olmalarıyla müşterilerin dikkatini çeker. Tek bir parça ile salonların havasını değiştirme imkanı tanıyan bu parçalarla odalarınızda istediğiniz havayı verebilirsiniz. Sehpaların üzerinde örtü ve bitki kullanarak da odalara farklı bir hava katabilirsiniz. Bu sayede orijinal ve farklı bir görüntü de oluşturabilirsiniz. Kitap, biblo, bitki, süs eşyası ya da farklı objeler ile renklendirilen sehpalarla odaları kendinize has bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Ya da İstikbal Lima orta sehpa gibi üç parçadan oluşan takımlarla hem görsel olarak hem de işlevsel olarak kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz. Genellikle bir ana orta parçadan ve iki yan parçadan oluşan bu takımlar ana parçanın üzerine konulan süs eşyalarıyla birlikte kullanılır. Yan masalar da misafirler için ikram hazırlarken kullanışlı hale gelir.

Odalarınızı Hareketlendiren İstikbal Modelleri

Odalarınızı Hareketlendiren İstikbal Modelleri

Odada ilk bakışta en çok dikkat çeken eşyalar arasında bulunan sehpalar, odayı istediğiniz şekle sokmak için kullanılan eşyalardır. Yaratıcı ve hareketli tasarımlarıyla odanın havasını değiştiren bu ürünler, farklı ve orijinal bir tarz arayan müşteriler arasında son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. İster oturma odasında ister salonda ister büyük bir mutfağınız varsa mutfağın bir köşesinde koltukla beraber kullanabileceğiniz bu ürünler, dekoratif olduğu kadar işlevsel parçalardan oluşur. Farklı renk ve malzemelerle çeşitlenen bu ürünler ortama farklı bir hava katmasının yanı sıra aynı zamanda kullanışlı olmalarıyla da büyük bir avantaj sağlar. Örneğin küçük çekmecelerle birlikte tasarlanan küçük masalar ile kendinize özel küçük depolama alanları oluşturabilir ve eşyalarınızı daha düzenli bir hale sokabilirsiniz. Acil ihtiyacınız olabilecek eşyaları bu gözlerde saklayarak karışıklığın önüne geçebilirsiniz. İstikbal’in sunduğu model ve çeşitliliğiyle müşterilerinden tam puan almayı başaran markalar arasında yer alır. Her zevke uygun tasarımlara sahip olan markanın ürünleri içinde zevkinize uygun olan bir ürün ile karşılaşabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen bu estetik eşyalar, eviniz ihtiyaçlarını kişisel zevklerinize göre tamamlamanıza imkan tanır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz mukavemete sahip olan bu ürünlerle evinizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Örneğin İstikbal Romance orta sehpa ile romantik dokunuşlar elde edebilirsiniz. Çekmeceye sahip olan bu model eşyalarınızı içine rahatlıkla sığdırabileceğiniz gözlerden oluşur.

Bu sayede oda içinde düzeni kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İstikbal Tual orta sehpa da aynı şekilde çekmece ile gelen bir modeldir fakat diğer ürünlere göre daha farklı bir tarz benimser. Daha modern ve sert çizgilere sahip olan bu model, ayaklarının deriden olmasıyla da farklı bir görüntüye sahiptir. Doğal görünümden hoşlanıyor ve evlerinizdeki tasarımları doğaya yanaşan bir anlayışla düzenliyorsanız eğer İstikbal Lucas, Molde, Carla, Sedef orta sehpa modellerine göz atabilirsiniz. Lucas oval bir görünüme sahiptir ve diğerlerine göre daha sadedir. Carla ise farklı ve çarpıcı bir tasarıma sahip olan bir modeldir. İki parçadan oluşan bu ürün iç içe geçmiş küçük masalardan meydana gelir. Sedef ise zarif ve nostaljik bir görünüme sahiptir. Sade olduğu kadar hafif frapan olmasıyla şık bir model olarak karşınıza çıkar. Hem görsel olarak zengin hem de işlevsel olarak fonksiyonel olanları da tercih edebilirsiniz. Bu sayede odalarınızda şık ve pratik alanlar elde edebilirsiniz. İstikbal tekerlekli, çekmeceli, kristal orta sehpa modelleri fonksiyonelliği ile öne çıkan eşyalardır. Tekerlekli olmasıyla rahat bir şekilde hareket ettirilebilen ürün günlük hayatta büyük bir kolaylık sağlar. Çekmeceli olan tasarım saklama alanı olarak kullanılabilir hale geldiği için odalar için toparlayıcı rolünü üstlenir. Kristal olansa hem şık hem de işlevsel olmasıyla müşteriler arasında popüler olan modeller arasında yer alır. Biraz daha hareketli ve eğlenceli bir parça arıyorsanız da İstikbal Liva, Side, Resital, Scarlet orta sehpa tasarımları arasında dilediğinizi bulabilirsiniz. Televizyon ünitesiyle takım olarak satılan liva, mermer ile ahşabın muhteşem birlikteliğinden ortaya çıkan bir modeldir. Side ise daha sade bir modeldir. Çoğunlukla beyaz renkte olan bu model zarifliği ile öne çıkar. Resital de Side tasarımında olan benzer çizgileri barındırır. Scarlett ise diğerlerine göre farklı bir tasarıma sahiptir. Yan masaları da bulunan ve takım haline alabileceğiniz bu ürün oval bir görünümde karşınıza çıkar. Mermer şıklığını çarpıcı bir şekilde kullanır.

