İlgili Kategoriler
Fiyat
Yaş
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oyuncak Silah Su Tabancası

" araması için 5666 sonuç listeleniyor

Su Savaşlarının Vazgeçilmezi Oyuncak Silah Su Tabancası Çeşitleri Trendyol'da!

Oyuncak silah su tabancası, çocuklar tarafından eğlence amaçlı tercih edilir. Su atmaya yarayan bu oyuncak, yaz aylarından serinlemek için mükemmel bir seçim olabilir. Bu ürünler, deniz ve havuzda keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Her yaştan insanı mutlu eden su tabancaları; tasarım, kullanılan malzeme ve çalışma şekline göre değişir. Oyuncak kategorisinde değerlendirilen su silahları, yaş gruplarına uygun malzemeden tasarlanır. 0 – 3 yaş grubuna hitap eden su tabancasıyla daha büyük çocuklar için üretilen modeller birbirinden farklıdır. Keşfetmeye yeni başlayan 0-3 yaş grubu için yumuşak hafif modeller geliştirilir. Daha büyük çocuklar için üretilen modeller ise geniş hazneye sahip büyük menzilli tasarımlardır.

Büyük su tabancası, 6 yaş ve üzeri çocukların uzun süre eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Sürekli haznenin doldurulmasına gerek duyulmaz. Su tabancalarının malzeme seçimi, uzun süre kullanım için uygundur. Oyuncak su tabancası çocukların eğlencelerini yarıda bırakmaz. Kolay kullanıma sahip olan ürünler, otomatik ya da manuel tasarımları ile öne çıkar. Çocukların yaş grubuna uygun su sıkma tabancası seçmesi kullanım kolaylığı sağlar. Bu ürünler, evde ya da açık alanda kullanım için tercih edilebilir. Çocukların oynarken el koordinasyonları gelişir. Su tabancası ayrıca çocukların kas koordinasyonunun gelişmesinde rol oynar.

Çocukların Oyunlarına Eğlence Katacak Oyuncak Silah Su Tabancası Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Çocukların Oyunlarına Eğlence Katacak Oyuncak Silah Su Tabancası Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Su tabancası modelleri, çalışma prensibi açısından ikiye ayrılır. Manuel olarak çalışan su tabancalarında tetik bulunur. Bu tetik kullanılarak istenilen miktarda suyun fışkırtılması sağlanır. Pille çalışan su tabancaları ise otomatiktir. Bu ürünler, açıldığında farklı basınçlarda etrafa su fışkırtmayı sağlar. Basınçlı su tabancası, güçlü püskürtme sunar. Bu ürünler çocuklara daha keyifli bir oyun deneyimi yaşatır.

Pompalı su tabancası plastik malzemeden üretilir. Çocukların rahatlıkla kullanabileceği ölçülere sahiptir. Bu modellerin haznesine su doldurulur ve pompayla etrafa su fışkırtılır. Keyifli vakit geçirmek için dilediğiniz su tabancasını tercih edebilirsiniz. Her birinin kullanım sırasında yaşattığı haz başkadır. Ergonomik tasarıma sahip tabancaların büyüklüğü farklıdır. Bu sayede farklı yaş grubuna ait çocuklar, tabanca modellerini güvenle kullanabilir.

Oyuncak su silahları, çocukların ilgisini çeken renk ve modellere sahiptir. Renkli ve canlı tasarımlarıyla beğenilen ürünler her çocuğun ilgi odağı olur. Pembe su tabancası, kız çocuklarının severek kullandığı renkler arasındadır. Tek renge sahip olan ürünlerin yanı sıra birden fazla rengin uyumuyla tasarlanan su silahı modelleri de vardır. Bu modellerde su haznesi bulunur. Bu haznenin büyüklüğü tabancanın modeline göre değişiklik gösterir. Büyük hazneye sahip modeller 6 ve üzeri için idealdir.

0-6 yaş gruplarına sahip çocuklar için küçük su tabancası modelleri bulunur. Tetiğe sahip olan bu tabancaların basma bölümü yumuşaktır. Böylece çocuklar, kullanım sırasında zorlanmaz ve az kuvvetle tabancadan su fışkırtabilir. Haznesi sökülen modellerde su doldurma işlemi parçanın yerinden çıkarılmasıyla gerçekleştirilir. Dikey olarak tutulan tabancaya hazne geçmeli ya da çevirmeli olarak yerleştirilir. Hazne su sızdırmayan özelliğe sahiptir. Kullanım sırasında haznede sızıntı görülmez.

