İlgili Kategoriler
Kapasite
Renk
Enerji Sınıfı
Derinlik
Fiyat
Maksimum Sıkma Devri
Genişlik
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Grundig Çamaşır Makinesi

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Grundig Çamaşır Makinesi Modelleri ile Yıpratmadan Yıkama

<pstyle="margin-bottom: 0.4rem; text-align: justify">Grundig markası dayanıklı ve kaliteli çamaşır makinesi modellerini dünya pazarına sunması ile bilinmektedir. Grundig markasının üretmiş olduğu makinelerin temel özelliklerinden biri de oldukça sessiz çalışan bir performansının olmasıdır. Marka kendi bünyesinde ürettiği çamaşır makinelerinin içeriklerinde çevre dostu ve geri dönüştürülebilecek ürünleri kullanması ile bilinmektedir. Bu sayede çevre dostu makineleri sizler de tercih edebilirsiniz. Almış olduğunuz çamaşır makineleri ihtiyaç durumunda sizlere teknik destek sağlama konusunda duyarlıdır. Grundig modelleri için söylenecek önemli özelliklerden biri de hızlı yıkama ya da durulama modu ile üretilmiş olmasıdır. Bu sayede hızlı bir şekilde yıkamak istediğiniz giysileri seri olarak mükemmel bir şekilde halledebilirsiniz. Kıyafetlerinizdeki kiri, mikrobu ya da virüsleri ayarladığınız programa bağlı olarak arındırmanıza olanak sağlar. Yüksek sıcaklıkla yıkayacağınız iç çamaşırları ya da çıkması zor olan lekeler Grundig kalitesi ile ortadan kaldırılır. Tam bir performans ürünü olan Grundig Ailesi, düşük enerji kullanımını en verimli şekilde sizlere sunma avantajını yakalamanızı sağlar. A+++ ürün grubu içerisinde yer alan modeller %40’a varan enerji tasarrufu ile bütçenize destek olma konusunda destek verir. Tasarım detayları ile de adından sıkça söz ettiren modeller banyonuzda şık ve daha az yer kaplayabilecek özelliklere sahiptir. Geniş kapasiteli ürünler arasında Grundig 10 kg çamaşır makinesi bulunur. Bu ürünler sayesinde mekanik sürtünme ortadan kaldırılır ve bu sayede enerji tasarrufu desteklenmiş olur. Minimum güç harcayan bu modellerden maksimum verim almanız söz konusudur. Kısacası Grundig modelleri sayesinde güçlü performansa sahip makinelere erişebilirsiniz. Geliştirilen ve yenilenen teknolojiye sahip ürün içerikleri ile çok sık makine kullanımı sağlanacak alanlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.

Grundig Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Grundig Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları <pstyle="margin-bottom: 0.4rem; text-align: justify;">Sevilen ve beğenilen marka kullanıcılar tarafından geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıcıların deneyip gözlemledikleri ürünlerin objektif değerlendirmelerini inceleyerek yorumlar kısmından gözlemleyebilirsiniz. Grundig çamaşır makineleri, modellerine göre değişim göstermekle birlikle sisteminde yer alan güm miktarı çeşitlerine göre enerji tasarrufunu kontrol altına alabilme avantajına sahiptir. Özellikle A+++ ürün bandında yer alan çamaşır makineleri, zararlı gaz salınımını engelleyerek doğa dostu ürünler arasında yer almaktadır. Kaliteden taviz vermeyen üretim planlaması ile daime tüketicinin yanında yer almayı hedeflemektedir. Birçok farklı teknik özelliğe ve renge sahip ürünler bulunmaktadır. Sıklıkla tercih edilen modeller arasında, Grundig GWM 9901 A+++ 9 kg 1000 devir çamaşır makinesi ve Grundig GWM 10401 A+++ 1400 devir 10 kg çamaşır makinesi modelleri yer almaktadır. Modellerin kullanım özellikleri birbirinden farklı olduğu için sizlere farklı seçenekler sunmaya yardımcı olmaktadır. Bu ürünleri satın alarak kolay kurulum sunan ürünleri deneyimlemenin keyfine varabilirsiniz. Bu sıralanan modeller geniş iç hacimleri sayesinde 10 ya da 14 kiloluk ürün yıkama performansını sizlere tek seferde sunar. Devir tercihi makinenin yıkamasını belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Grundig çamaşır makineleri aynı zamanda kumaş türüne göre ayrım yaparak geliştirilmiş programlara sahip yıkama vaadeder. Yün yıkanması zor kumaş türleri arasında yer almaktadır. Grundig çamaşır makinesi sayesinde yünlü dokudaki giysilerinizi belirlenen programda hassas bir şekilde yıkayabilirsiniz. Ayrıca bu sayede perdelerinizi de özel programla yıkayabileceksiniz. Ürünlerinizin hassasiyet derecelerine göre sıcak su ve devir ayarları değişim gösterecektir. Grundig kalitesi yenilikçi tasarımı ile kıyafetlerin uzun ömürlü bir şekilde yıkanmasını desteklemektedir. Kıyafetleriniz bu sayede kirlerden arınırken aynı zamanda deforme olmayarak sizlere uzun süre eşlik etmeye yardımcı olur.

