İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Katı Sabun

" araması için 34082 sonuç listeleniyor

Katı Sabun Hakkında Sık Sorulan Sorular

Katı Sabun Nasıl Yapılır?

Doğal ev yapımı sabun yapmak için ilk olarak su ve kül karıştırılarak ısıtılır. Ayrı bir tencere içine bitkisel yağ karıştırılıp ısıtılma işlemi uygulanır. Bu iki karışım ısıtılıp birleştirilerek kıvam alması beklenir. Kıvam aldıktan sonra istenen sabun kalıbına dökülerek şekil verilir. Böylece ev yapımı sabun kolayca hazır hale gelir. Kimyasal içerikli sabun yapmak daha zahmetlidir. Bu sebeple ev ortamında doğal sabun yapmak son derece pratik bir seçenek olarak değerlendirilir. Katı sabun uzun süre kullanım için oldukça uygundur. Sabun yapımı için istenen bitkisel yağ kullanımı tercih edilebilir. Böylece koku ve içerik tamamen isteğe göre yapılır. Kullanılan malzemeler ulaşılabilir olması sebebiyle sabun yapımı son derece pratiktir.

Katı Sabun İyi Temizler Mi?

Doğal içerikli katı sabunlar, oldukça temizleyici özelliğe sahiptir. Sıvı sabunların içinde bulunan kimyasallardan dolayı katı sabun hem sağlık hem de temizlik açısından son derece uygun bir seçenektir. Bu noktada saf ve doğallığa sahip katı sabunların temizlik için tercih edilmesi uygundur. El yıkaması için katı sabun daha çok alana etki eder. Bu sayede elde oluşan mikrop ve kirlerin daha hızlı temizlenmesi sağlanır. Temizlik açısından uygun olduğu gibi cilt tipine göre de katı sabun seçenekleri bulunur. Bakım ve temizlik etkisi ile oldukça beğenilen bir üründür. Doğal içeriği ile küçük büyük herkes için el temizliği ve hijyenini üstün şekilde sağlayan yapıya sahiptir.

Katı Sabun Organik Midir?

İçerik bakımından katı sabunlar organik olarak da mevcuttur. Tercih edilen doğal sabun sağlık açısından da kullanıma uygunluk gösterir. Elleri tahriş etmeden organik katı sabunlar ile bakım imkanı da sağlanır. Kullanımı ve içeriği uygun olması sebebiyle son derece fazla rağbet gören bir el temizliği seçeneğidir. Doğal ve saf formda olan katı sabunlar beğenilen yapısı ile gereken etkiyi sağlar. Organik formda üretilen katı sabun seçenekleri sayesinde çocukların da sorunsuz şekilde kullanması mümkün olur. Katı sabunların istenen bitkisel yağlardan üretilen çeşitleri ile alerjik durumların önüne geçilir. Temiz ve saf malzemeler ile elde edilen organik katı sabunlar yaygın olarak kullanılır.