Marka
Fiyat
Yaş
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Pil ile mi çalışır?
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bruder Oyuncak

" araması için 503 sonuç listeleniyor

Bruder Lisanslı Oyuncak Modelleri Trendyol'da!

Oyuncak serüvenine 1926 yılında Almanya’nın Nürnberg yakınlarında bulunan Fürth şehrinde başlayan Bruder, 2006 yılından bu yana Bruder oyuncak Türkiye distribütörlüğü ile kaliteli tasarımlarını sizler için ulaşılabilir kılar. Dünya çapında beğeni toplayan Bruder oyuncak modelleri, gerçeklerinden esinlenerek üretilir. Orijinal araçların minyatürü olarak üretilen ve ufak ayrıntılarına kadar düşünülen oyuncaklar, markanın imzası ile çocukların oyun alanlarına dahil edilir. Gerçeklerine oldukça benzeyen bu tasarımlar Türkiye’de de beğeniyle karşılanır. Markanın modellerinin dağıtım merkezi Almanya’dır. Marka, ihraç ettiği ürünler ile 70 farklı ülkeye hizmet götürür. Çocukların hayallerine ulaşmasında önder olan bu markanın parçaları detaylı tasarımlarının yanı sıra kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker. Oyuncakların test aşamaları kendi fabrikalarında gerçekleştirilir. Bağımsız test enstitülerinin belirli aşamalarından başarı ile geçen Bruder itfaiye ürünlerin halka arzı sağlanır. Kalite standartları oldukça yüksek olan bu tür parçaların uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilme özellikleri vardır. Oyuncak materyalinde tercih edilen parçaların gerçek araçlarda kullanılan plastik ürünler ile birebir aynı olacak şekilde dizaynı sağlanır. Marka sorumluluklarının bilincinde olarak enerji tasarrufu nezdinde geri dönüşüm ünitelerine de bünyesinde yer verir. Parçası eksik olan kırılmış ve hasar görmüş ürünleri yedek parça ile değiştirebilme avantajını müşterilerine sunar. Sahip olduğu çevre bilinci ile eksik parça veya kırılmış olanların çöpe atılmasının önüne geçer. Çevre dostu olan koruyucu fabrikaları işletir. Marka üstüne düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirmeyi vizyon edinen bir marka olarak çalışmalarına yön verir. Ürünlerini hayata geçirirken gerçek dünyadan alıntılar yapar. Gerçek dünyanın yaşam standartlarını Bruder ambulans ekibi ve diğer oyuncaklar üzerine atfeder. Çocukların hayal gücünü zorlamalarına yardımcı olur. İnsan yaşamının küçültülmüş objeleri ile çocuklara ilham olur. Tasarlamış olduğu ürünler orijinallerin 1. 16 oranında küçültülmüş olan halleridir. Boyutları gerçek olan ürünlerden objeye dönüştürülür. Bruder kar küreme gibi vinç, el arabası, minyatür hayvan ve aksesuarları ile bütünleşik oyun alanları tasarlar. Gerçeklerinin kopyası niteliğinde olan bu tasarımlar Bruder beton mikser gibi inşaat alanında gereksinim duyulan aparatlardır. Bu minyatür tasarımlarla gerçek alanların izdüşümlerine rastlamanız hedeflenir. Çocuğunuzun her yerde rahat ve keyifli bir şekilde oynamasına katkı sağlayan bu tasarımlara hızlı ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Hayal dünyalarını geliştiren ve onlara güzel bir dünya kurabilmeleri umudunu aşılayan Bruder çiftlik seti onların dünyalarını zenginleştirebilir ve gelişim çağındaki çocukların zamanını verimli bir şekilde geçirmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Bruder Lisanslı Oyuncak Modelleri

