Boyut/Ebat
Yaş
Fiyat
Yaş
Karakter
Boyut/Ebat
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Maşa İle Koca Ayı

" araması için 249 sonuç listeleniyor
YKSTORE Maşa Ile Koca Ayı Küp Puzzle

YKSTOREMaşa Ile Koca Ayı Küp Puzzle

(2)
159,90 TL
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Maşa ile Koca Ayı

Çocuklarınızın Eğlencesini İki Katına Çıkaran Maşa ile Koca Ayı

Çocuklarınızın Eğlencesini İki Katına Çıkaran Maşa ile Koca Ayı

Çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi için tercih edeceğiniz her ürün onları psikolojik olarak da etkileyecektir. Tercih edilen oyuncaklardan izledikleri çizgi filme kadar her şey çocuklarınızda farklı reaksiyonlar doğurabileceği gibi aynı zamanda onların eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmelerine de olanak sağlıyor. Modern hayatın getirdiği üretim bilinciyle birlikte çocukların eğlenceli vakit geçirmesi ve eğlenirken öğrenmesi için üretilen birden fazla alternatife ulaşmak daha kolay bir hal aldı. Çocukların gelişimini direkt olarak etkileyecek oyunlardan arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilecekleri aktivitelere kadar pek çok seçeneği satışa sunan üreticiler ile siz de çocuklarınızın yapısına hitap eden alternatifleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Çocuklarınız anne karnından yetişkinliğe kadar gelişim göstermektedirler. Bu gelişim süresi boyunca tercih edeceğiniz ürünler hem onların sağlığını hem de zihinsel gelişimini olumlu yönde değiştirmektedir. Özellikle 0-5 yaş arası olan çocuklar dünyaya dair bilgilerini pekiştirmek adına pek çok objeye ihtiyaç duyarlar. Bu noktada onlara temin edeceğiniz çok amaçlı ürünler çocuklarınızın birden fazla alternatife aynı anda sahip olmasına yardımcı olacaktır. Satışa sunulan oyuncaklardan hikaye kitaplarına kadar birçok çeşit çocuklarınızın zamanını iyi bir şekilde değerlendirebilmesine yardımcı oluyor. Siz de çocuklarınızın zamanı iyi değerlendirmesine ve kaliteli bir şekilde vakit geçirmesine yardımcı olmak istiyorsanız markalar tarafından geliştirilmiş olan Maşa ile Koca Ayı ürünlerini temin edebilirsiniz. Rus yapımı bir animasyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı’da birbirinden farklı macera çocuklarınızı bekliyor olacak. Markalar tarafından geliştirilen hikaye kitapları, puzzle seçenekleri, yatak örtüleri ve buna benzeyen birden fazla seçenek ile çocuklarınızın favorisi haline gelmiş olan kahramanlarla birlikte zaman geçirmesini sağlayabilir ve bu şekilde gelişim dönemlerini tamamlayabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Çocuklara özel olarak üretilen ürünleri kullanıcılarla buluşturan markalar sayesinde çocuğunuzun beğenisini kazanacak alternatiflere erişmeniz daha kolay bir hal alacak. Yavrunuzun eğlenirken öğrenmesi ve okul çağı boyunca hem zihinsel hem de fiziksel aktivitelerinde sevdiği kahramanlarla birlikte vakit geçirmesi kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olacağı için siz de Maşa ile koca ayı içeren ürünleri temin ederek son dönemde popülerlik kazanmış olan bu çizgi film serisi sayesinde evladınızın verimli vakit geçirmesine olanak tanıyabilirsiniz. Dekorasyon alternatiflerinden çantalara kadar pek çok üründe tercih edilen bu çizgi film serisi sayesinde çocuklarınızın aşina olduğu görünümlere yer verme fırsatına da erişebileceksiniz. Bu sayede yavrunuzun en sevdiği kahramanla günü tamamlaması ve eğlenceyi iki katına çıkarmasını kolay hale getirebilirsiniz. Her çocuğun vazgeçilmezi olan Maşa ile Koca Ayı sayesinde gelişim dönemi daha verimli ve keyifli geçecek.

