İlgili Kategoriler
Model Yılı
Fiyat
İşletim Sistemi
Görüntü Kalitesi
HDR
Smart TV
Çözünürlük (Piksel)
Garanti Tipi
Dahili Uydu Alıcı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Enerji Sınıfı
Renk
Görüntüleme Teknolojisi
Ürün Puanı
"

Oled Tv

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Oled Tv Çeşitleri ile Görüntü Kallitesi Sizlerle

Günümüzde her evde vazgeçilmez bir parça olarak yer alan televizyon geçmişten bugüne büyük değişimler geçirerek mükemmel teknolojilerle üretilmeye devam eder. Televizyonun icadıyla, medya endüstrisi de çok çeşitli içeriğe erişim sağlayarak büyük adımlar atmıştır. Dünya gündemini güncellemek, film ve dizi izlemek gibi pek çok etkinliği olan televizyon, insan yaşamının oldukça önemli bir parçasıdır. Televizyon, zaman içinde önemli bir teknolojik evrim geçirmiştir. Ardından teknolojik olarak gelişmiş televizyon modelleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu teknolojilerin bir parçası olan OLED TV'ler zaman içerisinde oldukça popüler hale gelmiştir. İlk olarak cep telefonlarında kullanılan OLED ekran TV teknolojisi artık televizyon üretiminde de devreye girmiştir. LED teknolojisinin devamı olan bu ekran teknolojisi, daha yüksek oranda kaliteli görüntü kalitesi ve çok daha düşük bir oranda enerji tüketimi sunar. Aynı zamanda diğer TV'lere göre daha ince ve hafif olan OLED TV HD görüntüsüyle son zamanlarda hem lüksü hem de kalitesi ile popülerlik kazanır. OLED TV 80, 85, 90, 95, 100 inch gibi farklı ölçülere de sahiptir. Trendyol desteğiyle, ihtiyacınız olan tüm OLED TV 4K modellerini gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Markaların OLED TV 32, 43, 48, 60 inch seçenekleri arasından dilediğiniz seçebilir ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünler hakkında yazılan müşteri yorumlarını okuyup bu ürünler ve cihaz özellikleri noktasında daha net bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Birbirinden Ayrıcalıklı OLED TV Modelleri

Birbirinden Ayrıcalıklı OLED TV Modelleri

Teknolojideki gelişmeler, günümüzde çok ince, daha geniş monitör ve çok fazla yüksek görüntü deneyimi sunan televizyon farkını yaşatır.Günümüzün en gelişmiş televizyon seçenekleri OLED TV modelleri olur. OLED TV 50 inch modeli pek çok global marka tarafından üretilir. Birbirinden özel özelliklere ve şık tasarım çizgisine sahip ürünlerden dilediğinizi seçerek evde ya da işte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu ekran özelliğine sahip ürünlerin modellerini birbirinden ayıran birkaç faktör vardır. Modellerin farklılıklardan en önemlileri ekran boyutu ve görüntü çözünürlüğüdür. Ürünler çeşitli ekran boyutlarında gelir. Ürünlerin boyutu inç cinsinden ölçülür. Ekran boyutu, televizyonun diyagonal köşeleri arasındaki mesafenin inç cinsinden ifade edilmesiyle elde edilir. OLED TV 24, 38, 49, 58, 77 inch gibi farklı ölçülere sahip çeşitli modelleri bulunur. OLED TV 75 inch modelinin diyagonal köşeleri arasındaki mesafe 75 inç olarak ölçülür. TV'yi kurduğunuz odanın özelliklerine bağlı olarak hangi boyutunun size uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Görüntü çözünürlüğünün televizyonunuzun kalitesini etkilemesi de önemlidir. Yüksek çözünürlüklü OLED TV 1080p'ler, düşük çözünürlüklü televizyonlardan çok daha iyi görüntü kalitesi sunar. Full HD, Ultra HD ve OLED TV 8K dahil olmak üzere farklı görüntü çözünürlüklerine sahip modelleri bulunur. Bu iki temel özelliğin yanı sıra bu ekran özelliğine sahip ürünleri öne çıkaran birçok özellik daha vardır. Bu özellikler, farklı kullanım ayarlarına sahip olmak isteyen müşteriler için uygundur. Bazı modellerde Wifi veya Bluetooth gibi özellikler yoktur, ancak bazılarında vardır. Kimi modeller yüksek kaliteli 3D teknolojisini desteklerken kimi modellerde bu özelliği desteklemez. Buna ek olarak farklı TV modelleri arasında farklı ses teknolojileri kullanılır. Harici bir ses sistemi kullanmayacaksanız, televizyonunuzun dahili ses teknolojisine dikkat etmelisiniz. Kullanmak istediğiniz tüm ürün modellerini Trendyol’un sunduğu kolaylıkla araştırabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Olan OLED TV’ler

