İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Yaka Tipi
Kalıp
Fiyat
Desen
Materyal
Kol Tipi
Cinsiyet
Kol Boyu
Model
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Satıcı Tipi
Paket İçeriği
Baskı/Nakış Tekniği
Boy
Kumaş Teknolojisi
Boy / Ölçü
Kumaş/İplik Özellik
Ortam
Fiyat Geçmişi
Parça Sayısı
Teknik
Koleksiyon
Sürdürülebilir
"

Erkek T-Shirt

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Dolapların Vazgeçilmezi Erkek T-Shirt Modelleri Trendyol'da!

Erkek gardroplarının vazgeçilmez parçalarından biri de tişörtlerdir. Üstelik erkek t-shirtler artık sadece yaz mevsiminde değil yılın büyük bir çoğunluğunda kullanılır. Özellikle sıcak ortamlarda kış mevsiminde dahi tercih edilebilir. Erkek t-shirtler farklı renkleri, modelleri ve tasarımlarıyla 7’den 70’e herkesin kullandığı işlevsel ürünlerdir. Hatta bazı erkek tişörtlerini kadınların da severek kullandığı görülür.

Her ne kadar yaz aylarına özgü bir kıyafet olsa da takım elbiselerin ve kazakların içinde bu kıyafeti görebilmek mümkündür. Erkek t-shirtler her bedene uygun tasarlanır. Örneğin çocuklar için dikilen ürünlerin yanı sıra büyük beden bireyler için 6xl erkek tişörtleri de bulmak mümkündür. Geniş beden aralığı zaten son derece rahat olan bu kıyafetleri daha da tercih edilir kılar.

Tişörtlerin cıvıl cıvıl ve renkli yapıları her ortama ayak uydurmalarını sağlar. Özellikle desenli erkek tişörtleri her rengi bulunduran şık parçalardır. Bu durum onları kolay kombinlenebilen bir hâle getirir. Benzer şekilde çizgili erkek tişörtleri de her ortamda giyilmeye müsait parçalardır. Kalın, ince veya zikzak çizgileri olan bu ürünler, giy-çık tarzında kolay kullanıma sahip giysilerdir.

Erkek Kombinlerinin Olmazsa Olmazı Erkek T-Shirt Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Erkek Kombinlerinin Olmazsa Olmazı Erkek T-Shirt Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Erkek t-shirt modelleri klasik tarzda da sokak modasında da karşınıza çıkar. Özel günlerden davetlere, partilerden gezilere kadar her alana uygun olan bu ürünlerin modelleri kullanım alanlarını da belirler. Örneğin; oversize, salaş, basic, bol ve spor erkek tişört modelleri genellikle günlük yaşamda, sokakta, alışveriş merkezinde görebileceğiniz kıyafetlerdir.

Hafif geniş kesime sahip oversize erkek tişörtleri, baskılı ve desenli olabildikleri gibi değişik renk çeşitleriyle de kullanım kolaylığı sunar. Bol ve spor tişört çeşitleri de sahalardan kampüslere kadar her yerde görülebilir. Genç jenerasyonun yoğun olarak tercih ettiği bu ürünler, fazla kiloları saklamak için idealdir.

Erkek fitness tişörtlerini ise iki gruba ayırmak mümkündür. İlk grupta dar kesime sahip, vücut hatlarını net olarak ortaya çıkaran ürünler bulunur. Likralı kumaşlarla üretilen bu modeller, spor ile ideal forma giren vücutların daha şık ve çekici görünmesini sağlar. İkinci grupta ise atlet tarzını andıran ve kolları açıkta bırakan tişörtler bulunur. Bu ürünler de üst bedenin güzel görünmesi için tercih edilebilir.

Öte yandan fitness modeller gibi dar kesime sahip erkek basic tişörtleri de sıkça kullanılır. Ceketlerin ve kazakların içine giyilen bu ürünler, tek başlarına da şık bir kombin oluşturabilme özelliği taşır. Basic modeller genellikle tek renklidir. Basic beyaz, siyah, yeşil, kırmızı ve gri erkek tişörtlerini bu modelde görebilmek mümkündür. Elbette bazı basic modellerde renk çeşitliliği ve desen de kullanılabilir.

Sıkça tercih edilen bir diğer erkek tişört modeli de slim fit ürünlerdir. Slim fit erkek tişörtler genellikle vücudu sarar. Esnek kumaşlarla yapılan bu ürünler rahatlık ve şıklığı bir arada sunar. Genç erkek tişört çeşitleri arasında yer alan slim fit modeller oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu parçaların üzerine bazen gömlek de giyilebilir. Ya da bahar mevsiminde omzunuza aldığınız kazakla hoş bir görüntü oluşturulabilir.

Günlük Kombinlerinizin Kurtarıcısı Erkek T-Shirtlerinin Kumaş Yapısı ve Kesimleri Nasıldır?

Günlük Kombinlerinizin Kurtarıcısı Erkek T-Shirtlerinin Kumaş Yapısı ve Kesimleri Nasıldır?

