İlgili Kategoriler
Kapasite
Renk
Maksimum Sıkma Devri
Fiyat
Enerji Sınıfı
Kurutma Özelliği
Kurulum Gerekli mi?
Genişlik
Derinlik
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

VESTEL Çamaşır Makinesi

" araması için 48 sonuç listeleniyor

Uzun Ömürlü Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri Trendyol'da!

Her evin olmazsa olmazı çamaşır makineleri, temizlik ve düzen işlerindeki en iyi yardımcınız olmaya adaydır. Vestel, değişen insan beğenileri ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu ürüne prestij ve şıklık katar. Her evin dekorasyonuna tam uyum sağlayan Vestel makineler, gelişmiş programlarıyla tam bir temizlik uzmanıdır. Vestel çamaşır makinesi çeşitleri, modern ve şık tasarımlarıyla her beğeniye hitap eder. Siyahtan kırmızıya kadar geniş renk seçenekleriyle sunulan makineler, evde endüstriyel görünümden hoşlanmayanlar için son derece kurtarıcıdır.

Modern, minimalist ve klasik birçok tarzda üretilen Vestel makineler, dekorasyona kusursuz bir uyum sağlar. Vestel yeni çamaşır makinesi modelleri, şık tasarımlarının yanı sıra her kumaş türüne özel programlarıyla öne çıkar. Vestel, ipekten denime kadar her kumaşa özel yıkama teknolojileri geliştirir. Markanın tüm çamaşır makineleri, giysilerin ömrünü uzatacak teknik donanımlara sahiptir. Yıkama kapasitesi veya kurutma fonksiyonu fark etmeksizin tüm çamaşırlar, Vestel sayesinde ilk günkü güzelliğini korur. Vestel çamaşır makinesi, 1200 devir gibi yüksek rakamlarda bile yıpranma ve solma gibi sorunların önüne geçer.

1200 devir Vestel çamaşır makinesi, son derece etkili ve hızlı bir temizlik sağlar. Özellikle 9 kg üzeri makinelerde karşılaşılan bu rakam, yıkama performansını doğrudan etkiler. 1400 devir makineler ise kısa sürede hem hijyenik hem de sağlıklı sonuçlar verir. Marka, bunun gibi yüksek rakamlara ulaşan kazanlarını kusursuz bir delik ve perde tasarımıyla üretir. Vestel marka çamaşır makinesi çeşitleri, hızla dönerken giysileri de kusursuz bir hijyene kavuşturur.

Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri Nelerdir?

Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri Nelerdir?

Vestel, çamaşır makinesi modelleriyle dünyaca ün kazanan markalardan biridir. Türkiye’nin beyaz eşya markası, kumaş uzmanı teknolojileriyle hijyen ve pratikliği bir araya getirir. Marka, geniş ürün seçenekleriyle farklı beğeni ve ihtiyaçlara sahip herkese hitap eder. Vestel makineler; kazan hacmi, mobil uyumluluk, motor türü ve çalışma prensibi gibi farklı özelliklere göre birbirinden ayrılır. Modelleri birbirinden ayıran bir özellik de program ve fonksiyonlardır. Marka, her yeni ürününe kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak program, fonksiyon, hacim ve akıllı özellikleri ekleyerek sektörde yeniliklere imza atar. Vestel inverter çamaşır makinesi modelleri de bunlardan biridir. Inverter, yenilikçi ve tasarruflu bir motor türüdür.

Marka, pek çok çamaşır makinesinde inverter motor kullanmayı tercih eder. Yeni nesil motor, ani yük binmeleri ve voltaj düşüklüğü gibi durumlara karşı korumalıdır. Sessiz çalışma özelliğiyle beğeni kazanan inverter, fırçasız olması sayesinde zamanla aşınma gibi dezavantajları ortadan kaldırır. Bu güvenli ve kaliteli motor hem yıkama hem de kurutma sırasında performansı üst düzeye çıkarır. Marka, kurutmalı makineleriyle tek başına temizlik ve düzen işlerinin üstesinden rahatlıkla gelir. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, iki fonksiyonlu olması sayesinde evden aceleyle çıkmanız gereken durumlarda kurtarıcıdır. Bu ürünler, çok sevdiğiniz gömleğinizi giymek için asarak kurutmayla zaman kaybetmenize engel olur. Kurutmalı makineler, giysileri doğrudan çıkarıp giyebilmeniz için kırışıklık önleyici kazan tasarımıyla öne çıkar.