Farklı Fonksiyonlarıyla Oyuncak Silah Su Tabancası Çeşitleri

Farklı Fonksiyonlarıyla Oyuncak Silah Su Tabancası Çeşitleri

Klasik eski su tabancası modellerinin yanı sıra farklı fonksiyonlara sahip yeni ürün çeşitleri de bulunur. Standart su tabancaları, tetik ya da pompa ile çalışır. Yeni tasarıma sahip su tabancalarında ise pil kullanımı mevcuttur. Pilli su tabancası modelleri büyüklüğüne göre değişir. Pillerin uygun bölüme yerleştirilmesinin ardından çalıştırılması yeterlidir. Döner başlığa sahip bu modeller yoğun su püskürtür. Işıklı tasarıma sahip olanlarsa çalışma sırasında etrafa ışık yayar. Elektrikli su tabancası modelleri, bu ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda şarjlı su tabancası çeşitlerini de bu grupta bulabilirsiniz.

Köpük su tabancası, pille çalışan modeller arasındadır. Köpürmesi için tabancaya sabun ya da deterjan eklenir. Deterjan hazneli su tabancası modelleri, çocuklara zevkli bir oyun deneyimi yaşatır. Uzun menzilli su tabancası çeşitleri ise geniş bahçelerde ve parklarda daha zevkli bir kullanım sunar. Grup hâlinde oynanan oyunlarda bu ürünler tercih edilebilir. Su tabancaları tercihinde çocuğun yaş grubu mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Küçük yaş aralıklarına uygun su tabancaları olduğu gibi daha büyük çocuklara hitap eden ürünlere de erişilebilir. Farklı yaş gruplarında kardeş ya da arkadaşların aynı anda oynayabilmesi için genel kullanıma hitap eden su tabancaları tercih edilebilir.

Eğlenceli su tabancalarından bir diğeri de pompalı modellerdir. Sünger ya da plastik malzemeden üretilen pompalı tabancaların kolları hareket imkânı verir. Sapın ileri geri hareket ettirilmesiyle su etrafa püskürtülür. Sünger tasarıma sahip modeller, deniz ve havuzda rahatlıkla kullanılabilir. Hafif yapısı sayesinde düşmesi hâlinde ürünler su yüzeyinde kalır. Renkli tasarımıyla havuz ya da deniz içerisinde kaybolma riski düşüktür. Bu modeller sağlığa zararlı madde içermeyen yapısıyla güvenli bir kullanım sunar. Tetikli su tabancası modellerinde tetiğe basarak kullanım sağlanır. Bu nedenle tetikli modeller, çocukların yaş grubuna uygun tercih edilmelidir. Ele tam oturan ürünler daha konforlu bir seçimdir. Hortumlu su tabancası çeşitleri ise devamlı bir kaynağa bağlanarak çalışır. Sabit olarak da kullanılabilen bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Oyuncak Silah Su Tabancası Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Oyuncak Silah Su Tabancası Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Su tabancası fiyatları, ürün modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Pilli ve manuel tabanca fiyatları farklıdır. Yaş grubuna göre tasarlanan modeller ise ürün büyüklüğüne bağlı olarak fiyat açısından değişir. Sayısız oyuncak silah su tabancası modeli arasından kendinize veya çocuğunuza en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Küçük su tabancaları ekonomik ve kullanışlı bir modeldir. Kolay taşınabilen ürünler, çocuklarınızın uzun süre kullanımına elverişlidir. Pilli modeller, makine benzeri tasarımıyla dikkat çeker. Köpük çıkarabilen bu ürünler, fonksiyon açısından gelişmiş özellikler taşıdığı için fiyatları da değişiklik gösterir.

