Avantajlı Ürünler
Fiyat
Tip
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Pet Shop

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Minik Dostlarınız İçin Petshop Ürün Çeşitleri Trendyol'da!

Kedi, köpek, kuş, kemirgen ya da balık gibi evcil hayvanların bakımı için pek çok farklı eşya gerekir. Bu ürünlerle dostlarınıza uygun bir yaşam alanı yaratabilir ve onların bakımını iyi bir şekilde sağlayabilirsiniz. Pet store ürünlerinden edinerek patili dostlarınızın konforunu ve hayat kalitesini artırabilirsiniz. Evcil hayvan ürünleri hem sahiplerin hem de patili dostların hayatını kolaylaştırır. Kategoride farklı canlı türleri için yüzlerce eşya mevcuttur. Örneğin akvaryum gibi kendi özel ortamlarında yaşayan canlılar için pek çok farklı ürüne ihtiyaç duyabilirsiniz. Su test kitleri, özel yemler, bitkiler, dekorasyon malzemeleri ve zemin kumu gibi ürünleri kategoride detaylı inceleyebilirsiniz.

Pet shop kedi ürünleri arasında patili dostunuz için özel olarak üretilen eşyalara göz atabilirsiniz. Bunlar; kum, oyuncak, mama ya da tasma gibi ürünler olabilir. Dilerseniz ilerde edinmek istediğiniz bir evcil hayvanın bakım malzemeleri için de araştırma yapabilirsiniz. Böylelikle dostunuzla daha buluşmadan onun ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri hazır tutabilirsiniz. Evinizde baktığınız patili dostunuza alabileceğiniz ürünler arasında oyuncaklar da yer alır. Bu eşyalar sayesinde hayvanın stres atmasına yardımcı olabilir, birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kedi ve köpek gibi avcı niteliğindeki canlılar için oyuncak kullanımı önemlidir. Bu ürünler sayesinde dostunuz ev şartlarında olsa da kendisini av peşinde hissedip içgüdüsel olarak tatmin olur. Ayrıca evcil hayvan malzemeleri arasındaki bu oyuncaklar, son derece popülerdir.

Kemirgen ya da sürüngen gibi canlıların ihtiyaçları daha farklı olabilir. Söz konusu hayvanların bakımı için gerekecek kurutulmuş yemler ve böceklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mama gibi zorunlu eşyalara ek olarak pet shop aksesuarlarına da göz atabilirsiniz. Tüm bunların yanında diş fırçası ya da ilaç gibi hayvan sağlığı ürünleri de mevcuttur.

Evcil Dostlarımız İçin Pet Shop Ürün Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Evcil Dostlarımız İçin Pet Shop Ürün Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Evcil hayvan ürünlerinin pek çok farklı çeşidi mevcuttur. Bu sayede hayvan sahipleri minik dostlarının ihtiyacı olan malzemeleri kolayca bulabilir. Buna evcil hayvan taşıma çantası örnek verilebilir. Ürünlerin kafesli/kafessiz ya da çanta şeklinde olan modelleri mevcuttur. Dostunuza uygun olan çantayı yüzlerce seçenek arasından rahatça bulabilirsiniz. Bu modeller arasında uzun yolculuklar için uygun ürünler de yer alır. Daha geniş ve konforlu tasarlanan uzun yol çantaları, yemlik veya suluk gibi parçalar içerir.

Akvaryum ürünleri de pet malzemeleri arasında yer alır. Bu eşyalar sayesinde karides, balık, kerevit, yengeç ya da su kaplumbağası gibi çeşitli canlıları evinizde besleyebilirsiniz. Akvaryum kurabilmek için önceden alınması gereken ürünler vardır. Su tankı edinerek canlıların yaşayacağı alanı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Gerekli ekipmanlara sahipseniz kendi akvaryumunuzu da yapabilirsiniz. Bunun için akvaryum silikonundan yararlanmanız mümkündür. Böylelikle camları kolayca birleştirebilirsiniz. Söz konusu yapışkan madde, suda çözünmez ve uzun süre dayanıklılığını korur. Karides ya da salyangoz gibi ufak canlıları balık fanusu gibi küçük alanlarda besleyebilirsiniz.

