"

transformers Oyuncak

" araması için 281 sonuç listeleniyor

Transformers Oyuncak

Çocuklarınızın Kaliteli Zaman Geçirmesi İçin Transformers Oyuncak

Transformers oyuncaklar; robota ya da farklı oyuncaklara dönüştürülerek oynanan bir oyuncak çeşididir. Transformers çizgi filmlerinden ilham alınan bu oyuncaklar farklı olması nedeniyle birçok çocuğun ilgisini çekmektedir. Çocukların keyifli vakit geçirmesini ve hayal gücünün gelişmesini sağlayan oyuncaklarda kaliteli malzeme içeriği kullanılması ve malzemede kanserojen madde kullanılmaması oldukça önemli bir noktadır. Bunun yanı sıra çocuğunuzun zevklerine yönelik seçimler yapmak daha severek oynamasını sağlayacaktır. Transformers prime oyuncaklarından biri olan Cyberverse robot, çizgi filmin maceralarını yaşatacak bir oyuncaktır. Yaklaşık 14 cm olan bu oyuncak 8 farklı manevra sonucunda arabaya dönüşüyor. Dönüşümünden sonra hızlıca kendi savunmasını yapabilecek birkaç özelliği bulunan bu oyuncak, saldırı hareketlerini sürekli tekrar edebiliyor. Birçok farklı renk seçeneği bulunan bu oyuncak tamamen çocuğunuzun sağlığını önemseyen materyaller kullanılarak yapılmıştır. Prime oyuncak modellerinde ses dönüştürücü başlık çocukların severek oynadığı oyuncaklar arasındadır. Bu oyuncakta çocukların sesi çizgi filmdeki etkileyici sese dönüştürülüyor. Yalnızca bir düğmeye basılarak aktive edilen bu oyuncakta 9 farklı ses efekti bulunuyor. Farklı ifadelerinde bulunduğu bu başlık standart olması sayesinde her çocuğun başına göre ayarlanabiliyor. Oyuncak kalem pille çalışırken yalnızca mavi ve gri rengi bulunuyor. Robot Transformers oyuncaklardan olan Energon serisi çocuklar tarafından dikkat çekmektedir. Oyuncakta bulunan Igniters teknolojisi figürlere enerji veriyor. Bu oyuncak tam 9 harekette arabaya dönüşebiliyor. Igniters figürü araca takıldığında araç son hızla giderek kendini savunmaya başlıyor. 18 cm olan bu ürün görünüşü ve işlevselliği ile çocuklarınızı çok mutlu edecek bir oyuncaktır. Transformers Bumblebee oyuncak araba metal gövdesi ile oldukça dayanıklı bir seridir. İçinde bulunan birbirinden farklı figürler sayesinde çocuklarınız oyun kurabilecek ve keyifli vakit geçirebilecek. Üstelik içeriğinde bulunan malzeme kaliteli ve zararsız olması sayesinde çocuklarınızın sağlığını tehdit etmez. 7 farklı hareketi bulunan oyuncak 19 cm uzunluğundadır. Bumblebee maske oyuncağı ise, telefonla uyumlu olarak kullanılan bir oyuncaktır. Takıldığında telefona bağlanarak dijital görüntüleri görmesini sağlayacaktır. 10 farklı seviyesi olan bu ürün, çocuklarınızın zevkli ve maceracı oyunlar kurabilmesi için ideal bir seçim olacaktır. Bu oyuncak telefona yüklenen ‘’Be Vision’’ uygulaması ile çalışacaktır.

