"

Oyun Hamurları

" araması için 11112 sonuç listeleniyor
ChildGen Doğal Kinetik Kum
Kargo Bedava
ChildGenDoğal Kinetik Kum
(920)
Doğal Kinetik Kum
112,90 TL
Sepete Git

Rengarenk Oyun Hamurları Trendyol'da!

Oyun hamuru çeşitleri ile çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Seçenekler, yaratıcılığı geliştirmek açısından oldukça önemli ve etkili bir eğlence araçlarıdır. Çocuklarınız, keyifle oynar ve istedikleri her şekli kolaylıkla verebilir. Ürünler, yumuşak ve sağlıklı olmalıdır. Yumuşak olması, çocuğunuz ona şekil verirken fazla zorlanmaması açısından önemlidir. Aynı zamanda çeşitlerin sağlıklı olması gerekir, çünkü çocuğunuz sürekli temas etmek durumundadır ve bu açıdan sağlıklı oyun hamuru türleri oldukça önemlidir. Oyuncaklar ile oynayan çocukların motor becerileri de oldukça gelişir. Çünkü çocuklarınız, şekil vermeye çalışırken ellerindeki kasları sıkça kullanırlar. Bu sayede, motor becerilerinin gelişmesi için bir nevi egzersiz yapmış olurlar. Bu nedenle, sadece bir oyuncak değil çocukların gelişiminde oldukça etkili bir araçtır. Çocuklarınızın hoşça vakit geçirebilmesi için seçenekler ile yapılabilecek pek çok farklı işlem vardır. Bunlar ile çocuklarınız hem oldukça eğlenceli zaman geçirecek hem de gelişimine katkı sağlamış olacaktır. Çeşitler ile oynanabilecek oldukça fazla eğlence seçeneği bulunmaktadır. Kurumayan oyun hamuru çeşitleri ile çocuklarınız kendi istediklerini yapabilir ve bunlarla oynayabilir. Ürünler, zeka gelişimine de oldukça faydası olan ürünlerdir. Bu sayede, çocuklarınız ile eğlenceli vakit geçirirken, aynı zamanda zekâ gelişimlerini de güçlenecektir. Setler, çocuk doktorları tarafından da önerilmekte ve çocukların motor becerilerini geliştirmiş olduğu için tavsiye edilmektedir. Seçebileceğiniz oldukça çok sayıda ürünler bulunmaktadır. Çocuğunuz için hem faydalı hem de eğitici bir ürün arıyorsanız, Oyun hamuru seti ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Hazırlanan setler içerisinde, oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır. Sizler de farklı seçenekler arasında çocuğunuzun en çok ilgisini çekebilecek bir ürünü seçebilirsiniz. Oldukça fazla seçeneklerin sunulduğu setler, aynı zamanda kullanılan içerikleri açısından da oldukça güvenilirdir. Seçeneklerin içerisinde yer alan maddeler ve boyalar çocuklara ve yetişkinlere zarar verecek bir madde içermemektedir. Bu nedenle de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Oyun hamuru şekilleri ile oldukça yaratıcı şekiller yapabilirsiniz. Bu sayede, çocuğunuzun da yaratıcılığı oldukça yüksek bir oranda gelişir. Ürüne şekiller vermek oldukça önemlidir. Çünkü bu sayede, çocuklarınız hayal etmiş oldukları şeyin şeklini somut olarak ortaya koyabilir.