Vestel, yaşam kalitesini artıran yenilikçi tasarımlarıyla her evde huzur ve neşenin hâkim olmasını sağlar. Marka, temizlik ve düzen işlerini tamamen ona bırakabileceğiniz çamaşır makineleri üretir. Program ve fonksiyon önerisi yapabilen akıllı makineler, bunların başında gelir. Vestel akıllı çamaşır makinesi modelleri, gelişmiş özellikleriyle tasarruf ve performansı bir arada sunar. Akıllı makineler; Wi-Fi bağlantısı, twinjet teknolojisi ve inci kazan tasarımı gibi yenilikçi özellikleriyle öne çıkar. Bu ürünler, giysilerin ömrünü uzatırken enerjiden de tasarruf eder. Akıllı beyaz eşyalar, uzaktan kontrol edilebilme özelliği sayesinde temizlik ve düzen işlerini siz evde yokken bile kolayca halledebilmenizi sağlar. Smart makineler, şık ve modern tasarımlarıyla evinizin havasını bir anda değiştirir.

Vestel Çamaşır Makinesi Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Vestel Çamaşır Makinesi Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Vestel çamaşır makinesi modelleri, güvenli ve konforlu bir yaşam alanının olmazsa olmazlarından biridir. Marka, geniş ailelerden tek başına yaşayanlara kadar herkesin beğenisini kazanan modeller üretir. Bu ürünler, çalışma prensibinden motor aksamına kadar dünyaca kabul gören özellikleriyle yaşam kalitesini artırır. Markanın akıllı makineleri, her kesimden ilgi gören pratik ve güvenli ürünlerin başında gelir. Wi-Fi bağlantısı bulunan makineler, tüm akıllı beyaz eşyalarla eşleştirilebilir. Wi-Fi makineler, akıllı telefon uyumluluğuna sahiptir. Bu ürünler, telefonlar sayesinde dışardayken bile program seçimi ve başlatma-bekletme imkânı sunar. Vestel Wi-Fi çamaşır makinesi, performans ve hız açısından son derece yüksek olan ürünler arasında yer alır.

Markanın popüler akıllı makinesi, Twinjet özelliğiyle su ve deterjanı tüm giysilere hızlı ve eşit bir şekilde yayar. İnci kazan tasarımı ise özel mikro delikli yapısıyla maksimum devirde bile giysilerin dokusu ve rengini korur. Akıllı makineler, güçlü motor teknolojileri sayesinde maksimum enerji tasarrufunu destekler. Vestel A sınıfı çamaşır makinesi modelleri, minimum elektrikle optimum hijyen ve konfor sunar. Özellikle fırçasız inverter motor, sürtünmeyi azaltarak fazla enerji harcanmasına engel olur. Motor üzerine binen yükü azaltan bu tasarım, kazanın minimum güçle zorlanmadan dönmesine yardım eder. Dijital kontrollü inverter motor, enerji tasarrufu için günün belli bir saatini bekleme zorunluluğunun da önüne geçer. A enerji tasarrufu sunan inverter makinelerle giysilerinizi dilediğiniz zaman yıkayabilirsiniz.

Elektrik ve su faturalarınızda tasarrufa gitmek istiyorsanız bol artılı A sınıfı makinelere yönelebilirsiniz. A harfinin yanına eklenen her artı işareti, daha yüksek enerji tasarrufunu ifade eder. Örneğin Vestel A+++ çamaşır makinesi, düşük enerji harcayan doğa ve bütçe dostu ürün seçenekleri arasında yer alır. A+++ makineler, sıklıkla yıllık 150 ile 160 kWh arasında enerji tüketir. En yüksek devirde bile enerji tasarrufu sağlayan bu ürünler, ev konforunu da üst düzeye ulaştırır. Vestel sessiz çamaşır makinesi, hassas çalışma özelliğiyle bebeğiniz uyurken bile hijyenden mahrum kalmamanızı sağlar. Vestel makinelerde bulunan ultra ekonomik program özelliği, minimum elektrik ve su kullanarak tüm çamaşırlarınızı kusursuz bir hijyenle buluşturur. Sessiz ve hızlı programlar ise kullanım konforunu oldukça artırır.