Bruder Lisanslı Oyuncak Modelleri

Çocukların hayal dünyasını renklendiren Bruder oyuncak çöp kamyonu, römork, polis arabası gibi ürünler, renk ve modelleri ile benzerlerinden ayıran tasarımlar içerisinde yer alır. Markanın imzasını taşıyan parçalar çocukların dünyalarını geliştiren ve diledikleri gibi kurgulamalarına yön veren teşvik edici modellerdir. Büyüdüklerinde ne olacaklarına dair beklentilerini şimdiden geliştirmelerine olanak sunarlar. Gelişim çağında olan çocuklar, Bruder oyuncak kepçe ve diğer vinç, traktör, biçerdöver ve ambulans gibi modeller sayesinde meslekleri tanır ve kendini keşfeder. Ekip çalışmasına elverişli Bruder itfaiye arabası gibi tasarımlar çocukların arkadaşları ile güçlü bağlar kurmalarına ve birlikte problemlerin üstesinden gelmelerine olanak tanır. Oyuncaklar ile çocuklar arasında güçlü bir bağ vardır. Eğitici ve yol gösterici çeşitleri, çocukların gelişim basamaklarında olumlu etki bırakır. Bununla birlikte markanın modelleri kız veya erkek çocuk fark etmeksizin çeşitli alternatifler sunar. Birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapar ve tasarladığı ürünler ile öğretici ve eğlendirici aktivitelere ön ayak olur. Dikkat çeken tasarımların çocuklar üzerinde meraklarını cezbettiği de bilinen bir gerçektir. Seçilen parçaların güvenilir ve kaliteli olmasına özen göstermek ve sağlığa tehdit oluşturanlardan uzak durmak önemlidir. Bruder iş makineleri gibi pek çok farklı model test edilmiş ve güvenilirliği ispatlanmış olan oyuncaklardır. Birbirinden farklı oyun alanları kurmalarına yardımcı olan aparatları çocuklarınız için temin eder. Çiftlikte yaşamayı hayal eden çocuklar için gereken tüm araç ve figürler tedarik edilir. Bunlar arasında traktör, römork, el arabası, saman, hayvan ve insan figürleri gibi pek çok alternatif yer alır.

Dikkat Çekici Bruder Oyuncak Vinç Modelleri

Dikkat Çekici Bruder Oyuncak Vinç Modelleri

Çocuğunuz inşaat alanında kendini hayal ediyorsa, Bruder oyuncak kamyon gibi parçalar ile hayalleri gerçek olur. Bunun için gereksinim duyabileceği Bruder oyuncak vinç dışında taş kaldırma aracı, nakliye aracı, tuğla ve figürler gibi birçok seçeneği değerlendirebilirsiniz. Bir set olarak hazır bulundurulan aletler yardımıyla çocukların kendini bir itfaiye çalışanı gibi hissetmesi mümkündür. Ayrıca istasyon, araba bakım yerler, yemek sektörü gibi birbirinden farklı setler arasından çocuğunuzun ilgisini çekebilecek modeli seçebilirsiniz. Sağlık çalışanları ilgisini çekiyorsa, Bruder oyuncak ambulans arabası, şoförü, muayenehanesi gibi aparatların bulunduğu modellerle keyifli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kendini olmak istediği yerde hayal eden çocuklar için özel olarak üretilen B- Word serisi de beğeni toplayan modeller arasında yer alır. Orijinal ebatlarından 16 kat küçük objeler haline dönüştürülen bu tasarımlar ile birlikte geçirdiğiniz zamanı eğlenceli ve öğretici bir hale getirebilirsiniz. Meslek dallarına göre tasarlanan minyatür aksesuar ürünlerini de tamamlayıcı ürün olarak satın alabilirsiniz. Sizi şaşkına döndüren Bruder oyuncak tır gibi parçaların tedarik edilen teçhizatların gerçekliğine hayran kalabilirsiniz. Tarım alanlarında gerekli olan tarım aletlerine, zirai araçlarına, tohum ve sulama tekniklerine de ayrı bir merak uyandıran modellerdir. Çocukların dikkatleri bu gibi ürünlerin üzerinde toplanır. Bruder çekici dışında motosiklet, bisiklet ve sürücüleri ile yoğun ilgi gören silindir ve diğer çeşitleri çocuğunuzun yeteneğini keşfetmesine yardımcı olur. Alman tasarımı olan bu parçalar uzaklarda aramanıza gerek olmadan kolay bir şekilde keşfedebilme imkanınız bulunur. Çocuklarınız için oyuncak almadan önce birtakım özelliklere dikkat etmek gerekir. Uzman tavsiyelerini dinlemek ve önerilerine kulak vermek oldukça önemlidir.

