İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Boyut
Materyal
Desen
Satıcı Tipi
Deri Kalitesi
Tip
Koleksiyon
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Değerlendirmesi
"

Kadın Cüzdan & Kartlık

" araması için 47764 sonuç listeleniyor

Ergonomik Tasarımıyla Kadın Cüzdan Modelleri Sizlerle

Cüzdan, kadın erkek fark etmeksizin herkesin kullandığı ve ihtiyaç duyduğu kişisel bir eşyadır. Cüzdanı yalnızca para koymak için değil birçok amaçla kullanabilirsiniz. Cüzdanın içine vesikalık, kredi kartı, kimlik, ehliyet, okul kartı, alışveriş kartı veya özel kağıtlarınızı koyabilirsiniz. Herkesin cüzdan ihtiyacı ve beğenisi farklıdır. Bazı kadınlar yalnızca para veya birkaç özel eşyasını koymak için cüzdan kullanırken bazı kadınlar mühim eşyalarının çoğunu cüzdana koymayı tercih edebilir. Buna bağlı olarak cüzdan tercihi çeşitlenecektir. Bu çeşitlilik cüzdanın boyutuna, işlevine ve modeline göre ayrılabilir. Kadın cüzdan, geniş renk, model ve kullanım seçeneğiyle tüm kadınların vazgeçemediği eşyalardan biri. İhtiyacınıza ve tarzınıza yönelik cüzdan satın almak için ise birçok çeşitlilik sizleri bekliyor. Birçok mühim, özel eşyanızı cüzdana koymak isteyenlerdenseniz çok bölmeli kadın cüzdan modellerine göz atabilirsiniz. Çok bölmeli cüzdan modellerinin diğer cüzdan modellerine nisbeten daha geniş olduğu söylenilebilir. Birçok göz bulunan cüzdan modelleri, kredi kartlarınızı, kimliğinizi ve benzeri özel, mühim eşyalarınızı koyabilmeniz için birebirdir. Çok bölmeli cüzdan modelleri küçük ya da büyük ebatlarda tasarlanabiliyor. Dilerseniz eni, boyu geniş cüzdanlarda dilerseniz de el cüzdanlarında çok bölmeli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Cüzdana koyacağınız birçok hususi eşyanız var ise büyük kadın cüzdan modellerine göz atabilirsiniz.

Her Kadının Tarzına Uyum Sağlayan Cüzdan Çeşitleri

Her Kadının Tarzına Uyum Sağlayan Cüzdan Çeşitleri

Büyük cüzdanlar genellikle birçok eşyanızın sığabileceği şekilde tasarlanıyor. Yani isterseniz kağıt para, bozuk para ya da kredi kartlarınızı tek bir cüzdanda toplayabilirsiniz. Böylece işlerinizi hallederken birden fazla cüzdanla ya da benzeri eşya ile uğraşmamış olursunuz. Bunun yanı sıra madeni veya kağıt para kullanmayı tercih etmeyen kadınlardansanız kartlık modellerine de göz atabilirsiniz. Kartlık, birçok kartınızı tek bir cüzdanda toplamanıza yardımcı olurken küçük boyutu ile her boyut çantaya sığabilmektedir. Kadın el cüzdanı modelleri, kadınların en çok tercih ettiği cüzdan çeşitlerinden biri. El cüzdanı, geniş boyutu ve farklı tasarımları ile kadınların çok ilgisini çekiyor. El cüzdanı, genellikle dikdörtgen formu ile dikkat çekiyor. Dikdörtgen formunu fermuarlı ve çıtçıtlı detaylar süslüyor. Çıtçıt ve fermuar eklentisi sayesinde içine koyduğunuz eşyaların yere düşme, dökülme gibi bir riski söz konusu değil. El cüzdanlarının geniş modelleri olmakla beraber genellikle üç bölümden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu bölümler kartlık, bozuk para bölümü ve kağıt para bölümünden oluşuyor. Bunun yanı sıra bir cüzdanda bu kadar işlevin bir arada olmasını istemiyorsanız sadece kartlık ya da bozuk para cüzdanı da satın alabilirsiniz.Ayrıca kadın cüzdan seti, kadın cüzdan markaları ve kadın cüzdan fiyatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Geniş Tasarım Seçenekleri İle Kadın Cüzdan Modelleri

