"

Dolu Oyuncak

" araması için 640 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dolu Oyuncak Çeşitleri ile Eğlence Saati

Oyun araçlarının çocuk gelişimi üzerindeki etkileri herkes tarafından bilinir. Hemen herkesin çocukken yanından ayırmadığı bir oyuncağı olduğu düşünülürse etkilerinin ne kadar önemli daha iyi anlayabilirsiniz. Oyun araç gereçleri sadece küçüklük dönemini değil aslında sonraki hayatlarını da etkileyen önemli ürünlerdir. Çocuğun oynadığı nesneler kişiliği ve karakteri üzerinde etkili olur. Oynanan oyun araçlarının çeşidi kadar bebek sağlığı için zararlı madde içerip içermediği de diğer bir önemli kriter olarak düşünülmelidir. Bu konuda güvenilir üreticilerden biri olan Dolu Oyuncak, 1975 yılında hizmet vermeye başlar. Alanının öncülerinden olan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam eder. Çocuklar için dünya standartlarında oyun malzemeleri üretimi yapan firmanın yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş bir müşteri ağı bulunur. Uluslararası onaylı kuruluşlarca denetlenen markaya ait ürünleri içiniz rahat bir şekilde çocuklarınız için temin edebilirsiniz. Ürün seçerken gelişimi düşünüldüğü kadar yaşına uygun olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Bebekler için yutma tehlikesi olabilecek parçalar gözardı edilmemelidir. Yine dikkat edilecek bir diğer husus zararlı kimyasal konusudur. Bu sebeple oyun için ürün seçerken üreticilerin kalite belgelerini incelemeyi unutmayın. Sektörde lider olan markanın ürün modelleri, bu konuda oldukça şeffaf ve güvenilir bir yol izler. Yönetmeliğe uygun çalışan firmanın oyun ürünleri sağlık için uygun olup sağlam yapıları ile uzun süre kullanım imkanı sağlar. 36 ay altı ürün gruplarına yönelik eğitici ve öğretici oyun kitleri ile çocuğunuzun gelişimine katkı sağlarsınız. Sahip olduğu özellikleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile ebeveynlerden tam not olan marka ürün modelleri aileler için bir adım öne çıkar. Firma ailelerden gördüğü ilgiye karşılık sunduğu birçok oyun nesne çeşitleri ile bu ilgiye layık olduğu ispatlar. Sürekli iyileştirmeyi kendine görev bilen marka ürün modelleri gelecek yıllar için de aynı bilinçle üretimine devam eder. Dolu akülü arabalar çeşitlerinden rengarenk oyun bloklarına kadar geniş bir ürün kataloğu bulunur. Her çocuğun rüyası olan Dolu akülü araba 3 yaş ve üzeri bireyler için güvenli kullanım imkanı sunar.

Her Çocuğa Hitap Eden Dolu Oyuncakları

Her Çocuğa Hitap Eden Dolu Oyuncakları

Oyuncak her çocuğu mutlu eder. Mutlu etmek istediğiniz bir çocuk varsa bunun için en iyi yol ona bir tane hediye etmektir. Onların hayal dünyalarında oyun araçlarının yeri apayrıdır. Çocuğunuz için aile ortamı ne kadar önemliyse oyun ve oyun nesneleri de o derece önem taşır. Oyun sırasında oyuna araç gereçleri ile oynamak ya da başka çocukların olduğu ortamda oyun kurmak sosyal becerilerinin de oluşmasında rol oynayacaktır. Katıldığı oyunlarla kendini ifade etme, sorunlara çözüm bulma becerileri edinir. Bebeklerin ilk oyun nesneleri genelde ses çıkarabilen ve renkleri ile bebeğin ilgisini çekebilecek olan çıngıraklar ve çeşitli uzunlukta bloklar olur. Dolu lego oyuncakları ile çocuğunuzun el kullanma becerilerini gözlemleyebilirsiniz. Legoları gösterdiğiniz şekilde tamamlamasını isteyerek sorumluluk bilincinin de gelişmesine yardımcı olursunuz. Farklı renk ve büyüklükleri olan Dolu blok oyuncak ile sıfırdan bir ürün ortaya çıkarma becerileri ve hayal gücü desteklenmiş olur. Legolardan sonra yaygın olarak tercih edilen ürünler salıncaklardır. Çocuklar salıncakları çok severler çünkü salıncağa binerken hem eğlenir hem de sakinleşirler. Yaş aralığına göre önden emniyetli modelleri de bulunan Dolu salıncak modellerini evinizde ya da bahçenizde kullanabilirsiniz. Salıncak ile çocuğunuz dengede durma kabiliyeti geliştirir. Biraz daha büyüdükleri zaman yastıklardan kendilerine ait bir ortam yapmaya heveslenirler. Bu onların ilk oyun evi özelliği taşır. Ancak marka bunu da düşünmüş olacak ki Dolu oyuncak ilk oyun evim üreterek piyasaya sürer. Oyun sırasında bedensel aktivite fazla olacağı için motor becerilerin gelişmesine destek sağlar. Pratik kurulumu sayesinde hemen hazır hale getirebileceğiniz Dolu oyuncak ev ile geriye sadece keyifli zaman geçirmek kalır. Kullanımıyla pek çok anlam taşıyan bir başka oyun nesnesi ise ilk bisikletlerdir. Bisikletler çocukları en çok mutlu eden hediyelerin başında gelir. Mutlu etmesinin yanında bisiklet sürerken dikkatini toplar ve dengede kalmaya çalışır bu da onların bedensel yapılarının gelişimini sağlar. Bisiklet sürmek sporu eğlenceli hale getirmenin bir başka yoludur. Dolu oyuncak unicorn ilk bisikletim kız ve erkek çocuk fark etmeden hepsinin sevebileceği renk ve modellere sahiptir. Sepetli modelleri de mevcut olup çocuğunuzla güzel anılar biriktirmenin keyfine sahip olursunuz.

