İlgili Kategoriler
Ürün Tipi
Parça Sayısı
Materyal
Renk
Hacim
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Bardak & Kadeh

" araması için 58936 sonuç listeleniyor

Bardak&Kadeh

Temel mutfak gereçlerinden olan bardak ve kadehler, kullanım amacına göre farklı modellere sahiptir. Su bardakları, meşrubat bardakları, çay bardakları ve kadeh çeşitleri Trendyol’un sofra kategorisi altında alıcıya sunulur.

Kullanışlı Su Bardakları ve Meşrubat Bardakları

Her evde bulunması gereken su bardakları arasında şık desenleri ile öne çıkan lüks bardak setleri ve günlük kullanıma hitap eden bardak setleri bulunur. Lüks bardak setleri, yaldızlı kenarları ve dantel desenleri ile şık sofraların eşlikçisi olur. Özel tasarımları ile dikkat çeken bardaklar 6’lı setler halinde satıldığı gibi, çok parçalı setlerin içinde de bulunabilir. 25 parçalık su ve meşrubat bardağı setleri; şişe, karaf, çay bardağı, kadeh gibi parçaları kapsar. Uyumlu takımlar kullanmak isteyenlere hitap eden ürünler, günlük kullanıma uygun sade tasarımlar eşliğinde de bulunabilir. Meşrubat bardaklarında standart 380 cc hacmine sahip farklı modellerde birçok bardak yer alır. Sade cam bardaklar her daim kullanılabilir yapısı ile öne çıkarken renkli meşrubat bardakları yaz temalı baskıları ile mutfağa renk katar. Meşrubat bardakları arasında ayaklı, kadeh tipi kısa ürünler de bulunur. Şık masalara eşlik eden meşrubat kadehi çeşitleri, çocuklar için eğlenceli sunumlar hazırlarken ideal bir kullanım sergiler. Özellikle geniş ağız tasarıma sahip olan modeller, meyveli tatlıları ikram etmek için idealdir.

Kahve Yanı Su Bardakları

Türk kahvesinin yanında su ikram ederken kullanılan kahve yanı bardakları, standart bardaklara nazaran küçük tasarımları ile tanınır. Şık tasarıma sahip ürünler, otantik süslemeleri ile ilgi çekerken sade bardak modelleri desensiz tasarımları ile öne çıkar. Özellikle dip kısmından geniş, ağız kısmından dar ürünler, modern kahve takımları ile günlük kullanımda tercih edilir. Su bardaklarında olduğu gibi setler halinde satılan ürünler arasında aynı set içinde birbirinden farklı renklere sahip bardak çeşitleri de bulunur. Canlı tasarıma sahip ürünler, popüler bir kullanım sergileyen ayaklı bardak modelleri gibi, dekoratif görünümleri ile öne çıkar. Aynı zamanda setler arasında lüks kullanıma hitap eden kristal bardak modelleri de bulunur.

Şık Tasarımlar ile Çay Bardakları

Çay bardakları, ince belli bardak takımı ve kulplu bardak setleri olarak değişir. İnce belli bardaklar kahvaltı sofralarında ahenkten vazgeçmeyenlere hitap eder. Takım halinde birbiri ile ve çay tabakları ile uyumlu olan setler, klasik tasarımların yanında şişkin gövdeli, kibar görünümlü ve baskılı ürünler olarak öne çıkar. Baskılı modeller, dantel ve yaldız süslemelerinden modern stillere kadar birçok model eşliğinde alıcının beğenisine sunulur. Çay bardakları arasında günlük kullanıma daha uygun bir kullanım sergileyen kulplu çay takımları ise kristal cam tasarımlara sahiptir. Küçük oval biçiminde veya kupa tipinde olan ürünler takım halinde satılır.

Lüks Masalara Eşlik Eden Kadeh Çeşitleri

Bardak çeşitleri arasında farklı modellere sahip 6’lı bardak setleri bulunur. Şık masalar için yaldız süslemeli kadehler, kristal kadehler ve günlük kullanım için sade kadehler ürünler arasında yer alır. Yaldızlı ve dantel baskılı kadehler, gösterişli tasarımları ile oldukça popüler bir kullanım sunar ve özel akşam yemeklerinde masaları süsler. Kristal kadeh modelleri ise daha küçük tasarımlara sahip olup farklı ortamlarda kullanım için idealdir. Şarap kadehlerinin yanı sıra ürünler arasında martini kadehi, kokteyl bardağı, likör kadehi çeşitleri de yer alır. Kokteyl bardakları ince belli modeller ve düz bardak modelleri olarak değişirken likör bardakları arasında kristal bardak çeşitlerine erişmek mümkündür. İçki türüne göre hacmi, ağız yapısı, ebadı ve biçimi değişen ürünler, 6’lı setler halinde satılır.

Bardak & Kadeh Çeşitleri Nelerdir?

Bardak çeşitleri arasında su, çay, meyve suyu, şampanya, kahve yanı, shot ya da martini gibi pek çok seçenek vardır. Kadeh çeşitleri ise beyaz şarap, şampanya ya da kırmızı şarap kadehleri şeklinde gruplara ayrılır. Bardaklar renk, desen ve görüntüleriyle insanları cezbeder. Bütün ev ve iş yerlerinde kullanılır. Kadeh çeşitleri özellikle iş yerlerinde, restoranlarda ve kafe tarzı yerlerde daha çok tercih edilir. Bardaklar çoğu zaman porselen ve camdan yapılır. Kadehler ise öncelikle daha şık ve zarif durması için camdan yapılır. Su bardakları her ev ve iş yerlerinde kullanılan çeşitlerdendir. Bu noktada son derece kapsamlı bir skala vardır.

Bardak & Kadeh Nereden Alınır?

Bardak ve kadeh çeşitlerinin model yelpazesini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bardak ve kadeh çeşitleri öncelikle göze hitap etmelidir. Şekilleri, renkleri ve desenleri ile kullanım alanına hitap etmesi son derece önemlidir. Bardak ve kadeh çeşitlerinde en fazla kullanılan su bardakları olur. Bununla beraber meşrubat bardakları da özellikle kadınların vazgeçilmez tercihidir. Renk ve desenleri ile her alanda kullanımı sağlanan bardak modelleri vardır. Kadeh çeşitleri ise uzun ve kısa halleriyle masalara şıklık katmaya yardımcı olur. Genellikle davet masalarında kullanılan kadeh çeşitleri misafirlerinize şık ve özenli bir görüntü oluşturur. Trendyol ile ihtiyaç duyduğunuz seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bardak & Kadeh Kullanışlı Mıdır?

Bardak ve kadeh çeşitleri kaliteli yapıları ile son derece kullanışlı tasarımlardır. Özellikle su bardağı modelleri, hemen her alanda kullanılır. Evde, arabada, piknikte ve iş yerlerinde aklımıza gelen her yerde tercih edilen en kullanışlı bardak çeşitlerindendir. Çay bardağı modelleri de hayatın her alanında kullanılan seçeneklerden biridir. Genellikle cam olan bu bardak çeşitlerinin porselen ve seramik modelleri de bulunur. Cam modeller, daha sade ve şık bir görüntü sunar. Hayatın her alanında kullanım sağlanan bardakların çeşitli modelleri bulunur. Kadehler genellikle restoranlarda tercih edilir. Bu tasarımlar, özel günlerde masaya şıklık ve zarafet katar. Doğru seçim ile verimli kullanım elde edebilirsiniz.