placeholder
"

Makyaj Çantası

" araması için 6391 sonuç listeleniyor
Görkito Makyaj Çantası
HIZLI TESLİMAT
GörkitoMakyaj Çantası
(254)
Makyaj Çantası
19,90 TL
Sepete Git

Makyaj Çantası

Makyaj Çantası

Farklı makyaj ve giyiniş tarzına sahip olan şık kadınların sürekli olarak kullandığı ürünlerin başında gelen farklı kozmetik ürünler, birçok kadın için daha özel ve göz alıcı biçimde görünebilmelerinin önemli sırlarını ortaya koyuyor. Makyaj çantası, makyaj yapmayı tercih eden kadınların sıklıkla ihtiyaç duyduğu birçok farklı kozmetik malzemenin daha düzenli ve sınıflandırılmış biçimde toparlanabilmesine yardımcı oluyor. Oldukça şık tarzlardan üretilen makyaj çantaları, kadın şıklığına olanak tanıyan kozmetik ürünlerin korunmasının yanı sıra dikkat çekici tarzlarıyla da sizlerin karşısına çıkarılıyor. Çeşitli renklerde ve biçimlerde sunulmuş olmasına karşılık oldukça işlevsel olan çantalar, her kadının tarzına özel olarak tasarlanıp kullanımınıza sunuluyor. Malzemelerin dağınık durmadan her istenildiğinde yerinden çıkarılabilmesine olanak tanıyan çantalar, kadın kusursuzluğu için dolaylı yoldan yardım eden ürünler içerisinde bulunuyor. Dışarda kalıp çeşitli toz ve bakterilerden makyaj malzemelerin uzaklaştırılmasını sağlayan ürünler, sizlerin cilt sağlığını korumak için sunulan ürünler içerisinde de bulunuyor. Makyaj çantası büyük ve küçük modeller, kullanacak olan kişinin aradığı tarza ve kullanım amacına göre değişebiliyor. İstenildiğinde evlerinizde ya da çantalarınızda taşıyabilmenizi sağlayan ürünler, güzelliğinizin değişmeyen yardımcıları içerisinde bulunuyor. İş yaşamında, sosyal hayatında ya da okulda makyaj tarzından ödün vermeyen pek çok kadının aradığı önemli makyaj ve kozmetik ürünleri arasında bulunan çantalar, rahatlıkla açılıp kapanabilmesi ve sizlerin yerleştirdiği şekillerde tekrar kullanıma hazır halde bulunması ile dikkatleri üzerine çekip, işlevselliğini gösteriyor. Büyük ya da küçük tüm kozmetik malzemelerin ortak paydası olan makyaj saklama çantaları, içerisine favori makyaj malzemesi parçalarını ve cildinize iyi gelen tüm kozmetik ürünlerini koyup rahatlıkla saklayabilmenize ekstra katkı sunabilmeleri ile memnuniyet sağlıyor.