Kış mevsiminde ihtiyaç duyulan bir ürün de akvaryum ısıtıcısıdır. Bu alet sayesinde sıvının derecesi ölçülür ve su sıcaklığı istenilen seviyenin altında düşmez. Otomatik çalışan ya da manuel olarak aktifleştirilen ısıtıcılar mevcuttur. Ayrıca kaliteli balık yemi çeşitlerinden edinerek dostlarınızın ihtiyacı olan besinleri temin edebilirsiniz. Söz konusu eşyaların yüzey ve dip olmak üzere iki çeşidi vardır. Yemlerden biri tepede yüzer ve çoğu balık için uygundur. Suyun aşağılarında yaşayanlar için ise dip besinleri idealdir.

Hazırladığınız su tankının zemini için akvaryum kumu çeşitlerine göz atabilirsiniz. Pek çok canlı için zeminde yumuşak bir alan oluşturulması önemlidir. Bazı su canlıları, kumun içerisine gömülmeyi de tercih edebilir. Bu nedenle kum seçimi büyük bir öneme sahiptir. Doğal ve yapay materyallerden üretilen zemin malzemeleri mevcuttur. Akvaryum bitkisi yetiştirmeyi planlayanların yapay kumlar kullanması önerilmez. Lav kırığı gibi doğal malzemeden hazırlanan çeşitlere göz atabilirsiniz. Dilerseniz akvaryum süsleriyle şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

Sürüngen türündeki iguana, kertenkele ya da kaplumbağa gibi canlılara yaşam alanı oluşturmak için de akvaryumdan yararlanabilirsiniz. Bu hayvanlar için su kullanımı gerekli değildir. Sürüngen teraryumu oluşturmak için bitkilerden faydalanmak gerekir. Canlıların tutunması ve tırmanması için ağaç dalları kullanabilirsiniz. Sürüngen akvaryumu için boyut oldukça önemlidir. Beslediğiniz canlıya göre sürüngen aksesuarlarından birini seçebilirsiniz.

En İyi Dostlarımız Evcil Hayvanlar İçin Pet Shop'ta Bulabileceğimiz Aksesuar Çeşitleri

En İyi Dostlarımız Evcil Hayvanlar İçin Pet Shop'ta Bulabileceğimiz Aksesuar Çeşitleri

Evcil hayvanlarınız için bulabileceğiniz pek çok farklı ürün mevcuttur. Aksesuar seçiminde canlının türü ve boyutları oldukça önemlidir. Örneğin tavşan, fare ya da hamster gibi hayvanlar için özel ürünler mevcuttur. Kemirgen taşıma çantası da bunlardan biridir. Söz konusu ürün sayesinde dostunuzu veterinere rahatça götürebilirsiniz. Ayrıca seyahatlerde de bu eşyadan yararlanabilirsiniz. Tavşan ya da hamster gibi canlılar, özel yaşam alanlarına ihtiyaç duyar. Bunun için kemirgen talaşı, kafesi ve suluğu gereklidir. Papağan gibi kanatlı canlılar için de benzer bir durum mevcuttur. Kuş kafesi çok daha büyük bir yapıdadır. Bu nedenle kemirgen kafeslerine göre daha hacimli ürünlerdir.

Kuş banyosu ve tüneği sayesinde dostunuzun yaşam alanı çok daha keyifli ve konforlu olur. Hayvanlar özellikle sıcak yaz günlerinde serinlemek için sulu alanlara ihtiyaç duyabilir. Tünek ise kuşların üzerinde durabileceği dallardır. Salıncak ya da merdiven gibi çeşitli kuş oyuncakları de mevcuttur. Pet shop malzemelerine göz atarak dostunuzun sevebileceği ve onun için faydalı olan ürünlere göz atabilirsiniz. Bu eşyalar, hayvan bakımını da kolaylaştıracaktır. Pet shop ürünleri arasında hayvan sahiplerinin işini kolaylaştıracak tüy toplama rulosu gibi kullanışlı ürünler de mevcuttur.