Dolu oyuncak bisiklet modelleri çocuğunuzun ilk oyun arkadaşları olup güvenle zaman geçirmelerini izleyebilirsiniz. Bisiklet benzeri diğer araç Dolu oyuncak motorlar olup taşıma kolaylığı ile gittiğiniz her yere çocuğunuz için beraberinizde götürebilirsiniz. 3 yaş ve üzeri çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu ürün ileri ve geri hareket sağlama imkanına sahiptir. Tercih ettiğiniz bisiklet ya da motor modelini günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu birbirinden renkli yeni oyun arkadaşlarını çocukların çok seveceğine emin olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile marka ürünleri çocuklar için her alanda kullanılabilecek tasarımlara sahiptir. İster ev içi isterseniz bahçe ya da kumsal gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz oyun araç gereçleri ile çocuğunuz eğlenirken size de kendinizi dinlemeye vakit kalmış olur. Dolu oyuncak akülü arabalar evde kullanılabileceği gibi dış ortamda da kullanıma uygundur. Sevilen ve tercih edilen nesnelerden olan Dolu bahçe oyuncaklarının başında kaydıraklar gelir. Dolu oyuncak kaydırak kız ve erkek çocuklar için farklı renklerde tasarlanır ve çocukların çokça zaman geçirmek istediği nesnelerdir. Kaydırağı bir su havuzu ya da top havuzu ile birleştirerek eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz. Küçük yapıları ile çocuklarınız oynarken tehlike oluşturmazlar. Bazı modelleri katlanabilir özellikte olup ebeveynler için oldukça pratik bir şekilde taşıma sağlanabilir. Bu sayede gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Aracınızda fazla yer kaplamayacaktır. Bu özellikleri ile gittiğiniz her yeri çocuklarınız için bir oyun parkına çevirme şansı yakalarsınız. Size de onların gülüşmeler arasında koşuşturmalarını izlemek kalır. Dolu oyuncak oyun parkı, kaydırak ile beraberinde farklı nesnelerin olduğu setlerden oluşur. Bu seti de yine çocukların sevdikleri şeyler arasında yer alır. Çünkü aynı anda birden fazla nesne ile meşgul olurlar. Bu oyun parklarının başında Dolu oyuncak 4 in 1 oyun parkı gelir. Bu oyun setinin içerisinde kaydırak, basketbol potası, barfiks ve salıncak bulunur. Tüm bu farklı nesneleri aynı ortamda bulma şansını yakalarsınız. Kolaylıkla hazır hale getirebileceğiniz bu set iç ve dış mekanlarda rahatça kullanabilirsiniz. 24 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan set, küçük ve dayanıklı yapıları ile oyun sırasında tehlike oluşturmaz. Dolu oyuncak 7 in 1 oyun parkı ise önceki oyun parkına ek olarak aktivite masası, çalışma masası ve bir adet futbol kalesi içerir. Eğer alanınız müsait ise daha geniş kapsamlı olan bu seti tercih edebilirsiniz.