Eğlenirken Öğreten Maşa ile Koca Ayı Oyuncağı

Eğlenirken Öğreten Maşa ile Koca Ayı Oyuncağı

Markalar tarafından üretilen oyuncak seçeneklerinde dikkat etmeniz gereken en önemli şey oyuncakların gelişim döneminde olan bebeklerinizin yapısına uygun olup olmadığıdır. Eğer yavrunuzun yapısına uygun olmayan ve onun gelişimini olumsuz yönde etkileyecek alternatifleri tercih ederseniz çocuklarınızın zaman içerisinde oyuncağa karşı ilgisini kaybetmesine neden olabilir ve psikolojilerinin olumsuz etkilenmesine yol açabilirsiniz. Dünyayı yeni keşfetmeye başlayan bebekleriniz için tercih edeceğiniz ürünler yumuşak yapılı olmalıdır. Sert bir yapıya sahip olan ürünler çocuklarınızın oyuncağı tanıma evresinde yaralanmasına neden olabilir. Özellikle köşeli alternatifleri tercih etmek ani hareketlerde yavrularınızın zarar görmesine yol açabileceği için köşeli ve sert seçenekleri değerlendirmeye almamak daha güvenli bir kullanım süreci geçirmenize yardımcı olacaktır. Bu ürünlerin yerine daha yumuşak hatlara sahip ve oval bir yapıda satışa sunulan alternatifleri temin edebilir ve yavrularınızın en çok sevdiği karakterlerden olan Maşa ile Koca Ayı içerikli modellere yönelebilirsiniz. Maşa’nın maceralarının konu alındığı bu çizgi filmden yola çıkılarak üretilen birden fazla oyuncak seçeneği çocuğunuzun keyifli bir şekilde vakit geçirmesini sağladığı gibi aynı zamanda onların eğlenirken öğrenmesine de yardımcı oluyor. Oyuncakların yapısına göre farklılık gösteren özellikler sayesinde yavrularınızın şarkı söyleyen, konuşan ve reaksiyon verebilen oyuncaklarla öğrenme kabiliyetini geliştirmesine yardımcı olabileceksiniz. Markalar tarafından üretilen şarkı söyleyen oyuncak alternatifleri çocuklarınızda ritim duygusunun oluşmasına ve zaman içerisinde duyma yetisinin daha iyi bir şekilde gelişmesine yardımcı olmaktadır. Çocuğunuzda ritim duygusunun gelişmesi ilerleyen dönemlerde müzik ile ilgili olarak yeni şeyler üretmesine olanak sağlayabileceği için bu alternatifleri tercih ederek yavrularınıza eğlenirken öğrenme fırsatı tanıyabilirsiniz. Şarkı söyleyen alternatiflerde Maşa ile Koca Ayı çizgi filminde yer alan şarkıların bulunması da çocuklarınızın aşina oldukları şarkılarla eğlenmesini sağlıyor. Her çocuğun ilgisini çekmeyi başaran şarkıları ile dünyada popülerlik kazanan bu çizgi film sayesinde çocuklarınızdaki değişimleri gözlemleyebileceksiniz. Aynı şekilde konuşan oyuncaklarda da yavrularınız çizgi filmden aşina oldukları karakterler vasıtasıyla yeni kelimeler öğrenme şansına sahip olabilecekler. Böylelikle daha kısa sürede kelime dağarcığını geliştirme olanağına sahip olan yavrularınız arkadaşlarıyla verimli bir diyalog kurma olanağına erişebilecek ve bu sayede sosyal becerilerinin gelişmesine ortam hazırlayabilecek.

