İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Kumaş Teknolojisi
Saya Materyali
Materyal
Bağlama Şekli
İç Taban Materyali
Taban Materyali
Kullanım Alanı
Topuk Tipi
Desen
Topuk Boyu
Fiyat Geçmişi
Astar Materyali
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kar Botu

" araması için 5616 sonuç listeleniyor

Kar Botu Modelleri ile Kışı Rahat Geçir

Soğuğun etkisi, hayatta olumsuz sonuçlar getirebilir. Soğuk havaların vazgeçilmezi olan kar botu, polar iç hacmi ve yoğun termal yapısı sayesinde ayaklarınızı sıcak tutarak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturur. Bu nedenle kışın ayakların ısı dengesinin korunmasını sağlarlar. Erkekler ve kadınlar için farklı kar botu modelleri vardır. Boyutlarına, iplik detaylarına ve düğmelere bağlı olarak çeşitli tasarım özellikleri mevcuttur. Aynı zamanda, astarın yüksek kaliteli ısıyı tutan kumaşı havayı serin tutar ve ayakların sıcaklığını dengeler. Bu nedenle kullanıcılara kar botları ile konforlu bir deneyim sunar. Botlar, sadece kar yağdığında değil, her türlü aşırı hava koşulunda popülerdir. Bilek ve bacak ölçülerine göre ayarlanabilen baş bölmesi sayesinde rüzgar ve su geçirmezdir. Kadın kullanıcılar için ergonomik olarak tasarlanan bu ürün, kaymaz tabanı ile kadın kullanıcılara sunulmaktadır. Ürün kalın taban nedeniyle dantel aksesuarlarla ayarlanan bilek detayları ile görülebilir. Kendi kendine yapılan özelliklere sahip günlük botlar sonbahar, kış ve ilkbahar giyimi için uygundur. Botun dış kabuğu poliüretandan, iç astarı anti-bakteriyel astar malzemesinden, tabanın iç kısmında ilave bir iç taban bölmesi bulunmaktadır. Standart kalıplarla üretilen bu ürünün 36-40 beden arası bedenleri mevcuttur. Kışlık kar botu, termal taban kullanılarak günlük kullanım için uygundur. Termal taban, olumsuz hava koşullarına dayanabilen esnek, kaymaz kauçuk malzemeden yapılmıştır. Botun içi de dahil olmak üzere astar, 3 mm kalınlığında bir sünger tabakasından oluşur. Ayağın temas ettiği yüzey anti-bakteriyeldir. Malzeme ayakkabı içinde hava sirkülasyonu sağlar ve ter oluşumunu engeller. Kolay bakım özellikleri, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar. Botun dışını kaplayan poliüretan malzeme hafif, güçlü ve dayanıklıdır ve günlük kullanımda rahat bir deneyim sunar. Bu açıdan kar botları karlı bir kış gününün olmazsa olmazlarından biridir. Ayağınızı sıcak tutan ve karlı zeminde rahatça yürümenizi sağlayan kar botları, farklı bir tasarıma sahiptir. Soğuk ve karlı havalarda rahat bir yürüyüş sağlayan bu botlar, farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Bu açıdan erkek, kadın ve çocuk bot çeşitleri arasından seçim yaparak kar botlarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz.