Su tabancaları çocukların ekonomik ve uzun soluklu oynayabileceği bir oyuncaktır. Püskürtmeli modeller ve geniş hazneli ürünler, küçük fiyat farkları ile benzer tabancalardan ayrılır. Deterjan hazneli su tabancası ise köpüklü ürünler arasında yer alır. Motorlu su tabancası olarak da geçen bu ürünlerdeki kanallar, köpük yoğunluğunu belirler. Pille çalışan deterjan hazneli su tabancaları ile sahil kenarında köpüklü eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Daha esnek bir kullanıma sahip olan bu ürünler, bütçe açısından da değişiklik gösterir. Geniş hazneye sahip modelleri tercih ederek daha uzun süre eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyuncak tabancalar kapalı mekânlarda da kullanılabilir. Bebeklerin banyoda eğlenmesi için alınan minik tabancalar, cazip fiyatlara sahiptir. Bu eğlenceli ürünler, banyo yapmaktan hoşlanmayan çocukların duş süresince mutlu olmalarını sağlar. Köpük formuna sahip modeller, küvet içerisinde batmaz ve bebeklerin dikkatini üzerinde toplamayı başarır. Yüksek basınçlı su tabancası fiyatların ise kendi ürün grubuna göre belirlenir. Her bütçeye ve tarza uygun bir oyuncak su tabancası mevcuttur. Kendinize uygun oyuncak silah su tabancasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Çocuğunuz için oyuncak silah su tabancası çeşitlerini Trendyol’dan alabilirsiniz.

Su Tabancası Nasıl Kullanılır?

Yaz aylarında su tabancası ile eğlenceli dakikalar geçirilebilir. Farklı tasarımları ile dikkat çeken bu oyuncağı kullanmak için yapmanız gereken ilk adım, haznesini tabancadan çıkarmak ve içini yeteri kadar su ile doldurmaktır. Daha sonrasında hazneyi dikkatli bir şekilde tabancaya takabilirsiniz. Adımları tamamladıktan sonra ürünün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için tetiğe basabilirsiniz. Ürün kullanılmaya hazır hale geldiğinde tabancanın kolunu çekerek oyun oynayabilirsiniz. Hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza hem de çocuklarınızla birlikte eğlenmenize yardımcı olan bu oyuncağın içine su koyarken dikkat edilmesi, uzun süreli bir kullanım için oldukça önemlidir. Tabancanın içine sadece berrak su konulması tavsiye edilir. Bunun yanı sıra başka sıvıların kullanılması ürünün bozulmasına sebep olabilir. Bu adımları takip ederek sıcak yaz günlerinde keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz mümkün olur.

Su Tabancası Ne İşe Yarar?

Su tabancası hem çocuklar hem de yetişkinler için oyun amaçlı olarak tercih edilir. Özellikle sıcak havalarda ferahlamak için kullanılan bu oyuncak, eğlence için güzel bir seçenek olabilir. Havuzda, denizde ve açık havada eğlenceli vakit geçirmek için tercih edilir. Ayrıca çocuk ve yetişkinler için farklı modelleri bulunur. Küçük çocuklar için az kapasiteli modellerin yanı sıra daha büyük yaş grubu için yüksek kapasiteli su tabancaları bulmak mümkündür. Özellikle 6 yaş ve üzeri çocukların yaz aylarında severek oynadığı oyuncak tabanca modelleri, çocukların el göz koordinasyonlarının ve motor becerilerinin gelişmesine destek olur. Çocukların eğlenceli vakitler geçirmesini sağlarken kas yapılarını desteklemeye ve geliştirmeye de yarar.

Su Tabancası Çeşitleri Nelerdir?

Su tabancası modelleri pek çok farklı tasarıma sahip olabilir. Dayanıklı plastik materyalden imal edilen ve farklı aksesuarlar taşıyan ürün alternatifleri bulunur. Standart ürünler, pompa ve tetik ile birlikte çalışır. Bazı gelişmiş modellerde ise pille çalışma özelliği bulunur. Bu modeller boyut olarak standart su tabancalarına göre büyüktür. Yoğun su püskürtme özelliğine de sahip olan pilli modeller, döner başlığı ile dikkat çeker. Eğlencesine renk katmak isteyenler için rengarenk LED ışıklı modeller vardır. Tüm bu modellere ek olarak elektrikli su tabancası çeşitleri de temin edilebilir. Bu ürünlerin batarya ünitesi vardır ve şarj edilerek kullanılabilir. Hortumlu ve sabit alternatifleri de mevcuttur. Oyuncak silah su tabancası farklı yaş gruplarına hitap eder. Buna bağlı olarak da ürün seçimi yapılırken yaş grubunun dikkate alınması tavsiye edilir.