Vestel Çamaşır Makinesi Modellerinin Yıkama Kapasiteleri Nasıldır?

Vestel Çamaşır Makinesi Modellerinin Yıkama Kapasiteleri Nasıldır?

Vestel çamaşır makinesi çeşitleri, 5’ten 12 kilograma kadar farklı yıkama kapasitelerine sahiptir. Vestel 5 kg çamaşır makinesi modelleri, tek ve iki kişilik kullanımlar için son derece yeterlidir. 5 kg kapasiteye sahip ürün, az miktarda kullandığı elektrik ve suyla tüm çamaşırları ideal hijyene ulaştırır. 5 kg çamaşır makineleri, dakikada 800 devir yapma özelliğine sahiptir. Ancak 5 kilogramlık makineler, büyük ve ağır parçaları yıkamak için uygun olmayabilir. Vestel 6 kg çamaşır makinesi çeşitleri, maksimum 1000 devire kadar ulaşabilen yıkama performansıyla küçük ailelere hitap eder. Birçoğunda yarım yük fonksiyonu da bulunan 6 kiloluk makineler, minimal boyutlarıyla her alana uyum sağlar.

Vestel 7 kg çamaşır makinesi, çekirdek aileler için yeterli kapasitesiyle öne çıkar. Maksimum 7 kilograma kadar çamaşır yıkayabilen bu ürünler, yorgan ve kilim gibi ağır parçalar için uygun değildir. Ancak gelişmiş programlara sahip 7 kiloluk ürünler, tüm çamaşırları ihtiyaç duyduğu koşullarda hassas bir şekilde temizler. 7 kiloluk makineler; 400, 600, 800 ve 1000 devirde çalışma özellikleriyle hızlı ve yüksek performanslı yıkama sağlar. Vestel 8 kg çamaşır makinesi modelleri, dakikada maksimum 1000 devir yaparak minimum sürede maksimum hijyeni hedefler. Maksimum 8 kg çamaşır yıkamak için uygun olan bu ürünler, ortalama 55-60 litre kazan hacmine sahiptir. Marka, temizliği daha kısa sürede bitirmek isteyenler için 8 kg 1400 devir makineler de üretir.

Vestel 9 kg çamaşır makinesi, yeni ev kuranlardan oldukça ilgi gören modeller arasında yer alır. 9 kg kapasiteli ürünler, uzun süre boyunca yeterli 58-62 litre kazan hacmine sahiptir. 9 kiloluk makineler, 1000 ile 1400 arasında değişen devir kapasitesiyle üst düzey yıkama performansı sunar. Vestel 10 kg çamaşır makinesi, çocuklu ailelerin ilk tercihleri arasında yer alır. 10 kg çamaşır yıkayabilen bu ürünler, yarım yük fonksiyonu ile tam dolmadığı zamanlarda enerji tasarrufunu artırır. Vestel 12 kg çamaşır makinesi ise geniş aileler için oldukça kullanışlıdır. 10 ve 12 kilogramlık makineler, 1200 ile 1400 devir arasında yıkama performansı sunar. Bu ürünler, geniş kazan hacimlerine rağmen minimalist dış hatlarıyla her alana rahatlıkla uyum sağlar.

Üstün Teknolojili Vestel Çamaşır Makinelerinin Yıkama Fonksiyonları

Üstün Teknolojili Vestel Çamaşır Makinelerinin Yıkama Fonksiyonları

Vestel çamaşır makinesi, gelişmiş özellikleriyle giysilerin renk ve dokusunu korur. Vestel hem kazan tasarımı hem de programlarıyla kumaşların ömrünü uzatmayı hedefler. Markanın birçok makinesi, 10 ila 14 arasında değişen program sayısına sahiptir. Özellikle akıllı makineler, yük ve kumaş algılama özelliği sayesinde yıkama programı önerir. Markanın birçok çamaşır makinesinde yetişkin ve bebek kıyafetlerini ayıran yıkama fonksiyonları bulunur. Bebek kıyafetleri için özel yıkama programı, deterjan kalıntısı ve pamucak gibi küçüklerin rahatsızlık duyabileceği olumsuz unsurları ortadan kaldırır. Gelişmiş püskürtme sistemleri bulunan makineler, deterjan ve suyu dengeli bir şekilde dağıtır. Durulama ve sıkma fonksiyonları ise geri kalan tüm koku ve deterjan artıklarını ortadan kaldırır.