Yüksek Teknolojiye Sahip Kar Botu Modelleri

Yüksek Teknolojiye Sahip Kar Botu Modelleri

Geliştirilmiş tasarımıyla sağlıklı bir kullanıcı deneyimi sunan kısa kar botu, günlük hayatı kolaylaştırır. Ek soğuğa dayanıklı yapısı sizleri her türlü hava koşulunda korur. Bu açıdan botlar, rahat yürüyüş için yüksek, kaymaz bir tabana sahiptir. Haki ve kahverengi gibi kar botu çeşitlerinin yanı sıra siyah, beyaz ve gri kar botu renk seçenekleri de tercih edilmektedir. Kar botu erkek için haki ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulur. Yürüyüş botlarının beden numarası40-45'tir. Günlük sonbahar/kış yürüyüşlerinin bir parçası olan botlar, yürüyüş botu seçeneği ile de tercih edilmektedir. Ürünlerin hepsi yerli üretim ve komple baskılı olarak belirlenmiştir. Ayakkabının alt tarafına veya kar ayakkabısının dış tabanına bir taban takılabilir. Yüksek tırtıklı zincir yapısı zorlu yollarda, buzlu yüzeylerde, yoğun karlı yüzeylerde, çimenlerde, kayalarda ve diğer nesnelerde yürüyüşü kolaylaştırır. Ürün, gerektiğinde çıkarılabilen zincirin yere bakan bir parçasına sahiptir. Karda ve buzda yürümek için rahat bir ortam sağlayan kar ayakkabısı tabanda yere çakılır. Zemininde toplam 5 adet kaymaz çivi bulunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde 36 numaradan 45 numaraya kadar tüm ayakkabı numaralarına uygundur. Bu ürün, sunduğu potansiyeli yaşayarak buz üzerinde kaymayı ve düşmeyi engeller. Kar botu kadın modelleri, botun tabanını ve uzunluğunu koruyan desenli bir tasarıma sahiptir. Ürün ayarlanabilir askı detayları ile açılıp kapanmaktadır. Dokulu süet botların lacivert ve kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu ürün, su geçirmez ve rüzgar geçirmez bir kaplamaya ek olarak karakteristik kalın bir tabana sahiptir. Aynı zamanda desenli süet çizmeler hakiki deriye sahiptir. Birçok gelişmiş özelliğinden dolayı kar botu fiyatları modelden modele değişiklik göstermektedir. Bazı kar ayakkabılarının siyah ve turuncu renklerde mevcuttur. Bu botlar bileğe kadar uzanan şekliyle sportif bir izlenime sahiptir. Aynı zamanda ürün dişli bir kap içinde açılır ve kapanır. Bu botların ayakkabı numaraları 41 ila 44 numara arasında değişmektedir. Su geçirmez kar botu tabanı diğer ayakkabılardan daha kalın olacak şekilde tasarlanmıştır. Kalın taban zeminden soğuk havayı keser ve orada bulunan oluklar ve çıkıntılar sayesinde zeminin tutuşunun artmasına yardımcı olur. Kar ayakkabılarının dış kısmı ve dikişleri, ısıyı tutan rahat bir astara sahiptir. Bu açıdan kürk astar, etkili koruma sağlayan yalıtım sağlar.

