"

BEN10 Oyuncak

" araması için 235 sonuç listeleniyor
Ben 10 Omnitrix Orjinal Saat
KARGO BEDAVA
Ben 10Omnitrix Orjinal Saat
(165)
219 TL
Sepete Git
Ben 10 Four Arms
KARGO BEDAVA
Ben 10Four Arms
(4)
349 TL
Sepete Git
Ben 10 Omnitrix S3-76953
KARGO BEDAVA
Ben 10Omnitrix S3-76953
(337)
229 TL
Sepete Git

BEN10 Oyuncak

Oyuncaklar ve Çocuklar

Oyuncaklar ve Çocuklar

Oyuncaklar çocuklar için oldukça önemli araç gereçlerdir. Çocuklar günlerinin büyük bir bölümünü oyuncakları ile geçirerek bir bakıma oyuncakları ile arkadaşlık kurmaktadır. Farklı yaş gruplarına uygun olarak üretilen çok sayıda oyuncak çeşidi mevcuttur. Bu sayede çocuklarınız ilgi alanlarına ve yaşlarına göre oyuncak tercihi yapabilmektedir. Oyuncaklar eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeye yardımcı olmanın yanı sıra çocuklarınızın anlama, kavrama, gelişimlerine destek gibi konularda da yardımcı bir unsur olarak görev almaktadır. Bunun yanında ekran bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı gibi istenmeyen durumların önüne geçme konusunda da oyuncaklar da sizin ve çocuğunuz için oldukça faydalı ürünlerdir. Çocuklarınız oyun oynarken çeşitli öyküler oluşturabilmekte ve bu durum da yaratıcılıklarını geliştirmede, sosyal ilişkilerini iyileştirmede fayda sağlamaktadır. Daha küçük yaş grubundaki çocuklar oyuncaklar yardımıyla nesnelerin işlevlerini ve isimlerini öğrenebilmektedir. Çeşitli fonksiyonlara sahip oyuncaklar eğitici ve öğretici bir nitelik de görebilmektedir. Bu sayede eğlenirken bir şeyler öğrenmek de mümkün hale gelmektedir. Doğru seçimleri yaparak çocuğunuz için iyi bir oyuncak tercihinde bulunabilirsiniz. Pek çok türde oyuncak satışı mevcuttur. Çocuğunuzun ilgisini çekecek nitelikteki oyuncaklar ile onu mutlu etmeniz mümkündür. Çocuğunuzun zevkine ve ilgi alanına göre seçebileceğiniz pek çok seçenek vardır. Çocuğunuzun zevki ve ilgi alanını göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler çocuğunuzun daha mutlu olmasını sağlayan akıllı bir seçim olacaktır. Kız ve erkek çocuklarınız için de ilgi alanlarına özel olarak tasarlanmış pek çok ürünü bulmanız mümkündür. Kız ve erkek çocuklar farklı ilgi alanlarına sahip olabiliyor. Kızlar daha çok bebeklerle oynamaktan hoşlanıyorken erkeklerin ilgisini araba, uçak, kamyon gibi oyuncaklar çekebilmektedir. Ancak istisna olsa bunun tam tersi durumlarla karşılaşmak da mümkündür. Bunun yanında kız ve erkek çocuklar farklı kahramanlara da ilgi duyuyor olabilir. Bu durum da kız ve erkek çocuklar için unisex olarak üretilen modellerin yanında ayrı ayrı olarak oyuncakların şekillenmesine de yol açmaktadır. Kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı tasarlanan bu oyuncak modellerini oyuncağı aldığınız çocuğun cinsiyeti, ilgi alanı, zevkleri, sevdiği şeyler göz ününde bulundurarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında bebeklere uygun da çok çeşitli oyuncak seçeneği bulunmaktadır. Bebeklerin gelişimi için eğitici ve faydalı oyuncaklara da ulaşmanız mümkündür.