Erkek Çocuklar İçin Dolu Oyuncak Çeşitleri

Erkek Çocuklar İçin Dolu Oyuncak Çeşitleri

Ürün skalası bir hayli geniş olan marka ürünleri saymakla bitmez. Her biri çocuklar için ayrı güzellikte olup hayal dünyalarını zenginleştirmek için üretilir. Bedensel ve zihinsel gelişimleri ne kadar iyi tamamlanırsa ileriki yaşamlarına o kadar başarılı bireyler olarak devam ederler. Onlarda etki bırakacak ilk arkadaşları olan nesneleri doğru seçmek gerekir. Çocukların genelde ilk oynadıkları şey belki de ne olduğunu bilmedikleri ürünler arabalardır. Dolu oyuncak araba modelleri çocukların ilgisini çekecek tüm seçeneklerini sizin beğeninize sunar. Ayrıca küçük yaştaki bireylerin çok seveceği diğer bir araba modeli de Dolu oyuncak traktör modelidir. Arkasında römorku bulunan bu modelde aynı zamanda pedal bulunur. Bununla oynayan bireylerde koordinasyon sağlama becerileri gelişir. Erkek çocuğun olduğu her evde bulunan oyun nesnelerinin başında gelen kamyonlar en sevilen oyun arkadaşlarıdır. Dolu oyuncak kamyon, dayanıklı yapısı ile uzun süre çocuğunuza oyun arkadaşı olacaktır. 3 yaş ve üzeri gruplar için uygun olan, sökülüp takılabilen parçaları ile çocuğunuzun merakını cezbedecek bir diğer ürün Dolu oyuncak kepçe seçeneğidir. Üzerinde oturulabilir ve kepçesi kullanılarak harekete geçirilebilir. Daha küçük arabalar ile oynayan çocuklar için Dolu oyuncak garaj seti düşünebilirsiniz. Bu set ile çocuğunuz oyun araç gereçlerini toplama ve düzen gibi konularda sorumluluk sahibi olur. İçinde iki adet araba olan ve asansör özelliği bulunan bu garaj seti ile çocuğunuz çok güzel vakit geçirecektir. Dolu oyuncak yol seti, hayal gücünü geliştirmeye yarar.

18 aylık ve üzeri çocukların kullanımı için idealdir. Başka bir hayal gücünü ve el becerilerinin gelişmesine katkısı olan nesne ise Dolu oyuncak otopark olur. Takıp çıkarılabilen parçaları ile çocuğunuz otoparkı kendisi kolaylıkla kuracaktır. Üzerinde rahatlıkla arabalarını sürebilir ve arkadaşlarıyla oyun kurabilir. İçeriğinde çocuk sağlığı için zararlı maddeler bulunmaz ve uzun süreli kullanım için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tüm bu kara grubu araç gereçlerine Trendyol online kanalları ile sahip olabilirsiniz. Çocukların hayal gücü ne kadar gelişmiş olursa hayattaki problemleri o kadar kolay çözerler. Zamanla gelişen zihinsel ve bedensel aktivitelerde bulundukları ortam ve meşgul oldukları ön plana çıkar. Bebeklik çağından ilk iki yıla kadar olan sürede sürekli bir şeyleri takip etme ve hareket eğilimindedirler. Çocukların ilk rol modelleri anne ve babalarıdır. Bu zaman aralığındaki ilk oyunlarında da ebeveynlerini taklit ederler. Kız çocuklarının oyun dünyası erkek çocuklarına göre biraz daha renkli ve gelişmiştir. Çocuklar oyunları sırasında kendilerine ait alanlar yaratmayı severler. Hayatın hemen her alanından esinlenilerek minikler için yaratılan oyun araçları da onların bu isteği ile örtüşür. Dolu oyuncak mutfak, kızların en sevdiği nesnelerin başında gelir. Çünkü ürünler mutfak annelerini taklit ederler. Ses çıkarabilen kısımları ile çocuğunuz arkadaşları ile oyunlar kurabilir. Gerçek bir mutfakta bulunan parçalar ile desteklenen mutfak seti ile gerçekçi bir alan yaratabilirsiniz. Mutfak setini Dolu oyuncak buzdolabı ile tamamlayabilirsiniz. Kız çocuklarının en sevdiği renklerden olan pembe renklerde üretilen buzdolabını çocuklar çok beğenir. Yine evcilik oyunları için vazgeçilmez bir parça olan Dolu oyuncak fırın ile yemekler hazırlayarak sizi oyunlarına davet ederler. Yine kız çocuklarının vazgeçilmezi pembe tonlarda üretilen Dolu oyuncak unicorn çamaşır makinesi çocuk odalarında ya da dış mekan için kullanıma uygundur. Ütü ve askılık kısımları bulunan ürünler sosyal beceriler gelişir. Tüm bu ev hayatına yönelik oyun aracı setleri ile çocukların öz güvenleri gelişir ve kendilerini daha sosyal hissederler. Özellikle onların oyunlarına dahil olmanız onları daha iyi hissettirecektir.