Her Bütçeye Uygun Olan OLED TV’ler

Bazı teknolojiler kullanılabilirliği iyileştirmeyi amaçlarken, diğerleri maliyetleri azaltmak için kullanılır. Bu ürünler hem görüntü kalitesi hem de enerji verimliliği açısından avantajlara sahiptir. Uzun vadede OLED TV fiyatları açısından diğer TV teknolojilerine göre daha fazla avantaja sunar. Ancak bu televizyon teknolojisi yeni bir teknoloji olduğu için müşteriye eski teknolojiye göre daha pahalı bir seçenek gibi görünür. Bu ürünleri daha önceden kullamış olan müşterilerin yaptığı OLED TV yorumları ürüne karşı olan önyargıyı yıkma konusunda oldukça büyük bir önem arz eder. OLED TV tavsiyesinde bulunan müşterilerin deneyimlerine göz atarak ürünün avantajlarını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Televizyon ekranının boyutu büyüdükçe buna paralel olarak cihazın fiyatı artış gösterir. Aynı özelliklere sahip OLED TV 65 inch modeli diğer modellerden daha büyüktür. Genellikle OLED TV 55 inch’ lik bir modelden daha pahalıdır. Aynı şekilde, yüksek çözünürlüklü televizyonlar, düşük çözünürlüklü olan modellerden daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahiptir. Güç ve teknoloji, talepkar müşteriler için ön plandadır. Bu nedenle bu ürünler müşteriler için en üst düzeyde özenle üretilir. Her yaştan müşteriyi memnun edecek üst düzey ancak uygun fiyatlı bir ürüne markaların kaliteli seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Modellerin sunduğu konfora ve onunla birlikte ortaya çıkan yüksek teknolojiyi her zaman deneyimleyebilirsiniz. Teknolojik özelliklerinin müşterilere sağladığı rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Benzersiz kaliteli özellikleri ve şık tasarım çizgisiyle dilediğiniz ortamda markaların yüksek performanslı ürünlerini kullanabilirsiniz. Sunduğu teknolojik özelliklerle ofislerde, kurs merkezlerinde, şirketlerde, okullarda ya da dilediğiniz her yerde ürünlerin konforunu deneyimleyebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu OLED TV kampanyaları ile müşteriler bu ürünlere bütçelerini hiç zorlanmadan sahip olabilir. Güvenli bir alışveriş deneyimi sunan Trendyol, ihtiyaç ve isteklerinize uygun bir model satın almayı ve markaların tüm tasarımlarını yakından incelemeyi kolaylaştırır. Daha detaylı ürün bilgisi için müşteri yorumlarını okuyabilir ve ona göre seçiminizi yapabilirsiniz.

