İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Tip
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Paket İçeriği
Materyal
Desen
Ortam
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
"

Toka

" araması için 88669 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Renkli Toka Çeşitleri Trendyol'da!

Saç, vücudun dikkat çeken bölümleri arasında yer alır. Kadın, erkek ve çocuk fark etmeden her insan saçlarını toplamaya ihtiyaç duyar. Belirli bir uzunluğun üzerinde saça sahip olan insanlar özellikle sıcak havalarda terlememek için saçlarını toka yardımı ile toplar. Aksesuarlar, birçok farklı formda ve malzemelerde üretilir. Yetişkinlere hitap eden tasarımlar ile çocuklara uygun olanlar arasında belirgin farklar vardır. Çocuklara hitap eden çeşitler ince saçları toplamaya uygundur ve tasarım olarak renkli, desenli üretilir. Çocuk çeşitleri çoğunlukla kız çocuklarının ilgisini çeken desenlere sahiptir. Kız çocuk ve bebekler için seçenekler papatya, Barbie, kalp gibi figürler ile tasarlanır ve çocukların beğenisine sunulur. Çıtçıtlı toka öne gelen saçları tuttuğu için çocuklar tarafından tercih edildiği gibi yetişkinler tarafından da tercih edilir. Çıtçıt ilaveli çeşitlerin ebat olarak büyük olanları yetişkinlerin kullandığı aksesuarlardandır. Çocuklarınızın kıyafetleri ile uyum sağlayan aksesuarlar alarak onları mutlu edebilirsiniz. Çocuklar için üretilen aksesuar çeşitleri hediye etmek için de ideal çeşitlere sahiptir. Bebekler için üretilen aksesuarlar ise ince yapısı, kavrayan tasarımları ile sektörde yerini alır. Bebeklerin ince tellerini koparmadan ve onların canını yakmadan toplayan bu çeşitler ebeveynler tarafından da beğenilir. Yetişkinler için tasarlanan aksesuarlar ise özel günlere ve gündelik olarak kullanmaya uygun farklı tasarımlara sahiptir. Özel günlerde kullanıma uygun taşlı çeşitlere ek olarak tek renk lastik toka çeşitleri gün içerisinde oldukça kurtarıcı olur. Toka çeşitleri arasında taraklı çeşitler de farklı tasarımı ile dikkat çeker. Tarak türü uzun yüzyıllardır kullanılan, oldukça kullanışlı olmasına ek olarak şık da duran bir tasarıma sahiptir. Ön kısmını taraklı tasarımlar ile geriye doğru tarayarak ürünü yerleştirebilirsiniz. Hafif görüntüsüne rağmen saçı oldukça sağlam bir şekilde tutan seçenekler müşterilerin beğenisini kazanır. Saç için olanları arasında uzun saç kullanan erkeklere hitap eden seçenekler de yer alır. Düz lastik çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Trendyol'da yer alan ürünleri inceleyerek beklentinize hitap eden tarzı seçebilir, kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Farklı Tarzlara Uygun Toka Tasarımları

