İlgili Kategoriler
Renk
Maksimum Sıkma Devri
Fiyat
Enerji Sınıfı
Kurutma Özelliği
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Genişlik
Kurulum Gerekli mi?
Derinlik
Garanti Tipi
Yükseklik
Ürün Puanı
"

Siemens Çamaşır Makinesi

" araması için 47 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Kullanışlı Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri Trendyol'da!

Çamaşır makineleri, her evin olmazsa olmaz temizlik ve düzen araçları arasında yer alır. Beyaz eşya konusunda referans markalardan olan Siemens, herkesin kendine ve ailesine vakit ayırabilmesini sağlar. Çok sayıda programa ve gelişmiş donanıma sahip makineler, tekstil ürünlerini kolayca hijyene kavuşturur. Marka, üstün nitelikli tasarımlarıyla giysilerin ömrünü uzatır. Siemens çamaşır makinesi çeşitleri, şık ve modern tasarımlarıyla da ev dekorasyonuna katkı sağlar.

Marka; beyaz, inox, siyah gibi farklı renk seçenekleriyle her beğeniye hitap eden makineler üretir. Siemens inox çamaşır makinesi çeşitleri, leke tutmayan yüzeyleri ve modern görünümleriyle oldukça ilgi görür. Inox, metalik ve gümüş arasındaki bir gri tonudur. Siemens gri çamaşır makinesi çeşitleri, parmak izi tutmayan yüzeyleriyle hijyenik kullanım imkânı verir. Siemens çamaşır makinesi siyah rengiyle de alışılmışın dışında beyaz eşya tasarımları yapar. Siyah makineler; koyu renklerin hâkim olduğu; banyo, kiler, çamaşır odası ve mutfaklarda şıklığıyla tüm dekorasyonu baştan yaratır.

Siemens markasının çamaşır makinesi ölçüleri her alana uyum sağlar. Marka, ne kadar geniş iç hacme sahip olursa olsun tüm makinelerini minimal boyutlarda üretir. Köşeli ve oval kenarların öne çıktığı tüm cihazlar, dünya standartlarına uygun ölçüleriyle kullanım kolaylığı sunar. Özellikle taşınma sırasında ortaya çıkan ölçü uyumsuzluğu Siemens sayesinde ortadan kalkar. Siemens çamaşır makinesi ölçüleri, tüm dünya markalarında olduğu gibi standart aralıklarda seyreder. Özellikle solo makineler, ortalama 85 x 60 x 60 cm ölçülere sahip, her alana uyum sağlayabilecek tasarımlarıyla öne çıkar.

Yüksek Teknolojili Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri

Yüksek Teknolojili Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri

Çamaşır makineleri, hijyen ihtiyacını konforlu bir şekilde karşılamasıyla yaşam kalitesini arttırmayı hedefler. Siemens; işlevsellik, kalite, konfor ve uzun ömürlülük ilkeleriyle temizlik ve düzen işlerinin üstesinden gelir. Markanın gelişmiş özelliklere sahip makineleri, her kumaş türüne ve kir yoğunluğuna göre hassas yıkama koşulları sunar. Siemens çamaşır makinesi çeşitleri, değişen insan beğenileri ve gelişen teknolojiyi de yakından takip eder. Marka, düşük kapasiteli standart modellerin yanı sıra akıllı cihazlar da üretir. Siemens çamaşır makinesi modelleri; kapasite, devir, program sayısı, kontrol tipi ve akıllı özelliklere göre birbirinden ayrılır. Marka, mekanik ve dokunmatik kontrollü makineleriyle kısıtlı zamanlarda bile pratik programlama imkânı verir. Kimi modeller ise içine eklenen çamaşırın; kumaşını, ağırlığını, kir yoğunluğunu ve yıkama ihtiyacını belirleyerek kendini programlayabilir.

