İlgili Kategoriler
Kapasite
Kurutma Özelliği
Enerji Sınıfı
Renk
Fiyat
Maksimum Sıkma Devri
Fiyat Geçmişi
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Derinlik
Genişlik
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

LG Çamaşır Makinesi

" araması için 26 sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun LG Çamaşır Makinesi Modelleri Trendyol'da!

Kıyafetlerin, havluların, nevresimlerin, perdelerin temizliği oldukça önemlidir. LG çamaşır makinesi sayesinde tekstil ürünlerinin temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yüksek performanslı ürün, son teknoloji ile donatılarak, modern bir tasarımla müşteriye sunulur. Enerji tasarrufuna sahip olan cihaz alerji ve solunum yollarına zararı olan toz akarlarını yok ederek hijyenik kıyafetler giymenizi sağlar. LG kurutmalı çamaşır makinesi akıllı bakım yapma özelliğine sahiptir. Cihaz yıkama sırasında kumaşların dokusuna zarar vermeden temizlik yapar. Ayrıca yıkama işlemini yaparken giysilerin tambur içinde birbirine karışmasını engeller. Hem yıkama hem de kurutma işlemini gerçekleştirebilen bu ürün zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Bütçenize uygun LG çamaşır makinesi fiyatları sayesinde giysilerinizin derinlemesine temizliğini sağlayabilirsiniz. Şık bir tasarıma sahip olan bu ürün üstün teknoloji ile desteklendiği için pratik bir kullanım sunar. LG 17 kg çamaşır makinesi turbowash özelliği ile giysileri kısa sürede temizler ayrıca TrueSteam buhar teknolojisine sahip ürün alerjenleri yokeder. Az ses ve titreşim ile çalışabilen, durdurma ve kıyafet ekleme özelliği ile üstün performans gösterir. Kumaşları yıpratmadan temizleyen cihazın motorun kazana monte edilerek müşteriye sunulur. Birbirinden farklı model ve kapasiteleri ile üretilen cihazlar yaşam alanınızda hijyen sağlar. LG 9 kg çamaşır makinesi üstün özellikleri ile giysilerinizi üstün özellikleriyle temizler. Evinizdeki mobilyalarla uyumlu renk seçenekleri vardır. Müşterilerin ürün hakkında yaptıkları LG çamaşır makinesi yorumları inceleyebiliriz.

Şık Tasarımlı LG Çamaşır Makineleri

Şık Tasarımlı LG Çamaşır Makineleri

Marka birbirinden farklı özellikleri olan ürün modellerine sahiptir. LG mini çamaşır makinesi modelinin toplam kapasitesi 3.5 kg' dur, ürün ergonomik boyuta sahiptir, pratik bir kullanımı vardır. İçerisinde spor, bebek ve iç giyim gibi küçük boyutlu kıyafetlerinizi yıkayabilirsiniz. LG 12 kg çamaşır makinesi sahip olduğu yüksek kapasite sayesinde kalabalık evler için idealdir. Büyük perde ve nevresim takımlarını kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Bu elektronik cihaz 14 adet yıkama programına ve kurutma özelliğine sahiptir. Ürün içine koyduğunuz kumaşların temizliğini akıllı bakım yaparak yerine getirir, giysilerin yapılarını bozmadan yıkar. Kıyafetleri yıkarken alerjenleri yok eder ve çok kırışmadan temizler. Tamperli cam kapısı olan cihazın kaldıracı paslanmaz özelliktedir. LG 10 kg çamaşır makinesi üstün performansı ile giysilerin kumaş yapısını algılayarak bakımını yapar. LG twin wash çamaşır makinesi sahip olduğu son teknoloji sayesinde aynı anda 2 farklı kıyafeti yıkayabilirsiniz. Verimli şekilde çalışan cihaz pratik bir kullanım sunar. Cihazın üst kısmında günlük giysi, battaniye, çarşaf gibi ev tekstil ürünlerinin altta ise beyaz kıyafet, havlu, bebek elbiselerinin temizliğini yapabilirsiniz. LG 8 kg çamaşır makinesi ev tekstili ürünlerinizi hijyenik bir şekilde temizler, alerjenleri azaltır. Giysilerin ağırlığını, yumuşaklığını ve yıkama şeklini belirleyerek bakım yapar. Tamburunda bulunan kaldıraçlar kıyafetlerin yıkama sırasında birbirine karışmasını engellediği için pratik bir kullanımı vardır. Şık görünümü ile mekandaki atmosferi değiştiren bu ürün LED ekranı ile kolay bir kullanım sunar. LG 10.5 kg çamaşır makinesi modeli enerji verimliliğine sahiptir. Kısa sürede üstün performansla yıkama yapan ürün kumaşların yapısını korur. Kıyafetleri hem yıkar hem kurutur. Kıyafetleri giymek için kurutma cihazına ihtiyaç duymazsınız. LG karavan çamaşır makinesi oldukça sessiz çalışır, bu yüzden evdeki hasta biri ya da bebek varsa tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Son derece kullanışlı yapısıyla şık bir tasarımı vardır. LG 3.5 kg çamaşır makinesi kapasitesi ile küçük boyutlu kıyafetlerinizi yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda serinin diğer modeli LG 2 kg çamaşır makinesi kapasiteye sahiptir. Bebek kıyafetlerinin temizliğini hızlı ve kolay yapabilirsiniz.