Makyaj Çantaları Farklı Zamanlarda Kullanışlılık Sağlıyor

Sosyal hayatında farklı kişilik tarzlarında birey olma yolunda ilerleyen birçok kullanıcısına sunulan makyaj çantaları, hiçbir kadının vazgeçemeyeceği ürünlerin başında geliyor. Temel görevleri olan kozmetik ürünlerin derli toplu olarak sınıflandırılıp kullanılacağı güne kadar bekleyebilmesini sağlayan çantalar, her açıdan sizlerin farklı zamanlarda kullanabilmesine imkân tanıyor. Günlük olarak makyajına devam eden kadınlara sunulan klasik ve sade çantalar, çeşitli iç hacme göre farklı sayıda parçaları içerisine alıp birçok favori parçanın toplanmasını sağlıyor. Farklı malzemelerden elde edilmeleri ile kalitelerini belli eden makyaj çantası çeşitleri, birçok farklı ev kullanımına uygun modeliyle beklentileri etkin şekilde sağlıyor. Göz, dudak, yanak gibi birçok farklı yüz noktasında kullanmak için uygun şekilde bulunan kozmetik ürünlerin sınıflandırılmasını sağlayan günlük kullanıma uygun makyaj çantaları, banyolarınızda ya da yatak odalarınızda sizlerin aynalara bakarak güzelleşme sırlarına ortak oluyor. Birçok farklı makyözün de dikkatini çeken profesyonel makyaj çantası ürünleri, çeşitli iç hacimleri ve ürünlerin farklı biçimlerde ayrılabilmesini sağlayan iç yapısı ile birçok farklı kullanıcının çok işlevsel tarzından faydalanmalarına neden oluyor. İçerisinde parlatıcılar, göz kalemleri ya da farklı fondötenlerin bulunduğu profesyonel çantalar, birçok farklı malzemenin alternatifleriyle seçkinlik oluşturmasını sağlıyor. Evde kullanabileceğiniz gibi çanta tarzı ile kolaylıkla yanınızda taşıyabilmenizi sağlayan modeller, birçok farklı yere giderken de yanınızda götürebilmeyi sağlıyor. Hafif tarzları ile fazla yer kapmayıp oldukça kullanışlı olan makyaj çantaları, valiz içinde ya da elde taşınarak da rahatlıkla farklı yerlerde kullanabilmek için götürülüyor. Seyahat makyaj çantası olarak da sunulan ürünler, rahatlıkla açılabilmeyi sağlayan fermuarlı yapısı ile dikkatleri çekerken; birçok tatile en çok fazla kullandığınız malzemelerin götürülebilmesine olanak tanıyor. Pratik tarzları ile rahatlıkla kısa süreli iş gezilerinde, tatillerde ya da hayatın içinden mini dinlenmelere giderken istediğiniz gibi süslenmeye, makyaj yapmaya ve güzel görünmeye olanak sağlayan çantalar; birçok farklı malzemeyi kendinizle beraber götürebilmeyi sağlıyor. İhtiyacınız olduğunda makyaj kozmetiği ürünlerini çıkarabilmenizi sağlayan için seyahat için şık dizayn edilmiş çantalar, aynı zamanda kullanılmadığı zamanlar gözlerinize de hitap ediyor. Gelin adayları için özel anlamlara sahip olan makyaj kutusu çeyizlik çantalar da birçok kullanıcının geleceğe yönelik yatırımları arasında bulunuyor. Makyajına önem gösteren kadın kullanıcıların daha değişik renk ve tasarımlara sahip çantalarla malzemelerini saklaması, her açıdan kolay ve hijyenik oluyor. Farklı tasarımlarla ve çanta tipleriyle karşınıza çıkarılmasına karşın birçok farklı model kullanışlılığıyla sizlere memnuniyet sağlıyor.

Makyaj Çantaları Şık Görüntüleriyle Adından Bahsettiriyor

Ruj, dudak kalemi ve parlatıcı gibi dudak bölgesine sürülen ürünlerden göz kapağı ve altına sunulan ürünlere olmak üzere birçok farklı malzeme bulunuyor. Farklı yüz bölgelerinde kullanabilmeniz için ideal olarak üretilip sunulan makyaj yapım ürünleri, birçok farklı alternatife sahip olduğu için kullanım tarzına göre çeşitli şekillerde sınıflandırılıyor. Farklı biçimlerde sınıflandırılmaları makyaj çantaları ile sağlanan kozmetik çeşitleri, en iyi performansa sahip makyaj yapısını ortaya çıkarabilmeniz için önceden belirli yerlerde muhafaza edilip, istenildiğinde hızlıca kullanılabilmesi ile kullanışlılık gösteriyor. Günlük olarak kullanılan ya da istenildiğinde özel günlerde şık ve gösterişli makyajlar yapılabilmesini sağlayan çantalar, ihtiyaç anında önceden sınıflandırılan malzemeleri ile sizlere memnuniyet sağlıyor. Seyahat boy olarak da isimlendirilen makyaj çantası küçük modeller, yer kaplamayan tarzları ile sadece temel makyaj ihtiyaçlarını sınıflandırmanızı sağlarken; hiçbir zaman bakımsız kalmamanızın güvencesi haline geliyor. Küçük yapısından dolayı ağırlık yapmayan modeller, birçok kol çantasında işe giderken de kullanılabilmeleri ile bakımlı kadınların yanında olduğunu gösteriyor. Pembe, mor, kırmızı, sarı gibi en çok istenilen renklerle ve zarif feminen tasarımlarla dikkatleri üzerine çeken kadın makyaj çantaları, hayatın her alanındaki kadınları memnun etme anlayışı ile üretiliyor. Farklı ürün özelliklerine sahip olmasına karşın farklı renk ve desenlerle de öne çıkan makyaj çantası özel modeller, makyaj çantası kullanışlılığından farklı çanta biçimini destekleyen görüntülerine olmak üzere her açıdan sizlerin ilgisini üzerine çeken dış tasarımlara sahip olduğunu gösteriyor. Makyaj fırça çantası, içerisinde allık fırçası, fondöten fırçası, bronzer fırçası, far fırçaları, kaş fırçaları ve sabitleyici yüz fırçaları olmak üzere birçok farklı fırçayı çeşitli biçimlerde sınıflandırabilmeniz için sunulup birçok farklı makyajı fırça stili ile daha yüksek performanslı hale getirebilmenizi sağlıyor. İçerisine cam malzemeden üretilen çeşitli oje malzemelerinin de koyulduğu dış darbelere karşı dayanıklı çanta modelleri de bulunuyor. Seyahat ve yer değiştirmeleriniz sonucunda makyaj malzemelerinizden uzak kalmamanız için sunulan şık ve pratik kullanımlı makyaj çantaları, dış malzemesi güçlendirilmiş ekstra materyalleri ile dikkatleri çekiyor. Koyu ya da açık ton renklerden makyaj çantası metal ve parlak görünümlü modellere olmak üzere birçok farklı renk avantajlarına sahip modellerle de favorileriniz arasında girebilecek tarzda olan çantalar, her kullanıcısı için makyaj düzenini oldukça pratik şekilde sağlıyor. İster büyük boy isterseniz de küçük ebatlarda bulunan makyaj çantaları içerisinden seçiminizi yapın, birçok farklı model yapısına, renge, iç hacme, bölümlendirmeye ve üretim materyaline olmak üzere birçok farklı çantanın olduğunu bilmeniz memnuniyet sağlıyor.