Dolu Oyuncak Fiyatları

Dolu Oyuncak Fiyatları

Nasıl ki aldığınız bir eşyanın özelliklerine göre fiyat aralığı değişiyorsa çocuklar için alınan ürünler için de aynı durum söz konusudur. Oyuncağın lisanslı bir model olması fiyatını arttıracaktır. Aynı zamanda ses efekti içerip içermemesi, hareket kabiliyeti gibi etkenlerde fiyatta farklılık oluşturacaktır. Mesela birden fazla parçası olan bir oyun parkının fiyatı biraz daha fazla olacaktır. Oyuncağın yapıldığı malzemenin kalitesi de önemlidir. Çocukların temel alışkanlıklarını kazanmasında yardımcı olan ürün çeşitleri de vardır. Bunlardan biri Dolu oyuncak lazımlık çeşididir. Oynarken eğitmeyi amaçlayan bu lazımlık ile çocuğunuz tuvalet alışkanlığını daha rahat edinir. Onların boyuna ve vücuduna göre tasarlanan Dolu lazımlık kullanımı oldukça kolaydır. 18 ay ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Lazımlıkların en çok beğenilenleri klozet modelinde olanlardır. Dolu oyuncak klozet, aynı zamanda bir eğitim seti gibi düşünülebilir. Tuvalet kağıdı takma yeri ve ses efekti özelliği vardır. Aynı zamanda zahmetsiz temizlenir ve taşıması oldukça pratiktir. Tuvalet eğitimi kazanmaya çalışan çocuğunuz için Dolu oyuncak online satış kanallarından yararlanarak bu seti inceleyebilirsiniz. Beyaz, mavi ve pembe renklerinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Çocuğunuzun çok seveceği başka bir ürün modeli Dolu oyuncak sallanan at olup onunla oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaktır. Kolaylıkla monte edilebilen sallanan at devrilmeye karşı da güvenlidir.

Taban kısmı çıkarılabilir özellikte olup sahip olduğu tekerlekler ile de kullanım imkanı verir. Dolu sallanan at ile oynarken çocuğunuz dengede durma yönünü geliştirir. Sağlam yapıları ve çocuk sağlığı için zararlı madde içermeyen marka ürünleri fiyatları ile de aile dostudur. Çok uygun oyun ürünleri daha kompleks olanlara kadar verdiğiniz ücretin karşılığını mutlaka alırsınız. Dolu oyuncak fiyatları, aile bütçenizi yormaz. Tüm marka ürünlerinin seçenek ve fiyatları için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Online alışverişin adresi Trendyol, zengin ürün seçenekleri ile siz müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye odaklanır. Birçok ürün grubu arasında ebeveynlerin de ihtiyaçları unutulmaz. Yüzlerce ürün seçeneğini ayağınıza getiren Trendyol, evinizin ortamında alışveriş imkanı sunar. Hayatın her anının küçük birer örneğini bulabileceğiniz Dolu oyuncak market arabası gibi ürünler küçük yaştaki bireyler tarafından sevilen modellerdendir. Yine hareketli çekmecesi, market sepeti ve yanında birçok ürün ile Dolu oyuncak yazar kasa oyunlarda en sevilen arkadaşların başında gelir. Ürünleri yerleştirebileceğiniz bir bahçeniz varsa Dolu oyuncak piknik masasını çimlerin üzerinde kurarak evcilik oyunları kurabilirsiniz. Ya da çocuğunuzun daha fazla hareket etmesini istiyorsanız Dolu basketbol potasını bahçenize alarak ekstra hareket sağlayabilirsiniz. Kendi alanlarını yaratmayı seven çocuklarınız için Dolu oyuncak masa sandalye seti bahçede piknik yapmak ya da siz yemek yerken onlarında kendi masalarında yemeleri için ideal bir üründür. Yemek sırasında hem bebeğinizin hem de sizin rahatınız için tasarlanan Dolu oyuncak mama sandalyesi başka bir alternatiftir. Böyle pratik becerilerin kazanılmasında etkili modeller olduğu gibi zihinsel aktiviteler için de ürünler bulunur. Mesela Dolu oyuncak su ve kum aktivite masası onların yaratıcılığını geliştiren bir oyun alanıdır. Canlı renkleri ile küçük yaştaki bireylerin ilgisini çeker. Canlı renkleri ile beğenilen bir başka ürün de Dolu çit olup belirli bir alanı ayırmak gibi amaçlar için kullanılabilir. Dilerseniz çitlerden oluşturduğunuz alanın içerisine Dolu oyuncak araba yolu ile bir sürüş pisti hazırlayabilirsiniz. Bu erkek çocuklarının en keyif aldığı aktivitelerden biridir. Marka ürünlerinin yüzlerce çeşidine Trendyol online alışveriş seçenekleriyle beklemeden ulaşabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.