İlgili Kategoriler
Kapasite
Materyal
Renk
Fiyat
Özellik
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Suluk ve Matara

" araması için 19653 sonuç listeleniyor

Su İçmeyi Sevdiren Suluk ve Matara Çeşitleri Trendyol'da!

Yolda, okulda, işte, eve giderken, spor yaparken kısaca hayatın her alanında en büyük ihtiyacımız suya kolay yoldan erişmemiz gerekir. Bunun için ise yıllardır kullanılan sporcu suluğu çeşitleri oldukça işlevseldir. Daha çocukken okullarda kullanmaya başladığımız mataralar daha sonra sırt çantamızın ayrılmaz bir parçası olur. İnsanın günlük su ihtiyacını doğru bir şekilde karşılaması önemlidir. Bu sebeple matara mutlaka hemen herkesin yanında taşıdığı işlevsel özellik taşır. Matara ve suluk çeşitleri kişinin zevkine göre farklılık gösterebilir. Renk, tasarım, boyut gibi etkenler kişinin ürün tercihinde önemli bir rol üstlenir. Günümüzde modeller hammadde olarak gayet dayanıklı bir şekilde imal edilir. Ancak kullanım alanına göre ürün tercihleri değişebilir. Kimisi renkli matara çeşitleri içrinden tercih ederken kimisi daha sade modellere yönelir. Bu tamamen kullanım ve zevkle alakalı bir durumdur. Günlük su ihtiyacımızı en iyi şekilde karşıladığımız tasarımlar boyut olarak da birbirinden ayrılır. Örneğin bir sporcunun kullandığı ürünün büyüklüğü ile nispeten daha az matara ihtiyacı duyan birinin kullandığı suluğun boyutları farklılık gösterebilir. Ürün çeşitlerinden almak isteyenlerdenseniz genellikle kullanım alanlarına dikkat edebilirsiniz. Kampa giderken, dağa çıkarken, trekking gibi aktivitelerde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz özel bir mataradır. Trekking ile uğraşanlar ya da kamp yapacaklar için pek çok farklı boyutta ürün çeşidi bulunur. Trekking yapanlar çoğu zaman gece gündüz yollarda dinlenmeye bile fırsat bulamazken yanlarında mutlaka buna doğru orantılı bir ürün bulundurmak durumunda kalırlar. Gerekli su tüketimi yapılmaz ise kişi yorgun düşebilir. Zaten bunun farkında olan tırmanış severler yanlarında gerekli matara suluk markaları tasarımlarından tercih edebilir. Kamp alanında ise bazen su ihtiyacı ortaya çıkabilir. Her daim yakın bir yerde çeşme bulmak mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda da çelik modeller gibi oldukça kullanışlı ürün çeşitlerine ihtiyaç duyulabilir. Günlük spor için koşuya çıkanlar yanlarında su taşıma kabı çeşitlerinden bir tane taşır. Spor sonrası vücudun su oranını dengelemek adına vakit kaybetmeden su ihtiyacını bu mataralarla giderilir. Piyasada çok fazla su mataraları çeşidi bulunmakla beraber her ihtiyaca göre özel ürün çeşitleri vardır.