Siemens, klasik çamaşır makinelerine her kumaşı ve kiri algılayan gelişmiş teknolojiler ekler. Yüksek enerji ve zaman tasarrufu sağlayan makineler, giysilerin cinsini algılayarak su sertliği ve deterjan yoğunluğunu ayarlayabilir. Siemens iSensoric çamaşır makinesi, akıllı dozaj özelliğiyle her seferinde deterjan ekleme zorluğunun önüne geçer. iSensoric makine, tek seferde eklenen deterjanla ortalama 40 kez çamaşır yıkama imkânı verir. Deterjan gözüne bir kez ekleme yapılmasıyla uzun süre zahmetsiz biçimde kullanılabilir. Siemens i-Dos çamaşır makinesi, giysi miktarına ve kumaş türüne göre deterjan tüketimini ayarlar. i-Dos özelliği çamaşırlarda deterjan kalıntısı ve sertlik gibi olumsuzlukları da ortadan kaldırır. Deterjan kalıntısını ortadan kaldıran i-Dos, hassas cilde veya solunum rahatsızlıklarına sahip kullanıcılar için oldukça güvenlidir.

Siemens gelişmiş teknolojileriyle yıkamanın yanı sıra kurutma ihtiyacını da tek başına karşılar. Siemens tam kurutmalı çamaşır makinesi çeşitleri, yıkanan ürünleri asmaya veya sermeye gerek kalmadan nemden uzaklaştırır. Makine; dolap kuruluğu, ütü kuruluğu, doğrudan kullanım gibi farklı amaçlara göre kurutma sağlar. Kurutma özelliği bulunan makineler de tıpkı diğerleri gibi minimal ve modern tasarımlarıyla her yere uyum sağlar. Ancak bu durum ankastre makinelerde biraz daha farklıdır. Ankastre çamaşır makinesi Siemens sayesinde mutfak dekorasyonuna bile kolayca adapte olur. Özellikle endüstriyel görünümden hoşlanmayanlar ankastre tasarımlarla ev dekorasyonlarını modern bir şekilde tamamlayabilir. Ankastre makineler, standart modellerden ortalama 5-6 cm daha kısa derinliğiyle dolap içine saklanabilir.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Siemens Çamaşır Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Siemens çamaşır makinesi seçenekleri, gelişmiş özellikleri sayesinde ev işleriyle fazla vakit kaybetmenize engel olur. Marka, yüksek devirlere çıkan geniş kapasiteli ürünler üretir. Kazan, tam kapasite doluyken bile tüm çamaşırlarda hijyene sağlar. Marka, kazanlarını özel bir desen ve salınım mekanizmasıyla üretir. Böylece yıkama sırasında tüm parçalar birbirine dolanmadan dengeli bir şekilde kazan içinde yuvarlanır. Bu salınım hareketi, yıkama programına göre bir dakikada yüzlerce kez tekrarlanır. Ortalama özelliklere sahip bir makine, hassas programlarda 400 devirden başlayarak maksimum rakama kadar ulaşır. 400 devir, özellikle hassas programlarda geçerlidir. Kazan dakikada 400 kez dönerek kumaşları nazik bir şekilde döner. Kumaş ömrünü koruyan kazan desenleri maksimum devirde bile giysilerin yıpranmasına engel olur.

Siemens çamaşır makinesi 1000 devirde pamuklu giysileri yıkar. Markanın birçok modelinde pamuklu çamaşırlar için farklı devir seçenekleri de bulunur. Kullanıcılar, kontrol paneli üzerinden devir ve sıcaklık gibi unsurları diledikleri gibi özelleştirebilirler. Siemens 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi çeşitleri, dakikada 1200 kez salınım hareketi yaparak zamandan tasarruf sağlar. Dakikada 1200 kez dönen kazan, giysilerin daha kısa sürede ve minimum enerjiyle yıkanmasına yardımcı olur. Siemens 1200 devir çamaşır makinesi modelleri, yıkama ve sıkma sürecini oldukça kısaltır. Markanın tüm makinelerinde devir sayısı yükseldikçe sıkma süresi azalır. Ürünler, bir dakikada 1200 tur dönerek çamaşırların fazla suyundan daha kısa sürede kurtulmasına yardımcı olur. Böylece yıkama işleminin ardından kurutma süreci de kısalır.

Siemens çamaşır makinesi 1400 devir gibi yüksek rakamlara kadar ulaşan sıkma performansı sunar. 1400 devir, makinenin yıkama veya sıkma sırasında dakikada kaç tur attığını gösterir. 1400 devirlik makineler, yüksek yıkama kapasitesiyle çok miktarda çamaşırın daha kısa sürede kurumasına yardımcı olur. Bu ürünler, sıkma devirlerinin gücüne rağmen giysilerin rengini ve dokusunu uzun yıllar boyunca korumasını sağlar. Siemens 10 kg 1400 devir çamaşır makinesi, 6 kilograma kadar az miktarda çamaşırı kısa sürede temizler. Düşük kapasiteli ve yüksek devirli makineler, zamandan ve enerjiden tasarruf etmesiyle beğeni kazanır. Marka, yüksek devirlere kadar ulaşan makinelerinde yoğun çalışma performansına direnç gösteren teknolojilere yer verir. Özellikle inverter motor, uzun yıllar yüksek performansla çalışmaya rağmen kalitesini korur.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Yıkama Kapasiteleri Nasıldır?