Farklı Tarzlara Uygun Toka Tasarımları

Sektörde birçok farklı saçta kullanıma uygun aksesuar çeşidi bulunur. Markalar tasarımlarını kadın ve erkek her yaştan müşteriye uygun tasarımlar ile üretir. Kadın aksesuar çeşitleri incelendiğinde günlük olarak kullanılabilen sade tasarımlar ön plana çıkar. Özel günlerde şık kıyafetler ile kombinlenen ürün tasarımları da müşterilere sunulur. İncili türü, elbiseler ile oldukça dikkat çekici görünüm yakalamanızı sağlar. İnci detaylarının zarif görüntüsü her ortamda gözleri üzerine çeker. Gündelik olarak kullanımda tercih edilen seçenekler ise genelde lastik olarak tasarlanır. Esnek yapısı ile dikkat çeken ürünler gün boyu rahatlık sağladığı için beğenilir. Tel toka ise her ortamda rahatlıkla kullanılabilen bir diğer çeşittir. Özellikle kâkül ya da perçem kullanan müşteriler açısından kurtarıcı bir parça olan ürünler oldukça beğenilir. Taç kullanımı saçlarınızın önünüze gelmesini engeller. Bir işle meşgul olurken önünüze gelen saçları durdurmak için şık tasarıma sahip taç tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Mandal toka, topuz yaparken tercih edilebilir. Toka çeşitleri arasında çocuklara hitap eden seçenekler de yer alır. Çocuklar için üretilen aksesuarlar genellikle renkli tasarımlara sahiptir. Özellikle kız çocuklarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan ürünler markalar tarafından üretilir. Taç toka, kız çocuklarının çok beğendiği seçenekler arasında yer alır. Farklı renklerde kelebek figürleri ile bütünleştirilen tasarımları gözleri üzerine çeker. Çizgi karakterli tasarımlar da kız çocuklar arasında oldukça popüler olan seçeneklerden biridir. Bebekler için üretilen aksesuarlar da bulunur. Bebeklerin saçları yetişkin ve çocuklara kıyasla ince telli yapıya sahiptir. Bundan dolayı hassas tasarıma sahip ürünler bebekler için özel olarak satılır. Bebek aksesuarları da çocuklar için üretilen seçenekler gibi renkli desen ve modellere sahiptir. Sektörde yer alan ürünler incelendiğinde erkeklere hitap eden seçenekler de dikkat çeker. Uzun saç kullanan erkeklerin ihtiyaç duyduğu lastik çeşitleri ve topuz yapmayı kolaylaştıran aksesuarlar ön plana çıkar. Erkek müşteriler için üretilen aksesuar çeşitleri kadınlara uygun olanlardan farklı olarak sade ve düz tasarımlara sahiptir. Siyah renklerin hâkim olduğu çeşitler müşterilerin ilk tercihleri arasındadır. İnce lastikler görünümü dolayısı ile erkek müşteriler tarafından çokça tercih edilen çeşitler arasındadır. Saç arasında yok gibi görünen, kaybolan bu tasarımlar müşterilerden tam not alır. Agatha toka, mandal tasarımı ile dikkat çeker. Bu aksesuarları ve fazlasını Trendyol'da görebilirsiniz. Prada toka gibi adını duyuran markaların ürünlerini de inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Ürün seçimi yapmadan önce müşteri yorumlarından faydalanabilirsiniz. Tasarımların fotoğraflarını inceleyerek beklentinize hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Aksesuar olarak beğenilen tasarımlar ile hem saçınızı toplayabilir hem de her ortamda gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Etkileyici Toka Modelleri

Etkileyici Toka Modelleri

Aksesuar çeşitleri yalnızca güzel görüntü için değil farklı amaçlar için de kullanılır. Saç aksesuarları hem şık görünür hem de saçı toplamaya yardımcı olur. Sektörde bulunan ve müşterilerin erişimine sunulan çeşitli ürünler arasından seçim yaparken bazı konular dikkate alınır. Bunlardan ilki ürünün hitap ettiği müşteri grubudur. Markalar bebek, çocuk, kadın ve erkeklere uygun tasarımlar üretir ve satışa sunar. Bebek aksesuar tasarımları minimal yapıya sahipken yetişkinler için üretilen seçenekler büyüktür. Buna ek olarak kadın ve erkekler için üretilen aksesuarlar arasında da farklılıklar görülebilir. Desen ve tasarım açısından meydana gelen farklılıklar dolayısı ile ürünü kullanacak kişiye uygun seçmek gerekir. Ürün çeşidi de dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Sektörde çıtçıtlı, lastikli gibi birbirinden farklı ürünler yer alır. Topuz yapmaya uygun topuz çeşitlerinden klips ve kıskaçlı toka dikkatleri üzerine çeker. Saç yapısına uygun ürün seçmek de oldukça önemlidir. Kalın telli saç yapısına sahip müşteriler lastikli modelleri tercih ederek tüm saçını tek ürün ile toplayabilir. Kıskaçlı modeller ise ince telli saç yapısına sahip olan müşterileri memnun eder. Ürünler set olarak da satılabilir. Sıklıkla ürünleri kullanıyorsanız toka seti satın almak avantajlı olabilir. Farklı aksesuarlar ile oluşturulan setlerin yanı sıra birbiri ile aynı ürünler de kullanılarak set paketleri hazırlanır. Ürünlerin tercih ettiğiniz kıyafetler ile uyumlu olması da önemlidir. Fularlı, kadife, kurdele toka çeşitleri şık tasarımı ile birçok kıyafete uyum sağlar. Kadife kumaş ile üretilen aksesuar kış mevsiminin vazgeçilmez parçası haline gelir. Kurdele ilaveli modeller hem yetişkin hem de çocuklara hitap eden seçeneklere sahiptir. Hayvan figürlü tasarımlar sevimli görünüşleri ile dikkat çeker. Kedili türü çok beğenilen hayvan figürlü ürünler arasında yer alır. Erkekler için üretilen çeşitleri ise sade tasarımlara sahiptir. Siyah toka çeşitleri erkek müşteriler tarafından beğenilerek kullanılır. Farklı renklere sahip seçenekler de müşterilere sunulur. Ürün seçimi yaparken zevkinize hitap eden rengi tercih edebilirsiniz. Trendyol'da yer alan seçenekleri inceleyerek beklentilerinizi karşılayan aksesuarı satın alabilirsiniz.