Makyaj Çantaları Hijyenikliği ve Konforuyla Öne Çıkıyor

Çeşitli bölümlendirmeleri ile farklı yüz tiplerine uygun olan birçok makyajın istenilen biçimlerde saklanıp muhafaza edilebilmelerini sağlayan makyaj çantaları, istenilen makyaj malzemesinin hızlı şekilde bulunmasına ya da makyaj işlemi bittikten sonra pratik şekilde eski yerine koyulabilmesine olanak sağlıyor. Evlerinizin her yerinde saklayabileceğiniz çantalar, farklı biçimleri ile yanınızda taşıyabilmenize ve bir başka çanta içerisinde de ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabilmenizi sağlıyor. Gözleriniz, dudaklarınız ve diğer cilt bölgenizde kullanacağınız için kullandıktan sonra belirli standartlarda saklayabilmenizi sağlayan hijyenik makyaj çantaları, sizlere sağlık sunabilmeleriyle de öne çıkıyor. Açılabilmeye hazır makyaj ürünlerinin çeşitli fırçalarla ya da likitlerle karışmasının da önüne geçen makyaj çantaları, istenmeyen kötü sonuçların engellemesini sağlayan önemli ürünler arasında bulunuyor. Kozmetik malzemelerin kurumamasını ve güneş görmemesine de olanak tanıyan çantalar, zaman zaman kişisel güvenliğiniz için kilitli şekillerde de sunulabiliyor. Makyaj çantası kilitli çeşitler, şifre koyulabilmeleri ile sizlerden başka kimselerin malzemelerinize ulaşamamasını sağlayıp, aynı zamanda güvenlik ihtiyacınızı karşılayan modeller arasında bulunuyor. Fermuarlı şekilde rahatlıkla açılabilen çanta modelleri ile zorlanmadan içeriğe ulaşmanızı sağlayan çantalar, konforunuz düşünülerek sağlıklı malzemelerden oluşturuluyor. Leke tutmayan ve kötü koku yaratmayan makyaj yapım çantaları, içerisine koyacağınız ürünlerin çeşitli istenmeyen kokulardan ve bakterilerden uzaklaştırılmasını sağlıyor. Temiz ve ıslak bezlerle günlük ya da haftalık temizliğini yapabilmenizi sağlayan modeller, makyaj malzemelerinizin güvenliğini, dolayısıyla sizlerin sağlığını koruyan önemli ürünler arasında bulunmaları ile dikkatleri çekiyor. Hijyenikliği sağlayarak cilt sağlığınızı teminat altına alan modeller, uzun yıllar makyajlarınızı yapıp sizlerin birçok özel güne ya da gündelik ışıltıya ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Farklı boylarda üretilmeleri ile yanınızda ayrı olarak ya da çeşitli kişisel çantalarla ve valizlerle de taşınabilen modeller, her kullanıcısının aradığı tarza göre kullanışlılık sağlıyor. Klasik modellerden modern makyaj çantalarına olmak üzere birçok farklı model bulunuyor. Dış malzemesi valiz malzemesinden ilham alınarak üretilen makyaj çantası valiz çeşitleri, hiçbir makyaj alternatifinden ayrılmamayı isteyen birçok kullanıcısına özel olarak sunulmaları ile dikkatleri çekip fazlaca satın alınıyor. Birçok profesyonel makyaj yapıcısının da sürekli olarak kullandığı ürünler arasında bulunan büyük boy valiz tipi makyaj çantaları; siyah, gri, mor, sarı, pembe gibi birçok farklı renk ve güçlü dikişlere sahip olarak karşınıza çıkıyor. Su geçirmeyen modelleri ile dikkatleri çeken makyaj çantaları, konforunuzu ve makyaj keyfinizi kimsenin bozmamasını sağlıyor. %100 geri dönüşümlü modelleriyle doğaya saygılı olduğunu da kanıtlayan çantalar, her açıdan düşünülen çeşitleriyle ilgi uyandırıyor.