Her İhtiyaca Uygu Suluk ve Matara

Her İhtiyaca Uygu Suluk ve Matara

Her ihtiyaca uygun pek çok matara çeşidi vardır. Pipetli suluk modelleri bebek ve çocuklar için en ideal seçenekler arasında yer alır. Bebek ürün çeşitlerine baktığınızda pipetli olanların büyük ilgi ile karşılandığını görebilirsiniz. Biberon çeşitleri özellikle güvenli olması sebebi ile de aileler tarafından tercih edilir. Pipeti ile güvenli bir içim sunan bu tip termos matara modelleri farklı renk seçenekleri ile çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanır. Hem erkek hem de kadınların rahat bir şekilde kullanabildiği matara çeşitleri içerisine aldığı sıvı oranına göre boyutlarda farklılık gösterse de kalite açısından iyi bir matara aldığınız takdirde uzun vadede rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Termos çeşitleri içerisinde hem plastik hem de cam modeller bulunur. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. İster cam olsun ister metal ister plastik hemen her ürün çeşidinde kullanışlı ürünleri görmek mümkündür. Plastik kırılmaz modeller genellikle doğa yürüyüşlerinde, bisiklete binerken ya da dağ tırmanışları gibi aktivitelerde oldukça tercih edilir. Ancak plastik olan tasarımların her daim kırılmayacağının garantisi yoktur. Bu anlamda daha aktif işler yaparken çelik ürün çeşitleri taşımaya özen gösterenler olabilir. Paslanmaz çelikten üretilen bu mataralar her ne kadar alüminyum mataralara göre biraz daha ağır olsalar da taşıma konusunda sıkıntı yaşatmazlar, rahat bir şekilde taşınabilir. Çelik olanların bir diğer önemli avantajı ise bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkanabilir oluşudur. Renkli suluk çeşitleri içerisinde en sağlıklı olarak bilinen çeşit ise cam üretim olanlardır. Cam matara ve şişeler bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkanabilir. Cam ürün modelleri her ne kadar biraz daha ağır olsalar da sağlık açısından faydası düşünüldüğünde bu ağırlık katlanılabilir bir ağırlık olmayabilir. Cam mataralar kırılır diye de düşünmenize gerek yoktur. Çünkü özel üretim cam erkek suluk çeşitlerinin dışında plastik ya da silikon kaplama bulunur. Cam ürün modelleri çok farklı çeşitlerde sunulur. Hem küçüklere hem büyüklere cam olanlar en uygun şekilde tasarlanır. Cam ürün modelleri farklı genişliklerde sunulduğundan dilediğiniz miktarda sıvı alan bir cam matarayı tercih edebilirsiniz. Örneğin cam 1 litrelik modeller sizleri uzun süre dışarıda idare edecek kapasitededir. Cam suluk matara özellikle hijyen konusunda dikkatli davrananlar için ideal bir seçenek olur. Her ne kadar cam ağırdır diye düşünseniz de aslında çok da büyük bir ağırlıktan bahsetmediğimizin altını çizmek gerekir. Kullanımı oldukça rahat ürün modellerinden bir tanesi de pipetli olan çeşitlerdir. Pipeti ile su ya da herhangi bir içeceği keyifle içmeniz mümkündür. Yolda evde kampta sınıfta iş yerinde sağlıklı pipeti yardımı ile suyunuzu gayet pratik bir şekilde içebilirsiniz. Matara suluk önerisi ile ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güvenli Kullanımlı Su Mataraları

Güvenli Kullanımlı Su Mataraları

Bebek ve çocukların rahat bir şekilde su ya da süt gibi içecekleri içebilmesine olanak tanıyan pek çok ürün çeşidi mevcuttur. Pipetli çocuk suluk çeşitleri özellikle farklı renk ve tasarımlarla küçük çocukların ilgisini çekecek şekilde dizayn edilir. Bu anlamda çocuklarınız güven içerisinde suyunu pipet ile içerken aynı zamanda göz alıcı renkli tasarımları ile ilgi odağı da olur. Çocuk su taşıma kabı çeşitleri arasında arzu ettiğiniz kapasiteye göre 380 ml ya da 280 ml gibi seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Pipetli matara pembe, mavi, desenli, çizgi desenli gibi farklı renk ve modellerde çocukların ilgisini çekebilecek şekilde tasarlanır. Bu anlamda çocuğunuz için en ideal seçimlerden bir tanesidir. Piyasada termos suluk olarak da bilinen ürün çeşitlerinden çelik olanları tercih ederseniz çift duvar yalıtımı ile gayet kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bu tip ürün çeşitlerinin paslanmaz çelik gövdesi ve iç haznesi bulunur. Bas-iç sızdırmaz kapağı ile sizlere büyük kolaylık sağlar. Isı kaybını engelleyen bir sistemi vardır ve araba bardak tutucular ile de uyumlu şekildedir. BPA içermeyen sızdırma ve paslanma yapmayan bu tipte olanlar ile nereye giderseniz gidin yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürüne sahip olursunuz. Paslanmaz çelik matara suluk çeşitlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de sıcaklığı 4-6 saat arasında stabil tutabilmesidir. Kapağını kapalı tuttuğunuz sürece bu süreçte herhangi bir sorun yaşamayabilirsiniz. 18/8 paslanmaz çelik iç yüzeyde gayet sağlıklı bir içim deneyimlersiniz. Çelik tasarımlar ile hem sıcak hem de soğuk içeceklerinizi en iyi şekilde muhafaza eder ve doğal sıcaklıklarında dilediğiniz an içebilirsiniz. Bu tip çelik olan tasarımların tüm parçalarını yıkamak için rahat bir şekilde sökebilirsiniz. Silikon katlanabilir ürün çeşitleri ise yerden tasarruf etmek için oldukça idealdir. Katlanabilir küçük, büyük suluk modelleri dayanıklı malzemeden üretilmiş olup bulaşık makinesinde de rahat bir şekilde yıkanabilir. Outdoor aktiviteleri, kamp, gezi, tırmanış gibi etkinliklerde rahat taşınabilmesi adına tercih sebebi olur. Üzerine bastırıldığı takdirde adı gibi anında katlanabilen bu modeller yer bakımından da büyük tasarruf sağlar.