İlgi Çekici Bruder Oyuncak Biçerdöver Çeşitleri

İlgi Çekici Bruder Oyuncak Biçerdöver Çeşitleri

Oyuncakların yaş grubuna, eğitici ve öğretici yanlarına da dikkat etmek yerinde bir karardır. Oyuncak üzerinde konumlandırılmış olan sertifika ve bilgilendirmelere göre alet seçiminde bulunabilirsiniz. Bunun yanında çocuğunuzun gelişimine katkı sunan ve analitik düşünmeye teşvik eden ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca küçük çocuğunuz varsa ürün içeriğinde minik parçaların yer aldığı türlerini de elemeniz mühimdir. Bununla beraber çocuk sağlığını tehlikeye atan ve ürün içeriğinde kanserojen etki barındıranları da ekarte edebilirsiniz. Sağlığa zararlı olan boya ve türevlerini içeren ürünler, çocuğunuz için istenmeyen durumları beraberinde sürükler. Bu gibi durumları bertaraf etmek adına bilinen ve güvenli olduğunu düşündüğünüz markanın ürünlerini almanız da oldukça mantıklı olur. Uzman görüşlerine dayanarak çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel yönden gelişimini destekleyen kreatif olanları da tercih edebilir ve onların motor becerilerini güçlendiren ve kişisel gelişimlerine katkı sunan Bruder mikser gibi ürünlerini seçebilirsiniz. Markanın tasarımları sizin bu ihtiyacınıza cevap veren farklı modellere sahiptir. Olması gereken tüm imkanlar bu ürünlerin içerisinde yer alır. Bruder vinç, meslek setleri ve blok ürünleri gibi pek çok seçeneği listeye ekleyebilirsiniz. Tüm dikkatleri üzerinde toplayabilecekleri bu tasarımları ile oyun oynama kalitesini artırmanız da söz konusu olur. Ebeveyn olarak sizler de onların hayal dünyasına eşlik ederek verimli zaman geçirebilirsiniz. Bruder oyuncak biçerdöver gibi at çiftliği, sağlık seti gibi pek çok alternatifi yan yana getirerek birlikte hayal dünyanızı inşa edebilirsiniz. Yüksek memnuniyet kazandıran markanın parçaları ve çok fazla farklı ürüne ulaşabilmeniz mümkün kılınır. Koleksiyon ürünlerine ve farklı meslek dallarına olan merakınızı bu yollarla temin edebilmeniz de olasıdır. Bir Alman tasarımı olan Markanın modelleri ve kalitesi müşteriler tarafından da olumlu yönde değer görür. Birbirinden farklı alternatifler sunan ve kaliteden ödün vermeyen bu ürünleri siz de satın alabilirsiniz. Önceden bu parçaları deneyimlemiş olan kişilerin yaptığı yorumları okuyarak da bilgi sahibi olabilir ve alışverişinizi o doğrultu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Bruder Oyuncak Uzaktan Kumandalı