Renkli Tasarımları ile Dikkat Çeken Toka Çeşitleri

Renkli Tasarımları ile Dikkat Çeken Toka Çeşitleri

Aksesuar alışverişi yaparken ürünlerin şık görüntüsünün yanı sıra işlevini yerine getirmesi de oldukça önemlidir. Saç aksesuarları işlevi dolayısı ile çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Saç uzatmayı seven her insanın kullandığı ürün çeşitli modelleri ile birçok farklı marka tarafından üretilir. Ürünler farklı şekillerde saç toplama imkânı sunar. Çıt çıt toka saçı topuz yaparken oldukça işlevseldir. Kolaylıkla saçınızı topuz yaparak güne başlayabilirsiniz. Firkete modeli ise saçın ön kısmının yüzünüze düşmesini engeller. Lastik modeller ise atkuyruğu yapmak için idealdir. Kalın lastik çeşitleri sıkı şekilde saçı toplamayı sağlar. Renkli toka tasarımı müşterilerin ilgisini çeker. Kadınlar için üretilen çeşitleri arasında ön plana çıkan renkli modeller çocukların da ilgisini çeker. Kombininizi aksesuar yardımı ile farklı bir boyuta taşımak isterseniz sektörde yer alan tasarımları inceleyebilirsiniz. Yaz akşamlarında dışarı çıkarken desenli aksesuarlar takarak spor kombini şık hale getirebilirsiniz. Ya da eğlenceli bir görüntü ortaya çıkarmak isterseniz klips, muz, boncuk, fiyonk, kelebek toka çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çizgi karakterlere düşkün olan kız çocuklarının beğendiği renkli aksesuarlar sıklıkla tercih edilir. Farklı malzemelerin kullanımı ile üretilen modeller de yer alır. Bunlardan biri kemik toka tasarımıdır. Sağlam yapısı ve saçı tam olarak kavrayan tasarımı ile dikkat çeken ürün müşterilerin beğenisini kazanır. Mekanizması ile gözleri üzerine çeken otomatik 100’lü toka tasarımı da beğenilir. Düğme yardımı ile açılıp kapanan ürün ile topuz yapmak oldukça kolaydır. Trendyol, birbirinden renkli ve farklı modelleri müşterilere sunar. Her yaştan müşterinin zevkine hitap eden çeşidi bulması için marka ve ürün skalası oldukça geniştir. Ürün seçerken müşteri yorumlarından faydalanarak kullanım ve dayanıklılık hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kendiniz, çocuğunuz ya da sevdikleriniz için küçük hediyeler alarak herkesi mutlu edebilirsiniz.

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Tokalar

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Tokalar

Yetişkin ve bebekler için birçok ürün ayrı olarak üretilir. Bebeklerin yediği gıdalardan giydiği kıyafetlere kadar tüm eşyaları yetişkinlerin eşyalarından farklıdır. Aksesuarlar çeşitleri söz konusu olduğunda da yetişkin ve bebekler için farklı özellikler göz önünde bulundurularak üretim yapılır. Bebeklerin oldukça hassas ve yumuşak kafa yapısı vardır. Bundan dolayı saça takılacak ürünün kafa yapısına zarar vermemesi gerekir. Markalar bebeklere özel olarak üretilen modelleri satışa sunar. Bebekler için üretilen modeller incelendiğinde mini tasarım dikkat çeker. Bebeklerin saç yapısı ince olduğu için genellikle çıtçıtlı modellerin kullanımı tercih edilir. Pelüş saç aksesuarları bebek kıyafetleri ile bir arada oldukça şık durur. Bebeklerde metal ve plastik tür çeşitlerine kıyasla kumaş kullanımı çok tercih edilebilir. Üretimde kullanılan malzemelerin esnek ve yumuşak olması oldukça önemlidir. Çocuklar için üretilen modeller ise yetişkinlerin aksesuarları ile benzerlik gösterir. Model üzerinde yer alan ilave desenler çocuklar için üretildiğinde renkli tasarımlarla bütünleşerek ortaya çıkar. Simit, kancalı, çubuk toka olarak adlandırılan, topuz yapmayı kolay hale getiren seçenekler her yaşa hitap eder. Çubuk şeklindeki modeller kolay kullanımı ile dikkat çekerken kancalı modeller sıkı bir şekilde saçı sabitlemeyi sağlar. Çocuklar için üretilen modeller renkli tasarımlara sahiptir. Kız çocuklarının sevdiği pembe ve pelüş toka modelleri yer alır. Toka fiyatları bebek ve çocuklar için üretilen içerik açısından farklılık gösterebilir. Trendyol'da yer alan tasarımları inceleyerek bütçenize hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri yorumlarını da okuyarak modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuza çeşitli markaların aksesuar modelleri arasından seçim yapabilir, kıyafetleri ile uyumlu parçaları alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Toka Modelleri

