İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Konsept Hediyelik

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
HOM Kelebek buketi led ışıklı
Kargo Bedava

HOMKelebek buketi led ışıklı

399 TL
Sepete Git
HOM Kelebek buketi led ışıklı
Kargo Bedava

HOMKelebek buketi led ışıklı

399 TL
Sepete Git
HOM Kelebek buketi led ışıklı
Kargo Bedava

HOMKelebek buketi led ışıklı

399 TL
Sepete Git

Konsept Hediyelik Çeşitleri Trendyol’da!

Kar küresi, özel günlerde tercih edilen hediyelik eşyalar arasında yer alır. Farklı boyutlarda tasarlanan küreler, led ışıkları sayesinde dikkat çeker. Odanıza estetik bir görüntü kazandıran çeşitler, hassas olarak tasarlanır. Tablo, evin duvarına ferah bir görüntü kazandırmak için üretilir. Ev dekorasyonuna uygun olarak üretilen çeşitler, modern dokunuşlar yapmanıza yardımcı olur. Anahtarlık, her türlü özel eşyayı kilitlemeyi sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayan modeller, göz alıcı tasarımlara sahiptir. Farklı materyaller kullanılarak tasarlanan çeşitler, sade ya da şık olarak üretilir. Ajanda, belirli günlerde yapılacak aktiviteleri not etmeye yardımcı olur. Kişilere özel olarak üretilen ürünler, haftalık ve aylık olarak kullanılabilir. Trendyol’dan konsept hediyelik satın alarak işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Konsept Hediyelik Modelleri

Birbirinden Kullanışlı Konsept Hediyelik Modelleri

Konsept hediyelik modelleri, kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Ürünün modelleri, farklı renk tonları kullanılarak tasarlanır. Biblo, farklı zevklere hitap eder. Ofislerde ve evlerde sıklıkla tercih edilen modeller, ortama uyum sağlar. Hediyelik çiçek, plastik maddeden imal edilir. Ortamın rengine uyum sağlayan çeşitler, dekoratif ürünler arasında yer alır. Konsept hediyelik fiyatları, tasarım özelliklerine ve markaya bağlı olarak farklı seviyelerde yer alır. Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünün fiyatı, markalara göre değişiklik gösterir. Kaliteli malzemeden tasarlanan gereçler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan çeşitlerin fiyat aralığı değişiklik gösterir. Bu ürünü kendiniz için ya da sevdiklerinize armağan etmek amacıyla tercih edebilirsiniz. Hediyelik çakmak, farklı ebatlarda tasarlanır. Kişiye özel olarak tasarlanan çeşitler, metal olarak üretilir. Hediyelik yastık, kişiselleştirilebilir seçenekler arasında yer alır. Gösterişli seçenekler arasında yer alan modeller kumaş ya da peluş gibi malzemelerden üretilir. Ürünlerin tasarımlarında kullanılan süsleme araçları, kişisel zevklere göre değişiklik gösterir. Dilediğiniz tasarımları yorumlar aracılığıyla Trendyol’dan seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Kaliteli Konsept Hediyelik Kullananlar

Kaliteli Konsept Hediyelik Kullananlar

Hayatın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan hediyelik süs, değerli malzemeler arasında yer alır. Mutfak tezgahında ya da masaların köşelerinde kullanılan alternatifler, bulunduğu ortama şık bir hava katar. Hediyelik gece lambası, odaların dekorasyonuna uygun olarak üretilir. Konsept hediyelik kullananlar, üründen memnun kalır ve sevdiklerine de tavsiye eder. Modellerin sağladığı avantajları müşterilerin yorumlarına bakarak öğrenebilirsiniz. Genç ve yetişkinlere uygun olan modeller, her yaşa hitap eden modelleri ile beğeni toplar. Konsept hediyelik, özel kutular eşliğinde tasarlanır. Özel anlara hitap eden ürünler ile sevdiklerine güzel sürprizler yapabilirsiniz. Özel sunumlar için hazırlanan süs eşyalarını güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Konsept hediyelik tavsiye ve önerilerini yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Tasarımın içeriği hakkında tavsiyelere dikkat ederek ihtiyacınıza yönelik modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan modeli Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Konsept Hediyelik İndirim Fırsatları

