placeholder
"

Kadın Atlet

" araması için 55147 sonuç listeleniyor

Rahat Kumaşlarıyla Kadın Atlet Modelleri Sizinle

Spor ve modern tasarımların yanında, abiye ve klasik tasarımlarla da öne çıkan kadın atlet modelleri, birbirinden şık çeşitleriyle herkesin zevkine hitap etmektedir. Birçok amaçla kullanılabilen ve kombinlerin kurtarıcı parçası olan ip askılı kadın atlet modelleri, farklı tasarımlarıyla çeşitlilik sunmakta ve maksimum kullanışlılık sağlamaktadır. Yumuşak dokusu ve terlemeyi önleyen pamuklu yapısı sayesinde, cildinizin tahriş olma riski ortadan kalkmakta ve gün boyu ferah kalmanız sağlanmaktadır. Uzun ya da kısa modelleriyle çeşitlilik sunan v yaka kadın atlet çeşitleri, farklı renk seçenekleriyle kıyafetlerinizin altında kamufle olacaktır. Kıyafetlerinizin rengine ve tercih ettiğiniz modellere göre, siyah, ten rengi ya da beyaz renkler başta olmak üzere, aradığınız her renkteki atleti kolayca inceleyebilirsiniz. Uzun ya da kısa seçeneklerinin yanında, yarım atlet modellerinin de yer aldığı çeşitlilik arasından, günlük kullanım için en ideal atlet modellerini kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Terlemeyi Önleyen Pamuklu Kadın Atlet Çeşitleri

Terlemeyi Önleyen Pamuklu Kadın Atlet Çeşitleri

Kısa seçeneklerin yanında, uzun kadın atlet modellerinin de kullanım alanı oldukça geniştir. Elbiselerin ya da belinin açılma riski bulunan pantolon ve eteklerin altından kullanabileceğiniz uzun atlet modelleri sayesinde, düşük bel modele sahip olan kıyafetleri güvenle giyebilirsiniz. Düz ve pamuklu atletlerin yanında, teri maksimum seviyede çekebilen ve sırtınızın terli kalmasını engelleyen fitilli kadın atlet çeşitleri, farklı renk seçenekleri ve modelleriyle sizlere sunulmuştur. Fitilli modellerin ince ve kalın dokudaki sıralanışı sayesinde, sıcak havalarda cildinizin nefes alması sağlanmakta ve kıyafetlerin üzerinize yapışarak ter oluşturması engellenmektedir. Pamuklu modellerin yanı sıra, üzerinize tam yapışan ve herhangi bir potluk oluşmasını önleyen likralı kadın atlet modellerini tercih ederek, kıyafetlerin altından atletlerin oluşturacağı kabarık görüntüyü tamamen engelleyebilirsiniz. Pamuklu ya da karışım kumaşlardan elde edilen atlet çeşitleri arasında seçim yaparken, kullanım amacınızı dikkate almanız ve buna uygun modelleri belirlemeniz ideal olacaktır. Sıfır kollu, kısa kollu, çapraz askılı ya da kalın askılı gibi birçok seçeneğe sahip olan askılı kadın atlet modellerini, kullanacağınız kıyafet türüne göre belirleyebilir ve kıyafetlerin altından atletlerin belli olma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle, elbiselerin altında tamamen görünmez olan atlet çeşitlerini belirlemek için filtre bölümünden seçim yapmanız yeterli olacaktır. Renk seçeneklerinin yanı sıra, model ve beden seçenekleriyle de çeşitlilik sunan pamuklu kadın atlet modelleri arasında tercih yapmak için aradığınız özellikleri filtre bölümünde belirtmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz atlet modellerini bulduktan sonra, seçtiğiniz modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ekstra Rahat Askılı Kadın Atlet Tasarımları