Maşa ile Koca Ayı Peluş Oyuncak Modelleri ile Güvenli Kullanım İmkanı

Maşa ile Koca Ayı Peluş Oyuncak Modelleri ile Güvenli Kullanım İmkanı

Oyuncak tercihi yaparken sağlıklı alternatiflere yönelmek kullanım süreci boyunca herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı olacaktır. Çocukların yapısı yetişkinlerin yapısına nazaran daha hassastır. Gelişim döneminde fiziksel ve zihinsel olarak gelişim gösteren bebeklerinizin dünyaya geldiği anda henüz kıkırdak halinde olan kemiklerinin zaman içerisinde oturduğunu gözlemleyeceksiniz. Kemik oluşumu süreciyle birlikte bebekleriniz bağışıklık sistemi olarak da gelişim gösterir ve bu gelişimin büyük bir kısmı 0 ile 5 yaş arasında tamamlanır. İnsanların gelişimi 21 yaşında son bulduğu için yetişkinlik sürecine kadar vücutta değişim gözlemlemek mümkün fakat en kritik yaşlar olan 0 ile 5 yaş arası çocuklarınızın hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak onlara hitap edebilen alternatifler ile vakit geçirmesi gerekilen yaşlar olarak değerlendirilebilir. Bu dönemlerde kullanılacak her ürün onların yapısına hitap edebilecek şekilde seçilmeli ve herhangi bir sağlık sorunu yaratmamalıdır. Bu noktada çocuklarınız için satın alacağınız oyuncakları temin ederken sert yapıya sahip ya da içerisinde alerjik reaksiyona neden olabilecek ürünleri tercih etmeniz beraberinde çeşitli sorunları da getireceği için bu alternatiflerden uzak durarak gelişim döneminde olan yavrularınıza uygun olarak geliştirilen ve yumuşak yapıları ile daha verimli kullanım olanağı sunan peluş oyuncak alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Peluş oyuncak seçenekleri yumuşak bir yapıya sahip olması ve herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaması nedeniyle pek çok ebeveyn tarafından tercih ediliyor. Çocuklarınızın gelişim evrelerine ek olarak objeleri yere attığı ya da dokunarak tanımaya çalıştıkları dönemde kaliteli içerikleri ile dayanıklılık sağlamayı başaran peluş oyuncaklar sayesinde yere düşme durumunda herhangi bir kırılma ya da hasar görme durumu olmadan ürünleri kullanmaya devam edebileceksiniz. Peluş oyuncakların dayanıklılığı aynı zamanda uzun süre boyunca çocuklarınızın bu ürünler ile vakit geçirmesine yardımcı oluyor. Hal böyle olunca yavrularınızın beğenisini kazanacak ve uzun yıllar boyunca onlara eşlik edebilecek alternatifleri belirlemek de önemli bir değer taşıyor. Son yıllarda her çocuğun ilgisini kazanan ve mükemmel bir şekilde vakit geçirmesine olanak tanıyan Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin yanı sıra oyuncakları ile de hem ebeveynlerin hem de çocukların ilgisini kazanmaktadır. Özellikle peluş oyuncaklarında yüksek kalite ve dayanıklılık olanağı sunan üreticiler sayesinde çocuklarınızın en sevdiği karakterler ile keyifli bir gelişim süreci geçirmesine olanak tanıyabilecek ve herhangi bir sağlık sorunu olmaksızın ürünleri kullanmaya devam edebileceksiniz. Gelişim döneminde olan bebekleriniz için güvenli ve dayanıklı alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız 2015 yılından bu yana her çocuğu kendine hayran bırakan Maşa ile Koca Ayı’dan ilham alınarak yapılmış peluş oyuncaklara öncelik verebilirsiniz.