Her Bütçeye Uygun Toka Modelleri

Birçok farklı marka saç aksesuarları çeşitleri üreterek müşterilere sunar. Sektörde yer alan seçenekler arasında tasarım özelliklerinden dolayı fiyat farklılıkları görülebilir. Bu fiyat farklılığının bazı sebepleri vardır. Bunlardan ilki ambalaj içerisinde yer alan ürün sayısıdır. Set olarak satılan seçenekler içerisinde birden fazla ürün bulundurduğu için farklı aralıklarda fiyatlandırılır. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme de fiyat üzerinde etkili olan konulardan biridir. Saç lastiği olarak satılan modeller lastik ve kumaş birleşimi ile meydana gelir. Sert yapıya sahip modeller ise plastik kullanımı ile üretilebilir. Bazı modeller ise değerli malzemelerin kullanımı ile meydana gelir. Gümüş toka çeşitleri bunlardan biridir. Maddi değerini koruyan bu seçenekler özel günlerin vazgeçilmez parçası haline gelir. Üretimde kullanılan kumaş da farklılık gösterir. Kumaş, metal, saten toka üretiminde farklı materyal kullanımı ile tasarlanan modelleri inceleyebilirsiniz. Ürün çeşitlerinin hitap ettiği kitle de fiyat üzerinde etkili olabilir. Yetişkinler için üretilen modeller ile çocuk ve bebeklere uygun tasarlanan seçenekler arasında fiyat farklılıkları meydana gelir. Bebekler için üretilen ürünlerde farklı malzemelerin kullanılması, küçük ve yutulabilecek malzemelere yer verilmemesi fiyatı etkiler. Çocuklar için üretilen modellerde ise renkli kumaşlar, çizgi karakterler gibi ilaveler bulunur. Çiçekli, çengelli, nakışlı, dişli, papatyalı toka gibi, figürlerle bütünleşen modeller dikkat çeker. Mini şapka figürü ile tasarlanan modeller de müşterilerin ilgisini çeken parçalar arasında yer alır. Saça takılan aksesuar modellerine ek olarak kıyafetlerle kullanılan tasarımlar da müşterilere sunulur. Kullanım amacı farklı olan bu modeller fiyat olarak farklılık gösterir. Şeffaf toka çeşitleri kullanışlı ve şık olması sebebi ile saç aksesuarlarından sonra çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Trendyol birçok farklı modeli müşterilerin erişimine sunar. Kırmızı, mavi, beyaz, mor, lila toka gibi renkli tasarımlara sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Bütçenize hitap eden modelleri satın alarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Farklı Materyallerden Üretilen Toka Çeşitleri

Farklı Materyallerden Üretilen Toka Çeşitleri

İnternet ağının güçlenmesinin bir sonucu olarak online alışveriş alanında gelişmeler meydana gelir. Müşterilere sağladığı kolaylıklar nedeniyle sıklıkla tercih edilen online alışveriş, uzun yılların getirdiği gelişmeler sonucunda günümüzde geniş ürün skalasını satışa sunar. Trendyol, online alışveriş denildiğinde ilk akla gelen kuruluşlar arasında yer alır. Müşterilere sağladığı güvenilir alışveriş tecrübesi ile gözleri üzerine çeken Trendyol, her geçen gün ürün ve marka çeşitliliğini artırmaya devam eder. Birçok farklı kategoride yer alan tasarımların her yaştan müşteriye ulaştırıldığı Trendyol’da tercih yapmak oldukça kolaydır. Kişisel bir hesap oluşturarak beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, indirim ve kampanya dönemlerini kaçırmadan avantajlı şekilde toka satın alarak sevdiğiniz ürünleri kullanabilirsiniz. Trendyol’da aksesuar çeşitleri de satışa sunulur ve müşterilerin ilgisini çeker. Farklı tasarımlara sahip saç aksesuarları ilgi çekici modelleri ile göz doldurur. Çeşitli markalar tarafından üretilen modeller farklı desenleri ile müşterilerin dikkatini çeker. Özellikle kadın müşteriler tarafından tercih edilen taş, inci gibi detayları olan modeller dikkatleri üzerine çeker. Şal gibi farklı seçenekler de kıyafetler ile uyumu yakaladığında oldukça şık görünür. Toka markaları çeşitli malzemelerin kullanımı ile birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Alışılagelmişin dışında olan ahşap modellerini inceleyebilirsiniz. Doğal dokusu, farklı görüntüsü ile ilgi çeken aksesuarlar müşterilerden tam not alır. Toka türleri incelendiğinde farklı saç modellerine imkân sunan seçenekler görülür. Kalem ve üçgen toka farklı ürünler arasında yer alır. Kalem tasarımı, topuz yaparken kullanılan bir modeldir. Uzak Doğu kültürünün esintileri sonucunda tüm dünyada yayılan bu model oldukça kolay bir şekilde topuz yapmanızı sağlar. Üçgen modeller ise genellikle saçın bir kısmını tutturmak amacıyla kullanılır. Kullanım amacınıza ve zevkinize hitap eden bir model satın alarak girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.