Çocuk Gelişiminde Etkili Oyun Hamuru Modelleri

Çocuk Gelişiminde Etkili Oyun Hamuru Modelleri

Ürünler içerisinde yer alan çeşitler sayıları ve kaliteleri, ürünün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, ürünlerin fiyatı hakkında net bir bilgi vermek oldukça zordur. Farklı seçeneklerin yer aldığı gruptan yapacağınız çeşitlerle çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Bazı seçeneklerde, özel şekil verici aparatlarda bulunmaktadır. Oyun hamuru aletleri, çocuklarınızın temel öğrenmesi gereken şekillerden oluşmaktadır. Bu sayede, temel figür aparatları sayesinde, çocuklarınızın öğrenmesi gereken temel şekilleri, çocuğunuz ile birlikte yaparak, daha kalıcı türden öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızın uygulamalı öğrenmesi, zihinlerinde daha çok yer etmesini sağlamaktadır. Çocuklarınızın daha kolay nesneler yapabilmesi ve yapmış olduğu şeklin daha kalıcı olabilmesi için sizlere sunulan pek çok farklı kalıplar bulunuyor. Oyun hamuru kalıpları daha çok temel şekillerden meydana gelse de farklı şekillerde kalıplarda vardır. Aynı zamanda, şekil vermek isterseniz, kendi kalıplarınızı kendinizde oluşturabilirsiniz. Yumuşak oyun hamuru, bir yapıya sahip olduğu için evde yapabileceğiniz kalıplar ile kolayca, şekillenecektir. Kendiniz uğraşmak istemezseniz de sadece kalıp olarak sizlere sunulan paketlerde bulunmaktadır. Kalıp paketlerinde, seçebileceğiniz oldukça geniş seçenekleri bulunur. Çocuklarınızın öğrenmesini istediğiniz en önemli figürleri, bu seçenekler arasında kolayca bulabilirsiniz. Oyun hamuru aparatları, plastik madde kullanımı ile yapılmıştır ve kesinlikle sağlığa zarar verici bir madde içermemektedir. Ürüne kolayca şekil vermek için sizlere sunulan seçenekler arasında, farklı makine seçenekleri de bulunmaktadır. Oyun hamuru makinesi seçenekleri arasında, pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan, ekmek makinesi, dondurma makinesi gibi seçenekler de vardır. Bu sayede, çocuklarınız öğrenmesi gereken şeyleri uygulamalı olarak öğrenebilir. Ürünlerin yapım aşamalarını daha çok kavrayabilir. Bu noktada, şekillendirme makineleri oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Köpük oyun hamuru çeşitleri ile yapılabilecek ve oldukça eğlenceli olan yumurta seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünün yumurta modelleri arasında, sürpriz yumurta yapma seçenekleri de bulunmaktadır. Siz isterseniz, size sunulan sürpriz yumurta seçeneklerinden de faydalanabilir ve çocuğunuza sürpriz yapabilirsiniz.

En Eğlenceli Oyun Hamuru Çeşitleri

En Eğlenceli Oyun Hamuru Çeşitleri

Simli oyun hamuru seçenekleri ile hem kolay figürler yapılabilir hem de çocuğunuz eğlenceli vakit geçirebilir. Oldukça kullanışlı ve faydalı olan ürünler, çocuğunuzun en sevdiği eşyaları arasına girecektir. Çocuklar, gelişim dönemlerinde farklı şeyleri keşfetmeyi ve öğrenmeye oldukça meyillidir. Sizler de çocuklarınızın bu dönemlerini, doğru adımlar ile değerlendirdiğinizde çocuğunuzun gelişimi tam olarak sağlanmış olur ve çocuklarınız ilerleyen yaşlarında daha verimli bir hale gelir. Bu nedenle, çocuklarınızın geleceğini daha parlak bir hale getirebilmek için onlara doğru adımlar ile yaklaşmanız, doğru yönlere doğru yönlendirmeniz oldukça önemlidir. Bunlar da bu nedenle oldukça önemlidir. Çocuklarınızın merak ettikleri ya a öğrenmeleri gereken şeylerin şekillerini kendiler uygulamalı yaparlarsa, daha kalıcı hal alacaktır. Özellikle, şekillendiriciler sayesinde, daha kolay nesneler yapılabilir. Bu sayede, çocuklarınız kolayca öğrenmeye başlayacaktır. Ürün şekillendirici ile kolayca şekil verebilirsiniz. Bu şekillendirici kalıplar, çocuğunuzun sağlığı açısından herhangi bir tehdit oluşturmamaktadır. Böylece, güvenle kullanabilirsiniz. Şekillendirici ürünler, sizin isteğinize göre farklı şekillerde bulunabilir. Şekillendirici ürünleri tekli olarak, seri olarak ya da ürün ile birlikte paket olarak alabilirsiniz. Sizin ihtiyaç duymuş olduğunuz her ihtimale uygun seçenekler oluşturularak, sizlere sunulmaktadır. Kırmızı, pembe, beyaz, mor oyun hamuru çeşitleri bu seçeneklerin etkileyici bir hale gelmesini sağlar. Oyuncaklar, sizlere sadece bu formda değil, pek çok farklı ürünle birlikte sunulmaktadır. Sadece ürünü seçebilir ya da farklı içeriklere sahip ürünleri seçebilirsiniz. Çocuk gelişiminde oldukça etkili olan ürünler, birçok anaokulu tarafından da öğrencilere sunulmaktadır. Bu kapsamda, bazı etkinlikler ile öğrencilere pek çok farklı anlatım yapılmaktadır. Bu sayede, çocuklar öğrenmeleri gereken şeyleri, uygulayarak daha verimli bir halde öğrenebilirler. Sizler de dilerseniz, evde çocuklarınızın gelişimi için etkinlikler oluşturabilir ve bu sayede gelişim açısından eğitim verebilirsiniz. Size farklı seçenekler sunabilmek adına, birçok farklı oyun hamuru markaları sunulmaktadır. Sizler, size sunulan ve oldukça bilindik markalardan oluşan seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Birçok markanın çeşitleri size sunulurken, ürünlerin kalitesi de kontrol edilmektedir. Bu nedenle, seçeceğiniz herhangi bir markanın kalitesinden, endişe duymanıza gerek yoktur. Oldukça kaliteli ürünler size farklı markaların adı altında sunulmaktadır.