Erkek t-shirtlerin kalitesinde kumaş türü önemli bir detaydır. Bu kıyafetlerin üretiminde genellikle esneklik oranı yüksek penye kumaşlar kullanılır. Bunun yanı sıra pamuk, keten ve polyester gibi materyallerden üretilen ürünlere de rastlamak mümkündür. Erkek baskılı tişört modellerinde farklı boya maddelerine de rastlanabilir. Pamuklu kumaşlar özellikle yaz aylarında erkek tişörtlerini daha kullanışlı bir hâle getirir. Çünkü pamuk, teri hızlıca emer ve cildin nefes almasını sağlar. Polyester kumaşlar ise tişörtlere esneklik katarak hareket kabiliyetini artırır.

Erkek t-shirtleri kaliteli kılan bir diğer olgu ise kesim ve dikişlerdir. Kesimi kullanışlı olan ve titizlikle dikilmiş tişörtler tüketicileri memnun eder. Çünkü kumaş kalitesi ve iyi bir dikiş, ürünlerin yıkandıktan sonra bile formunu korumasını sağlar. Erkek tişört modellerinde dikiş ve kesimi inceleyince yaka detaylarındaki farklılık dikkatleri çeker. Yaza özgü bu şık ürünler arasında bisiklet yakalı olanlar vardır. Bisiklet yaka erkek tişört çeşitleri günlük giyimin ayrılmaz bir parçasıdır.

Günlük yaşamda sıklıkla karşılaştığınız polo yaka erkek tişört modelleri de geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Geneli pamuk yoğunluklu kumaşlarla üretilen bu ürünleri ofislerde ve hatta özel günlerde bile görebilmek mümkündür. Polo yakaya sahip tişört çeşitleri tasarım özelliklerine göre her ortama uyum sağlayabilir. Erkek yakalı tişört olarak ifade edilen bu ürünler 7’den 70’e herkese hitap eder. Okullarda, ofislerde, arkadaş toplantılarında ve günlük yaşamın her alanında polo yaka tişörtler gönül rahatlığıyla kullanılacak, günü kurtaran ürünlerdir.

Boğazlı tişört erkek şıklığında kullanılan yeni nesil bir parçadır. Bu üründe de siyah ve beyaz gibi klasik renkler dikkat çeker. Spor kıyafetlerle de kombinlenebilen bu parçalar genellikle klasik bir görüntü oluşturur. Boğazlı parçalar kışın ceketlerin içinde de kullanılır. Soğuk günlere özgü bu ürünlerin yazlık erkek tişörtlerinden biri olduğu söylenemez. Çünkü sıkı boğaz yapısı yazın bunalmanıza neden olabilir. Ayrıca bu ürünler genelde trikodur.

Erkek tişört modellerinin kesiminden bahsederken kol boyuna da değinmek gerekir. Kol boyu, bu kıyafetin üretim tarzı ile doğrudan ilgilidir. Örneğin oversize modeller genellikle uzun kollu erkek tişörtleri arasında sayılır. Salaş ve bol kesime sahip ürünlerin de kolları dirseklere kadar uzayabilir. Bunun yanı sıra basic ve fit kesime sahip ürünler de kısa kollu erkek tişörtleri arasında yer alır. Pazu hizasına gelen kol boyları, söz konusu kıyafetlerin ortak özellikleri arasındadır. Kolsuz erkek tişörtleri de basketbol sahalarında, spor salonlarında ve sıcak yaz günlerinde karşınıza çıkar. Atleti andıran bu ürünler geniş ya da dar kesimine sahip olabilir.

Tarzınızı Yansıtabileceğiniz Erkek T-Shirtlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Tarzınızı Yansıtabileceğiniz Erkek T-Shirtlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Erkek tişört fiyatları genellikle kumaş tipi ve modele göre değişiklik gösterir. Yaz mevsiminde tercih edilen hafif yapılı ve kullanışlı parçalar, ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilere sunulur. Aynı model tarzında dikilen fakat renk değişikliği olan ürünler hemen hemen aynı fiyat aralığında sunulur. Örneğin, kesimi ve kumaşı benzer sarı, turuncu, pembe, lila ve mor erkek tişörtlerinin fiyatları da aşağı yukarı aynıdır. Yani model ve kumaş benzediği sürece tişört renginin değişmesi fiyat da büyük bir etki oluşturmaz.

Öte yandan erkek tişört fiyatlarında desen ve kesim gibi detaylar da temel belirleyici unsurlar arasındadır. Bu yönüyle söz gelimi çiçekli erkek tişört modelleri ile düz ürünlerin farklı bir fiyat aralığına sahip olduğundan bahsedilebilir. Desenli modeller kumaş kalitelerine göre daha yüksek fiyatlarla tüketicilere sunulabilir. Sıcak havalarda çokça gördüğünüz tekne, can simidi, palmiye ve halat gibi desenlerin olduğu ürünler diğerlerine göre farklı fiyatlandırılabilir. Aynı durum sade tasarıma sahip parçalar için de geçerlidir.

Erkek t-shirt fiyatlarını belirleyen bir diğer olgu ise kumaş kalitesidir. Uzun süreli kullanıma uygun kaliteli kumaşlarla üretilen tişörtler, nitelikleri itibarıyla yüksek fiyatlı olabilir. Yine klasik tarzda dizayn edilmiş ve düğünlerde dahi rahatlıkla kullanılabilecek tişörtlerin fiyatı günlük ürünlere göre daha yüksek olabilir. Siz de tüm bu bilgileri göz önünde bulundurarak kendiniz için ideal erkek t-shirtlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.