Beğeni Toplayan Bruder Oyuncak Uzaktan Kumandalı

Çocuklarınızın zevkine hitap eden Alman yapım Bruder ekskavatör tasarımları, onların eğlenceli vakit geçirebilmelerine ve zihinsel kabiliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olan kaliteli malzemelerden yapılır. Oyun oynamayı eğlenceli hale getirmesinin yanı sıra becerilerini de geliştirmesine yardımcı olur. Çevreyi algılamasına ve her şeyi doğru bir biçimde anlamlandırmasına da olanak tanır. Tasarımlar sadece renkli ve plastik parçalardan ibaret değildir. Çocuğunuzu hem ruhsal hem de zihinsel anlamda doyurur. Parmaklarını ve kemik kaslarını güçlendirir ve arkadaşları ile de verimli olarak zaman geçirmelerine imkan tanır. Bu markanın tasarlamış olduğu tasarımlarda benzer modellerinden ayrılan birçok farklı özellikler vardır. Farklı yaşam biçimlerini konu alarak dizayn edilen bu tasarımlarda gerçek hayattan izler taşır. Markanın ambulans gibi tasarımları önemli taşıtları simgeler. Markanın itfaiye aracıyla yangın söndürme gibi alternatifler oynayabilirler. Çocukların merakını cezbeden Bruder oyuncak polis arabası ile hırsız polis oyununu da rahatlıkla kurgulayabilirler. Çocukların merak duydukları ilgi alanlarında farklılıklar olduğu için her bir seti farklı olarak dizayn edilir. Bruder oyuncak römork tasarımlarına ve çok fazla farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinize Bruder oyuncak uzaktan kumandalı araçlardan hediye edebilir ya da kendinize hobi alanları oluşturabilirsiniz. Ofisinizde de dekor olarak sergileyebileceğiniz birçok farklı ürün kalitesi ile birlikte sizi bekler. Renkleri ve işlevsel olmaları yönünden çocuklar kadar gençlerin de beğendiği ürünler olarak nitelendirilebilir. Tasarımı ne olursa olsun, fark etmeksizin bu ürünlere güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu tasarımları Trendyol üzerinden inceleyerek kararınızı verebilir ve markanın fiyat bilgisini bulabilirsiniz. Ayrıca seçim sürecini olumlu yönde etkileyen müşteri yorumlarını da baz alarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğlenceli ve Zevkli Bruder Oyuncak Traktör

Eğlenceli ve Zevkli Bruder Oyuncak Traktör

Birbirinden farklı dallarda oyun alanları sunan markanın tasarım çeşitleri çocuğunuzun dilediği hikayeyi kurgulamasında destekleyici bir rol model olur. Bruder oyuncak traktör ve benzeri ürünleri onların verimli vakit geçirebilmelerinde oldukça etkili olan ürünlerdir. Gerçek hallerinin 16 kat küçültülmüş boyutları ile benzersiz kurgulamalarına olanak tanır. Lastikleri orijinal lastikler ile aynı özellikleri taşır. Hareket kabiliyetine sahip ayna ve kapı modellerinin yanı sıra far lambaları da ayrı bir görünüm kazandırır. Çöp kamyonu da gerçeğini aratmayan özellikler ile donanır. Haznesine aldığı çöp kovalarını içeriye doğru akıtır ve ana gövdeye doğru öğütme aşamaları gerçekleşir. Taşıtın arka kapak kısmından da dışarıya atılım sağlanır. Bu türleri ile hem dışarda hem de evin içerisinde farklı alanlar kurgulayabilir ve arkadaşları ile birlikte bu serüvene dahil olabilirler. Alman kalitesinden izler taşıyan ürünleri, ABS malzemelerden üretilerek tasarlanır. Bir diğer meslek dalı olan uluslararası taşımacılık şirketi UPS çeşitleridir. Buradaki oyunda ülkeden ülkeye nakliye tasfiyesi gerçekleştirilir. Oldukça eğlenceli ve de öğretici bir meslek olarak nitelendirilir. Burada yer alan kargo taşımacılığı aksesuar ve Bruder figür ile de desteklenir. Gerçek görünümlere sahip olan depo çalışanı, Euro palet ekipmanları ve UPS paketleri ile de hayal dünyalarını pik seviyeye ulaşması hedeflenir. Hayvan severleri de unutmayan marka, pet shop dükkanı açmanız için gereken tüm imkanları size sunar. 467 parça hayvan seti ile kusursuz oyunlar sergilenebilir. Pek çok seçenek içerisinden kepçe tasarımı ile çocuğunuz inşaat çalışanı rolünü de üstlenebilir. Hayal dünyalarına renk katan kaliteli ve güvenilir tasarımları ile çocuğunuza başka bir dünyanın kapılarını aralamış olursunuz. Kendini tanıması ve geliştirebilmesi için günün belirli vakitlerinde oynayabilecekleri Bruder silindir modelleri ile kendilerini keşfetmelerine izin verebilirsiniz.

