İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bebek Pudrası ve Kolonyası

" araması için 1056 sonuç listeleniyor

Pudra Kolonya

Saf ve yumuşak yapısıyla dikkat çeken bebek kolonyası ile cilde bakım yapmak, son derece kolaydır. Bebeğinizin sağlığı için özel olarak geliştirilen bebek pudrası ise cildi tahrişlerden korumak adına kullanılabilir. İçerdiği özellikler bakımından cilde çok iyi gelir. Birbirinden kaliteli bebek bakım ürünlerini Trendyol'un bebek kozmetik kategorisi içerisinde bulabilirsiniz.

Bebek Pudrası ile Neler Yapılabilir?

En çok tercih edilen bebek kozmetik ürünleri arasında yer alan bebek pudrası ile bebeğinizin cildini pişikten koruyabilirsiniz. Saçınızda yağlanma varsa pudrayı saç köküne az miktarda sürerek istenmeyen yağların emilmesini sağlayabilirsiniz. Koşu öncesinde yaralanabilecek yerlerinize bebek pudrasından serperek cildinizi koruyabilirsiniz.

Aşırı derecede yağlı ciltlerde parlama sorunu da sıklıkla görülür. Parlama gibi sorunlara karşı bebek pudrasını yüz bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koltuk altınızda nemlenme oluştuğunda en iyi bebek pudrası ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Mobilyalardaki küf kokularına engel olmak adına çekmecelerin üzerine çok az düzeyde bebek pudrası serpebilirsiniz. Nahoş kokuları basit bir uygulamayla giderebilirsiniz. Ayak kokusunu önlemek için ayakkabınızın içerisine pudradan küçük miktarlarda dökebilirsiniz. Eldivenlerin içerisine sürerek eldivenlerinizi kötü kokulardan koruyabilirsiniz. Bebek pudrasını; terlemeyi önleme, koku giderme, yağlanmayı azaltma veya pürüzsüz cilde sahip olma gibi değişik amaçlarla kullanabilirsiniz.

Bebek Pudrası Faydaları

Bebeklerin hassas ciltleri için geliştirilen bebek pudrasının cilde faydaları da oldukça fazladır. Sürekli yatan ve emekleyen bebeklerde bezlerden dolayı pişik sorunu oluşur. Sorunlu bölgeye uygulandığında acıyı azaltan bebek pudrası, cildin daha çabuk iyileşmesini sağlar. Pudrayı kirpiklerinize uyguladığınız takdirde kirpikleriniz, öncekinden daha uzun ve dolgun görünüme kavuşur. Yüz kısmında kullanıldığında terlemenin olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Mevcut sivilcelerin kurutulmasında ve aknelerin azalmasında önemli rol oynar. Sivilce ve akne izleri, bebek pudrasıyla daha az görünür hâle gelir. Cilt lekelerinin azalmasında da dikkat çekici bir etkisi vardır. Pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Makyajınızın uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalabilmesi için de bebek pudrasını kullanabilirsiniz. Kullandığınız fondöteni özel bir formüle sahip olan bebek pudrasıyla kolay bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Bozulmayan makyajınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bebek Pudrasını Kimler Kullanabilir?

Bebek pudrası, hassas bir cilde sahip olan herkes tarafından kullanılabilir. Bebeklerin narin ciltlerini bebek pudrası ile koruyabileceğiniz gibi kendi cildiniz üzerinde de uygulamalar yapabilirsiniz. Pudra, yağı emerek lekelerin kolayca çıkmasına yardımcı olur. Ev temizliği yaparken yağ lekelerini çıkarmakta zorlanan kişiler de bebek pudrasını kullanmayı tercih edebilir. Yağ lekelerini gidermek amacıyla kullanılabilir. Cilt üzerindeki olumlu etkileri ve farklı kullanım alanları nedeniyle geniş bir kesime hitap eden bir üründür. Adı "bebek pudrası" olsa da yetişkinlerin de favori ürünleri arasında yer alır.

Bebek Kolonyası Fiyatları

Kullanımı gün geçtikçe artan bebek kolonyası fiyatları bakımından değişiklik gösterebilir. Marka ve kokusuyla farklılaşan bebek kolonyaları, yetişkinler tarafından da tercih edilir. Günümüzde mevlit gibi özel davetlerde dağıtılabilir. Kokusu ağır olmayan ve düşük düzeyde alkol oranına sahip olan bebek kolonyaları, annelerin vazgeçemediği bebek ürünleri arasında yer alır. Hoş kokusuyla kişiye ferahlık hissi veren kolonyalar, değişik ebatlarda üretilir. Kolonyaların sprey formaları da mevcuttur. Menekşe, yasemin ve elma gibi değişik rahiyalar barındıran bebek kolonyaları, kalıcı tazelik ve ferahlık sağlar. Bebek pudrası fiyatları da bebek kolonya fiyatları ile benzerlik gösterir. Bebeğinin ve kendisinin cildine özen gösteren annelerin bir numaralı tercihidir. Oda sıcaklığında son kullanma tarihine kadar saklanabilir. İhtiyacınıza göre bebek pudrası veya kolonyası tercih edebilirsiniz. Bebek bakım ürünleri için Trendyol'dan online olarak alışveriş yapabilirsiniz.