En Sağlıklı Oyun Hamuru Modelleri

En Sağlıklı Oyun Hamuru Modelleri

Çocuklar için sağlık açısından herhangi bir risk bulundurmayan 4’lü oyun hamuru seçenekleri ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Farklı renkten oluşan bu ürünler oldukça eğlenceli ve öğretici şekiller yapabilirsiniz. 4 ana renkten oluşan seçeneklerde, dilerseniz farklı renk kombinasyonlarını da deneyebilirsiniz. Doğal oyun hamuru seçenekleri, yapısı gereği çok yumuşak değildir ve bu sayede yapılan şekiller daha kalıcı hal alır. Çeşitlerin yumuşaklıkları, çocuklarınızın kolayca şekil vereceği türdendir. Çocuğunuz şekil vermeye çalışırken, el kasları çalışır ve bu sayede de motor becerileri gelişmeye başlar. Motor becerileri, çocukların sağlıklı gelişim göstermesi için oldukça önemlidir. Oyun hamuru tavsiye ederken öne çıkan seçenekler sayesinde çocuklar kısa süre içerisinde ellerini daha kolay ve verimli şekilde kullanmaya başlar. Bu noktada, ürünler oldukça etkilidir. Seçeneklerde, sizlere pek çok seçenek sunulmaktadır. Farklı seçenekler arasında, ihtiyaç durumuna göre istediğiniz çeşidi seçebilirsiniz. 4’lü olarak size sunulan seçenekleri size yetersiz geldiyse ya da daha fazla renk seçeneğini bir arada istiyorsanız, 5’li, 10’lu, 12’li, 20’li, 40’lı oyun hamuru seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. 6’lı seçeneklerinde ise 6 renk oyun hamuru bulunmaktadır. 6’lı oyun hamuru çeşitlerinin farklı seçenekler sunulabilmesi amacıyla sizlere cazip görünümlü renk birlikleri de sunuluyor. Size sunulan farklı renk birlikteliklerinden birini zevkinize ya da çocuğunuzun zevkine göre seçebilirsiniz. Ürün ile yapılabilecek pek çok farklı etkinlik bulunmaktadır. Ürünler, sadece bir eğlence değil aynı zamanda, eğitici bir araçtır. Bu noktada, araç olan ürünü doğru adımlar ile kullanarak, eğitici hale getirebilirsiniz. Kız çocukları tarafından daha çok ilgi gören oyun hamuru kuaför seti çeşitleri, oldukça zevkli ve eğlenceli oyuncak seçeneği olmaktadır. Kuaför seti ile birlikte size verilen ürünler içerisinde, bebek figürü ve kuaförlerde yer alan sandalye ve masa bulunur.