Soğuk Günler için Kar Botları

Soğuk Günler için Kar Botları

Ergonomik tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile günlük hayatı kolaylaştıran uzun kar botu, sıklıkla tercih edilmektedir. Kar botu markaları farklı stilleri kadın botu ve erkek botu gibi kategorilere ayırır. Botun boyunu saran ve ayak bileğinde biten botlar istenildiği gibi kullanılır. Bot görünümündeki uzun botların iç kısmında polar bulunur. Sonuç olarak, uzuvlar soğuktan tamamen korunur. Kar botları su geçirmez ve soğuğa dayanıklıdır, uzun patikalarda ve dağlık alanlarda konfor ve rahatlık sağlar. Kalın, bileği saran taban ve hafif ağırlık, onu günlük kullanım ve yürüyüş için ideal kılar. Botlar dört renkte gelir. Bu açıdan gri, vizon, haki ve siyah kar botu bulunmaktadır. Bu açıdan genel olarak kar botu siyah tercih edilir. Tercihen sonbahar ve kış için bu ürün 40 ila 45 bedenleri mevcuttur. Farklı markaların botları 30 santigrat dereceye kadar ısıyı korur. Bu ürünler, yüksek teknoloji ürünü bir termal polar astar içerir. Bu nedenle su geçirmez ve rüzgar geçirmezdir. Ürün, kullanım sırasında ayaklarınızı sıcak tutmayı amaçlar. Soğuk günlerde ayaklarınızı soğuktan korumak, ayaklarınızı sıcak tutmak ve kuru tutmak sağlığınız için çok önemlidir. Bu nedenle kış aylarında soğuğun zemine işlemesini engellemek için su geçirmez ayakkabı ve botları tercih etmeniz önemlidir. Ancak kar botları klasik kışlık botlardan farklıdır. Kar botlarının temel işlevi, karın ayakkabılardan geçmesini önlemektir. Kaymaz taban olması da kar botunun temel özelliklerinden biridir. Kaymaz taban, donmuş zeminde veya sert karda rahatça yürümenizi sağlar. Sonuç olarak, karlı ve buzlu arazide güvenle yürüyebilir, kayma ve düşme riskini azaltabilirsiniz.Kar botu kombinleriiçin bu ürünleri düzgün kullanmak gerekir. Bu yüzden nemden uzak tutmalı ve iyi havalandırılan bir yerde saklamalısınız. Temizlemek ve kurutmak için yumuşak, kuru bir fırça ile fırçalayabilirsiniz. Ayrıca ömrünü uzatmak için botları ısı kaynaklarından ve çamaşır makinelerinden uzak tutmanız önemlidir. Farklı renklerde erkek kar botları, ısıyı 25 dereceye kadar tutabilir. Ürün, çapraz fermuar detayları ile açılıp kapanmak için birçok renk seçeneğine sahiptir. Termal korumalı ve termal dengeye sahip botlar, dinlenirken 15 dereceye kadar yalıtım sağlar. Ayakkabı içinde su iticilik ve hava sirkülasyonu sağlayan nefes alabilen bot, çentikli kauçuk tabana sahiptir. Siyah, düz renk seçeneği bulunan bu ürünün çeşitli bedenleri mevcuttur. Botların belirtilen su geçirmezlik seviyesi ise oldukça yüksektir. Yağmur suyunun ve kar suyunun bileşimi ve moleküler yapısı farklıdır. Bu fark, kar botlarının ve su geçirmez kışlık botların tasarımını etkiler. Geleneksel su geçirmez botlar ve ayakkabıların karı ayaklarınızla temas ettirmemesi gibi, kar botlarınız su geçirmez değilse, ayaklarınız yağmurda veya su birikintilerinde ıslanabilir.

Yetişkin ve çocuk modelleri için rahat ve sıcak tutan tüylü kar botu oldukça kullanışlıdır. Bu botlar, işlevsel ve estetik açıdan hoş, hafif ve rahat bir özellik taşımaktadır. Bu ürün, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için aşınmaya dayanıklı bir kaplamaya ve su geçirmez bir koruyucu tabakaya sahiptir. Özellikle soğuk ve uzun kış bölgelerinde günlük kullanıcılara konfor ve rahatlık getirmesi amaçlanmıştır. Bakımı kolay yapısı ve su geçirmez kumaşı uzun ömür sağlar. Siyah ve vizon olmak üzere farklı renk seçenekleri sunan botlar, kalın kaban ve muflon dokusu sayesinde sizi soğuktan korur. Bu nedenle ayakkabının içindeki ısı dengesi korunur. Yüksek tabanın kalınlığı ve tırtıklı alt kısmı yürürken engel olmaz. Hafif ve pratik özellikleri, sizlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Ürün istenilen ölçüye ayarlanabilen bordür boşluğu ile donatılmıştır. Sizlerin ihtiyaçlarına ve modaya göre üretilen kar botlarının beyaz rengi de opsiyonel olarak sunulur. Bunun yanı sıra pembe kar botu seçeneği de bulunmaktadır. Aynı zamanda, bu botlar 36'dan 40'a kadar geniş bir boyut yelpazesi üretmektedir. Dış giyim alanındaki tasarım çeşitliliği nedeniyle sizlere modaya uygun botlar sunulmaktadır. Yetişkinler ve çocuklar için farklı desen ve renklermevcuttur. Su geçirmez botlar, soğuğa dayanıklıdır. Su geçirmez ve rüzgar geçirmez özellikleri kullanım alanını genişletir. Tek renk seçeneği siyah içerir. Aynı zamanda botun beden ölçüsü değişmektedir. Darbe emici özelliği sayesinde zorlu yokuşlarda bile rahat kullanım sağlar. İçeriğindeki EVA taban özelliği kaymaz taban yapısı oluşturur. Su geçirmez ürünler Avrupa standartlarına göre üretilmektedir. Kar yürüyüş ve kar botları farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Fermuarlı bölmeli veya kuplu ürünün uzunluğu, ürünün kullanıldığı alana göre değişir. Gore tex kar botu cırt cırt ve ilmek özellikleri ile oldukça dayanıklıdır. Karda ve çamurda yürümesi kolay olan botların özellikleri kar botu tavsiye konusu için önemlidir. Bu açıdan botun içindeki 3 mm kalınlığındaki astarın iç kısmında hava sirkülasyonu sağlayan bir hava mekanizması bulunur. Polyester ve pamuk içeren ürün tabanı EVA malzemeden üretilmiştir. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilir. Aynı zamanda, botların temizlenmesi kolaydır. Böylece parlaklığını korur ve uzun bir kullanım ömrü sağlar. Genellikle su ile durulanarak temizlenir. Botların malzemesi insan sağlığı için tehlike oluşturmaz. Taban, kullanım sırasında rahatlık ve güvenlik için kaymaz çıkıntılara sahiptir. Bunun yanı sıra askeri kar botu kullanım alanları da oldukça yaygındır.