Maşa ile Koca Ayı Puzzle Seçenekleri

Maşa ile Koca Ayı Puzzle Seçenekleri

Markalar tarafından geliştirilen ürünlerde çocukların gelişimini destekleyecek alternatiflere ulaşmak mümkün. Hikaye kitaplarının yanı sıra üretilmiş olan puzzle seçenekleri de her yaş grubuna hitap edebilecek şekilde tasarlanıyor. Çocuğunuzun yaşına uygun puzzle seçeneklerini temin ettiğiniz takdirde onların görsel düşünme kabiliyetini geliştirme şansına da sahip olabilirsiniz. Puzzle gibi gelişim döneminde olan çocukların görsel düşünme kabiliyetini geliştiren seçenekleri satın almak hem zamanı verimli değerlendirmek açısından hem de yavrularınızın düşünce gücünün gelişmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Satışa sunulan birbirinden farklı puzzle seçeneğinde farklı parçalarda üretilmiş olan alternatifleri bulmanız oldukça kolay. Örneğin, çocuğunuz 3 yaşın üstünde ise daha az parça ile satışa sunulan puzzle seçeneklerini temin edebilir ve pratik bir şekilde puzzle parçalarını bir araya getirmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuğunuz okul dönemindeyse daha zorlayıcı puzzle alternatiflerini değerlendirebilir ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz. Puzzle seçenekleri çocukların daha verimli bir şekilde düşünebilme ve görsel hafıza açısından gelişim gösterebilme yeteneklerini güçlendirmektedir. Görsel düşünebilme kabiliyeti ilerleyen yaşlarda onları bir adım ileri taşıyacağı için siz de her yaşa uygun olarak tasarlanmış olan puzzle seçeneklerini temin edebilirsiniz. Satışa sunulan ürünler arasında yer alan Maşa ile Koca Ayı içerikli puzzle modelleri de mükemmel bir görünüm sunuyor. Çocukların en sevdiği karakterler olan Maşa ile Koca Ayı puzzle modellerinde de yer alarak yavrularınızın hem eğlenceli zaman geçirmesini hem de görsel düşünme kabiliyetlerini geliştirebilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda Maşa ile Koca Ayı içeriğine sahip olan puzzle seçenekleri çocuklarınızın tanıdıkları kahramanlar ile zaman geçirebilmeleri anlamına geleceği için siz de bu modelleri satın alarak avantajları değerlendirebileceksiniz. Üretilmiş olan yapboz alternatifleri her bütçeye uygun modele sahip olması ve dayanıklılığı ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çocuklar için tercih edilecek ürünlerde dayanıklılık önemli bir faktör olduğundan dayanıklılık açısından verimli olan seçeneğe yönelebilir böylelikle uzun yıllar boyunca bu ürünleri herhangi bir hasar söz konusu olmadan kullanabilirsiniz.

Maşa ile Koca Ayı Nevresim Modelleri ile Dekorasyonda Yenilik

Maşa ile Koca Ayı Nevresim Modelleri ile Dekorasyonda Yenilik

Ev dekorasyonu her bireyin önemsediği bir noktadır. Evinizi dekore ederken tercih edeceğiniz ürünlerin birbiri ile uyumlu olması ve estetik bir görünüm yaratması evinizin şıklığını ortaya koymanız anlamına geliyor. Genel kullanım alanlarının yanı sıra çocuklarınız için özel olarak dekore ettiğiniz çocuk odasında da dekorasyon trendlerine yer vermek onların daha eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesine yardımcı olacaktır. Çocuk odasında yeni dönemin popüler parçalarına yer vermeniz yavrularınızın odasını benimsemesi açısından da oldukça önemlidir. Bebeklik döneminden çıkan çocukların kendi odalarında vakit geçirebilmelerini sağlamak adına siz de çizgi film karakterlerinin bulunduğu nevresimleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli yapısı ve mükemmel renkleri ile her çocuk odasına eşsiz bir dokunuş yapacak olan Maşa ile Koca Ayı nevresim takımları her odaya canlılık katmayı başarıyor. Çocuklarınızın odasını benimsemesi için onların sevdikleri karakterlerle dekore edilmiş bir odada vakit geçirmesi daha kısa sürede odasına alışmasına yardımcı olacaktır. Çocuk kanallarının vazgeçilmezi haline gelen Maşa ve Koca Ayı çizgi filminden uyarlanarak geliştirilmiş olan nevresim takımları da size mükemmel bir kullanım kolaylığı sunacaktır. Çocukların hassas yapısına uygun olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler herhangi bir alerji yapmaz ve yumuşak yapısı ile daha kolay bir şekilde uykuya dalma imkanı tanır. Uzun süreli kullanıma uygun olarak geliştirilen nevresim takımları sayesinde çocuklarınızın uyku kalitesi de iki katına çıkacak ve odalarına alışmaları daha kısa sürecek.