Beğenileri Toplayan Konsept Hediyelik İndirim Fırsatları

Estetik tasarımlara sahip olan hediyelik figür, farklı olarak satışa sunulur. Çeşitli amaçlarla tasarlanan ürünler, bulunduğu ortama etkileyici bir görüntü sunar. Üç boyutlu olarak üretilen ürünler, müşterilerin dikkatini çeker. Kullanım amaçlarına göre değişiklik gösteren alternatifleri temin edebilirsiniz. Konsept hediyelik indirim dahilindeki ürünler ile birlikte avantajlı tasarımlara sahip olabilirsiniz. İndirim seçenekleri, genellikle sezon başında veya sonunda gerçekleşir. Sezon ortasında da indirimli modelleri bulmanız mümkündür. Söz konusu indirimler, müşterilerin bütçesini korumaya yardımcı olur. Avantajlı fiyatlar ile satışa sunulan tasarımlara bütçenizi zorlamadan ulaşabilirsiniz. Ürünün tavsiyelerini dikkate alarak ihtiyacınıza yönelik olan bu model ile güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Konsept hediyelik yorum ve önerileri sayesinde müşteri deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Tecrübe sahibi müşterilerin yorumları tercih edebileceğiniz ürüne ulaşma konusunda yardımcı olur. Oldukça olumlu olan yorumları değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Konsept hediyelik online olarak Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Konsept Hediyelik Nereden Alınır?

Sevdiklerinizi mutlu edebilecek pek çok konsept hediyelik ürününe Trendyol ile kolay erişim imkanı bulunur. Şık sunumlar ile tasarlanan hediyelik çeşitlerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı tasarımlar seçilerek oluşturulan konsept hediye paketleri ile sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İhtiyaca uyumlu sunum çeşitlerine markaların farklı tasarımları ve modelleri ile kolayca sahip olunabilir. Hazır tasarım ürünler gibi kişiye özel modellerin oluşturulması için Trendyol ile çeşitli firmalardan hizmet alınabilir. Kaliteli sunumlar için tercih edilen ürünler ile farklı tarz konseptler oluşturulabilir. İstenen tarzda koleksiyona farklı firmaların hediyelik kategorisinden erişim sağlanabilir. Bu ürünler ile sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Konsept Hediyelik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Konsept hediyelik ürünlerin temininde dikkat edilmesi gereken hususların başında ürün görseli gelir. Göze hitap eden ürünlerin kalitesi de bu konuda son derece önemlidir. Bir araya getirilen ürünlerin uyumu ve şık dekorasyonu da aranan nitelikler arasındadır. Hediye konusunda ihtiyaca uyumlu doğru seçim yapılması oldukça önemlidir. Kaliteli ürünler ile şık tasarımlar elde edilebilir. Farklı hediyelik ürünlerin bir araya gelmeleri ile istenilen uyumu ve sunumu yakalayabilmesi gerekir. Kişiye özel hazırlanan ürünlerin tercihinde hem konsept uygunluğu hem de malzemelerin kalitesi önem arz eder. Hediyenin hazırlanma maksadına uygun kombin seçimleri yapılmalıdır. Bu sayede sevdiklerinizi mutlu edebilme imkanına da kolaylık sağlanmış olur.

Konsept Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Konsept hediyelik çeşitleri arasında kişiye özel isim ve resim seçenekleri dikkat çeker. Bu seçenekler kişiye özel şekilde hazırlandığı için son derece anlamlıdır. Aynı zamanda manevi açıdan da önemi oldukça büyüktür. Çikolata ve kahve keyfi sevenlere özel uygun tasarımlar da mevcuttur. Bu noktada fincanlı tasarımlar dikkat çeker. Erkekler için genelde cüzdan, kemer ya da kartlık gibi detaylar ile konseptler hazırlanır. Kadınlar için takı, kıyafet ya da aksesuar kombinasyonları söz konusudur. Özel günleri yansıtacak şekilde hazırlanan hediyelikler de her dönem son derece popülerdir.