Abc Mobilya Modelleri ile Zarif ve Şık Görünüm

Ev dekorasyonunda mobilya seçimi oldukça önemlidir. Şıklığın yanı sıra kullanımı rahat ve dayanıklı olmalıdır. Ev mobilyaları alınmasının ardından yenilenmesi yıllarca sürebilir. Alınan mobilyanın kişinin kullanımına uygun olmaması durumlarında yıllarca rahatlığınızdan ödün vermeniz gerekebilir. ABC Mobilya seçimi ile rahatlığınızdan ödün vermeniz gerekmez. Farklı renk ve modellerde üretilen koltuk takımları ile rahatlığın keyfine varabilirsiniz. Uzun saatler süren iş mesailerinin ardından bir çok insan akşam eve geldiğinde rahatça uzanarak televizyon izlemek ister. Bu keyifli aktivite rahatsız ve sert bir koltuk seçimi ile bölünebilir. Koltuk tasarımı, kumaşı ve yumuşaklık derecesi bir koltuğun kalitesini belirleyen unsurlardır. Sertlik derecesi çok fazla olan koltuklar uzun süreli kullanımlarda size keyif vermez. Yumuşaklık derecesi çok fazla olanlar ise kısa sürede daha da yumuşayarak otururken rahatsız hissetmenize neden olur.Sert olarak tasarlanan koltuklar genellikle oturma odası ve salon olarak ayrı ayrı kullanımlarda salon mobilyalarında tercih edilir. Oturma alanı sert olarak tasarlanan mobilyaların kullanım süresi daha uzun olabilir. ABC Mobilya damla koltuk takımını ister salonda ister rahatlık ve şıklığı birleştiren tasarımı sayesinde salon ve oturma odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Değiştirilebilir renk seçenekleri ile zevkinize en uygun olan rengi tercih edebilirsiniz. Kolay temizlenebilir kumaş tercihleri sayesinde kirlendiğinde kısa sürede temizleyebilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde istediğiniz halı ve perde ile kolaylıkla uyum sağlayabilir.

ABC Mobilya Ürün Çeşitleri

ABC Mobilya Ürün Çeşitleri

Ev dekorasyonunda tercih edilen mobilyaların tarzı evinizin şıklığını belirler. Farklı renk ve modellerde tasarlanan ABC Mobilya mobilya yemek odası ile misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Genellikle salonda konumlandırılan yemek odalarının tarzı salon dekorasyonunuzda oldukça göze çarpar. Büyük bir alan kaplayan masanın seçilen ABC Mobilya mobilya oturma grupları ile uyumlu olması gerekir. Koltuk takımı renkleri ile masanın sandalye renkleri arasındaki uyumsuzluk salon dekorasyonunda göze çarpar. Aynı renklerin tercih edilmesi ise sıkıcılık meydana getirebilir. Bu yüzden birbiri ile kontrast oluşturabilecek renkler tercih edilmelidir. Tercih edilen renklerin halı ve perde ile yakalayacağı uyum da göz önünde bulundurulmalıdır. Oturma grubu ve sandalyenin renkli tercih edilmesi durumunda halı ve perdenin düz ve nötr tonlarda tercih edilmesi salonunuza şık bir hava katar. Fazla renkli seçilen mobilyalar evinizi şıklıktan uzaklaştırarak karmaşık bir hal almasına neden olur. ABC Mobilya mobilya capella koltuk takımı spor şık olan oturma grupları arasındadır. Oturma grubunda rahatlığı arayan kişilerin tercih ettiği capella koltuk takımının mekanizmalı kolları sayesinde oturma alanı genişleyebilir. Sıklıkla misafir ağırlayan kişiler için oldukça kullanışlı olan bu modelin yaslanma kısımlarının yastık şeklinde tasarlanması oturma sırasında sırtınızın rahat olmasını sağlar. ABC Mobilya mobilya köşe takımı küçük oturma alanlarında kurtarıcı modeller arasında. Oturma gruplar 3+3+1 ya da 3+2+1 şeklinde tasarlanmaktadır. Genellikle benzer ölçülerde tasarlanan bu modeller küçük metrekarelere sahip mekanlarda kullanılması zor olmaktadır. Küçük alanlarda kullanıldığı takdirde oturma alanında bulunan boşluk azalmaktadır. Bu durum alanda gezinmeyi zorlaştırır. Bu durumda köşe takımı oldukça kullanışlıdır. Alanda daha az yer kaplamasının yanı sıra özellikle televizyon karşısında dinlenmeyi sevenler için oldukça kullanışlıdır. Köşe koltuklar belirli standartlara göre üretilmez. Farklı ölçülerde üretilebildiği gibi modüler olarak da üretilmektedir. Köşe takımı almadan önce büyüklüğüne karar vermek önemlidir. Oturma alanında gereken gezinme boşluğunu hesaplayarak köşe koltuk ölçüsü belirlenmelidir. Modüler olarak tercih edilen köşe koltuklar farklı mekanlarda da kolaylıkla kullanılabilir. Köşe koltuk takımlarının sandıklı modelleri de bulunmaktadır. İstenildiğinde yatak haline de dönüşebilen bu modeller kullanışlı ve ergonomiktir.

