"

Siyah Yüzük

" araması için 10769 sonuç listeleniyor

Aksesuarların Sevilen Parçası Siyah Yüzük Modelleri

Yüzük en çok kullanılan takılar arasındadır. Birçok renkte imal edilebilen yüzükler siyah olarak da karşınıza çıkar. Siyah yüzük şık tasarımı ve siyah rengin asaleti ile parmaklarını süsleyen hoş bir ayrıntıdır. Bu yüzük modelleri farklı tarzda aksesuarlarınız ile bütünlük yakalayabilir. Ayrıca kadınların yanı sıra siyah yüzük erkek kullanıcılar için de özel olarak üretilir. Çarpıcı bir renk olmasından dolayı tarzınızı daha güçlü hale getirebilir.

Siyah Yüzük Modelleri

Siyah Yüzük Modelleri

Siyah yüzük modelleri her zevke hitap edecek çeşitlilikte tasarlanır. Farklı materyallerden üretilen bu yüzükler değişik taşlarla süslenir. Bu değişik taşlarla süslenen yüzükler ise farklı amaçlar için sizlere sunulur. Bu yüzükler siyah tektaş, nişan, çift, söz yüzük modelleri olarak karşınıza çıkar. Böylece kendiniz ve sevdiğiniz için en güzel modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak hayatınızdaki insana evlenme teklifi ederken siyah tektaş altın yüzük modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Daha gösterişli bir parça arzu edenler ise siyah 5 taş yüzük modellerini inceleyebilir. Bütün bunların haricinde erkek kullanıcılar siyah mat yüzük modelini tercih etse de kadınlar siyah lotus yüzük modelini daha çok tercih etmektedir. Bunun nedeni lotus çiçeğinin son derece zarif bir görünüme sahip olması olabilir. Bu modeli kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için de alabilirsiniz. Siyah yüzük modelleri farklı formlarda tasarlanır. Bu farklı formlar; siyah düz, baget, kalın, halka, kare yüzük modelleri olarak karşınıza çıkar. Arzu ettiğiniz ölçülerde ve tarzda bulabileceğiniz bu yüzükler arasından seçim yapabilir, parmak yapınıza uyan modeli almaya karar verebilirsiniz. Böylece ellerinizi ön plana çıkaran son derece şık parçalar seçmiş olursunuz.

Siyah Yüzük Fiyatları

Siyah Yüzük Fiyatları

Siyah yüzük fiyatları yüzüğün yapıldığı materyale ve sahip olduğu modele göre değişir. Ayrıca yüzük üzerine farklı detay ve işlemeler yapmak için değerli taşlar da kullanabilir. Bu değerli taşlar siyah elmas yüzük olarak da üretilir. En popüler elmas kesimlerine sahip olan siyah pırlanta yüzük modelleri sıklıkla tercih edilen ve diğerlerine göre bir miktar pahalı olan yüzük modelidir. Bunun dışında daha uygun fiyatlı parçalar tercih edenler ve siyah taşlı yüzük kullanmak isteyenler siyah akik yüzük modellerinden birini tercih edebilirler. Taşlı yüzük tercih etmeyenler için de birçok seçenek mevcuttur. Bunlar arasında en çok tercih edilenler siyah gümüş yüzük ve siyah çelik yüzük modelleridir. Bu modeller sadelikten yana olanlar için özel olarak tasarlanır. Farklı formlarda olan bu modelleri siyah yüzük seti şeklinde de satın alabilirsiniz. Set şeklinde yüzük olarak aksesuar kombinlerinizi daha rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz. Siyah taşlı yüzükler ve sade olan yüzükler arasında fiyat farklılığı bulunur. Bununla beraber tek olarak satılan yüzüklerle set şeklinde satılan siyah yüzükler arasında da fiyat farklılığı bulunabilir.

Güçlü Tasarımlara Sahip Siyah Yüzükler Trendyol’da

Güçlü Tasarımlara Sahip Siyah Yüzükler Trendyol’da

Yüzükler oldukça güçlü duran aksesuarlar arasındadır. Bunun yanında sevgi bağı sembolü olması nedeniyle sıkla tercih edilir. Siyah yüzük kadın ve erkekler için farklı modellerde tasarlandığı gibi çift yüzükleri olarak da tasarlanabilir. Bu durumda kendi beğeniniz doğrultusunda seçim yapmak en doğru karar olacaktır. Farklı tarzlara uyum sağlayabilmesi için siyah inci, metal, safir, cam, kehribar, zümrüt, hasır, zirkon yüzük şeklinde modeller tasarlanır. Son zamanlarda moda olan ve genellikle çoklu şekilde kullanılan yüzükler takmak için siyah eklem yüzük seti tercih edebilirsiniz. Eklem yüzükler diğerlerine göre daha ufak boyuttadır. Bunun nedeni yüzüğün parmak eklemi üzerinde kalmasını sağlamaktır. Doğadaki bazı taşlar insanlar üzerinde farklı etkiler yaratabilir. Bu yüzden enerjinizi olumlu yönde etkileyecek doğal taşlardan yapılan siyah yüzük modelleri tercih edebilirsiniz. Siz de parmaklarınızda siyahın asaletini hissetmek istiyorsanız zevkinize hitap eden siyah yüzük modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.