Vestel antialerjik çamaşır makinesi modelleri, cilt ve solunum hassasiyeti bulunanlar için oldukça kurtarıcıdır. Antialerjik yıkama fonksiyonu, çamaşırların maksimum hijyene ulaşmasına yardımcı olur. Bu hassas fonksiyon, deterjan kalıntılarından meydana gelen sertlik ve renk değişimlerinin de önüne geçer. Vestel makineler, tüm giysilerinizi hiçbir kalıntı bırakmadan temizler. Outdoor yıkama programı ise çamurdan çimene kadar tüm zorlu lekelerin üstesinden kolaylıkla gelir. Bu leke uzmanı fonksiyon, giysilerde aşındırıcı kimyasallar kullanım ihtiyacının da önüne geçer. Marka, farklı kir yoğunluklarına özel yıkama fonksiyonları sunar. Özellikle zorlu çamaşırlar için yüksek devirler, hızı ve hijyeni bir araya getirir.

Vestel dijital çamaşır makinesi modelleri, program ve fonksiyonlar arasında seçim yapmayı kolaylaştırır. Mekanik ve dokunmatik kontrol özelliklerine sahip makinelerin çoğu susuz temizlik gibi yenilikçi fonksiyonlarıyla beğeni kazanır. Özellikle akıllı modellerde bulunan susuz gün ışığı fonksiyonu, özel tambur tasarımıyla birlikte giysilerin zararlı oluşumlardan arınmasına yardımcı olur. Gün ışığı teknolojisi, giysileri mikrop, bakteri ve kokudan arındırarak ekstra hijyen sağlar. Bu gelişmiş özellik, sık kullanılan giysileri sürekli yıkama ihtiyacını ortadan kaldırarak enerji tasarrufu yapar. Özellikle her gün kullanılması gereken üniforma ve iş kostümleri, gün ışığı teknolojisiyle her gün hijyenik kalır. Marka, zaman erteleme fonksiyonu ile çamaşırlarınızın dilediğiniz saatte hijyene kavuşmasını sağlar. Program, ısı ve devir seçildikten sonra 0-24 saat arasında zaman ayarı yapılabilir. Makine, belirtilen saat geldiğinde otomatik olarak çalışmaya başlar.

Modern ve Şık Görünümleriyle Vestel Çamaşır Makinesi Tasarımları

Modern ve Şık Görünümleriyle Vestel Çamaşır Makinesi Tasarımları

Vestel, konforlu ve keyifli bir yaşam için teknolojiyi yakından takip ederek gelişmiş beyaz eşya modelleri üretir. Marka, Wi-Fi bağlantısından susuz temizliğe kadar birçok yenilikçi özelliğiyle performans ve konforu ön planda tutanlara hitap eder. Vestel çamaşır makinesi çeşitleri, modern ve minimalist tasarımlarıyla her ortama uyum sağlar. Öncelikli olarak kiler ve banyo gibi ortamlarda bulunan çamaşır makineleri, çoğu kişi için ev ortamında endüstriyel bir görünüme neden olabilir. Marka, gelişmiş kaplama teknolojileri ve benzersiz aksesuarlarıyla çamaşır makinelerini de dekorasyonun bir parçası hâline getirir. Klasik siyahtan canlı maviye kadar pek çok renk seçeneği, şıklık ve hijyeni bir araya getirir.