Orta Sehpa Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Orta Sehpa Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sehpalarla odalarınıza orijinal ve kendinize özel bir hava katabilirsiniz. Fakat bunu yaparken de göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler vardır. Seçim yaparken bazı parametrelere dikkat etmeniz gerekir aksi halde odalara istediğiniz havayı veremeyebilirsiniz. Öncelikle alacağınız ürünün odada bulunan diğer eşyalar ile uyumlu olması gerekir. Tarz olarak uyumlu olan bir eşya odada bütünleyici bir rol üstlenir. Uyumlu renkte ya da zıt renkte bir ürün de tercih edilebilir. Yaratıcılık kullanılarak elde edilen renk kontrastları ile odalar çarpıcı bir görünüme kavuşabilir. İstikbal orta sehpa çeşitleri istediğiniz tasarımı yapabilmeniz için bünyesinde pek çok farklı model bulundurur. Bu sayede herkesin tarzına hitap edebilmeyi başaran marka, sunduğu çeşitlilikle de müşterilerini mutlu eder. Odalarınızın tarzına uygun modeli İstikbal'de kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Hem çağdaş hem de nostaljik bir görünüme sahip olan bu ürün ile odalarınızı farklılaştırabilirsiniz. Alanınıza uygun bir orta sehpa seçiminde bulunmanız oldukça önemlidir. Yanlış ebatlardaki bir küçük masa odayı daha boğuk ya da sıkıcı bir hale sokabilir. İstikbal Palma, Paula Roma Siena orta sehpa modellerinden ihtiyacınız olan boyuttaki ürünle odalarınızı özelleştirebilirsiniz. Eşyalarınızla uyumlu olan ve renk olarak da tutarlı tasarımlar odalara özel bir hava kazandırır. Bundan dolayı satın alacağınızın ebatına, şekline, rengine, tarzına ve dokusuna dikkat etmeniz gerekir. Bütün bu parametrelerin hepsi sehpa seçiminde oldukça önemli bir yere sahiptir.

İstikbal Almira, Caprice, Julyan, Brillance, Beverly orta sehpa çeşitlerine göz atarak ihtiyaçlarınızı kısa sürede tamamlayabilir ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Orta sehpa söz konusu olduğunda İstikbal bünyesinde onlarca farklı ürünle karşınıza çıkar. Malzeme, renk, model, tarz ya da dönem gibi farklı tasarımlara sahip olan bu ürünler herkesin zevkine uygun bir çeşitliliği bünyesinde barındırır. Sahip olduğu bu çeşitlilik sayesinde aynı zamanda geniş bir fiyat aralığında dağılan bu ürünler, her cebe uygun fiyat alternatifleri ile müşterilerini günden güne mutlu etmeye devam eder. Trendyol üzerinden İstikbal cam, açılır, zigonlu orta sehpa gibi birbirinden farklı onlarca ürünle karşılaşabilir ve ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlardan karşılayabilirsiniz. Zigon olan sehpa, birkaç sehpanın kompakt bir şekilde bir araya getirilmesinden oluşur. Kalabalık misafirler geldiği zaman kullanışlı hale gelen bu zigonlar, fonksiyonel bir şıklığa sahip olmaları sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Fonksiyonel olmasındansa görsel olarak şık bir ürün arıyorsanız da İstikbal Santino Karat, Rosalina, Pery orta sehpa çeşitlerine göz atabilirsiniz. Mermer görünümündeki rosalina, çekmecesiyle hem fonksiyonel hem de şık olmayı başaran santino ya da zigon olan ile benzer özellikleri barındıran Pery görsel olarak farklı zevklere hitap etme özelliği gösterir. İstikbal Nella, Monna, Vera, Orleon orta sehpa modellerinde ise biraz daha çağdaş bir tasarımla öne çıkar. Vera'da ufak dokunuşlarla sadeliği ön plana çıkarırken nella modelinde zarafeti kullanır. İstikbal Fyona, Aristo, Diana, Diva, Crea orta sehpa tasarımlarında ise daha sofistike bir hava benimser. Sahip olduğu bu çeşitli tasarımlar sayesinde de her zevke hitap edebilecek bir ürün yelpazesine sahiptir. İstediğiniz tarzdaki orta sehpaya Trendyol avantajları ile kısa sürede ulaşabilir ve odalarınızın havasını değiştirmeye başlayabilirsiniz.