Figürlü Oyuncak Çeşitleri

Figürlü Oyuncak Çeşitleri

Oyuncaklar çocukların eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olan araç gereçlerdir. Bebeklikten daha ileriki yaşlara pek çok yaş dönemi için uygun oyuncak çeşidi bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen süper kahraman temaları, araba, film karakterleri, bebekler gibi oyuncaklara ilgi artmaktadır. Çocuklar sevdikleri kahramanların eşyalarını kullanmayı istemenin yanı sıra oyuncaklarını da oynamayı sıklıkla tercih etmektedir. Çocuğunuzun için oldukça akıllıca bir hediye seçimi olabilecek oyuncaklar ile onları mutlu edebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Günümüzde ekran bağımlılığı çocukların hareket alanlarını kısıtlayarak gün boyu telefon, tablet, televizyon gibi araçlara maruz kalmalarına yol açmaktadır. Göz ve daha pek çok durum için olumsuz etkileri bulunan bu bağımlılık çocuğunuzun yaratıcılığını engelleyici bir unsur haline de gelebilir. Bunun önüne geçmek için çeşitli oyuncaklar ile çocuğunuzun hareket alanı genişlerken yaratıcılık, sosyal ilişkiler gibi noktalarda da belli bir gelişim göstermesi sağlanmaktadır. Gerek özel günlerde gerekse herhangi bir zaman diliminde çocuklarınıza sevdikleri ve ilgi duydukları oyuncakları alarak onları mutlu edebilirsiniz. Seçtiğiniz oyuncağın keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeye yardımcı olmasının yanı sıra eğitici ve öğretici nitelik taşıyor olması da son derece önemli bir noktadır. Eğitici ve öğretici oyuncaklar ile çocuklarınız eğlenceli dakikalar geçirmenin yanında eğlenerek öğrenmeyi gerçekleştirebilmektedir. Oyun ile öğrendikleri için sıkılmayan çocuklarınızın bu öğrendikleri bilgiler daha uzun süre kalıcı olmaktadır. Özellikle bebeklik döneminde bu tarz oyuncaklar oldukça faydalı olmaktadır. İlk 3 yaş çocuklara özel olarak üretilen oyuncaklar ile çocuğunuz dünyayı daha iyi anlamlandırabilir, nesneleri daha kolay öğrenebilir. Fiziksel ve beyinsel gelişimine katkı sağlayan bu tarz oyuncaklar ile çocuklarınız oynayarak gelişebilir ve öğrenebilir. Yaş gruplarına göre özel olarak tasarlanan oyuncaklar 0-6 aylık, 6 ay-1 yaş, 1-3 yaş, 3-6 yaş ve 6 yaş ve üzeri gibi kategorilere göre üretilebilmektedir. Özellikle 6 yaşından sonra çeşitli figürlerde tasarlanan oyuncaklar çocukların dikkatini ve ilgisini daha fazla çekmektedir. Bu oyuncaklar izledikleri, sevdikleri kahramanların logolarıyla, figürleriyle süslenerek satışa sunulan oyuncaklardır. Eşyalarında da bu figürleri görmek isteyen özellikle bu kahramanların bulunduğu eşyaları tercih etmek isteyen çocuklar oyuncaklarının da bu kahramanlardan oluşması konusunda istekli davranmaktadır. Ben10 de bu kahramanlar arasında yer alan bir figür olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ben10 Oyuncak Modelleri

