Marka
Fiyat
Yaş
Genişlik
Derinlik
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bahçe Ve Dış Mekan Oyuncakları

" araması için 12891 sonuç listeleniyor

Açık Hava Eğlencesinin Yıldızları Bahçe ve Dış Mekan Oyuncakları Trendyol’da!

Bahçe oyuncakları, dış mekanlarda kullanılmak üzere dayanıklı malzemelerden üretilir. Özellikleri ve yapıları itibarıyla kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterme özelliği bulunur. Oyuncaklar çocukların gelişim süreçlerinde oldukça faydalı gereçlerdir. Fiziksel gelişimlerine katkı sağlama özelliği göstererek el ve ayak kondiksiyonlarının gelişmesine yardımcı olur. Zihinsel ve duygusal açıdan gelişmelerini, dünyayı tanımalarını sağlar. Özellikleri, kullanım amaçları doğrultusunda sosyal gelişimlerine olumlu yönde etki sağlar. Farklı özelliklere sahip olarak tasarlanan modelleri kullanım alanları itibarıyla birbirinden farklıdır. Çocuk bahçe oyuncakları, dış mekanlarda kullanıma uygun olup eğitici, eğlenceli yapıya sahiptir. Bahçelerinizde çocukların eğlenmesine, keyifli vakit geçirmesine olanak sağlayan eğlenceli çeşitleri bulunur. Kendi başlarına, ebeveynleri veya arkadaşları ile birlikte eğlenerek vakitlerinin dolu dolu geçirilmesi sağlanır. Genellikle dayanıklı materyallerden üretilmiş olması sayesinde uzun ömürlü olarak kullanım olanağı sunar. Güneş, rüzgar, yağmur gibi farklı hava koşullarına karşı dayanıklı olarak tasarlanır. Keyifli vakit geçirilmesi için tasarlanmış olmasının yanı sıra güvenliği ön planda tutularak üretilir. Malzeme özellikleri, kullanımları, işlevsellikleri açısından birbirinden farklı dış mekan oyuncakları ; renkli tasarıma sahiptir. Böylece dikkat çekici olduğu gibi oyun oynarken zihinsel dürtülerine etki eder. Hayal gücünü canlandırma, yaratıcılığın artırılması, problem çözme becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Birbirinden farklı dış mekan bahçe oyuncakları hakkında bilgi sahibi olmak, çocuğunuz için uygun model seçeneğini tercih etmek için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Bahçe ve Dış Mekan Oyuncakları ile Eğlenceli Vakit

Açık hava oyuncakları, plastik, ahşap, metal malzemelerden üretilerek çevresel faktörlere karşı dayanıklılık gösterir. Malzeme özelliği ve kalite oranı açısından özellikle plastik malzemeden üretilen çeşitleri güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Böylece güneş ışığına maruz kalması durumunda zaman içerisinde deforme olma gibi problemlerin oluşması engellenir. Farklı ilgi alanlarına uygun olarak tasarlanmış model seçenekleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tek başlarına eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamasının yanı sıra aileniz ile birlikte keyifli etkinlikler düzenlemeniz için tasarlanmış alternatif çeşitleri mevcuttur. Dış mekan oyun parkı kaydırak, salıncak, trambolin gibi farklı özelliklerde tasarlanır. Büyüklük oranlarına bağlı olarak bahçelerinizde kullanmanız için tasarlanmış alternatif seçenekleri mevcuttur. Özellikleri, tasarımları, ebatları açısından birbirinden farklı ürün seçeneği içerisinde konumlandıracağınız alanın büyüklüğüne bağlı seçim yapabilirsiniz. Bahçe salıncak kaydırak 114x189x85 cm özelliklerinde ve farklı boyut seçeneklerinde alternatifleri mevcuttur. Dış mekanlarda kullanılabileceği gibi ölçü özelliklerine bağlı olarak balkon ve teraslarınızda çocuklarınıza eğlenceli bir alan oluşturabilirsiniz. Dış mekan kaydırak, havuz kenarında su bağlantısı yapılarak aqua özelliği ile eğlenceli vakit geçirmenize olanak sağlar. Havuz kenarında kullanarak çocuklarınızın sıcak yaz aylarında serinleyerek bir yandan keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bahçe su oyuncakları arasında su tabancaları farklı boyut seçeneklerinde üretilen popüler modeller arasında yer alır. Su oyunları oynanması için tasarlanan hortumlar, püskürtme fonksiyona sahip alternatifler, kaydırak, havuz ile dış mekanlarda çocukların aktif olmasına teşvik eder. Dayanıklı ve uzun ömürlü olarak kullanım olanağı sunan ahşap bahçe oyuncakları işlevsel ve fonksiyonelliği açısından farklı alternatifleri mevcuttur. Ahşap salıncaklar tek kişilik, çift veya üç kişilik olmak üzere değişik ebatlarda üretilir. Tek salıncak olarak tasarlanmış ahşap seçeneklerinin yanı sıra yan kısmında kaydırak özelliğine sahip alternatifleri mevcuttur. Böylece tek bir malzeme ile farklı eğlence olanakları sunulur. Kumla oynamak, eğlenmek için kullanılan oyun masaları, kova gibi detaylar tekli veya setler halinde tasarlanır. Malzeme özelliğine bağlı olarak plastik bahçe oyuncakları hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Renkli tasarımlardaki alternatifleri içerisinde oyun topları, kaydırak, salıncak, trambolin, ev ve kale çeşitleri olmak üzere birçok farklı seçeneği mevcuttur. Oyuncak bahçe seti çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Çocukların Hayal Gücünü Artıran Bahçe ve Dış Mekan Oyuncakları