Sevimli Arkadaşlarımız Evcil Hayvanlar İçin Pet Shop'tan Alabileceğimiz Mama Çeşitleri

Sevimli Arkadaşlarımız Evcil Hayvanlar İçin Pet Shop'tan Alabileceğimiz Mama Çeşitleri

Dostlarınız için alabileceğiniz pek çok yiyecek türü mevcuttur. Kedi ve köpek evcil hayvan maması ürünleri hem taze hem de kuru olarak bulunur. Yiyecek seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Örneğin hayvanınızın kısır olması mama seçimini etkileyecektir. Patili dostlarınızın hormonal ve metabolizma faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için doğru tercihler yapılması gerekir.

Hayvan mamalarında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de içeriktir. Canlı türüne göre zengin içerikli besinler dostlarınızın sağlığını korur. Kediler etobur canlılardır. Bu nedenle mamalardaki tahıl oranının düşük olması ya da hiç kullanılmaması önemlidir. Tercih yaparken dostunuzun yaşı da önem taşır. Yavru kediler için olan mamalar, henüz 12 aylıktan küçük canlılar için uygundur. 1 yaşından büyüklerin ise artık yetişkin besinlerini tüketmesi önerilir.

Köpeklere uygun olarak üretilen mamalarda da yaş önemli bir yere sahiptir. Hareketli olan bu canlılar, kilolarını koruyamıyorsa 1 yaşından sonra da yavru maması tüketebilir. Vücut ağırlığı uygun olan köpekler yetişkin besinleri tüketmelidir. Bu canlılar, insanlar gibi hem etçil hem de otçuldur. Mama içeriğinin dengeli olması da bu bağlamda büyük önem taşır. Yalnızca et ya da ot içeren besinler dostunuz için zararlı olabilir. Kısırlaştırılan hayvanların hormonal dengesi ise diğerlerinden daha farklıdır. Bu nedenle aşırı kilo almamaları için özel olarak üretilen sterilised mamaları tercih etmeniz gerekebilir. Besin tercihi yaparken marka da büyük önem taşır. Kaliteli firmalar tarafından üretilen mamalar, çok daha lezzetli olacaktır.

Kedi ya da köpek dışında akvaryum canlıları, kemirgen ve sürüngenler de sağlıklı mamalarla beslenmelidir. Bu canlılar için özel üretilen yemler mevcuttur. Kemirgen yemi çeşitleri genellikle sebze ağırlıklıdır. Bunun sebebi canlıların otçul olmasıdır. Sürüngen yemi çeşitlerini de ürünler arasında bulabilirsiniz. Bu canlılar, genellikle et ve böcek tüketir. Örneğin kurutulmuş un kurdu ya da karides gibi besinler, sürüngenler için uygundur. Fakat kaplumbağa gibi sebze ağırlıklı beslenen türler de mevcuttur. Bu canlılar kabuklarının yapısını koruyabilmek için bol miktarda minerale ihtiyaç duyar. Kuru formdaki karışık mamalar iyi bir tercihtir. Evlerde beslenen kuş ve papağan gibi canlılar için de özel mamalar vardır. Canlıların gaga yapıları ve metabolizmalarını destekleyici pek çok yiyecek mevcuttur. Kuş yemi seçerken hayvanın türü de önem taşır.

Kediler İçin Pet Shop Ürünleri Nelerdir?

Kediler İçin Pet Shop Ürünleri Nelerdir?

