İlgili Kategoriler
Karat
Fiyat
Taş Cinsi
Altın Ayar
Materyal
Model
Kesim
Cinsiyet
Berraklık
Bordür Modeli
Yüzey Tipi
Garanti Süresi
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Siyah Pırlanta Yüzük

" araması için 51 sonuç listeleniyor

Zarif ve Şık Tasarımları ile Siyah Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzükler kadınların oldukça sevdikleri takılardan olmaktadır. Pırlanta yüzüklerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik kadınların hayallerindeki yüzüğü bulmalarını sağlamaktadır. Pırlanta yüzük çeşitlerinden biri de siyah pırlanta yüzük olmaktadır. Siyah pırlanta yüzükler alışılagelmiş diğer yüzüklerden daha farklı bir tasarıma sahiptir. Bu farklılığın sebebi yüzüğün taşının rengidir. Yüzüklerde siyah pırlantanın kullanılması yüzüğe çok daha farklı bir hava katmaktadır. Siyah pırlanta sevenlerin de çok beğendiği bu pırlanta yüzük modelleri yüzüğü takan kişilerde son derece şık ve zarif durmaktadır.

Siyah Pırlanta Yüzük ile Zariflik ve Şıklık

Siyah Pırlanta Yüzük ile Zariflik ve Şıklık

Siyahın asil görüntüsü kendisini yüzüklerde de belli etmektedir. Diğer pırlantaların aksine siyah pırlanta ışığı emdiğinden dolayı daha farklı bir görünüme sahip olmaktadır. Ayrıca siyah pırlanta nadir bulunduğundan ve sert bir yapıya sahip olduğundan dolayı son derece değerlidir. Bu sebepten dolayı siyah pırlanta yüzüklerde oldukça değerli olmaktadır. Siyah pırlanta yüzüklerin farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede siyah pırlanta yüzük alacak olan kişiler bu farklı modeller arasından kendi beğenilerine uygun olan yüzüğü kolayca bulabilmektedir. Modellerde siyah pırlantanın boyutu ve şekli değişken olmaktadır. Bunun yanı sıra yüzükte kullanılan taş sayısı veya siyah pırlantanın yanında kullanılan diğer taşlar çeşitlilik göstermektedir. Yani birçok model çeşidi mevcut olarak bulunmaktadır. En doğru seçim yapılabilmesi için birden çok modelin olması avantaj yaratan bir durumdur. Kadınların oldukça beğendiği siyah taşlı pırlanta yüzük modelleri her kadında son derece şık ve asil durmaktadır.

Siyah Pırlanta Yüzük Modelleri

Siyah Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzüklerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik her renk pırlanta yüzükte geçerli olmaktadır. Tıpkı beyaz pırlanta yüzüklerde çeşitlilik olduğu gibi siyah pırlanta tektaş yüzük kategorisi de çeşitli modelleri içermektedir. Bu çeşitliliğin birçok sebebi bulunmaktadır. Yüzükte kullanılan siyah pırlantanın boyutu ya da pırlantanın kesim şekli bu çeşitliliğin olmasının sebeplerinden biridir. Bu iki sebebin dışında daha birçok farklı sebep bulunmaktadır. Bunlardan biri de yüzükte kullanılan taşların çeşitleridir. Bazı siyah pırlanta yüzüklerde yalnızca siyah pırlanta kullanılmamaktadır. Başka taşlar da kullanılmaktadır. Ama bazılarında yalnızca siyah pırlanta kullanılmaktadır. Yani yüzük modelinin belirlenmesinde kullanılan taşlar, taşların sayıları ve dizilişleri önem taşımaktadır. Bu sebeplerden dolayı siyah pırlanta yüzüklerin birçok çeşidi vardır. Kadınlar yüzük seçerken yüzüğün kesim şekline de önem vermelerinden dolayı yüzüğün şekli oldukça önemlidir. Su damlası, baget, yuvarlak ve üçgen kesim bazı yüzük kesim şekillerindendir. Bu kesim şekilleri siyah pırlanta yüzükler için de geçerli olmaktadır. Diğer bir model olarak ise siyah pırlanta tamtur yüzük modeli tamamı taşlarla kaplanmış olan şık bir seçenek olarak mevcuttur. Kadınların en fazla tercih ettiği modellerden bir diğeri siyah pırlanta baget yüzük modelidir. Yüzüklerin kesim modelleri ve diğer sebeplerden ötürü piyasada farklı modellere sahip olan siyah pırlanta yüzük çeşitleri bulunmaktadır. Siyah pırlanta nadir bulunmasından dolayı büyük önem taşıdığından siyah pırlanta yüzük modelleri içerisinde olan her model de oldukça değerlidir. Bu kadar önemli olan ve hem asil hem de son derece şık görünen siyah pırlanta yüzüklerinden sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu etmeniz mümkündür.

Siyah Pırlanta Yüzük Fiyatları

Siyah Pırlanta Yüzük Fiyatları

Pırlanta yüzük çeşitlerinden biri olan siyah pırlanta yüzükler, kendi içerisinde birçok modeli içermektedir. Yüzüklerde kullanılan taş sayısı, kullanılan taşın şekli, taşın boyutu ve çeşidi farklılaştığından dolayı modeller arasındaki fiyatlar da değişmektedir. Bu sebepten dolayı net bir fiyat vermek mümkün değildir. Siyah pırlanta nadir bulunduğundan dolayı son derece değerli olmaktadır. Bu sebepten dolayı yüzükte kullanılan siyah pırlanta miktarı yüzüğün değerinin anlaşılması açısından büyük önem taşımaktadır. Bazı yüzüklerde ek olarak farklı taşlar da kullanıldığından dolayı bu taşlar da yüzüklere ekstra değer katmaktadır. Siyah pırlanta tek taş yüzük fiyatları daha büyük ve fazla taşın bulunduğu modellere göre daha düşük fiyatlardan alıcı bulabilir. Tüm bu sebeplerden dolayı siyah pırlanta yüzük fiyatları hakkında net bir bilgi vermek veya bir fiyat aralığı söylemek mümkün olmamaktadır. Çünkü modelden modele göre fiyatlar son derece değişken olmaktadır. Siyah pırlanta yüzük modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, dilerseniz kendiniz veya sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.