Marka
Yaş
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Bebek ve Okul Öncesi Oyuncaklar

" araması için 29076 sonuç listeleniyor

Her Zevke Uygun Bebek ve Okul Öncesi Oyuncaklar Trendyol’da!

Eğitici bebek oyuncakları, özellikleri sayesinde hitap edilen kitlenin ilgisini çeker. İlgili parçalar, değişen ilgi alanlarına özel olarak tasarlanır. Erkek bebek oyuncakları için daha çok aksiyon figürleri, arabalar, yapı makineleri gibi ürünler dizayn edilir. Aksiyon figürleri, çocukların hayal güçlerini kullanarak oyunlar geliştirmelerine olanak tanırken araba ve inşaat seti gibi seçenekler ise mühendislik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Kız bebek oyuncakları; plastik objeler, boyama kitapları, mutfak gereçleri, kuaför eşyaları gibi ürünlerden meydana gelir. Bu tür nesneler, çocuklara sorumluluk duygusu kazandırır. Mutfak setleri, yaratıcılık yönlerini ve takım çalışması becerilerini destekler. Moda tasarımı için oluşturulan nesneler ise estetik, güzellik anlayışı artırabilir. Bu tür ürünler belirli standartlara bağlı olarak dizayn edilir. Çocuğun potansiyelini tam olarak keşfetmesini destekler. Bebek gelişim, zeka oyuncakları cinsiyet kalıplarına bağlı kalmadan üretilir. Hazırlanan parçalar yapıları gereği düşünmeye teşvik eder. Bunun yanında sadece zeka nesnelerinin değil aynı zamanda giydirme aktiviteleri için kullanılan nesnelerin de farklı modellemeleri bulunur. Bebek giydirme oyuncakları hem erkek hem de kadın figürlerinden meydana gelir. Bu sayede hitap edilen alan genişlemiş olur. Trendyol bebek arabası oyuncakları başta olmak üzere daha birçok ürünü içinde barındır. Müşterilerin bu modellere göz atabilmeleri için olanak tanır. Dilerseniz ürün çeşitliliğine sahip modellere dilediğiniz gibi bakabilir ilginizi çeken ürünü satın alabilirsiniz.

Sağlıklı Gelişim Süreci için Dizayn Edilen Bebek Oyuncakları

Bebek oyuncakları, çocuklarınızın eğlenmesini sağlayan aynı zamanda gelişimlerini destekleyen genellikle güvenli materyallerden üretilen eşyalardır. Bu nesneler; çocukların duyu organlarını, motor becerilerini, zeka ve duygusal gelişimini teşvik ederken çocuklara eğlenceli bir deneyim sunar. Çocuk oyuncakları genellikle belirli yaş gruplarına yönelik olarak tasarlanır. Y eni doğan bebek oyuncakları için sıklıkla parlak renkler, farklı dokular, çıngıraklar gibi basit, ses ve doku uyaranları içeren nesneler tercih edilir. Bu tür parlak nesneler, hedef kitlenin aktivite esnasında ortamı keşfetmesine imkan tanır. Yapıları sayesinde ise duyu organlarını olumlu yönde geliştirmeye yardımcı olur. Ürünler arasında peluş materyalden hazırlanan seçenekler de ilgi görür. Yumuşak dokuları ve sevimli tasarımları dikkat çeker. Müzikli, ışıklı, hareketli, sesli bebek oyuncakları ilgi çekici yapı özellikleri sayesinde görme ve işitme becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Çocuklar için tasarlanan; plastik ürünler, ahşap materyaller, yumuşak bloklar, dişlikler, müzik çalan objeler de öne çıkan seçenekler arasında yer alır. Bu ürünler, çocukların motorik becerilerini, problem çözme yeteneklerini ve duygusal gelişimlerini desteklemek için çeşitli özelliklerde üretilir. Bebek aktivite oyuncakları güvenlik açısından büyük önem taşır. Parça ebatları, hitap edilen yaş aralığına göre belirlenir. Ürünlerin boya veya diğer kimyasallarla işlenmemiş olması da önemli bir ayrıntıdır. Bebekler için zararlı olabilecek maddeler içermeyen ürünler dizayn edilir. Böylece ebeveynler bu nesneleri seçerken kolaylık yaşarlar. Hazırlanan parçalar aynı zamanda bebeklerin duygusal gelişim sürecine de katkıda bulunur. Peluş bebek oyuncakları gibi ürünler çocuğun sevdiği bir materyalle etkileşimde bulunmasını sağlar. Bu onun duygusal bağlarını güçlendirirken aynı zamanda güven duygusunu da artırır. Çocuk ürünleri aynı zamanda ebeveynler için de önemli bir rol oynar. Materyaller, ebeveynlerin çocuklarıyla etkileşim kurmalarına olanak tanır. Onların gelişimini gözlemlemelerine, eğlenceli aynı zamanda güvenli bir ortamda göz önünde tutmalarına yardımcı olur. Oyuncaklar, çocukların eğlenceli aynı zamanda öğretici bir şekilde zaman geçirmelerine olanak tanır. Ayrıca fiziksel motorik becerilerine, duygusal hatta zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunur. Trendyol üzerinden çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak bu nesnelere göz atabilirsiniz.