Transformers Oyuncaklarla Nefes Kesen Maceralar

Transformers serilerine göre farklı numaralarda oyuncak çeşitleri de bulunmaktadır. Transformers 4 oyuncakları arasında olan Blackout figür robotu ile, çocuğunuz kendi maceralarını kendi oluşturabilecek. Blackout robota dönüşmektedir. 23 harekette robot, araba ve helikopter dönüşümü olmaktadır. Oyuncağın oynar eklemli olması nedeniyle birçok yerden hareket ettirilerek oynanabilir. Paketin içerisinde 2 silah ve 1 helikopter bulunmaktadır. Oldukça eğlenceli ve aksiyonlu olan bu oyuncak zararlı maddelerin bulunmaması sayesinde çocuklarınız için güvenli bir oyun deneyimi sunacak. Transformers araba olan Film serisinin arabası, pek çok noktadan hareketli ve ince detaylara sahip bir oyuncaktır. Oyuncak dönüşümlü olarak araba ve robota dönüşebilmektedir. Oyuncağın içinde bulunan efektli 3D kutusu üç boyutlu bir standa dönüştürülebiliyor. 11,5 cm boyutunda olan bu araba hem maceralı bir oyun keyfi için hem de koleksiyon yapabilmesi için iyi bir oyuncak seçimi olabilir. Transformers Botbots sürpriz paket oyuncağı ise canlandığında sevimli bir robotun oluşmasını sağlar. Bu oyuncağın fotoğraf makineli, patates kızartmalı farklı temada oyuncak çeşitleri de bulunuyor. Değişik bir oyuncak olan bu seri, çocuklarınız için sürprizlerle dolu olacak. Transformers 5 oyuncakları arasında olan, film serisi robotu macera ve aksiyonlarla dolu birçok figüre sahiptir. İnce detaylara sahip olan bu oyuncak, araç ve robota dönüşebiliyor. Üç boyutlu bir oyun deneyimi yaşatan bu oyuncak çocuklarınızın boş zamanlarını keyifli bir hale getirecektir. Oyuncak Transformers seçenekleri arasında dikkat çekici robotlardan birisi Studio serisidir. Klasik dönüşme özelliği bulunan bu oyuncak 8 adet farklı figüre sahiptir. Maceraları ve ince manevraları odlukça fazla bu ürün sarı renklidir. Transformers Optimus Prime Bumblebee Grimlock oyuncak bir robot çeşididir. 5 hareketi olan bu ürün klasik olarak arabaya dönüşebilmektedir. 19 cm’lik bu oyuncak 2 yaş çocuklar için bile rahatlıkla tercih edilebilir. Farklı figürleri ve oynar eklemleri bulunan bu ürün zevkli bir oyun deneyimi yaşatarak çocuklarınızın çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Transformers Mighty Muggs 13 cm’lik mini bir robottur. Vücudu tamamen oynayabilen bu oyuncaklarda fan düğmelerine basılarak, yüz ifadesi değiştirilebiliyor. 3 farklı yüz ifadesi, itme ve döndürme mekanizmaları bulunan bu oyuncak klasik karakter tasarımı ile çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.