Makyaj Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İçerisine fondöten, ruj, rimel, oje, allık, nemlendirici, bronzer, likitler, göz kalemleri, dudak kalemleri, parlatıcılar ve far paletleri koyarak çeşitli zamanlarda verimli ve istenilen makyaj tarzının yapılabilmesini sağlayan makyaj çantaları, farklı görüntüleriyle caziplik oluşturuyor. Plastik ya da tekstil olmak üzere farklı malzemelerden üretilebilen makyaj çantası modelleri, çeşitli renk tarzlarıyla da karşınıza gelebiliyor. Fermuarlı üst kapağa sahip olan ve içerisinde ayna da bulunan seyahatlere uygun olarak sunulan makyaj çantalarından 25x13x17 cm ölçüye sahip kapitone kumaştan üretilen günlük makyaj çantalarına olmak üzere birçok farklı çanta modeli bulunuyor. İçerisindeki malzemelerin görünebilmesini sağlayan şeffaf makyaj çantası, popüler tarzıyla en fazla satın almak istenen ürünler arasında bulunurken; kiraz, limon, pul ve yıldız gibi renkli ve kaliteli baskılara sahip dış görünümleriyle de makyaj çantasına yenilikçi bakış açısını sunuyor. %100 Polivinil Klorür malzemeden üretilen fermuarlı ve şeffaf görünümlü ve yıldız baskılı makyaj çantası; içerisine çeşitli kremlerin, nemlendiricilerin, fondötenlerin, fırçaların, göz ve dudak kalemlerinin koyulabilmesini sağlayan yapısı ile kullanım sağlıyor. İple gerilerek kullanılan pembe renkli torba stili makyaj çantalarına sahip farklı modellerle de karşınıza çıkan çantalar, herkesin kendisine uygun şekilde modeller bulabilmesini sağlıyor. 2’li ya da 3’lü şekilde sunulabilen makyaj çantası seti modelleriyle de önünüze çıkarılan modellerle karşınıza getirilen ürünler, farklı kozmetiklerin sınıflandırılmasına ekstra yardım sağlıyor. %50 Polyester ve %50 Polivinil Klorür malzemeden üretilen mavi ve kırmızı renklerden oluşturulan 2’li set makyaj çantası modeli; 22x7 cm ve 22x11 cm boyutları ile seyahatlerinizde ya da evlerinizdeki makyaj odalarınızda daha düzenli çanta yapısı sağlıyor. Su geçirmez plastiğe, 2 mm abs plastiğe ve astar fileye sahip olan iç dizaynı ile adından söz ettiren 28x24x18 cm boyutlarındaki dayanıklı makyaj çantası; pudra pembe rengi ve ergonomik sapı ile hem göze hem de konfora hitap ettiğini gösterip birçok yere rahatlıkla götürülebileceğini ortaya koyuyor. Deri modelleri ile prestijli görünüm ortaya koyan çanta modelleri, mini boyutlarda ya da valiz tipi büyük boyutlarda olmaları ile alternatif ortaya koyuyor. Makyaj çantası el valizi, kısa ya da uzun seyahatlerde sizlere kullanabileceğiniz makyaj alternatif özgürlüğü sunabilmesi ve küçük boyutlardaki çiçekli, leoparlı, baskılı ve klasik olmak üzere diğer desen tipi ve renklerine sahip modeller de evlerinizde istediğiniz kozmetik gruplandırması yapabilmenize fırsat tanıyor. Kadınların satın almak istediği modeller, ebat, iç dizayna, dış malzeme yapısına göre ve özelliklere göre farklı makyaj çantası fiyatları olarak karşınıza geliyor.