Bruder Oyuncak Fiyatları ve Kampanyaları

Bruder Oyuncak Fiyatları ve Kampanyaları

Dünya çapında bilinen ve ürünleri ile çocukların yüzünü güldüren marka, gerçek hayatın yansıması olan insan yaşamını bu ürünlere aktarır. Günlük yaşamda karşılaşılan hemen her türlü iş yaşamına dair figürleri de ürünlerde bulabilirsiniz. Sağlığa dost malzemeler ile birlikte geri dönüşüm projelerinde de yer alan Bruder oyuncak yedek parça stoku ile de çevre dostu olma özelliği gösterir. Sağlam ve dayanıklı materyallerin hakim olduğu ve müşteriler tarafından da güvenoyu almış olan bu tasarımları siz de temin edebilirsiniz. Trendyol’da sergilemek istediği ürünlerin görselleri bulunur. İçlerinden çocuğunuz için uygun olan modelin siparişini vermek mümkündür. Online olarak gerçekleştirdiğiniz Bruder oyuncak fiyatları gibi pek çok seçeneğe saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu markanın ürünlerini tercih ederek çocuğunuzun ve de sevdiklerinizin hayal dünyalarına bir tuğla da siz koymuş olursunuz. Bununla birlikte özgüvenlerini yükseltmelerine de yardımcı olursunuz. Kaliteli ve sağlam aletler ile oynamalarına teşvik ederek geleceklerini güvence altına almanız da mümkün olur. Onların hayal ettiği pilot, doktor, çiftlik, inşaat, şoför gibi yaşam alanlarında da başarılı olmalarının yolunu bu ürünler ile açabilirsiniz. Bruder inşaat oyuncakları ile oynayan çocuklar farklı hikayeler kurarak hayal güçlerini zenginleştirirler. Siz de herkes gibi Trendyol üzerinden ürünleri takip ederek yenilikleri keşfedebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve güvenilir ürünlere sahip olabilir ve sizin için sunulmuş olan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Detaylarıyla yetişkinleri bile kendine hayran bırakan birbirinden farklı tasarımları Trendyol'un geniş ürün skalası sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kız ya da erkek farketmeksizin eşsiz tasarımlarıyla çocukların ilgisini çeken Bruder oyuncak araba modellerinin farklı tasarımlarına göz atabilir, beğendiğiniz modeli onlara hediye ederek yüzlerini güldürebilirsiniz. Büyük taşıtlara ilgi duyan çocuklar için ise gerçeğine birebir benzeyen birçok ürüne uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Avantajlı kamyon fiyatları ve fazlasına Trendyol ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Markanın hareketli figürleri ve ses efektli ürünleri ile oyun adeta gerçeğe dönüşür. Bruder oyuncak indirim zamanlarını takip ederek bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Çocuğunuzun dikkatini toplayan ve severek oynamalarına alan yaratan modelleri ile onların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Düşünsel ve bedensel olarak gelişimlerine yardımcı olabilir ve geleceğe dair umutlarını küçüklükten itibaren yeşertebilirsiniz. Aynı zamanda aile içi hikayeler oluşturabilir ve siz de hayal dünyasının birer parçası olabilirsiniz. Bununla birlikte çocuğunuza güvenilirliği test edilmiş ürünler temin ederek sağlıklı parçalar ile oynamalarını sağlamış olursunuz. Tercihen Bruder kullananlar tarafından yapılmış olan yorumları dikkate alarak ürün siparişini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ürün ile ilgili detaylı bilgilere de ulaşmış olursunuz. Alman tasarımı ve kalitesi ile çeşitlendirilen binlerce ürüne siz de evinizde yer açabilir veya ofisinizde sergileyebilirsiniz. Avantajlar ile dolu olan Trendyol ‘dan Bruder kütük taşıyıcı modellerini ve diğer parçaları uygun fiyata satın alabilirsiniz.