Transformers Oyuncaklar ile Çocuklarınız Eğlenceyi İkiye Katlayacak

Transformers mini figür oyuncaklardan olan Mighty Muggs Optimus yüz ifadesi sürekli değiştiren maceracı bir oyuncaktır. Oyuncağın fan düğmesine basıldığında yüz ifadeleri değişir. Oyuncakta 3 farklı yüz ifadesi bulunmaktadır. İtme ve döndürme mekanizması olan bu ürün, mavi olarak tasarlanmış bir oyuncaktır. Transformers robot oyuncak çeşitlerinden olan, Dragon Storm çocuklarınızın çok beğeneceği seri oyuncaklarından biridir. 20’den fazla ses ve ışık efekti bulunması nedeniyle aksiyonlu çizgi filmin aynısını çocuklarınızın oluşturabilmesine olanak sağlayacaktır. Farklı ve sıra dışı Transformers oyuncakları isteyen çocuklarınızın için ideal bir seçim olacaktır. Transformers prime oyuncak uzaktan kumandalı taşıyıcı, yük taşıyan bir araçtır. 3 farklı manevrada yük taşıyıcısına dönüşen bu oyuncak uzaktan kumanda ile hareket ettirilerek çocuklarınızın her yere yükü taşıyabilmesine olanak sağlayacaktır. Transformers Cyberverse Dev figür robot, 8 adımda göz alıcı bir tanka dönüşür. Savunma hareketleri ve aksiyonlu hareketleri bulunan bu oyuncağı tank ve robotta iki şekilde de kullanabilirsiniz. Transformers oyuncak savaşı serilerinden olan Deformation,9 adımda dinazora dönüşebilme özelliğine sahiptir. 19 cm olan bu oyuncakta bulunan oynar eklemler oyuncağın hareket ederek saldırı ve savunma yapmasına olanak sağlar. Oldukça maceracı olan bu seri çocuklara çizgi filmde gördükleri tüm savaş manevralarını yaparak onların hayal gücünün gelişmesini destekleyecek. Transformers Starscream savaş uçağı, dönüşerek robota dönüşebilmektedir. 9 manevrada değişebilme özelliği bulunan bu oyuncakta ince savunma ve saldırı noktaları bulunmaktadır. Transformers oyuncak robotları arasında olan Rescue Bots, tüm kurtarma görevlerini yerine getirerek çocukların eğlenceli ve maceralı saatler geçirmelerini sağlıyor. Figürün baş, boyun, bel ve kol kısmı oynatılabildiği için birçok refleksi rahatlıkla yerine getirebiliyor. Çocuklarınızın hayal gücünü geliştirebileceği bu oyuncağın malzemesinde hiçbir kanserojen madde bulunmuyor. Transformers oyuncak araba seti olan 6’lı turbo Changers 6 farklı tasarım arabaya sahiptir. Araçtan robota, robottan araca kısa sürede dönüşebilen bu oyuncaklar çekici detaylar ve minik savunma özelliklerine sahiptir. Figürler karakterine göre 1-3 adımda dönüşüm gösterebileceklerdir. Transformers Botbots 5’li set gündelik eşya ve yiyeceklerin robotlara dönüşmesidir. Hiç beklenmeyen yiyeceklerden çıkan robot içerikleri çocuklar için heyecanlı ve eğlenceli bir oyuncağa dönüşecek. 11 cm’lik bu oyuncaklarda Sugar Shocks, Tollet Troop ve Techine Team olmak üzere 3 farklı modelde bulunuyor.