Siemens Çamaşır Makinelerinin Yıkama Kapasiteleri Nasıldır?

Siemens çamaşır makinesi çeşitleri, farklı kazan hacimleri ve devirleriyle ipekten yorgana kadar çok eşyayı pratik şekilde hijyene kavuşturur. Özellikle geniş kapasiteye sahip ürünler, yün ve yorgan yıkama imkânıyla oldukça beğeni kazanır. Siemens çamaşır makinesi 12 kg kapasitesiyle geniş ailelerin kullanımına hitap eder. 12 kilogramlık makineler, haftalarca biriken giysileri bile tek seferde yıkayabilir. Bu ürün, geniş iç hacmine rağmen minimal tasarımıyla her alana uyum sağlar. Birçok Siemens çamaşır makinesi 11 kg kazanıyla yine kalabalık ailelerin ilk tercihleri arasında yer alır. 11 ve 12 kg kapasiteye sahip çamaşır makineleri, dakikada 1200 ile 1400 arasında devir yapar.

Siemens 10 kg çamaşır makinesi, kumaşın cinsi fark etmeksizin çok sayıda parçayı tek başına yıkar. Marka, bunun gibi geniş hacimli makinelerinde yük sensörü geliştirmeyi de ihmal etmez. Makine kapasitesi tam dolu olmasa bile yük sensörü ağırlığı hesaplayarak titreşim ve sarsıntıyı ortadan kaldırır. 10 kg kapasiteye sahip makineler, 1000 ile 1200 arasında değişen devir özelliğiyle pratik ve tasarruflu yıkama imkânı verir. Yüksek kapasiteli çamaşır makineleri, 6 ile 10 kg arasındaki tüm giysileri minimum enerjiyle hijyene kavuşturur. Marka, 9 kilogramlık makineleriyle de küçük ailelere hitap eder. Siemens çamaşır makinesi 9 kg kapasitesiyle ailenin tüm kıyafetlerini ve büyük boyuttaki tekstil ürünlerini kolayca yıkar. 9 kg kapasiteli makineler, 1000 ile 1200 arasında değişen devir sayısıyla hijyeni üst düzeye çıkarır.

Siemens; 5, 7 ve 8 kg gibi düşük hacimli makineleriyle yalnız yaşayanları ve küçük aileleri de düşünür. Siemens 7 kg çamaşır makinesi, özellikle çekirdek aileler için kurtarıcı seçenekler arasında yer alır. Marka, 7 kg kadar düşük kapasiteli ürünlerde de performansı ve kaliteyi ön planda tutar. Bu cihazlar, az miktarda çamaşırı minimum sesle ve maksimum enerji tasarrufuyla temizler. 4-5 kişilik aileler için Siemens 8 kg çamaşır makinesi çeşitleri de oldukça uygundur. 8 kg kapasiteye sahip ürünler, uzun süre boyunca tüm ailenin hijyen ihtiyacını karşılayabilir. Düşük hacimli makineler, maksimum 1000 devir özelliğe sahip olur.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Programları Nasıldır?

Siemens Çamaşır Makinelerinin Programları Nasıldır?

Siemens çamaşır makinesi seçenekleri, gelişmiş programlama özellikleriyle temizlik ve düzen işlerini oldukça kolaylaştırır. Marka; kumaş, renk, hassasiyet ve leke gibi unsurlara özel programlar geliştirir. Siemens makineler, sıklıkla minimum 14 programa sahip olur. Marka, buna ek olarak geniş hacimli makinelerine yorgan ve kilim yıkamaya uygun programlar da ekler. Yıkama programları, öncelikli olarak kumaş türüne ve renge göre birbirinden ayrılır. Makineler, hassas tambur desenleri ve özel programlarıyla kumaş dokusunu uzun süre boyunca korur. Programlara ek olarak devir ve ısı ayarlama imkânı, giysilerinizi her zaman ilk günkü rengiyle kullanabilmenizi sağlar. Siemens çelik kazan çamaşır makinesi çeşitleri, yeni waveDrum teknolojisiyle kumaşlara hassas bakım yapar. Yenilikçi dalga şekilli desenler ve pedal yapısı, çamaşırları hassas bir şekilde yuvarlayarak aşınmanın önüne geçer.