Geniş Tasarım Seçenekleri İle Kadın Cüzdan Modelleri

Kadın cüzdan modelleri, geniş seçenekleriyle her kadının ihtiyacına hitap ediyor. Bu modeller çeşitli tasarım seçenekleriyle de her kadının beğenisini kazanıyor. Deri kadın cüzdan modelleri bu tasarım çeşitlerinden biri. Kahverengi, siyah, hardal, açık kahverengi, siyah ve daha birçok renk seçeneğiyle deri cüzdan modelleri bulunuyor. Deri cüzdanlar küçük, büyük, ince ve daha fazla tasarımlarla ön plana çıkıyor. Deri seven kadınları birçok cüzdan modelinde deri detayını bulabiliyor. Kartlık, bozuk para cüzdanı veya el cüzdanı modellerinde deri kumaş ön plana çıkıyor. Hakiki ya da suni deri seçenekleri de kadınların tercihine sunuluyor. Deri cüzdanlar fermuar, mıknatıs ya da çıtçıt eklentileriyle tasarlanıyor. Deri sevmeyen kadınlar için ise birçok cüzdan modeli çeşitliliği bulunuyor. Farklı kumaş seçenekleri de cüzdan tasarımlarında kullanıyor. Klasik ve sportif tarzı benimseyen kadınlar için de ayrı ayrı cüzdan modelleri bulunuyor. Klasik seven kadınlar için deri, koyu renkli cüzdanlar çeşitli aksesuarlarla detaylandırılıyor. Tokalı, zincirli, leopar desenli cüzdan modelleri genellikle klasik tarzı benimseyen kadınların beğenisini kazanıyor. Sade ve şıklığın birleşiminden oluşan klasik, kadın cüzdan modellerinde kendisini gösteriyor. Sportif tarzı benimseyen kadınlar için ise spor kadın cüzdan modelleri sportif detaylarının ön plana çıktığı modellerdendir. Fermuar, çıtçıt ve hareketli desenlerle kendini gösteren spor cüzdanlar, sportif tarzı benimseyen kadınların beğenisini kazanıyor. Spor cüzdan modelleri de tıpkı klasik cüzdan modelleri gibi birçok renk ve model seçeneğiyle Trendyol’da sizleri bekliyor. Cüzdan seçerken modeli ve işlevi kadar rengi de önemlidir. Sevdiğiniz renkte cüzdan almak cüzdanı her gördüğünüzde üzerinizde olumlu bir etki yaratır. Cüzdan modellerinde geniş renk seçenekleri bulunuyor. Bu renk seçenekleri hemen hemen her modelde bulunuyor. Yani dilerseniz küçük dilerseniz büyük cüzdan çeşitlerinde geniş renk seçenekleri bulunuyor. Fakat bunun yanı sıra klasik cüzdan modellerinde daha koyu renkler tercih edilirken sportif cüzdan modellerinde daha canlı renkler tercih ediliyor. Renk seçimi tamamen sizin beğeninize, zevkinize kalmış bir seçenek. İhtiyacınıza yönelik seçtiğiniz cüzdan modelini ve rengini seçip, Trendyol kadın cüzdan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Trendyol, kadın cüzdan modellerinde geniş renk, işlev seçeneklerinin yanı sıra indirim fırsatlarıyla da ön plana çıkıyor.

Kadın Cüzdan Modellerinde Renk Seçenekleri

Kadın Cüzdan Modellerinde Renk Seçenekleri

Geniş renk seçenekleriyle her kadının beğenisini kazanan cüzdan modelleri Trendyol’da! Renkli kadın cüzdan modelleri, genellikle. canlı veya sportif tarzı benimseyen kadınlara hitap ediyor. Kırmızı kadın cüzdan, deri ve başka kumaşlardan tasarlanan birçok cüzdan modelinde bir seçenek olarak bulunuyor. Çiçekli, leopar ya da sade cüzdanların kırmızı renk seçeneği bulunuyor. Yeşil kadın cüzdan gibi kırmızı cüzdan da genellikle sportif tarzı benimseyen kadınların tercihi olsa da klasik tasarımların hakim olduğu cüzdan modellerinde de ön plana çıkan renklerden. Deri, aksesuarlı cüzdanlarda çokça koyu renkler hakim olsa da kırmızı, yeşil, haki, mavi, mor renk seçenekleri bulunuyor. Özellikle mor kadın cüzdan modelleri morun asaleti temsil etmesine bağlı olarak klasik model cüzdanları seven kadınların tercihi oluyor. Koyu ve açık renk mor rengin hakim olduğu, tokalı veya aksesuarlı cüzdan modelleri küçük, büyük, el veya ince kadın cüzdan modellerinde kendisini gösteriyor. Siyah kadın cüzdan modelleri de genellikle klasik cüzdan tasarımlarında kendisini gösterdiği gibi sportif cüzdan tasarımlarında da beğeniliyor. Cüzdan satın almadan önce ilk olarak ihtiyacınıza hitap eden özellikleri belirlemelisiniz. Nasıl bir cüzdan aradığınıza karar verdikten sonra aradığınız cüzdan modelini daha kolay bulabilirsiniz. Örneğin yalnızca madeni para koymak için mi bir cüzdan satın almak istiyorsunuz yoksa tüm şahsi eşyalarınızı koymak için mi cüzdan satın almak istiyorsunuz gibi sorulara cevap vermelisiniz. İhtiyacınızı belirledikten sonra tarzınıza yönelik cüzdan modellerine göz atabilirsiniz. Birçok cüzdan modelinin geniş renk seçeneği bulunuyor. Bölmeli cüzdan modelleri, el cüzdanları, sportif cüzdanlar, tokalı ve aksesuarlı cüzdanlar dahil olmak üzere birçok cüzdan modeli bulunuyor. Trendyol indirimlerinden ve fırsatlarından yararlanarak seçtiğiniz cüzdanı indirimli fırsatlar dahilinde satın alabilirsiniz. Büyük fırsatlardan, dev indirimlerden yararlanarak klasik, sportif, çok bölmeli, ince veya küçük cüzdan modellerinden istediğiniz tasarımı tercih edebilir hem şıklığı hem de işleviyle hayatınıza yeni bir renk katabilirsiniz. Trendyol’daki geniş model, tasarım ve renk seçenekleri herkese hitap ediyor! Cüzdanı yalnızca kendiniz için değil arkadaşınıza, eşinize veya ailenize hediye olarak da alabilirsiniz. Doğum günü, yıldönümü, yılbaşı gibi özel etkinliklerde verilebilecek güzel hediyelerden biri de cüzdandır. Sevdiğiniz kişinin beğenisine göre cüzdan modelini ve rengini seçebilir, özel günde sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.