Birkaç Manevrada Bambaşka Hale Gelebilen Transformers Oyuncak Çeşitleri

Transformers megatron oyuncak, robot versiyondan arabaya dönüşebilmektedir. Yaklaşık 14 cm uzunluğunda olan bu robot, kendine özgü aksiyon ve figürlere sahiptir. 9 hızlı adımla anında dönüşebilen parçalarda bulunan oynar eklemler hareketi kolaylaştıracaktır. Dönüşümün sonrasında anında saldırı hareketleri yapabilen bu robotun 7 farklı versiyonu da bulunmaktadır. Transformers araba oyuncak Rescue Bots yangın ve polis kurtarma temalı olarak oluşturulan bir oyuncaktır. Oyuncak normalde hayvan modu görüntüsünde iken 3 adımda yangından kurtarma aracına dönüşerek polisi kurtarabilmek için yeterli savunma ve manevraları yerine getiriyor. Keyifli bir oyuncak olan bu seri, materyallerinin sağlıklı olması nedeniyle ebeveynler tarafından güvenle tercih edilebilecektir. Transformers araba oyuncak çeşitlerinden olan Shadow Striker çizgi filmdeki gibi aksiyon dolu dakikaları gerçeğe dönüştürür. 8 manevrada kendini robota dönüştürebilen bu araç, robottan da arabaya dönüştürülebilir. Otomatik olarak kendine özgü saldırıları bulunan araç birkaç adımla saldırıları gerçekleştirirken oyunu eğlenceli ve maceracı bir hale dönüştürebiliyor. Transformers 3 oyuncak serilerinden olan Hasbro dönüşen robot, metal gövdesiyle yüksek dayanıklı oyuncak modelleri arasındadır. 3 adımda araca, araçtan robota dönüşebilen bu robot oynar eklemleri sayesinde keyifli bir oyun deneyimi yaşatır. Küçük parçaları bulunmaması nedeniyle 2 yaş ve üzerinin rahatlıkla oynayabileceği bu üründe kanserojen madde içeriği bulunmamaktadır. Çocuklarınız için hayal gücünü geliştirebilecek ya da koleksiyon yapabileceği oyuncaklardan biridir. Transformers elektronik maskede bu çizgi filmin etkisinde kalan çocuklar için ideal bir oyuncak olacaktır. Maske olan bu oyuncak standart olması sayesinde her çocuğun başına göre ayarlanabilir. Farklı ses ve ışık ayarları bulunan bu oyuncak çocukların çizgi filmi hayal gücü ile oynamasına olanak sağlayacaktır. Transformers Energon oyuncak serisi ise, 7 adımda robota ya da tanka dönüşebiliyor. Tam bir savaş oyuncağı olan bu ürün heyecanlı ve sistemli bir oyun gerektirdiği için oldukça keyiflidir. Energon kaynağı figüre takıldığında, araç hızla canlanıyor ve tam gaz ileriye gidiyor. Yaptığı savunma ve figürler ise çocuklara hayal gücünü ilerletebileceği bir oyun imkânı sunuyor. Angry Birds Transformers oyuncak, 5 farklı yarış aracı içeriğinden oluşmuştur. Her oyuncak farklı iki içeriğe dönüşmektedir. Oyuncak ile klasik yarış yapılabileceği gibi telepoda giriş yapılabilmektedir. Oyuncağın içerisinde 5 yarış aracı, 2 hedef ve bir telepod bulunmaktadır. Bu oyuncak 5 yaş üzeri çocukların kullanımına uygundur. Çocuklar tarafından çok sevilen bu oyuncak çocukların sevdikleri çizgi film karakterleri ile oynamasına olanak sağlar.

Birbirinden Farklı Yüzlerce Çeşidiyle Transformers Oyuncaklar

Transformers 6 oyuncakları serisinden olan Energon Igneters TR6 yalnızca 7 hamlede araca ya da robota dönüşüm sağlar. Oyuncakta bulunan başarılı savunma mekanizmaları son dönüşümde ortaya çıkarak manevrasını yapar. Son derece eğlenceli bir oyun olan bu oyuncağın 4 yaş ve üzeri için kullanımı uygundur. Çocukların sağlığına uygun bu oyuncak zararsız metaryeller içermektedir. Transformers Resque Bots Academiy Figür oyuncak minik boyutlarda bir oyuncaktır. Klasik araç ve robota dönüşen bu oyuncak kurtarma operasyonları temalıdır. Yalnızca 1 adımda dönüşen 11 cm boyutundaki oyuncağın 5 farklı versiyonu bulunmaktadır. 3 yaş üzeri çocuklar için uygun oyuncak, çocuklarınızın için eğlenceli ve maceralı bir oyun yaşatacaktır. Transformers Botbots 8 li paket 8 farklı oyuncak içeriğinden oluşturulmuştur. Gündelik hayatta sıklıkla kullanılan oyuncakların kılığına giren robotlar tek adımla kendi haline dönüşerek çocuklara sürpriz bir oyun keyfi yaşatacaktır. Küçük yaramaz robotların manevraları ve farklı özellikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirtecek bu oyuncak 4 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Transformers 5 oyuncak Changers araba birkaç adımda tank ya da arabaya dönüşebiliyor. Dönüştüğü anda farklı özelliklerini ortaya çıkaran bu araç kurtarıcı planlar yaparak çizgi filmdeki gibi aksiyonlu ve hayal gücünün kullanıldığı bir oyun oynama deneyimi yaşatıyor. Çocuğunuz ile oynarken zevk alarak zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu oyuncak sağlık için zararlı madde içermiyor. Bunun yanı sıra 3 yaş ve üzeri için koleksiyon ya da oyuncak olarak tercih edilebilmektedir. Transformers 2 oyuncak çeşitleri arasında olan 180 parçalı oyun seti çocukların öğrenirken eğlenebilmesini sağlıyor. 3 yaş üstü tüm çocukların oynayabileceği bu oyuncak sağlıklı materyallerden yapılmıştır. Yaratıcılığı ve el becerisini geliştirecek bu oyuncaklar hem robot hem de araç olabilmektedir. Transformers kupa boyama, özel bir kalem aracılığı ile çocuklarınızın kupayı boyayabileceği bir oyuncaktır. Transformers çizgi film karakterlerini boyayarak ortaya çıkaran bu oyuncaklar çocuklarınızın el becerisini de geliştirecektir. Transformers oyuncak indirim grubunda olan modellerden bir diğeri Simba disk atan arabadır. Bu araba sesli bir şekilde disk atarak ilerler. Farklı manevra ve özellikleri bulunan bu araba oldukça hızlıdır.