Ekstra Rahat Askılı Kadın Atlet Tasarımları

Rahatlık ve konforu bir arada barındıran özel dokuma yün kadın atlet modelleriyle, kış aylarında soğuktan etkilenmezsiniz. Gömlek ve benzeri ince kıyafetlerin içine giyeceğiniz yün dokuma termal kadın atlet modelleri sayesinde, vücut ısınız hep yüksek tutulur ve daha fazla üst giymeye gerek kalmadan, soğuktan korunmuş olursunuz. Uzun kollu, kısa kollu, sıfır kollu ve askılı gibi seçeneklere sahip olan yün termal atletler, kıyafetlerinizin içinden kendini belli etmeyecektir. Kıyafetlerinizin her an düzgün ve nizamlı durmasını sağlayarak potluk oluşumunu ortadan kaldıran yün termal atletler, farklı kalınlık seçenekleriyle sizler için çeşitlilik oluşturmaktadır. Elbise, gömlek ya da sweat gibi birçok kıyafetin altından kendini belli etmeden giyilebilen yün atletler, terlemeye karşı dayanıklı şekilde hazırlanmıştır. Koşu, yürüyüş, voleybol ve daha fitness gibi birçok spor alanında kullanabileceğiniz kadın sporcu atlet çeşitleri, farklı renk ve tasarımlarla çeşitlilik sunmaktadır. Göğüs bölümünde destekleyici pedlerin kullanıldığı sporcu atletlerini kullanırken, ikinci bir iç çamaşırına ihtiyaç duymazsınız. Büstiyer ve yarım atlet görevi gören sporcu atletleri, vücudunuzu sıkıca sararak, göğüslerin hareketini kısıtlar ve spor esnasında kondisyonun artmasına yardımcı olur. Göğüslere alınabilecek her türlü darbeyi engelleyecek şekilde tasarlanan sporcu atletleri, göğüs bölgesini tamamen kavrayarak koşu ve hareket esnasında ağırlık hissi oluşmasını engelleyecektir. Sporcu atletleri, askılı atlet, zıbın atlet, kısa kollu atlet ya da kolsuz atlet gibi birçok çeşite sahip olan kadın atlet modelleri arasında seçim yapmak için ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz yeterli olacaktır. Pantolon ve eteklerin altına giyilerek belin açılma riskini engelleyen kadın zıbın atlet tasarımları, hem rahat hem de kullanışlı olması açısından maksimum rahatlık sunmaktadır. Sıfır kol kadın atlet modellerinin tarzı, rengi ve desenleri konusunda birçok seçeneğin yer aldığı sayfamızdan, aradığınız özellikteki modelleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Çeşitli renk ve model seçenekleri arasında seçim yapmanızı kolaylaştıran filtre bölümünün yanı sıra, en ideal modelleri anında görmenizi sağlayan akıllı sıralama özelliğiyle en uygun ürünleri listenin en üstünde görüntüleyebilirsiniz. Yarım büstiyer ya da uzun şekilde tasarlanan çeşitleri bulunan sporcu atletlerinde, istenen renk ve model seçenekteki sporcu siyah kadın atlet modeli tercih edilebilir. Birbirinden farklı renk ve modellerle, spordaki tarzınızı şıklıkla bir araya getiren sporcu kadın yarım atlet modelleri, aradığınız kriterleri tam olarak karşılayacaktır. Tayt, şort ve eşofmanla kombinleyebileceğiniz sporcu atletlerini, sweat ve fermuarlı yağmurluklarla tamamlayabilir ve açık hava sporlarını daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Dantelli Tasarımıyla Trendyol Klasik Kadın Atlet Modelleri

Dantelli Tasarımıyla Trendyol Klasik Kadın Atlet Modelleri

Klasik görünümle şıklığı bir araya getiren dantelli kadın atlet çeşitleri, farklı model seçenekleriyle her stile hitap etmektedir. Drape ya da güpür kullanımıyla süslenen ve daha modern bir hale getirilen dantelli modeller, gecelik ve sabahlık kullanımında şık bir görünüm sağlayacaktır. Her an şık ve bakımlı olmaya özen gösteriyorsanız, dantelli atlet tasarımları arasından kendiniz için en ideal olan modelleri belirleyebilirsiniz. Dantelli modellerin yanı sıra, transparan şekilde tasarlanan atletlerle, şıklığınızı tarzınızla zenginleştirebilirsiniz. Değişik renk seçenekleriyle kıyafetlerinizin altından tarzınızı yansıtacak atlet modelleri, istediğiniz tüm renk ve özellikleri sizler için barındırmaktadır. Farklı renkli kadın atlet tasarımları arasından en ideal olanı belirlemek ve kıyafetlerinizin altından uyum yakalamak isterseniz, aradığınız renk ve özellikleri filtre bölümünde belirtebilirsiniz. İnce askılı ve kalın askılı kadın atlet seçeneklerini inceleyerek, kendinizi en rahat hissettiğiniz atletleri seçebilirsiniz. İnce askılı modeller, daha zarif olması sebebiyle kıyafetlerin altında rahatsızlık hissi oluşturmamakta ve omuzlarda yokmuş hissi uyandırmaktadır. Askıların kalınlığına bağlı olarak, atletlerin kesim ve kalıpları da değişiklik gösterecektir. Sadelikten ziyade daha renkli modelleri tercih ediyorsanız, mavi kadın atlet modellerini inceleyerek en sevdiğiniz tonlarda ve kalıplarda olan modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Mavi ve tonlarının yanı sıra, tüm renklerin yer aldığı seçenekler arasından da kombin yapacağınız kıyafetler için en ideal parçaları belirlemeniz mümkündür. Kıyafetlerinizi tamamlayıcı bir parça olarak kullanabileceğiniz kadın crop atlet modelleri, gömlek ya da sweat altından giyilebilir özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Crop modellerin uzunluğu ve kesimleri çeşitlilik gösterdiğinden, aradığınız tarza hitap eden modelleri inceleyerek en sevdiğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Dar kesim ve bol kesim gibi seçeneklerle çeşitlilik gösteren crop atletler, farklı kumaş seçeneklerine sahiptir. Özellikle beyaz kadın atlet modellerinde tercih edilen crop kesimler, kot pantolon ve tayt üzerinde tamamlayıcı parça olarak kullanılmaktadır. İhtiyacınız olan normal kesim ya da crop kesim kadın atlet modelleri arasında tercih yaparken, belirlediğiniz bütçe aralığını aşmamak adına, kadın atlet fiyatları için akıllı sıralama yapabilirsiniz. Akıllı sıralama özelliğinde kullanılan fiyat değişenleri, istediğiniz ürünleri anında belirlemenize yardımcı olmaktadır.