Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Derinlik
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Genişlik
Kapasite
Maksimum Sıkma Devri
Renk
Yükseklik
Kurutma Özelliği
Fiyatı Düşenler
Kurulum Gerekli mi?
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

12 Kg Çamaşır Makinesi

" araması için 30 sonuç listeleniyor

12 Kg Çamaşır Makinesi Modelleri ile Pratik Yıkamalar Trendyol'da!

Artan teknolojik gelişmelerle birlikte bütün yıkama işlerini kendileri yapan çamaşır makinelerinin olması seri üretimin de verdiği hızla bugün birçok insana kullanım ve zaman tasarrufu sağlamıştır. Halen devam eden bu bilişim çağında farklı fonksiyon ve kilogram da kapasiteye sahip çamaşır makineleri yeni fikirler ve teknolojik gelişmelerle değişmeye devam etmektedir. Bunların arasında inceleyebileceğiniz en kullanışlılarından olan 12 kg çamaşır makinesi ile sizde hayatınızda büyük değişiklikler yaratabilir, tasarruf edeceğiniz zamanı başka etkinlikler için kullanabilirsiniz. Artık günümüzde gelinen son noktada sadece giysilerinizi değil havlu, battaniye, yorgan hatta nano teknolojiye sahip ince halıları bile kolayca yıkayabilirsiniz.

12 Kg Çamaşır Makinesi ile Artan Özellikler

12 Kg Çamaşır Makinesi ile Artan Özellikler

Bu makineler sahip oldukları birçok akıllı programlar ile kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. Farklı markaların sunduğu bu yararlı uygulamaların içerisinde yer alan su ayarlama özelliği ile 12 kiloluk çamaşır makinesi çamaşırlarınızın cinsine ve miktarına göre ayarlama yapabiliyor. Hatta çıkması zor lekeleri hangi programda atacağınız konusunda kararsızsanız LCD dijital ekrandan leke çıkarma tavsiyesi alabiliyorsunuz. Makinelerde yer alan İnterver motorla düşük ses seviyesinde maksimum konforu alabilir, yıkama performansınızı iyileştirebilirsiniz. Bazı modellerin eğimli tamburu bulunmakta olup makinenin içinin daha rahat görülmesini ve içerisinde kalan küçük giysi parçalarının unutulmamasını sağlar. Günlük rutininiz yoğun olduğunda ve kirli giysilerinizin yıkanması gerektiğinde süper kısa modu kullanarak markadan markaya değişmekle birlikte yaklaşık 15-20 dakika içerisinde hafif kirli çamaşırlarınızı yıkayabilir, çocuk emniyet kilidi ile güvenle işlerinize devam edebilirsiniz. 12 kg çamaşır makinesi kullananların yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

12 Kg Çamaşır Makinesi Modelleri ve Teknik Bilgiler

12 Kg Çamaşır Makinesi Modelleri ve Teknik Bilgiler

Bu makinelerde A+, A++ ve A+++ olmak üzere farklı enerji sınıfları vardır. Bazılarında ise yeni belirlenen enerji standartları gereği A’dan G’ye olmak üzere sıralı enerji basamakları mevcuttur. 12 kg çamaşır makinesi kurutmalı özelliğiyle de mevcut olup ekstra kurutma makinesi almanıza gerek kalmadan kurutma işlemini yapmanıza olanık tanır. Maksimum sıkacağı devir sayısı değişmekle birlikte 1200-1400 d/dk arası bir sıkma devir hacmine sahiptir. Birçoğunda bulunan hassas dijital ekran ve yumuşak düğme ayarı sayesinde istediğiniz programı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu panelden yapay zeka kontrolünü, Quick Drive kırışıklık önleyici sistemi aktive edebilirsiniz. ECO 40-60 derece ile arada kaldığınız çamaşır sıcaklıklarında sistemin sizin için ayarlamasına izin verebilirsiniz. ECO Bubble teknolojisini kullanarak bile düşük sıcaklıklarda istediğiniz temiz giysileri elde edebilirsiniz.

12 Kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

12 Kg Çamaşır Makinesi Fiyatları

Birçok farklı otomasyon sistemini bir arada barındıran bu dijital invertör teknolojisine sahip olduğu yapay zeka sayesinde sizin yıkama alışkanlıklarınızı hatırlar ve sizlere anlık önerilerde bulunabilir. Yarı zamanda sunulan tam yıkama performansı ile yıkama döngülerini düzenler. Sizin yapmanız gereken tek şey dijital gösterge paneline dokunmak olacaktır. Tüm 12 kg çamaşır makineleri ücretsiz kurulum/montaj desteğini bulundurmakla birlikte genişliği 45-60 cm ve 60-75 cm arasında değişen ürün yelpazesine de sahiptir. İncelediğiniz ürünün yorumlar kısmına göz atarak 12 kg çamaşır makinesi tavsiye konusunda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Birden fazla markanın ve özelliğin eşlik ettiği bu şık tasarımlara sahip, tasarruf sağlayan, çevreci makinelerin artan fonksiyonları fiyatlarda değişikliğe neden olmaktadır.