Transformers Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Transformers 1 oyuncak serisi içinde olan büyük figürlü robot 8 adımda kendini bir savaş uçağına dönüştürür. Pek çok noktası hareketli olan bu oyuncak çizgi filmin tüm sahnelerini gerçek kılacak oyun zevki yaşatacaktır. 2 farklı modeli bulunan bu oyuncak 18,5 cm boya sahiptir. İnce detaylara sahip bu oyuncak 4 yaş ve üzeri için uygundur. Transformers dönüşen oyuncaklar arasında helikopterli model dikkat çekenler arasındadır. Çocukların çok sevdiği bu oyuncak savaş temalıdır. Büyük figürlü bu oyuncak 8 adımda robota ya da helikoptere dönüşmektedir. Transformers çizgi filmini canlandıran bu karakterler ince detayları ve özellikleri ile çocukların çok severek vakit geçireceği oyuncaklar arasındadır. Bu oyuncak 4 yaş üzeri olup Transformers oyuncak evrenine göre ölçeklendirilmiştir. Transformers uçak oyuncak seçenekleri arasında olan Shockwave büyük figürlü robot uçağa dönüşmektedir. İnce ayrıntıları ve son dönüşümde savunma mekanizmaları olan bu oyuncak güzel bir koleksiyon ürünüdür. 14 adımda uçağa dönüşerek çizgi filmi figürle canlandırabilmek mümkündür. Kendine özgü saldırıları bulunan bu oyuncak çocuklarınızın hayal gücünün gelişmesine katkı sağlayacaktır. Transformers dinazor oyuncak serisi ise, Son Şövalye filminden ilham alınarak oluşturulmuştur. 13 adımda robota ve dinazora dönüşerek çocuklarınıza ve size eğlenceli bir oyun keyfi sunmaktadır. 2 aksesuarlı bu ürünler yaklaşık 14 cm boyundadır. Transformers drift oyuncak figürü 16 cm boyundadır. Ürün yarı oynar eklemleri ile rahatlıkla hareket ettirilebilir. Arabaya dönüşen oyuncak son dönüşümde saldırı manevraları düzenleyerek oyunu keyifli bir hale getirir. Çocukların çok sevdiği bu oyuncak 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Transformers yeni oyuncakları arasında olan Stringer modeli, araç ve robota 8 harekette dönüşebiliyor. Bunun yanı sıra oyuncakta bulunan ince detaylar ve özellikler sayesinde filmin eğlenceli ve maceracı anlarını figürlerle canlandırabilmek mümkün bir hale geliyor. Oldukça eğlenceli olan bu seri, 11,5 cm olarak ölçeklendirilmiştir. Transformers oyuncak seti arasında olan Bumblee bee ışıklı ve sesli robot, dikkat çeken modeller arasındadır. 9 adımda sesli ve ışıklı bir arabaya dönüşen bu oyuncak çocuklar için hayal gücünü geliştiren başarılı oyuncaklar arasındadır. 20 cm olarak ölçeklendirilen bu oyuncak 4 yaş ve üzeri için uygundur. Transformers oyuncak fiyatları seçeceğiniz seri, model, aksesuar sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak Transformers oyuncak çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.