Ben10 Oyuncak Modelleri

Erkek çocuklar ve kız çocuklar için ayrı olarak tasarlanan oyuncak seçenekleri bulunmaktadır. Kız çocuklar daha çok mutfak araç gereçleri, bebekler, ayıcıklar gibi oyuncak seçeneklerine ilgi duyarken erkek çocuklar ile bağdaştırılan oyuncaklar arabalar (polis arabası, ambulans, itfaiye, yarış arabası vb.), robotlar, uçaklar, kamyonlar, tırlar, trenler, süper kahramanlar olabilmektedir. Ama elbette ki tüm oyuncaklar cinsiyet ayrımı yapılmadan kullanılabilir. Çocuklar, izledikleri filmler ya da çizgi filmlerdeki kahramanları sevmekte ve onların bulunduğu eşyaları kullanmaktan büyük keyif almaktadır. Bu eşyalar arasında onların keyifli zaman geçirmesine olanak sağlayan oyuncaklar da yer almaktadır. Oyuncaklar çok çeşitli kahramanlardan oluşabilmektedir. Film ya da çizgi film kahramanlarının figürleri direkt oyuncak olarak tasarlanabildiği gibi onların kullandığı eşyalar, logoları gibi ürünler de oyuncak olarak tasarlanabilmektedir. Bu kahramanların başında Ben10 gelmektedir. Her ne kadar erkek çocuklarına hitap edilen bir çizgi film olarak anılsa da kız çocuklarının da severek izlediği bir çizgi filmdir. Ben10'e ait pek çok eşya tasarlanabilmektedir. Ben10 oyuncak modelleri de bu ürünler arasında yer almaktadır. Ben10 çizgi filminde Ben isimli bir kahraman yer almaktadır. Ben kolunda bir saat taşımaktadır. Bu kolunda taşıdığı saatin ismi ise Omnitrix' tir. Omnitrix' in ekranında çeşitli canavarlar yer almaktadır. Ben, koşullara uygun olarak seçtiği istediği canavarı/ kahramanı bu saat yardımıyla seçebilmektedir. Ben, istediği canavarı/ kahramanı saat ekranı üzerine getirerek basmakta ve o canavar ya da kahramana dönüşmektedir. Omnitrix içerisinde 10 adet canavar/ kahraman saklayan bir saat olma özelliği taşımaktadır. Bu sebeple çizgi film de Ben10 ismiyle anılmaktadır. Ben' in çok çeşitli maceralarının yer aldığı heyecanlı bir çizgi film olma özelliği taşımaktadır. Omnitrix canavarları içerisinde Gri Madde, Elmas Kafa, Yüzen Kanat, Fırtına Beyin, Dörtkol, Yıldırım Gülle gibi canavarlar yer almaktadır. Çeşitli koşullara uygun olarak seçilen bu uzaylı canavarlar içerisinde örneğin Gri Madde zekâsı ile ön plana çıkmaktadır. Yüzen Kanat ise hem denizde hem havada hareket kabiliyetine sahip olan bir canavar olarak karşımıza çıkmaktadır. Paket halinde satışa sunulabilen ürünleri tek tek de Trendyol aracılığı ile satın almanız mümkündür. Ben10 uzaylı canavarlar farklı boyutlarda tasarlanabilen ürünlerdir. Her yaş grubuna uygun olarak üretilebilen bu oyuncakların bazı modelleri 3 yaşında küçük çocuklar için uygun nitelik taşımayabilir. Bu sebeple oyuncakları satın alırken özelliklerini kontrol etmeniz önemlidir.