Toka Nasıl Yapılır?

Tokalar, saçların toplanmasını ve şekle girmesini sağlayan aksesuarlardır. Popülaritesi yüksek olan örgü ve kumaş tokalar, doğal ve şık durması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Şık ve sevimli duran örgü toka yapımını merak ediyor ve denemek istiyorsanız öncelikle bir tığ edinmeniz gerekir. Orta kalınlıktaki 2-3 mm tığlar örgü toka yapmak için yeterlidir. Lastik toka çevresine zincir çekip daha sonra sıra sıra örgüyü devam ettirebilirsiniz. Kendi ellerinizle kumaş toka yapmak isterseniz öncelikle 60x10 cm ölçüde dikdörtgen bir kumaş kesmelisiniz. Kumaşın uçlarını birleştirip diktikten sonra tersten iki kenarı birbirine dikmeniz gerekir. 2 parmak kalana kadar kumaşı birbirine diktikten sonra içten dışa kumaşı çevirmelisiniz. Daha sonra boşluk bırakılan yerden yaklaşık 20 cm orta kalınlıkta lastik geçirmeniz gerekir. Lastik geçirme işlemi sonrası düğüm atıp boşluk bırakılan yeri dikerek tokayı tamamlayabilirsiniz.

Toka Nerede Satılır?

Toka, bijuteri ürünleri satılan mağazalardan kolayca temin edilebilir. Yüzlerce model ve desene sahip tokaları Trendyol’da bulabilirsiniz. Lastik, mandal ve pens yapıdaki tokaların yanında figürlü, örgü ve desenli tokaları inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü onlarca seçenek arasından eleyerek satın alabilir ya da alternatif modellere göz atabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz marka ve renkteki tokaları kolayca filtreleyebilirsiniz. Ayrıca tokanın materyaline göre filtreleme yapabilmeniz de oldukça mümkün. İster tekli toka ihtiyacınız olsun ya da set şeklinde tokaları tercih ediyor olun Trendyol’da aradığınız ürünü dakikalar içerisinde bulabilmeniz mümkün. Birçok seçenek arasında bütçenize uygun tokalara kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünü satın alan kullanıcıların deneyimlerinden yararlanarak karar verme sürecini sonlandırabilirsiniz.

Toka Nasıl Takılır?

Toka, modeline ve yapısına göre farklı şekillerde takılabilir. Pens toka kullanmayı seviyorsanız kulak üstündeki kısma takabilirsiniz. İki yana ayırdığınız saçlarınızdan birer tutam alıp ördükten sonra yanlara tel tokayla sabitleyebilirsiniz. Aynı şekilde örgüleri arkada birleştirip saçları birbirine tel toka ya da kurdeleli pensle sabitleyebilirsiniz. Saçlarınızı toplu şekilde kullanmayı seviyorsanız boncuklu, renkli ya da düz lastik tokalar kullanabilirsiniz. Kumaş lastik toka kullanarak saçı tepe kısmından toplayıp daha sonra kumaş tokayı saça takabilirsiniz. Lastik tokayla topuz yapmak isterseniz saçlarınızı dağınık şekilde toplayıp daha sonra favori kısımlarından birer parça saç çıkarabilirsiniz. Şık ve fonksiyonel bir kullanım sunan mandal tokalarla birçok saç modeli yapılabilir. Desenli, düz ya da zincirli modele sahip mandal toka kullanarak saçlarınızı dağınık ve doğal bir şekilde toplayabilirsiniz. Mandal tokayı saça daha tepeden takarak şık bir at kuyruğu modeli elde etmeniz oldukça mümkün.