Ergonomik Tasarımlara Sahip Kar Botu

Ergonomik Tasarımlara Sahip Kar Botu

Bağcıklı botlar tek bir siyah seçenekte mevcuttur. Dantel yapısı sayesinde bilek ve ayak çevresi sizlerin isteğine göre ayarlanabilmektedir. Bot boyunun sonunda polar detayı bulunmaktadır. Bu nedenle soğuğu engeller. Aynı zamanda su geçirmez yapısı sayesinde kış aylarında kullanım rahatlığı sağlar. Sentetik deri çizme 36 ile 39 numara arasında mevcuttur. Geniş bir ayak ölçüsü yelpazesine göre üretilen bu botlar, rahat tabanları sayesinde rahatlık sunar. Estetik ve fonksiyonel özellikleri ile su geçirmezlik ve termal denge için kar botları sıklıkla tercih edilmektedir. 20 dereceye kadar korumaya uygun olan bu ürün, bilek şekli ile erkek kullanıcılara sunulmaktadır. Aktif olmadığında 11 santigrat dereceye kadar koruma sağlar. Yalıtımlı, su geçirmez ve rüzgar geçirmez olan bu ürün, karla temas teknolojisi sayesinde kaymaz. 3 mm kalınlığındaki çiviler devasadır ve buz veya kar yüzeylerinde kolayca tutulabilir. Aynı zamanda su geçirmez özelliği sayesinde bükülmeye karşı 8000 kat daha dayanıklı bir üründür. Beyaz kar botu kolay kirlenebilen bir bot rengidir. Bu yüzden botlarınızı püskürterek, ovalayarak veya sulayarak temizleyebilirsiniz. Ürünün genel içeriğinde polyester ve poliüretan malzeme bulunmaktadır. Ürünün tabanı kauçuk olarak mevcuttur. Bu açıdan kar botu beyaz modeller astar ve polyesterden yapılmıştır. Yalıtımlı botlar yağmurda veya karda yürümeyi kolaylaştırır. Su geçirmez teknolojisine sahip ürünler erkek, kadın veya ortak modeller tarafından kullanılabilir. Siyah ve gri renk seçenekleri sunan bu ürün, kırmızı çizgileri ile fonksiyonel ve estetik bir görünüme sahiptir. Ayak bileği uzunluğundaki bu botlar, sizleri oldukça sıcak tutar. Düz, siyah renk seçeneği sunan bu ürün, değiştirilebilir turuncu ve siyah bot bağcıkları birlikte sunulur. Outdoor kar botuürünleri kaliteli malzemeden üretilmiştir. Botun tabanı poliüretandan yapılmıştır. Pratik botlar, hareketsizken -2 dereceye kadar termal dengeyi korur. Su geçirmez dış tabanın üstünde kaymaz kauçuk taban bulunur. Bu nedenle buz gibi yüksek riskli bir yere zemin yerleştirilerek güvenle kullanılabilir. Ayakkabının tüm uzunluğu boyunca cırt cırtlı yapışkan bölme sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir. Ayrıca botlar iyi havalandırılan bir alanda kurutulmalıdır. Bot üzerindeki kaymaz bant, düz siyah renk seçeneği bulunan her türlü ayakkabı ve bota takılabilir. Katlanıp saklanabilir, böylece yer kaplamaz.