Ben10 Oyuncak Saat

Ben10 Oyuncak Saat

Ben, çizgi filmde çeşitli canavarlara dönüşmek için Omnitrix isimli saatinden yardım alarak bunu gerçekleştirmektedir. Saat ekranına getirdiği uzaylı canavarları olaya/duruma uygun bir biçimde seçerek o seçtiği canavara dönüşmektedir. Çocuklarınız için de tasarlanan Ben10 oyuncak saat modelleri mevcuttur. Trendyol aracılığı ile satın alabileceğiniz bu saatleri çocuklarınız aksesuar olarak kullanmanın yanında yaratıcı ve eğlenceli oyunlar kurarak da oyunlarına çok rahat dahil edebilirler. Çocuklarınız bu Omnitrix' i tıpkı Ben gibi kollarında taşıyabilirler. Bu saatler de farklı özelliklere sahip olarak tasarlanabilmektedir. Bazı modellerde sadece görüntü sergilenirken bazılarında ise daha gelişmiş bir yapıya rast gelmek mümkündür. Gelişmiş olan saat modellerinde Omnitrix' ten canavar figürleri çıkabilmektedir. Bu saatler kullanımları itibariyle daha çok 4 yaş ve üzerindeki çocuklara uygun olan oyuncaklardır. Gelişmiş Omnitrix modellerinde en sevilen uzaylı modelleri ve yeni eklenen uzaylılar bir arada bulunabiliyor. Bunun yanında bu modellerde 40'dan fazla uzaylı sesi ve efekti bulunabiliyor. Işıklı olarak tasarlanan bu modeller Türkçe konuşma seçeneğine de sahip olarak üretilmektedir. Gelişmiş bu saatler yardımıyla çocuklarınız gerçeğe yakın oyun deneyimleri yaşayarak oynadıkları/kurdukları oyunlardan daha büyük keyif alarak daha eğlenceli zamanlar geçirebilir. Pil ile çalışan bu saatler ile çocuğunuzu son derece mutlu etmeniz oldukça kolaydır. Bazı saat modelleri ise dokunmatik olarak tasarlanmakta ve ses ve ışık efektleri vermektedir. Bunun yanında projektörlü olarak tasarlanan Omnitrixler de vardır. Çeşitli kahramanların bulunduğu diskler de ürün ile beraber gönderilmekte olan bu modelde saat içerisine yerleştireceğiniz diskleri projektörlü özelliği sayesinde duvara yansıtarak görmeniz mümkündür. Bu diskler Ben' in dönüştüğü canavarlardan oluşmaktadır. Çocuğunuz diskleri değiştirerek bu canavarları duvara yansıtarak kendisine oldukça eğlenceli bir oyun oluşturabilir. Saatin orta kısmında yer alan bu projeksiyon içerisine yerleştirilen disklerin yansımasına olanak sağlamaktadır. Daha etkili sonuçlar için saati karanlık ve loş ortamlarda kullanmanız daha faydalı olacaktır. Böylece yansıyan canavarları/kahramanları daha net bir biçimde görebilirsiniz. Bazı saatler ise Ben'in kendi figürünün yer aldığı setler halinde satışa sunulabilmektedir. Bu setler yardımıyla hem Ben' in figürüne hem de saatine sahip olabilirsiniz.

Ben10 Oyuncak Figürleri ile Eğlenceli Dakikalar

Ben10 Oyuncak Figürleri ile Eğlenceli Dakikalar

Ben10 figür oyuncak çeşitleri çok farklı modellerde tasarlanabilmektedir. Ben'in saati olan Omnitrix' in yanı sıra Ben'in kendi insan figürü ve dönüştüğü uzaylı canavarların da figürleri oyuncak olarak tasarlanabilmektedir. Ben' in dönüştüğü canavarlar arasında Gri Madde, Elmas Kafa, Yüzen Kanat, Fırtına Beyin, Dörtkol, Yıldırım Gülle gibi uzaylı canavarlar yer almaktadır. Her canavar farklı özelliklere sahiptir. Örneğin Gri Madde isimli canavar zekâsı ile ön plana çıkan bir canavardır. Elmas Kafa isimli canavar ise elmas olan vücudunu bir silaha dönüştürme gücüne sahiptir. Ben, genellikle Dörtkol isimli canavarı saldırıya geçtiği durumlarda kullanmaktadır. Fırtına Beyin ve Yıldırım Gülle ise elektriği güç olarak kullanan canavarlar arasında yer almaktadır. Yüzen Kanat ise hem havada hem de denizde hareket kabiliyetine sahip olan bir uzaylı canavardır. Aynı zamanda Yüzen Kanat rakibine lazer ile bir güç uygulamaktadır. Ben 10 elmas kafa oyuncak çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesi için tasarlanan bu uzaylı canavar serisi içerisinde yer alan bir oyuncak olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahip olduğu elmas vücudu ile ön plana çıkmaktadır. Çeşitli boyutları ile karşımıza çıkan bu figür oyuncak yaklaşık olarak 10-12 cm boyutlarında üretilebilmektedir. Oldukça detaylı bir biçimde üretilen bu ürünler eklemleri hareket edecek biçimde tasarlanmaktadır. Ben 10 yıldırım gülle oyuncak yine canavarlar arasında yer alan ve oyuncağı üretilen bir üründür. Çocuklarınızın severek kullanacağı bir tarzda üretilmiştir. Ben 10 şok kaya oyuncak da yine uzaylı canavar figürlerinden bir tanesidir. Ürünün boyutu ortalama olarak 10 cm-12 cm aralığında değişmektedir. Mavi, gri, yeşil gibi renklere sahip bir üründür. Ben 10 şimşek hız oyuncak yine Ben'in dönüştüğü uzaylı canavarlardan birisidir. Çizgi filmde Şimşek Hız, oldukça hızlı hareket etmesi ile ön plana çıkan bir karakterdir. Ben, saatinden canavar seçeceği zaman eğer yüksek performanslı bir hıza ihtiyaç duyuyorsa seçimini Şimşek Hız' dan yana kullanmaktadır. Çocuğunuza siz de bu canavarın karakterini satın alarak keyifli dakikalar geçirmesi noktasında ona yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınız bu oyuncak figürler sayesinde kendi oyunlarını kurabilir, yaratıcılıkları, sosyal ilişkileri gelişebilir. Ayrıca bu oyuncaklar kaliteli olarak üretilmekte olup sağlığa zararlı madde içerme konusunda kontrol edilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde çabuk deforme olmayan bu ürünler uzun ömürlü olmaktadır. Çoğu, tasarımları itibariyle eklem kısımları bükülmekte ve daha eğlenceli oyunlara imkân tanımaktadır.