Siemens çamaşır makinesi programları; hijyen, outdoor, mix, pamuklu, sentetik, narin/ipek, yünlü, gömlek gibi özel koşullara göre birbirinden ayrılır. Hijyen programı, hassas cilt ve solunuma sahip kişiler için yaşam kalitesini düşüren dezavantajları ortadan kaldırır. Bu program sayesinde tüm çamaşırlar deterjan kalıntısı olmadan tüm kir ve bakterilerden temizlenir. Outdoor programı, eğlenceli bir günün ardından çamura bulanan doğa giysilerini zahmetsiz bir şekilde hijyene kavuşturur. Outdoor, normal şartlarda son derece zorlayıcı olan çimen lekesini bile kumaşları koruyarak uzaklaştırır. Pamuklu, sentetik, ipek, yünlü gibi programlar, kumaşların ihtiyaç duyduğu hassas bakım için özel olarak geliştirilir. Gömlek programı, waveDrum kazanın da katkısıyla minimum kırışıklığı hedefler.

Siemens beyaz eşya çamaşır makinesi çeşitleri, tüm programlar için; ısı, devir ve zaman ayarlama imkânı da verir. Özel yıkama koşullarına sahip çamaşırlar, özel ayarlama seçenekleriyle doku ve rengini her zaman koruyabilir. Program erteleme özelliğiyle yıkama 0-24 saat arasında herhangi bir zamana ayarlanabilir. Böylece evden çıkmadan önce makinenizi ileri bir saatte çalışmak üzere hazırlayabilirsiniz. Akıllı makineler sayesinde dilediğiniz her zaman program ve süre seçimini uzaktan da yapabilirsiniz. Siemens akıllı çamaşır makinesi modelleri, mobil uyumluluğu sayesinde program ve fonksiyon seçimini dışarıdayken de yapabilme imkânı verir. Üstelik akıllı makinelerin birçoğu enerjiyi ve deterjanı da tasarruflu biçimde kullanır.

Siemens Çamaşır Makinelerinin Enerji Tüketimi Nasıldır?

Siemens Çamaşır Makinelerinin Enerji Tüketimi Nasıldır?

Siemens, aile bütçesine katkı sağlamak için makinelerin her aşamasında enerji tasarrufu sağlayan donanımlar kullanır. Kazan sisteminden motor cinsine kadar çamaşır makinesinin her elemanı minimum enerjiyle maksimum hijyeni hedefler. Siemens çamaşır makinesi çeşitlerinin birçoğunda optimum enerji tasarrufu sağlayan motor teknolojileri kullanılır. Dayanıklılık, verimlilik ve tasarrufu hedefleyen iQdrive motor bunlardan biridir. iQdrive, markanın uzun kullanım garantisi verdiği teknolojiler arasında yer alır. Bu dayanıklı ve yüksek performanslı motor, Siemens iQ serisi makineleri tam bir teknoloji harikasına dönüştürür. Yüksek kaliteli motor, seçilen programa göre harcaması gereken gücü ve enerjiyi optimize eder. iQdrive, tambur yükünü de hesaplayarak çamaşır miktarına yeterli enerji harcar.

iQdrive motor sistemi, çamaşırların tambur içinde dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar. Salınım hareketiyle birlikte tambur içinde toplanan çamaşırlar, motorun zorlanmasına ve cihazın sarsılmasına neden olabilir. Ancak iQdrive, bu gibi durumlarda tamburu tam tersi yönde çevirerek giysilerin açılmasına yardımcı olur. Her noktası su ve deterjanla temas eden parçalar, kısa sürede minimum enerjiyle hijyene ulaşır. Sıradan motorlarda bulunan fırçalı dönüştürücüler, iQdrive sayesinde ortadan kalkar. Marka, verimliliği artırmak için makinelerinde inverter dönüştürücü sensörler kullanır. Siemens inverter çamaşır makinesi çeşitleri, motorda sürtünmeden meydana gelen aşınmanın önüne geçer. Aşınma kaynaklı arızaları ortadan kaldıran motor teknolojisi, uzun süre kullanımda bile aile bütçesini korur.