Kediler çok daha farklı ihtiyaçlarla sahip olan hayvanlardır. Bu nedenle kediler için özel üretilen birçok pet malzemesi mevcuttur. Bu eşyalar titizlikle tasarlanmıştır. Pet shop kedi ürünleri arasında mama, oyuncak, yatak ve çeşitli aksesuarlar vardır. Birinci sınıf materyallerden üretilen malzemeler, sağlamlıklarını uzun süre muhafaza eder. Bunlar arasında yer alan kedi tasması, temel ürünlerden biridir. Bu aksesuarları birbirinden farklı renkte ve modelde bulabilirsiniz. Ürünlerin zilli çeşitleri de mevcuttur. Kedi yatağı ise dostlarınızın konforlu bir şekilde uzanabileceği alan oluşturur. Bu canlılar günün önemli bir kısmını uyuyarak geçirir. Dolayısıyla dostunuz için kaliteli bir yatak edinmek onu memnun edecektir.

Kedi oyuncakları dostunuzun stres atabileceği ürünlerdir. Bu eşyalar; balık, kuş ya da fare gibi diğer canlıların şeklinde olabilir. Ayrıca top şeklinde olan ya da zilli oyuncaklar da mevcuttur. Söz konusu eşyalar yün, pelüş ya da plastikten imal edilebilir. Yumuşak malzemelerden üretilen oyuncaklar, evcil hayvanınızın ısırması için de uygundur. Bakım malzemeleri arasında ise kendi kumları bulunur. Bu kumlar için öncelikle özel bir kap gerekir. Kedi kumu edinerek dostunuz için bir tuvalet köşesi oluşturmalısınız. Bu sayede evcil hayvanınız ihtiyacını bu alanda giderir ve üstünü kapatır. Kum seçerken ürünün topaklanmamasına ve koku yapmamasına dikkat edilmesi gerekir.

Tüysüz kedi cinsleri de mevcuttur. Bu canlılar, soğuk zamanlarda üşüyebilir. Bunun için bir kedi kıyafeti edinebilirsiniz. Son derece şık tasarımlara sahip olan bu ürünleri dostunuz da sevecektir. Pet shop kedi ürünleri kapsamında çeşitli yuvalar da vardır. Kedi eviyle dostunuzun kendisine ait güvenli bir alanı olmasını sağlayabilirsiniz.

Sadık Dostlarımız Köpekler İçin Pet Shop'ta Neler Bulabiliriz?

Sadık Dostlarımız Köpekler İçin Pet Shop'ta Neler Bulabiliriz?

Uzun yıllar önce evcilleştirilen canlılardan biri de köpeklerdir. Bu hayvanlar hem evde hem de bahçede beslenebilir. Pet shop köpek malzemeleri arasında pek çok farklı çeşitte ürün mevcuttur. Bunlar dostunuzun hayat kalitesini artırmak içindir. Ayrıca köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamayı kolaylaştıran ürünler de mevcuttur. Bu ürünler arasında yer alan köpek tasması son derece önemli bir parçadır. Hayvanları gezdirirken kullanılan tasmaların sağlam olması gerekir. Bu aksesuarların tasarım ve işlevleri de önemlidir. Ürün modelleri arasında hayvanın kaybolmasına karşı önlem almayı sağlayan tasmalar mevcuttur. Bu tür tasma modellerinde telefon numarası ve adres bilgilerine yer verilir.

Köpek yatağı, dostlarınızın konforlu bir şekilde uzanıp dinlenebileceği alan oluşturur. Bu hayvanlar oldukça hareketlidir. Dolayısıyla yorucu bir günün ardından köpeğinizin rahatça dinlenebileceği geniş ve konforlu bir alan olması büyük önem taşır. Temel köpek malzemelerinin yanında hayvan sağlığı için önemli olan ekipmanları da edinmek gerekir. Hayvanın hastalanmaması için köpek kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Söz edilen aksesuarların pek çok çeşidi mevcuttur. Kıyafetler; kumaş, renk ve ölçülere göre değişiklik gösterebilir. Dostunuz için konforlu olanı seçmek önemlidir. Giysinin çok sıkı olmamasına da özen göstermelisiniz.