İndirimli Fiyatlarla Benzersiz OLED TV Modelleri

İndirimli Fiyatlarla Benzersiz OLED TV Modelleri

Günümüzde televizyon hemen hemen her evde bulunur. Çoğu insan günde ortalama 12 saat televizyon izler. Bu nedenle insanlar zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için yüksek kaliteli bir televizyon ister. OLED TV özellikleri, günümüz imkanlarıyla birleştiğinde en yüksek kalitede televizyon izleme imkanı sunar. OLED TV 120, 144hz satın almayı planlıyorsanız, ürünün yerleştirileceği oda potansiyelini ve bütçe olanaklarınızı göz önünde bulundurmalısınız. TV'nin kurulacağı duvarın veya dolabın boyutuna, OLED TV askı aparatına ve bütçesine bağlı olarak, en büyük televizyon modelini seçmek size en keyifli deneyimi yaşatır. Ayrıca ürünü kullanmadan önce kullandığı sistem türüne de dikkat etmelisiniz. Televizyonunuzun video sinyalini alan cihaza bağlı bir kablosu varsa, bu kablo girişi ile uyumlu olan bir cihaz satın almanız gerekir. Aynı zamanda ek bir ses sistemi satın almayı düşünmüyorsanız cihazınızın ses kalitesini de göz önünde bulundurmanızda fayda bulunur. Bu noktalara dikkat ederek kaliteli bir görüntü sunan bir cihaza sahip olabilirsiniz. OLED TV ekran koruyucu satın alarak istenmeyen durumlar karşısında cihazınıza yüksek oranda koruma sağlayabilirsiniz. OLED TV kumandası sunduğu çeşitli özellikleri ile müşterilerin daha konforlu ve pratik bir şekilde kullanım sağlamasına yardım eder. OLED TV kullanıcı yorumlarını okuyarak ürün hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Yapılan yorumların ışığında karar verme sürecini hızlandırabilir ve ürünü rahatça satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı, pratik ve dayanıklı seçeneklere ulaşmak için Trendyol’a göz atabilir, filtreleme ve sıralama özelliğini kullanarak ihtiyacınız olan seçeneklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve her bir ürünü diğerleriyle karşılaştırabilirsiniz. İndirimli seçeneklere de göz atarak alışverişinizi çok daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

OLED TV Özellikleri Nelerdir?

OLED TV açılımı, organik sistem sayesinde ışık yayan diyotlardır. LCD ve LED gibi bir ekran teknolojisine sahip olan OLED; hem renk dizilimini hem de ışık kaynağını kontrol eder. Bu imkan doğrultusunda her pikselde uygun ton ve parlaklıkta ışık aktarımı sağlanmış olur. Üstün teknolojinin getirdiği yenilikler ile daha kaliteli bir görüntü ve izleme keyfi sunar. Yüksek çözünürlük olması sayesinde hızlı ve seri ekrana yansıtma gerçekleştirir. Görüntü kalitesinin en iyi düzeyde olması için en uygun tasarımdır. Bu özellik sayesinde izleme keyfi için olanak sağlanır. Uygun ve kullanışlı bir üründür. Kullanılan teknolojinin en üst seviyesidir.

OLED TV İle LED TV Arasındaki Fark Nedir?

Bir LED TV'deki aktarıcı olan sıvı, kristal piksellerin yanı sıra OLED pikselleri yayıcıdır. Dolayısıyla elektrikle beslendikleri zaman bir tane diyottan hem renk hem de ışık üretebilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden gördüğünüz her piksel, ayrı bir ışık ve renk kaynağıdır. Bu sebeple OLED TV‘ler, LED TV’de bulunan arka aydınlatma sistemi gibi ayrı bir ışık işlemcisine ihtiyaç duymaz. Aynı zamanda OLED; pikseli etkinleştirilmediğinde sıfır ışık yaymadığı anlamına gelir. OLED ekranların özelliklerinden biri de son derece esnek, ince ve hatta yuvarlanabilir olmalarıdır. Bu detaylar; LED televizyon karşılaştırıldığı zaman büyük artısı, her bir pikselin kendi gücünü ve parlaklığını güç kaynağından almasıdır. Pikselleri ışık yayarken seçilme imkanı sunar.

OLED TV İyi Midir?

OLED; çok yönden fonksiyonu bulunan bir sistemdir. Ekrana yansıtmış olduğu renk kalitesi ve ışık kalitesi sayesinde keyifli seyirler sunar. Parlaklığı ve canlı görüntüsü bu etkenler için yeterlidir. Severek ve beğenerek kullanılan bir modeldir. Kullanmaya başlayacak olan kişiler için kalitesi ilk andan itibaren gözle görülür. Söz konusu modeller; film izlemeyi ve maç izlemeyi sevenler için bulunmaz bir kalitedir. İzlemek istediğiniz türlerden keyif alarak izleme şansı sağlar. İstenilen ebat ve boyutlarda televizyon seçim yapıp sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.