Makyaj Çantası Kullanıcılarına Pratikliği Dayanıklılıkla Beraber Vadediyor

Makyaj malzemesinden ayrı düşünülemeyen makyaj çantası modelleri, birçok zengin alternatifiyle kadınların kozmetik ürünlerinin istenilen şekilde derli toplu görüntülere kavuşturuyor. İstenilen biçimlerde bir dahaki makyaj gününe kadar rahatlıkla muhafaza edilen çeşitli rimeller, allıklar, dudak kalemleri, rujlar, nemlendiriciler ve kapatıcılar ihtiyaç duyulduğunda kolaylıkla kullanılabilmeleri ile memnuniyet verici çanta deneyimi sağlıyor. Birbirine karışmamayı sağlayan özel bölmeler, çeşitli makyaj çantalarının kaliteli iç özellikleri ile sizlere kullanım sağlarken; pratikliği de beraberinde getiriyor. Günlük yapılan kullanımları ile alışverişe, çalışma ofislerine, sokak gezintilerine daha havalı çıkabilmenizi sağlayan kozmetik ürünler içerisinde bulunan makyaj malzemeleri, kaliteli ve dayanıklı makyaj çantası modelleriyle farklı hayat tarzına sahip kadınları memnun ediyor. Çeşitli beklentileri her açıdan gideren makyaj çantası şık modeller, birçok farklı dış tasarıma ve kapasiteye ait modeliyle iç ve dış ortam olmak üzere her yerde seyahat edebilmenizi ve her daim güzelliğinizi ortaya çıkarabileceğinizin garantisini veriyor. Makyaj çantası büyük boy modelleriyle daha fazla ürüne kapsayıcılık sağlarken; daha minimal boylarıyla da çeşitli temel ürünlerin bir arada bulunmasını sağlamalarıyla da öne çıkıyor. Plastik, kumaş tekstil ya da deri olmak üzere birçok farklı çeşidi bulunmasına karşılık, kullanıcılarının uzun süre kullanabilmesini sağlayan makyaj çantası modelleri, sökülme ya da yan taraflarda açılma yaşatmaması ile sağlamlığını da ortaya koyuyor. Dış tasarımı solmayan renk ve tasarımlardan oluşturulan popüler makyaj çantası çeşitleri, çanta modasından ilham alınarak oluşturulup, modadan uzaklaşmamanızı sağlayan tarzları ile sizleri memnun ediyor. Antibakteriyel özelliklere sahip olması ile dayanıklılığının yanında sağlıklı kozmetik çantaları arasında da bulunduğunu gösteren modeller, her açıdan düşünülen yapısı ile sizlere kaliteyi doğrudan veriyor. Özellikle seyahatlerinizde sizlere konfor ve rahatlığı sunacak olan ergonomik tutma bölümleri, birçok farklı makyaj çantasının daha fazla albeniye ulaşmasını sağlıyor. Kadınların bütçelerinin kıymetli olduğunu düşünen anlayışla üretilen makyaj çantası modelleri, her kullanıcısının daha kolay çanta yapısına sahip olması için indirimli şekilde sizlere sunuluyor. Taşıyıcı aparatlara, tutma bölümlerine ya da tekerleklere sahip olabilen makyaj ürünü sınıflandırıcı çantalar, işlerinizin daha kolay ve pratikleştirilmesini sağlıyor. Büyük boylu makyaj çantalarının içerisine çeşitli yüz sabunları, parfümleri ya da spreyli yüz koruma ürünlerini de koyabilmenizi sağlayan özel iç dizayna sahip modeller, birçok kullanıcının ekstra çanta almamasını sağlaması ile oldukça kullanışlı ürün yapısı gösteriyor. Birbirinden kaliteli, şık, dayanıklı, kullanışlı ve popüler makyaj çantaları içerisinden malzeme kapasitenize ya da kullanım amacınıza uygun çantayı alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.