Grundig Çamaşır Makinesi Özellikleri

Grundig Çamaşır Makinesi Özellikleri <pstyle=" margin-bottom: 0.4rem;text-align: justify;">Kazan temizleme programı Grundig tarafından geliştirilmiştir. Bu programın özellikleri arasında çamaşır makinesinin gözeneklerinin temizlenmesi söz konusudur. Bu sayede çamaşır makinesinin borusunda biriken kir ya da mikroplar ortadan kalkar. Bu makine modellerinde yüksek devirde çalışma özelliği bulunur. Bu sayede makine içerisinde biriken kalıntılar engellenmiş olur. Özel tasarımı ve programlama ayarları sayesinde makinede yıkanan çamaşırlarınızın yıpranması engellenmiş olur. İçerisinde yer alan tamburun kalitesi özel bir sistemle oluşturulmuş malzemelerden üretilmektedir. Tambur malzemesi güçlendirilmiş çelikten üretilmektedir. Markanın dikkat ettiği en önemli detaylardan biri de sürdürülebilirliğe önem vermesidir. İçerisinde yer alan tambur detayı kırılma ve çatlamaları engelleyerek oldukça sağlam ve dayanıklı yapısı ile bilinmektedir. Grundig 7 kg çamaşır makinesi daha düşük kapasitesiyle bilinir. Çok program çeşitliliği sunan makine modelleri içerisinde kumaş türünüze bağlı olarak dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Grundig çamaşır makineleri özel leke programları sayesinde inatçı lekeleri dahi arındırmaya yardımcı olur. Bu ürünler en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında bulunur. Yenilikçi tasarım çizgisini benimseyen Grundig markası çamaşır makineleri ile ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Bu ürünlerin kullanımı sağlıklı ve aynı zamanda ergonomiktir. İleri teknoloji ile üretilmiş olmaları sonucunda son derece dayanıklı yapıda olmaları ile bilinmektedirler. Üretilen çamaşır makinelerinin her birinin farklı teknik özellikleri bulunmaktadır. Kullanıcıların konforu ve işlevselliği düşünülerek tasarlanmış olan ürünlerden bahsedilir. Bireylerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu makine modelleri arasında Grundig 8 kg çamaşır makinesi seçenekleri yer alır. Makine görünümleri görsel anlamda da bireyi tatmin etmeyi hedefler. Daha tasarruflu yıkama işlemlerini gerçekleştirmek için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlara Sahip Grundig Çamaşır Makineleri

Ergonomik Tasarımlara Sahip Grundig Çamaşır Makineleri <pstyle=" margin-bottom: 0.4rem;text-align: justify;">Özellikle 8 kg ürün kapasitesine sahip modeller birçok kıyafeti aynı anda yıkarken su ve elektrik tasarrufunu aktif bir şekilde sağlar. Bu makineler sayesinde deterjan kullanımından dahi tasarruf etmiş olursunuz. Grundig çamaşır makinesi 10 kg olan modeller ise ideal kilo kapasitesi ile dikkat çekici özelliklere sahiptir. Grundig bireylerin ihtiyaçlarına yönelik tasarımdaki makineleri üretir. Sunulan bu çeşitli modeller arasında Grundig GWM 9902 A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi dikkat çeken özelliklere sahiptir. Bu modelin görünümü de işlevselliği de bireyi memnun etmeye yardımcıdır. Kullanım sağlayacağı alana göre standart boyutlara sahiptir. Bu modeller A+++ özelliklere sahip olduğundan kullanıldığı andan itibaren tasarruf sağlamasına katkıda bulunur. Grundig çamaşır makineleri üretiminde kullanılan Eco motor teknolojisi sayesinde sesli çalışmayı minimum seviyeye indirger. Grundig çamaşır makinelerinizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Grundig çamaşır makinesi fiyatları ürünlerin kalitesine göre belirlenmektedir. Fiyatları etkileyen önemli kriterlerden biri devir ve kilogram kapasiteleri olmaktadır. İleri teknolojiyi ürünlere yansıtmaları ve özgün içeriklerle makine üretmeleri eşyaların değerini artırmaktadır. Bu nedenle bu gibi kriterler de fiyatların değişkenliğinde rol oynamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ürünlerin niteliklerini artırmaya yardımcıdır. Grundig markası her koşulda tüketicileri ön planda tutmaya devam eder. Ürünler işlevsel özelliklerinin fazlalığına göre fiyatlandırılmaktadır. Çok programlı ürünlerin fiyatları da bu duruma bağlı bir şekilde değişebilmektedir. Ürünün fiyatını belirleyen önemli unsurlardan biri de çamaşır makinelerinin çevre dostu ürünler arasında olmasıdır. Bu ürünler sayesinde evinizde tasarruf gerçekleştireceğiniz modeller erişilebilir fiyat garantisi ile sizlerle buluşmaktadır. Ürünün sağladığı faydalar göz önünde bulundurularak fiyatlandırılma yapılır. Tasarlanan her bir Grundig model çamaşır makinesi farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Kampanya ve indirim dönemlerinde daha avantajlı fiyatlarla bu çamaşır makinesi modellerine Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Grundig çamaşır makinesi yorumlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Grundig gwm 9701 a+++ 7 kg 1000 devir çamaşır makinesi, Grundig çamaşır makinesi 9 kg, Grundig çamaşır makinesi 7 kg, Grundig gwm 91014 a 9 kg 1000 devir çamaşır makinesi modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.