Eğitici panolar, müzik ve sanat ekipmanlarından oluşan anaokulu bahçe oyuncakları içerisindeki top havuzları ile keyifli ve eğlenceli vakit geçirilmesi sağlanır. Okul öncesi bahçe oyuncakları, çocukları ileriki yaşlara ve hayata hazırlamaya yardımcı olarak zihinsel becerilerinin gelişmesine olanak tanır. Yapı ve malzeme özelliklerine bağlı olarak kreş bahçe oyuncakları dış mekana uyumlu şekilde üretilir. Bu sayede çevresel faktörlerden etkilenmeden uzun ömürlü olarak kullanılır. Oyuncak ev tasarımları açısından pembe, mavi ve farklı renk, desenlerde üretilir. Kız ve erkeklerin ilgilerini çekecek çeşitli figür desenlerinden oluşur. Ev olarak tasarlanmış modeller çocukların hayal dünyalarının genişlemesine ve zihinsel becerilerinin artırılmasına olanak sağlar. Şişirilebilir yapıda üretilen şişme bahçe oyuncakları, pratik kullanımı ile ön plana çıkar. İstediğiniz alana kolaylıkla taşıyarak çocuklarınıza eğlenceli bir alan oluşturabilirsiniz. Park, piknik, bahçe, balkon, teras gibi alanlarda pratik olarak kullanım olanağı sunmuş olduğu gibi depolama alanı açısından avantaj sağlar. Çocukların eğlenmelerine olanak sağlayan çeşitleri ile stresten uzaklaşmaları hedeflenir. Bu sayede mutlu olmaları ve kendilerini iyi hissetmeleri sağlanır. Kendi başlarına oluşturdukları oyunların yanı sıra arkadaşları ve aile bireyleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirerek iletişim kurmayı, empati göstermeyi, paylaşma duygusunun artması sağlanır. Çadır, salıncak, top, kaydırak, top havuzu, futbol ve basketbol sahası gibi birçok farklı dış mekanda kullanıma uygun çeşitleri bulunur. Özellikleri, kullanımı, işlevselliği, fayda sağlama özelliği açısından tercihlerinizi yaparken çocuklarınızın ilgi alanlarına dikkat etmeniz fayda sağlar. Bu sayede eğlenceli bir alan oluşturarak mutlu olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Bahçe çocuk oyun evi özellikleri, tasarımı, kullanımı ve fonksiyonelliği açısından alternatif seçeneklerde, malzemelerde üretilir. Kullanım alanı ve özelliklerine bağlı olarak geniş ürün yelpazesi içerisindeki alternatif seçeneklerine Trendyol’da ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Bahçe ve Dış Mekan Oyuncakları

Bahçe park oyuncakları özellikleri ve tasarımları açısından dış mekanda kullanıma dayanıklı olarak üretilir. Bu sebeple ürünlerin fiyat oranları özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Bahçe oyuncakları fiyatları marka değeri, malzeme kalite oranı ve fonksiyonel kullanım olanağı açısından farklılık gösterir. Salıncak ve kaydırak olarak tasarlanmış modeller tekli olarak satışa sunulduğu gibi setler halindeki modellerin fiyat oranları birbirinden farklıdır. Park bahçe oyuncakları içerisindeki top ve top havuzlarının aqua parka dönüşme fonksiyonuna sahip alternatif seçenekleri mevcuttur. Fonksiyonel özelliklerinde artış oldukça ve kullanım özelliklerine bağlı olarak her bir ürünün fiyatlarında değişiklik görülür. Birbirinden farklı bahçe çocuk oyuncakları farklı yaş gruplarına uygun olarak üretilir. Özellikleri, kullanım olanakları açısından farklı boyut seçeneklerindeki ürünlerin fiyatlarında değişkenlik görülür. Salıncak, kaydırak, top havuzu, ev gibi farklı fonksiyonlardaki modellerin malzeme özellikleri fiyat oranlarını belirlemede etken rol oynar. Plastik, ahşap, metal, PVC malzeme özelliklerinin kalite oranlarına bağlı olarak her bütçeye uygun alternatif seçenekleri mevcuttur. Bahçe oyuncak ev çeşitlerinin boyut ölçülerine ve fonksiyonel özelliğine bağlı olarak fiyat oranlarında değişkenlik görülür. Farklı yaş gruplarına uygun olarak üretilen model seçenekleri arasında bebek bahçe oyuncakları genellikle yumuşak yapıya sahiptir. Açık havada bebeklerin zihinsel gelişimlerini desteklerden bir yandan eğlenceli bir ortam hazırlamaya yardımcı olur. Bahçe oyuncakları yorumlarını inceleyerek tercih edeceğiniz ürünün özellikleri ve kullanım avantajları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bahçe oyuncakları markaları yaş gruplarına özel olarak alternatif seçenekler üretilir. Sevdikleri ve ilgi duydukları alanlara yönelik olarak yapacağınız alışverişleri şekillendirebilirsiniz. Bahçe oyuncakları modelleri ve çok amaçlı kullanım olanağı sunan alternatif seçeneklere ve daha fazlasına Trendyol aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat oranlarındaki ürün seçeneklerini değerlendirerek kampanyalardan faydalanıp alışverişlerinizi ekonomik boyutlara indirgeyebilirsiniz.