Zeka ve Hayal Dünyasının Gelişimi İçin Oyun Hamuru

Zeka ve Hayal Dünyasının Gelişimi İçin Oyun Hamuru

Glutensiz oyun hamuru malzemeleri oldukça kalitelidir. Kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Özellikle çocukların bağışıklık sistemleri daha gelişim aşamasında olduğu için kolay bir şekilde bakteri kapabilir. Bu nedenle, ürünlerin yapısında yer alan malzemelerde kesinlikle bakteri oluşumuna karşı maddeler bulunmaktadır. Bu sayede, çocuklarınızın eline gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Ürün ile oynadıktan sonra çocuklarınıza ellerini yıkama alışkanlığı kazandırınız. Bu sayede, çocuğunuz için tam koruma sağlamış olursunuz. İçerisinde kesinlikle zararlı madde bulunmasa da kullandıktan sonra el yıkama alışkanlıklarının gelişmiş olması oldukça önemlidir. Yenilebilir oyun hamuru çeşitleri, yüzeyinde bakteri oluşuma izin vermez, bu sayede bir yere bıraktığınızda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Ürünler, insan sağlığı açısından tehdit oluşturmasa da çocuğunuzun bunu ağzına koyması gibi durumlara karşı tedbirli olmanız gerekir. Bu nedenle, belli bir süre kendi kontrolünüz altında, oynamasına izin verin. Size sunulanlar içerisinde, pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Oyun hamuru çeşitleri oldukça farklı ve çok çeşide sahiptir. Bu sayede, seçmek istediğiniz ürünü daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı çeşitleri içerisinde, hazır şekiller de bulunmaktadır. Hazır şekillerin dışında, sizlere belli bir paket kutunun içerisinde verilmektedir. İsterseniz, ayrı ayrı olarak kutulanmış farklı renkli oyun hamuru seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünlerde, oldukça farklı renk seçenekleri bulunur. Bu sayede, siz sadece almak istediğiniz renkte olan oyuncağı tekli ya da birkaç tane alabilirsiniz. Paket şekilde sunulan çeşitlerde, farklı renk birliktelikleri olsa da önceden belirlenmiş renklerden oluşmaktadır. Oyun hamuru renkleri oldukça dikkat çekicidir. Sizler seçenekler arasından beğendiklerinizi alabilirsiniz ya da kendi renk seçeneklerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Çocukların öğrenmelerine katkıda bulunan en önemli şey farklı çeşitler ile oynanan oyunlardır.

Oyun Hamuru Modelleri Ve Özellikleri

Oyun Hamuru Modelleri Ve Özellikleri

Oyun hamuru merdane seti ile çocuğunuz, çeşitleri geniş bir şekilde açabilir. Bu sayede, almış olduğunuz şekillendiriciler ile daha fazla şekiller çıkartabilirsiniz. Sonrasında, şekillendirmiş olduğunuz çeşitleri bir araya getirerek, merdane yardımı ile hepsini tekrardan bir araya getirebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan oyunlarda, merdane de oldukça etkili ve faydalı bir üründür. 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş oyun hamuru çeşitleri ile çocuğunuz, merdane kullanarak ellerini daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilir. Merdane kullanımında temel olan hareket; bir ileri, bir geri şeklinde yapılan harekettir. Bu işlemi yaparken, çocuğunuzun ellerinde motor becerileri oldukça kuvvet kazanabilir. Merdane aynı zamanda, çocuklarınız ile evcilik oynarken anne rolünüzde kullanabileceğiniz oldukça öğretici bir araç haline gelecektir. Mutfak bilgisi daha çok gelişecek ve merdane ile neler yapılabilir daha net şekilde öğrenmiş olacaktır. Ürün merdanesinden sonra elbette ki, ürünü merdane ile açabilecek yer gereklidir. Bu noktada size sunulan tahta ile oyuncak oldukça kolay şekilde açılabilir. Oyun hamuru tahtası, tıpkı gerçekte açma tahtasının benzer halidir. Ekmek yapmak için kullanılan tahta ile oldukça benzer özelliklere sahip olan ürün tahtası çocuğunuzun zevkle kullanabileceği bir oyuncaktır. Tahta, genellikle merdane ile birlikte size sunulmaktadır. Set şeklinde alabilirsiniz ya da tercihinize göre tekli de alabilirsiniz. Tahta üzerinde, çocuklarınız merakla oynayacak ve rahatlıkla ürünlere şekiller verebilecektir. Farklı seçenekler ile çocuklarınızın yapabilecekleri oldukça fazla şey bulunmaktadır. Çocuklar zıplayan oyun hamuru çeşitleri sayesinde istedikleri gibi hayal dünyasında canlandırmış oldukları şeyin şeklini oluşturabilirler. Bu da çocuğunuzun gelişimine oldukça katkı sağlayan bir etkinlik ya da oyundur. Ürünler ile yapılabilecek oldukça fazla seçenek bulunmaktadır.