Sadelikten yana olanlar için Vestel gri çamaşır makinesi modelleri son derece uygundur. Marka, farklı gri tonlarından ürettiği makinelerle her dekorasyon tarzına rahatlıkla uyum sağlar. Koyu gri makineler, her renk tonuyla uyum sağlayarak şık bir yaşam alanı oluşturur. Vestel inox çamaşır makinesi çeşitleri, gümüşe yakın rengi ve parmak izi yapmayan kaplamasıyla öne çıkar. Marka, sadelik ve klasik tasarımlardan hoşlananlar için beyaz makineler de üretir. Beyaz Vestel makineler, derin ve ferah görüntüsüyle hijyen ve huzuru çağrıştırır. Çarpıcı ve benzersiz parçalardan hoşlananlar için Vestel siyah çamaşır makinesi modelleri de bulunur. Siyah makineler, güçlü ve şık tasarımıyla benzersiz tarzınızı ortaya koyar.

Vestel mavi çamaşır makinesi çeşitleri, canlı ve enerjik görüntüsüyle beğeni kazanır. Retro tasarıma sahip mavi makineler, neşeli kişiliğini ev dekorasyonuna da yansıtmaktan keyif alanlara hitap eder. Bu ürün, ilham verici rengiyle mavi, beyaz, pembe, somon, kahverengi ve siyah tonlarına rahatlıkla uyum sağlar. Vestel kırmızı çamaşır makinesi modelleri, parlak ve mat yüzey kombinasyonuyla öne çıkar. Marka, mat kırmızı gövdeyi parlak kapaklarla tamamlar. Siyah mekanik ve dokunmatik yüzeyler ise kırmızı makineyle kontrast bir uyum sağlar. Vestel retro çamaşır makinesi çeşitleri, pembe ve krem gibi daha birçok renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulur. Özellikle beyaz, gri ve siyah gibi klasiklerden sıkılanlar için retro tasarımlar son derece uygundur.

Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları Nasıldır?

Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları Nasıldır?

Vestel, gelişmiş teknolojileri modern ve şık tasarımlarla bir araya getirir. Vestel çamaşır makinesi çeşitleri; yıkama kapasitesi, program sayısı, motor, devir ve enerji tasarrufu gibi teknik özelliklere göre birbirinden ayrılır. Renk ve genel hatlar da makinelerin farklı kesimlere hitap etmesini sağlar. Vestel çamaşır makineleri, teknik ve estetik özelliklerin yanı sıra fiyatlarıyla da birbirinden ayrılır. İlk yerli beyaz eşya markası, uygun fiyatlarıyla teknolojiyi farklı bütçelere sahip herkes için ulaşılabilir hâle getirir. Çamaşır makinesi fiyatları, ürün özelliklerine göre artıp azalabilir. Ancak marka, herkesin yeni teknolojilerden faydalanması için fiyatlarını uygun aralıklarda tutar.

Vestel çamaşır makinesi fiyatları, öncelikli olarak ürünün çıkış sezonuna göre belirlenir. Marka, piyasaya sürdüğü her yeni modele motor ve yıkama performansı açısından yeni teknolojiler ekler. Örneğin; her markanın gözdesi inverter motor, fırçalı motorlara göre sunduğu daha uzun kullanım süresi sebebiyle fiyatı artırabilir. Özel püskürtme teknolojisi Twinjet, hijyeni artırırken giysilerin de ömrünü uzatır. Vestel, her bütçeye hitap edebilmek için çeşitli alt markalarda beyaz eşyalar üretir. Vestel Finlux çamaşır makinesi de bunlardan biridir. Alt ve orta segment fiyatlara sahip Finlux makineler, kısıtlı bütçelerle alınabilecek optimum performans ve kalite sunar.

Vestel makinelerin yıkama kapasitesi arttıkça fiyatta da değişiklik gözlemlenebilir. Örneğin, 5 ile 12 kg kapasiteye sahip ürünler arasında gözle görülür fiyat farkı olabilir. Ancak düşük kapasiteli makinelere de eklenen yüksek devir ve Wi-Fi gibi özellikler, fiyatların artmasına neden olabilir. Akıllı çamaşır makineleri, kullanım konforu ve performansı artırmasıyla orta segment fiyatlarda seyreder. Markanın her tarza hitap eden renk seçenekleri fiyatlar belirlenirken etkili olabilir. Vestel renkli çamaşır makinesi çeşitleri, kaplama kalitesi ve sağlamlığı açısından farklı segmentlerde yer alır. Siz de hijyen ve şıklığı bir araya getiren Vestel makineleri Trendyol’dan online alışveriş kolaylığıyla satın alabilirsiniz.