Ben 10 Oyuncak Fiyatları

Ben 10 Oyuncak Fiyatları

Ben 10 oyuncak figürleri içerisinde karşımıza çıkan diğer bir figür Ben 10 insanazor oyuncak olmaktadır. Sarı ve kahverengi ağırlıklı renkleri ve kaslı yapısı ile öne çıkan bir oyuncak figürüdür. Yaklaşık 10 cm ile 12.5 cm uzunluğunda bir boyutu vardır. Ben'in özellikle güce ve güç kullanmaya ihtiyaç duyduğu zamanlarda dönüştüğü bir canavardır. Ben 10 ateş topu oyuncak uzaylı canavar figürlerinden birisidir. Çocuklar tarafından oldukça sevilen bu canavarın vücudu ateş ile çevrilidir. Bu oyuncağa ait figürü de rahatlıkla bulup satın alabilirsiniz. Diğer bir sevilen uzaylı canavar Ben 10 4 kol oyuncak adıyla karşımıza çıkmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere 4 tane kola sahip olan bir canavardır. Kırmızı renkli ve oldukça güçlü bir uzaylıdır. Ben, güce ihtiyaç duyduğu durumlar ile karşı karşıya geldiğinde sıklıkla 4 kolu tercih etmektedir. Çocuklarınız için de 4 kol oyuncak figürü güzel bir seçim olabilir. Ben'in dönüştüğü diğer canavarların figürlerini de rahatlıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu uzaylı canavarların yanı sıra Ben 10 oyuncakları arasında daha farklı modeller ve tasarımlar da mevcuttur. Örneğin Ben 10 oyuncak seti ile aynı anda birden fazla oyuncak figürüne sahip olabilirsiniz. Bu setler içerisinde Ben' in insan figürünün de yer almasının yanı sıra saati, dönüştüğü uzaylı canavarlar gibi oyuncaklar da yer almaktadır. Örneğin bir set içerisinde hem kol saati hem 2 büyük figür (uzaylı canavarlar) hem de 4 küçük figür (uzaylı canavarlar) yer alabilmektedir. Ben 10 oyuncak araba ise üzerinde Ben 10 çıkartmalarının bulunduğu uzaktan kumandalı, fonksiyonlu, takla atan, masal anlatan özelliklere sahip olan bir arabadır. Direksiyona da arabadan ayrı olarak gönderilen bu araba ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Araç olarak üretilen Ben 10 oyuncaklarından birisi de Ben 10 karavan oyuncağı diğeri ise Ben 10 oyuncakları su tankı olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzaylı canavarlar ve Ben' in saati gibi oyuncakları tercih edebileceğiniz gibi bu araçlar gibi farklı oyuncakları da tercih ederek çocuklarınızın seveceği hediyeler tercih edebilirsiniz. Ben 10 oyuncak fiyatları Trendyol güvencesiyle bütçenize uygun olan miktarlarda belirlenmektedir. Avantajlı fiyatları ile satışa sunulan bu ürünler ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.