Teknolojik Donanımlı LG Çamaşır Makinesi

Teknolojik Donanımlı LG Çamaşır Makinesi

Üstün teknolojik donanımı olan bu cihaz modelleri sayesinde ev tekstili ürünlerini sorun yaşamadan yıkayabilirsiniz. LG TrueSteam, Direct Drive, Steam, Smart Thinq çamaşır makinesi sayesinde giysilerinizin temizliğini yıpratmadan yapabilirsiniz. Direct drive özelliği olduğu için evcil hayvan kepekleri, toz mayoları ve diğer alerjen etkenleri yüksek oranda yokeder. Yüksek gürültü çıkarmadan yaptığı temizlikte enerji tasarrufu sağlar. LG çamaşır makinesi yedek parça malzemeleri yüksek kalitede olduğu için cihazın performansını olumsuz etkilemez, uzu yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Birçok modeli olan markanın LG yıkama kurutma makinesi son derece işlevsel bir üründür. Ev tekstili ürünleri yıkayan bu cihaz ekstra bir kurutma cihazı ihtiyacı duymaz, kendi bünyesinde kurutur. Kurutucu bir cihaza gerek kalmadığı için hem enerji hem alan tasarrufu yapabilirsiniz. Markanın farklı kapasiteye sahip ürünleri arasında LG 7 kg çamaşır makinesi modern tasarımlı olarak üretilir, yaşam alanınızda arzu ettiğiniz hijyen için tercih edebilirsiniz. LG küçük çamaşır makinesi kalabalık olmayan aileler için oldukça idealdir. LG yıkamalı kurutmalı çamaşır makinesi ile ıslak kıyafetleri kurutmak için zaman ayırmanıza gerek kalmaz. Hem zamandan hem alandan tasarruf etmenizi sağlar. Üstten yüklemeli cihazlar düşük enerji tüketimi, üstün derinlemesine temizlik özelliği sayesinde kumaşlarınızı minimum hasarla yıkar. Cihazların altında bulunan çekmece ile aynı anda iki farklı kumaş yıkayabilirsiniz. Bu kısımda ufak ebattaki ev tekstili ürünlerini temizleyebilirsiniz. Markanın ikili cihazları pratik bir şekilde derinlemesine temizlik yapar, kumaşların yapısını korur. LG buharlı çamaşır makinesi alerjik sorunlara ya da üst solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olmaz. Bu açıdan içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Son teknoloji ile donatılan şık tasarımlı bu ürünle hassas yapıdaki kıyafetlerinizi de sıkıntı yaşamadan yıkayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı LG Çamaşır Makinesi Değerlendirmeleri

Uygun Fiyatlı LG Çamaşır Makinesi Değerlendirmeleri

Markanın bu modelleri müşterine giysilerini son teknoloji ile kumaş yapılarını da koruyarak üstün bir performans gösterip yıkar. Yatay cihazlar, ufak boyutlu giysiler için oldukça kullanışlıdır. LG çamaşır makinesi kullananlar ürünün kaliteli yapısı ve teknolojik donanımı sayesinde pratik bir şekilde giysilerinin temizliğini yapabilir. LG çamaşır makinesi ölçüleri modellere göre değişkenlik gösterir, evinizin alanına göre ve ihtiyacınız için uygun olan cihazı alabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlı LG marka çamaşır makinesi sayesinde ev tekstili ürünlerinin hijyenini kumaşların yapısını bozmadan yapabilirsiniz. Markanın inverter cihazları sessiz çalışabilen cihaz kumaşlar için optimum yıkama yapar. Farklı döndürme hareketleri yapan bu ürün kumaş yumuşaklığını algılayarak bakımını yapar. Markanın bu modelleri üstün kalitesiyle son derece dayanıklıdır, uzun süre kullanabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri arasında LG gri, inox çamaşır makinesi dolaplarınıza uyum sağlar, yaşam alanınızda şıklık yaratır. Kalabalık aileniz için LG büyük, iki katlı, ikili, çekmeceli, yatay çamaşır makinesi ürününü tercih edebilirsiniz. Büyük iç hacmi ile üstün performans sergileyerek yıkama yapar. Teknolojik donanımı sayesinde markanın inox modelleri giysileriniz için uygun yıkama hareketi sunar. Son teknoloji akıllı cihazlar, ağırlık ve yumuşaklık tespiti yapar. Markanın iki katlı cihazları aynı anda iki farklı giysi yıkama işlemi yapar. Bu LG çift yıkamalı, tam kurutmalı, üstten yüklemeli, akıllı çamaşır makinesi modelleri sayesinde iki farklı giysinin temizliğini yapabilirsiniz, kumaş yapıları bozulmaz, kısa sürede yıkar. Markanın tam kurutmalı cihazları ile kıyafetlerin kuruması için zaman ve enerji harcamanıza gerek kalmaz. LG son çıkan çamaşır makinesi üstün teknolojik özellikleri ile kıyafetlerinizi temizler, yapılarını korur. Birbirinden şık tasarımı olan bu LG çamaşır makinesi özellikleri ile kısa sürede yıkar. LG Combo, Centrum, Eco Hybrid, inverter çamaşır makinesi tek cihazla hem yıkama hem kurutma yapar. Enerji, su ve zaman tasarrufu sağlayan bu cihazları online alışverişin güvenilir adresi Trendyol'dan satın alabilirsiniz.