Maşa ile Koca Ayı Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Maşa ile Koca Ayı Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Çizgi filmden uyarlanarak hayata geçirilen pek çok ürün çocuklarınızın sosyal alanda kullanabileceği alternatifleri de sunuyor. Okul döneminde olan yavrularınız için satın alabileceğiniz çanta, defter, beslenme çantası gibi seçenekler dayanıklı yapıları ve benzersiz tasarımları ile daha şık bir deneyim fırsatı tanımaktadır. Gün içerisinde kullanıma uygun olarak geliştirilen bu ürünler ile çocuklarınız okula gidip gelebilecek ve hatta seyahatlerinde kullanabilecekleri alternatiflere sahip olabilecektir. Eğlenceli seçenekleri sayesinde de yavrularınızın arkadaşları ile keyifli vakit geçirmesini sağlayan üreticiler birden fazla kişiyle oynana oyunlarda da Maşa ve Koca Ayı çizgi filminden ilham almaya devam ediyor. Bu sayede gelişim döneminde olan çocuklar birbiri ile iletişim halinde kalabiliyor ve bu da onların sosyal alanda gelişim göstermesini, daha kolay bir şekilde diyalog kurabilmesini ve ekip çalışmasının inceliklerini öğrenebilmesini sağlıyor. Her ebeveynin tercihi olan Maşa ile Koca Ayı ürünleri kolay kullanım imkanı sunması ve yavrularınızın yapısına uygun olarak tasarlanması sebebiyle en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaya devam ediyor. Siz de çocuğunuz için eğlenceli ve dayanıklı ürünleri temin etmek istiyorsanız sayfayı inceleyebilir ve Trendyol üzerinden kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Maşa İle Koca Ayı Oyuncağı Kaç Yaş İçin Uygundur?

Çocuklar için tercih edilen her oyuncak, bilişsel gelişimlerine etki eder. Oynanan oyuncaklardan izlenen çizgi filmlere kadar çocuğun gördüğü bütün öğeler, farklı özellikler kazanarak eğlenceli vakit geçirmesine olanak sunar. Maşa ve Koca Ayı oyuncakları ise özellikle 3 yaş ve üzeri için uygun bir ürün türüdür. Bu yaş grubu için tasarlanmış olup genel amacı, renkli detayları ile çocukların ilgisini çeker. Bu oyuncağın parçaları ve boyutları, tercih edilen yaş grubu için dikkatle tasarlanmış olup güvenli bir şekilde oyun oynayabilme imkanı sunar. Gelişim süreci farklı olabileceğinden dolayı bazı çocuklar, 3 yaşından önce bu oyuncak ile oynamaya başlayabilir. Çocukların oyuncağı kullanma becerisi göz önünde tutularak Maşa ile Koca Ayı ürünü alınabilir.

Maşa İle Koca Ayı Oyuncak Seti Kaç Parçadan Oluşur?

Maşa ile Koca Ayı; farklı oyuncak setlerine, modellere ve içeriklere sahip olabilir. Bundan dolayı her bir setin parça sayısı da değişebilir. Tercih edilen her Maşa ve Koca Ayı seti, içerik ve boyuta göre parça sayısı açısından değişiklik gösterebilir. Genel olarak Maşa ile Koca ayı setleri, 5 veya 15 arasında değişebilen parçalara sahiptir. Bu setler; aksesuar, karakter figürleri ya da küçük parça çeşitleri içerebilir. Bu setlerde genel olarak ana karakter Maşa ve Koca Ayı olduğundan dolayı farklı temalara ait çeşitli yan karakterler ve aksesuarlar içerebilir. Bu nedenle her bir set, farklı temaları ele alır. Bu temalar; orman, mutfak eşyaları ve hayvan figürleri içerebilir. Tercih edilen bu setlerin genel amacı, çocukların sosyal becerilerine ve el- göz koordinasyonlarının gelişimine katkıda bulunur.

Kaç Çeşit Maşa İle Koca Ayı Oyuncağı Vardır?

Maşa ve Koca Ayı oyuncakları, çizgi filmin popülerliği nedeniyle çocukların ilgisine göre farklı alternatiflerde sunulur. Maşa ile Koca Ayı çeşitleri; karakter figürleri, oyun setleri, pelüşler, arabalar, bloklar ve puzzledır. Karakter figürleri, Maşa ve Koca Ayı’nın tek tek ya da birlikte bulunabildiği figürler farklı aksesuarlar, malzemeler ve boyutlarda üretilebilir. Oyun setleri ise özellikle belirli bir temaya hitap eder. Evde, ormanda ya da farklı mekanlara uygun olarak tasarlanan oyun setleri bulunabilir. Pelüş oyuncaklar, çizgi filmde yer alan karakterleri temsilen oluşturulan yumuşak türden bir üründür. Araba ve taşıtlar ise Maşa ve Koca Ayı’nın kullanabileceği bisiklet, araba ya da daha farklı taşıtları içeren oyuncaklardan oluşur. Blok ve puzzle gibi oyuncak türleri, çizgi film temalı olarak tasarlanarak çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.