Tüm soğuğa uyum sağlayan kaliteli tabanları ve buzlu ve karlı havalarda spor keyfini artıran kaliteli, konforlu ve sıcak tutan kar botları sizleri bekliyor. Erkek kar botları spor giyime sportif bir görünüm katarken, kadın kar botu modelleri günlük giyim ve spor giyimi tamamlar. Bu açıdan çeşitli kar botu modelleri bulunmaktadır. Kar botlarının birçok kıyafetle kombinlenmesi, rahat ve sportif bir izlenim yaratabilir. Bu açıdan kalite ve konfor için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan kadın, erkek ve çocuk kar botlarını bulmak mümkündür. Ayrıca ayakkabı bedeninize uygun geniş bir ayakkabı numarası yelpazesi de bulunmaktadır. Güvenli yürümeyi sağlayan kaymaz tipte ve tüm malzeme zincirinin ürününde yer almaktadır. Ürünün son teknoloji özelliğinden dolayı kar botları -5 dereceye kadar kullanılabilir. Ürün pratik olarak giyilebilir, zemine eşit şekilde uzanır ve rahat bir yürüyüşe engel olmaz. Tüm beden aralıkları için uygun olan kar botlarını bulmak mümkündür.Nefes alabilen flaş teknolojisi ile yapılan botlar, günlük kullanım ve aktivite için dört mevsim giyilebilir. Ayrıca bu bot modelleri Avrupa Birliği standartlarına göre üretilmiştir. Bu sayede soğuk kış aylarında kar botunuz sayesinde üşümezsiniz. Yüksek hızlarda kar veya buz yüzeylerinde kaymasını engelleyerek fonksiyonel kullanım imkanı yaratır. Kaymaz çiviler zemine sabitlenerek yüksek çekiş sağlar. Bu açıdan ürün içeriğinde bulunan malzemeler, silikon ve çelikten yapılmıştır. Aynı zamanda kaymaz taban 18 dişli yuvaya sahiptir. Kaymaz saplamalar yüzeye bakacak şekilde takılmalıdır. Yan kısımdaki kauçuk boşluk sayesinde tabana uyum sağlar. Bu sayede sizler de ihtiyacınız olan botu bularak soğuk kış günlerinde ayaklarınızı ısıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra son moda bot modelleri ile modaya da uyum sağlarsınız. Böylelikle istediğiniz model kar botunu bularak hem kendinizi sıcak tutar hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu açıdan kar botu önerileri için diğer kullanıcıların yorumlarını ve puanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz kar botu modeli hakkında daha iyi bir fikir sahibi olabilirsiniz. Filtre seçenekleri aradığınız standart modele kolayca ulaşmanızı sağlar. Buna ek olarak bütçenize uygun bir ürün de bulabilirsiniz. Eğer bütçenize uygun bir ürün seçmek istiyorsanız Trendyol'un ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Böylelikle ürün özellikleri, imalatta kullanılan malzemeler, yükseklik ve genişlik gibi ölçüler hakkında bilgi alabilirsiniz.