Bütçenize Uygun Oyun Hamuru Seçenekleri

Bütçenize Uygun Oyun Hamuru Seçenekleri

Sizler de bütçenize uygun oyun hamuru fiyatları ile birlikte çocuklarınıza öğretmek istediğiniz nesnenin şeklini farklı çeşitler ile yaparak öğretebilirsiniz. Çocuklarınız böylece öğrenmesi gereken nesnenin yapılışını da öğrenmesi gereken şeyi de oldukça kalıcı şekilde öğrenecektir. Bu tarz işlemler, çocukların gelişimi için oldukça önemli etkinliklerdir. Çocuklar uygulamalı olarak daha kolay bir şekilde öğrenebilir. Bu noktada, uygulamalı olarak öğrenebilmeleri için çeşitler oldukça etkili oyuncak ürünlerdir. Günümüzde oldukça yaygın hale gelen okul öncesi eğitim merkezlerinde çantalı oyun hamuru seti ile etkinlikler yapılmakta ve bu sayede çocuklara bir şeyler öğretilmektedir. Özellikle farklı çeşitler ile harfler, sayılar yapılmakta ve bu sayede çocuğun aklında kalıcı hale gelmektedir. Sizler de farklı tarz etkinlikleri araştırarak, ürünler ile kendiniz de çocuğunuza temel şeylerin eğitimini verebilirsiniz. İsterseniz de çocuğunuzun ilgi alanlarına göre farklı oyuncakları da bulunmaktadır. Bunlardan biri olan oyun hamuru dişçi seti çeşidi ile çocuğunuzun ilgi duymuş olduğu meslek ile çok şey öğrenebilir. Ayrıca berber seti içerisinde, berber dükkânında kullanılan pek çok farklı eşya set içerisinde bulunmaktadır. Çocuğunuz set içerisinde yer alan manken bebeğin saçları ya da sakalları ile istediği gibi oynayabilir. Çocuğunuzun da saçlarını istediği gibi şekillendirebileceği bebek figürü yer alır. Bu sayede, çocuklarınız bebeğin saçlarına hayal dünyasına göre istediği şekli kolaylıkla verir. Oyun hamuru figürleri çocukların hayal dünyasına hitap eder. İlgi çeken oyuncaklar, çocukların çabuk sıkılmasına neden olmaz, çocuklar bu oyuncak modelleri ile saatlerce sıkılmadan oynayabilir. Oyun hamuru hayvanlar gibi farklı figürleri yapmayı sağlar. Oynadığı süre içerisinde de çocuklar hayal dünyasına göre şekiller verebildiği için zihni oldukça genişler ve daha büyük hayaller kurabilir. Çocukların hayal dünyaları genişledikçe, ilerleyen zamanlarda kendi hayatlarına sunacakları şeyler artacaktır. Size sunulan jel oyun hamuru gibi tüm seçenekleri incelemek için ve daha kolay sipariş verebilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.