Siemens çamaşır makineleri, A-G enerji sınıflandırma sisteminde üst sıralarda yer alır. Siemens A sınıfı çamaşır makinesi, yüksek enerji tasarrufuyla doğal kaynakları ve bütçenizi korur. Markanın A sınıfına sahip birçok makinesi kullanımda turda ortalama 48 kWh enerji harcar. A harfinin yanına eklenen her artı, verimliliğin kat kat arttığını gösterir. Örneğin Siemens çamaşır makinesi A+++ sınıfıyla yılda ortalama 170-180 kWh arasında enerji tüketir. Yıllık ve yıkama başına enerji tüketimi, makinede kullanılan teknolojilere göre değişebilir. Özellikle iQdrive motor, yıkama başına kullanılan elektrik ve su miktarını son derece artırır. iQdrive makineler, yüksek performansına rağmen sessiz çalışma özelliğiyle de ev konforunu yükseltir. Siemens sessiz çamaşır makinesi çeşitleri, bebeğiniz uyurken bile hijyenden mahrum kalmamanızı sağlar.

Siemens Çamaşır Makinesi Modellerinin Fiyatları

Siemens Çamaşır Makinesi Modellerinin Fiyatları

Siemens çamaşır makinesi çeşitleri, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımlarıyla her kesime hitap eder. Marka, farklı beğeni ve ihtiyaçlara yanıt verecek sayısız beyaz eşya modeli üretir. Bu ürünler; tasarım, teknik donanım ve programlama gibi özelliklere göre birbirinden ayrılır. Her evin vazgeçilmezlerinden olan beyaz eşyaların şıklığıyla da dekorasyonu tamamlaması beklenir. Çamaşır makineleri, dış tasarımlarına göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Klasik hâle gelen beyaz renk, üretim kolaylığı ve zahmetsiz bakım özelliğiyle uygun fiyatlarla satışa sunulur. Gri ve inox makineler ise yüzey kaplamasına göre farklı tutarlara sahip olabilir. Gri ve siyah makinelere parmak izi yapmayan yüzey kaplamaları eklendiğinde satış değeri doğal olarak artabilir.

Siemens çamaşır makinesi fiyatları, tasarım özelliklerinin yanı sıra teknik donanıma göre de belirlenir. Tek başına yıkama özelliği bulunanlar ve kurutmalı makineler hem işlevsellikleri hem de fiyatlarıyla birbirinden ayrılır. Yıkama makineleri yalnızca hijyen aşamasında yardımcı olurken kurutmalı ürünler, çok yönlü tasarımıyla öne çıkar. Siemens kurutmalı çamaşır makinesi fiyatları ise yıkama ve kurutma kapasitesine göre belirlenir. Tüm çamaşır makinelerinde yıkama ve kurutma kapasitesi arttıkça fiyatlar da değişir. Örneğin Siemens 6 kg çamaşır makinesi fiyatları, 12 kilogramlık olanlara göre daha uygun aralıklarda seyreder. Kapasiteyle doğrudan bağlantılı olan devir sayısı, fiyatları etkileyen önemli unsurlardan biridir. Devir miktarı arttıkça zaman tasarrufu ve konfor da doğrudan artar.

Konforu ve tasarrufu artıran Siemens çamaşır makinesi özellikleri, fiyatlar belirlenirken son derece etkilidir. Özellikle makinenin programlama tarzı ve çalışma prensibi ilk etkenlerden biridir. Marka, neredeyse tüm makinelerinde dokunmatik ve mekanik kontrol sistemlerini bir arada kullanır. Uzaktan kontrol imkânı bulunan akıllı tasarımlar, yaşam kalitesini son derece artırır. Siemens Wi-Fi çamaşır makinesiyle evde değilken de yıkama programı ve zamanı belirlenebilir. Akıllı özelliklerden biri olan yük algılama ve deterjan dozajı ayarlama da fiyatları doğrudan etkiler. Bu ürünler, tek seferde aldığı deterjanı siz zahmet etmeden çamaşır miktarına göre ayarlar. Evinizi şık ve konforlu bir yaşam alanına dönüştürmek için markanın beyaz eşyalarını Trendyol’un online alışveriş kolaylığıyla satın alabilirsiniz.