Sadık dostunuz için edinebileceğiniz bir başka ürün ise köpek kafesidir. Özellikle bekçilik yapması istenen canlılar için bu eşyalar tercih edilir. Köpeğin içerisinde rahatça hareket edebileceği geniş bir kafes alarak onu bahçede besleyebilirsiniz. Ürünlerin kapı mekanizmaları insanların açabileceği şekildedir. Köpeğiniz, kafesin kapağını tek başına açıp kaçamayacaktır. Ayrıca evcil hayvanınızı veterinere götürürken yararlanabileceğiniz daha ufak kafesler de mevcuttur. Pet shop köpek ürünlerinden olan bu kafeslerin sağlam olması önemlidir.

Evcil ve sadık hayvanlarınız için alabileceğiniz ürünlerden bir diğeri de köpek oyuncaklarıdır. Söz edilen canlılar, avcı içgüdüsüyle hareket eder. Bu nedenle günümüzdeki köpeklerde de bu tarz içgüdüler mevcuttur. Dostunuzun psikolojik ve hormonal açıdan tatmin olmasını sağlamak için yumuşak oyuncaklara göz atabilirsiniz. Bu kategorideki pet ürünlerinin önemli bir kısmı sıkıldığında ya da ısırıldığında ses çıkarır. Buradaki amaç oyuncağın canlı gibi tepki vermesini sağlamaktır. Böylelikle köpeğiniz bir av yakaladığını zannedip zevk alacaktır.

Pet Shop Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Pet Shop Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Evcil hayvan aksesuarlarının fiyatları erişilebilir rakamlara sahiptir. Bu sayede eşyalar, geniş bir bütçeye hitap etmeyi başarır. Pet shop oyuncakları da buna dâhildir. Ürün çeşitleri ve boyutları fiyat üzerinde etkili olabilir. Mama, aksesuar, oyuncak ve bakım malzemeleri kendi ürün segmentinde farklı aralıklarda satılır. Ürünlerin çeşitli bütçe aralıklarına hitap eden alternatifleri de mevcuttur. Evcil hayvanlara özel malzemeler, kara ve su canlılarına göre farklılık gösterir. Örneğin pet shop balık ürünlerindeki sıvı düzenleyiciler, akvaryum sahipleri için gereklidir. Dolayısıyla alışveriş yapmadan önce ihtiyaçları doğru tespit ederek fiyatları araştırmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünlere daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Mama seçiminde hayvanın beslenme düzeninden cinsine kadar birçok noktaya dikkat ederek size uygun rakamlara satılan ürün çeşitlerini edinebilirsiniz. Pek çok farklı besin çeşidi arasından dostunuzun tüketebileceği ve ona uygun besinleri cazip fiyatlara bularak satın alabilirsiniz. Mama üretiminde kullanılan ham maddeler fiyat aralığını etkileyebilir.

Evcil hayvan bakım ürünleri arasında yer alan temel aksesuarların fiyatları ise değişkenlik gösterir. Özellikle kafes, yatak, akvaryum gibi zaruri ürünler arasında kalite, büyüklük ve tasarım açısından fark bulunur. Bu ürünlerden hayvan türüne ve ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Yüzlerce farklı pet ve hayvan malzemelerine güvenli çevrim içi alışverişin adresi Trendyol üzerinden kolaylıkla erişmek mümkündür. Pet shop ürünleri arasında yüzlerce ürünü kategoriden inceleyebilirsiniz. Hayvan türüne göre doğru ürün sayfasını seçerek zaman kaybetmeden ihtiyacınız olan ürünleri sıralamanız mümkündür. Ayrıca bu ürünler arasında avantajlı fiyatlara satılan yüzlerce evcil hayvan ürününü temin edebilirsiniz. Dilerseniz tercih ettiğiniz eşyaların sayfalarındaki kullanıcı değerlendirmelerine ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede ürünlerin dostunuz için uygunluğu hakkında da daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.