Öne Çıkan Bebek ve Okul Öncesi Oyuncak Modelleri

Okul öncesi oyuncakları, çocukların eğlenerek öğrenmelerini ve gelişimlerini destekleyen önemli araçlardır. Bu ürünler genellikle 0 ve 6 yaş arası çocuklar için tasarlanır. Küçük yaşa uygun bu nesneler; fiziksel, duygusal, zihinsel ve sosyal becerilerin gelişimine katkıda bulunur. Fiziksel gelişimi desteklemek için kullanılan okul öncesi ürünler arasında ise masa objeleri, derse özel nesneleri, bloklar ve bahçe oyuncak çeşitleri bulunur. Okul öncesi masa oyuncakları, çocukların masada oynayarak eğlenmelerini ve öğrenmelerini sağlayan tasarım çizgisinde hazırlanır. Genellikle yapbozlar, renkli bloklar, şekil eşleştirme ürünleri ve küçük setleri içerir. Bu küçük yapılı nesneler çocukların el göz koordinasyonunu, problem çözme becerilerini ve dikkatlerini geliştirir. Okul öncesi bahçe oyuncakları ise açık havada oynamayı teşvik eden ve çocukların fiziksel aktivitelerini destekleyen nesnelerdir. Salıncaklar, kaydıraklar, kum havuzları, tırmanma kuleleri, küçük aktivite alanları ve trambolinler gibi çeşitli nesnelerden oluşur. Bu teşvik edici nesneler, hitap edilen kitlenin; motor becerilerini, denge yeteneklerini ve sosyal etkileşimlerini geliştirmeleri noktasında destek vermeyi hedefler. Aynı zamanda açık havada oynamanın keyfini yaşamalarını sağlar. Derslerde kullanılan okul öncesi zeka oyuncakları küçük yaştaki bireylerin zekasını geliştirir. Okul öncesi sınıf, matematik oyuncakları temel matematik kavramlarını eğlenceli bir şekilde çocuğa aktarma noktasında velilere ve öğretmenlere yardımcı olur. Renkli bloklar, sayı ve şekil eşleştirme materyalleri, sayı kartları ve labirentleri gibi nesneler çocukların sayıları, şekilleri ve desenleri keşfetmelerini ayrıca hafızalarında tutmalarını sağlar. Bunun yanında blok şeklinde olan o kul öncesi blok oyuncakları, küçük yaştaki bireylerin yaratıcılığını, problem çözme becerilerini geliştiren önemli araçlardır. Dilerseniz Trendyol üzerinden bu ürünleri inceleyebilir, mevcut seçenekler arasında değerlendirme yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Bebek ve Okul Öncesi Oyuncaklar Fiyat Aralığı

Bebek ve okul öncesi oyuncaklar modelleri çocukların gelişimini desteklemek bunun yanında eğlenmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanır. Bu nesneler, çocukların duygusal, fiziksel, sosyal ve bilişsel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda güvende olmalarını da ön planda tutan markalar tarafından dizayn edilir. Bebek ve okul öncesi oyuncaklar genellikle yumuşak, zarar vermeyen bir yapıda tasarlanır. Çocukların ilgisini çeken malzemelerden oluşur. Bebeklerin güvenliği için küçük parçalar içermez. Yutulabilecek parçaların olmamasına özen gösterilir. Okul öncesi kutu oyuncakları modelleri de aynı şekilde üretilir. Özenle oluşturulan parçaları ve dikkatle birleştirilen alanları sayesinde tehlikelere karşı gerekli önlem alınır. Peluş ürünler; yumuşak dokuları, ilgi çekici yapıları ve sevimli tasarımları sayesinde uyku arkadaşı olarak tercih edilebilir. Bireylerin işitme ve hissetme becerilerini geliştirmelerine destek verir. Okul öncesi için kullanılan nesneler, çocukların eğlenerek öğrenmelerini amaçlar. Bu nesneler genellikle motor becerilerini, el ve göz koordinasyonunu, problem çözme becerisini ve sosyal etkileşim yeteneğini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanır. Okul öncesi oyuncaklar arasında bloklar, yapbozlar, eşleştirme materyalleri, sayı ve harf ürünleri, müzik enstrümanları ve boyama kitleri gibi çeşitli seçenekler bulunur. Ebeveynlerin çocuklarının gelişime katkıda bulunmaları önemlidir. Bu noktada özel olarak dizayn edilen oyuncak gruplarından destek alabilirsiniz. Doğru yaşa uygun seçilen ürünler pozitif bir gelişim süreci sunar. Her yaşa uygun nesneler farklı markaların bünyesinde yer alır. Bebek ve okul öncesi oyuncaklar fiyat aralıkları noktasında da değişen bir skala ile karşınıza çıkar. Trendyol ise müşterilerine farklı markalarda bulunan her yaşa hitap eden ürünleri avantajlı fırsatlar ile sunar. Bu avantajlardan yararlanarak bebeğiniz için ilgi çekici materyallere sahip olabilirsiniz.