ABC Mobilya Fiyatları

ABC Mobilya Fiyatları

Farklı renk ve modellerde üretilen ABC Mobilya mobilyaları fiyatları farklılık gösterebilir. Oturma grubu, genç odası ve TV ünitesi gibi farklı ürün gruplarından bütçenize en uygun olanı bulabilirsiniz. Geniş model seçenekleri olan ABC Mobilya mobilya evinize şıklık katar ve dekorasyonda uyumu yakalamanıza olanak tanır. ABC Mobilya yatak odası takımı yatak odanızda sadelik ve şıklığı birleştirir. Yatak odası evin en sık kullanılan bölümüdür. Uyumak için kulllanmanın yanı sıra kıyafet ve tekstil ürünleri de genellikle yatak odasında depolanır. Gardrop tasarımı depolamanızı rahat bir şekilde yapmanız için önemlidir. Raf sistemi yeterli ve kullanışlı olmayan gardrop modelleri fazla yer kaplamasının yanı sıra yeterince eşya depolamanıza imkan vermez. Çekmece ve raf dizaynı rahat kullanıma uygun olarak tasarlanan ABC Mobilya mobilya yatak fiyatları modellerine göre farklılık gösterebilir. Yatak odasında tasarlanan komodin ve şifonyerin rahat kullanım için hazırlanan tasarımı sayesinde ekstra depolama alanına sahip olursunuz. Yatak başlarına konumlandırılarak kullanılan komidinler tasarımlarının yatağa uyumu ise yatak odanıza şık bir görünüm kazandırır. ABC Mobilya mutfak masası size mutfakta kullanım kolaylığı sağlar. Standart yemek masasından daha küçük tasarlanan mutfak masası kullanıldığı alanda kalabalık hissi yaratmaz. Özellikle tezgahın yetersiz olduğu mutfaklarda ekstra tezgah olarak kullanılabilir. Malzeme kalitesi mutfaktaki nemden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Yemek hazırlama esnasında oluşan buhardan etkilenmemesi uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar. Mutfak masaları çok sık kullanıldığı için kısa sürede kirlenebilir. Bu yüzden kolay temizlenebilir olması kullanışlılığı açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur. ABC Mobilya mutfak masası leke tutmayan yapısı sayesinde kolayca temizlenir. Her genç tarzına uygun bir odaya sahip olmak ister. ABC Mobilya gençlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı ABC Mobilya genç odaları modellerini gençlerin beğenisine sunuyor.

ABC Mobilya Özellikleri!

ABC Mobilya Özellikleri!

Mobilya seçimi ev dekorasyonunun en önemli kısmıdır. Yıllardır ürettiği mobilya tasarımları ile beğeni toplayan ABC Mobilya mobilya Trendyol’da sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan mobilyaya çok kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Trendyol güvencesiyle sahip olabileceğiniz ABC Mobilya fiyatları ile kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan mobilyalar şıklığı kaliteyle buluşturuyor. ABC Mobilya TV ünitesi tasarımı ile koltuk takımınıza rahatlıkla uyum sağlar. Seçtiğiniz rahat koltuğunuzda televizyon izlemenin keyfine varırsınız. Ev dekorasyonu farklı birçok parçadan oluşur. Koltuk takımı, TV ünitesi, sehpa gibi ürünlerin yanı sıra halı, perde ve aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Farklı renk ve desenlerde tercih edebileceğiniz ABC Mobilya koltuk takımlarını istediğiniz halı, perde ve aksesuarla kolaylıkla bir araya getirebilirsiniz. Yalnızca ihtiyaçlarınız ve zevkinize uygun olan koltuk takımını seçmeniz yeterli. ABC Mobilya koltuk takımı seçiminde kullanacağınız alanın büyüklüğü önemlidir. Oturma alanlarınızın kalabalık görünmemesi için gezinme alanı bırakılması gerekir. Küçük mekanlarda ABC Mobilya L koltuk seçimi yaparak gezinme alanı büyüklüğünüzü artırabilirsiniz. Küçük alanlarda köşe koltuk seçiminin yanı sıra seçilen renklerde alanın daha ferah ya da daha küçük görünmesine neden olabilir. Dalga boyu daha kısa olan renkler tercih edilmesi alanın daha ferah görünmesine neden olur. Bunun yanı sıra seçilen renkler siyah, beyaz ve gri gibi nötr renklerle birlikte kullanılarak şık bir görünüm kazandırılabilir. Oturma alanınızda kullanacağınız aksesuarlar da evinizin şıklığına şıklık katar. Aksesuarların kullanım oranını iyi ayarlamanız gerekir. Çok yoğun kullanılan aksesuarlar evinizin kalabalık görünmesine yol açabilir. Aksesuarlarınızı biblo, tablo ve aydınlatma olarak çeşitlendirebilirsiniz. Duvarlarınızda kullandığınız aksesuarlar evinize hoş bir hava katar. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan ABC Mobilya ürününü seçebilirsiniz.