İlgili Kategoriler
Yaş
Parça Sayısı
Materyal
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Boyut/Ebat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Puzzle ve Yapboz

" araması için 19808 sonuç listeleniyor

Çocuk Puzzle ve Yapboz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çocuk Puzzle Nereden Alınır?

Çocuklar için puzzle almak istiyorsanız Trendyol’daki renkli ürün yelpazesi sayesinde aradığınız oyuncakları bulabilirsiniz. Bu puzzle oyunları; çocukların hem zeka hem de el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan eğlenceli bir aktivitedir. Seçkin markalar çocuklar için en uygun puzzle seçeneklerini güvenli bir şekilde satışa sunar. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilen puzzle parçaları son derece eğiticidir. Markalar çeşitli boyutlarda ve zorluk seviyelerinde puzzle seçeneklerine sahiptir. Çocukların ilgi alanlarına göre farklı tasarımlarda puzzle modelleri de da mevcuttur. Trendyol’da bulunan çeşitli puzzle modellerini inceleyebilirsiniz. Bu seçenekler ile küçük çocuklara eğitici bir oyun aktivitesi sunabilirsiniz.

Çocuk Puzzle Çeşitleri Nelerdir?

Çocuklara özel üretilen puzzle çeşitleri farklı boyut, şekil ve zorluk seviyelerine göre kategorilere ayrılır. En yaygın puzzle boyutları 30, 60, 100, 200 ve 500 parçalık olanlardır. Bu parça sayıları yetişkin puzzle modellerinde daha yüksek olur. Puzzle modelleri sanılanın aksine farklı şekillerde de üretilebilir. Yuvarlak, kalp ya da üçgen şeklindeki modeller popüler seçenekler arasında yer alır. Bazı puzzle oyunları daha az parçalı olmakla birlikte daha fazla detay içerebilir. Bazı modeller ise daha fazla parçadan oluşur. Ancak daha az detay içerdiğinden dolayı kolaydır. Çocuğunuza ya da bir yakınınıza hediye alırken hayvan veya doğa tasarımları içeren pek çok modeli tercih edebilirsiniz. Yüzlerce farklı çeşit olduğundan dolayı çocukların zevklerine özel modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çocuk Yapboz Kaç Yaş İçin Uygundur?

Çocuklar yapboz yapmaya oldukça erken yaşta başlayabilirler. Bu noktada birkaç şeye dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak çocuğun yaşına ve zeka gelişimine uygun olanı seçmek önemlidir. Genellikle 3 ile 4 yaşından itibaren 20 ya da 30 parçalık yapbozlar seçilebilir. Daha sonra çocuğun yaşına göre parça sayısını artırmayı düşünebilirsiniz. 6 ile 7 yaşlarındaki çocuklar için 100 ya da 200 parçalık yapbozlar uygun olabilir. Ancak çocuğun ilgi alanlarına göre daha fazla veya daha az parçalı yapbozlar seçilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Özellikle çocukların hayvanlar, araçlar ya da favori çizgi film karakterleri gibi ilgi alanlarına yönelik yapbozlar seçmek faydalı olabilir. Bu sayede onların motivasyonunu artırabilirsiniz. Aynı zamanda yapboz yapmayı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.