Kullanışlı Suluk Modelleri

Kullanışlı Suluk Modelleri

Elde yıkanabilen yapıda oldukça ideal olan bu taşıma ürünleri ile gittiğiniz her yerde suyunuzu dilediğiniz an kullanabilirsiniz. Otomatik model olarak da bilinen tasarım ürünleri taşıdığınız içecek asitli haricinde ne olursa olsun güvenli bir şekilde muhafaza eder ve tadını bozmaz. Ürün çeşitleri içerisinde oldukça popüler olan şeffaf suluk çeşitleri ise su sızdırmaz yapısı ve estetik görüntüsü ile dikkatleri çeker. Şeffaf tasarımlı, kullanışlı olarak bilinen bu modeller taşınabilir yapıda olup koşuda ya da kampta rahat bir şekilde kullanılabilir. Seyahatlerinizde çantanıza rahat bir şekilde sığdırabileceğiniz bu şeffaf modeller hem sıcak hem de soğuk içeceklerin taşınması adına idealdir. Matara ve su koyma kabı çeşitleri her ihtiyaca ve kapasiteye göre üretildiğinden bu konuda sınırsız bir çeşit söz konusudur. Su ya da meyve suyu için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller farklı kapasiteler ile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar. Kaliteli, sağlıklı suluk modelleri gündelik yanınızda taşıyabileceğiniz ayrıca spor yaparken de rahat bir şekilde kullanabileceğiniz özel bir tasarımdadır. Genellikle kırılmaması ya da herhangi bir deforme söz konusu olmaması için çelik matara çeşitleri tercih edilir. Beşiktaşlı, Fenerbahçeli, Galatasaraylı suluk modelleri taraftarlara özel tasarımlardan oluşur. Çelik tasarımda ürün çeşitleri yine kapasitesine göre değişkenlik gösterse de 500 ml kapasiteli olanlar sık bir şekilde tercih edilir. Ayrıca arzu ederseniz 750 ml hazneli çeşitlerinden de tercih edebilirsiniz. Paslanmaz çelikten olan bu mataralar özellikle sağlam gövdesi ile dikkat çeker. Yere düşürme, çarpma gibi durumlarda akıtmayan, kırılmaz suluk modellerinde herhangi bir deforme söz konusu olmaz. Kapağı vidalı olan bu tip olanlarda herhangi bir sızdırma olmadan kullanabilirsiniz. Oldukça dayanıklı olan metal ürün çeşitleri ise hem çocuk hem de yetişkinlere özel tasarımlarla sunulur. Metal matara sızdırmayan özellikte olup paslanmaz çeliktendir.

Her Zevke Uygun Özel Matara Tasarımları

Her Zevke Uygun Özel Matara Tasarımları

Paslanmaz çelik özellikteki yetişkin suluk modelleri adı üstünde çelik gövdeye sahiptirler ve oldukça dayanıklıdırlar. Sıcak sıvıları 9 saat muhafaza ederken soğuk sıvıları aynı derecede 14 saat muhafaza etme kapasitesine sahiptirler. Bu sebeple de oldukça yoğun bir şekilde tercih edilirler. Yüksek kaliteli malzemeden üretildiği için yıllarca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. BPA içermeyen doğal taşlı suluk modelleri her gittiğiniz yerde yanınızda götürebileceğiniz boyutta ve hafifliktedir. Şişe plastik modeller ise sıcak havalarda yanınızda soğuk su taşımanız için son derece ideal modellerdir. Bu tip mataralarda entegre soğutma bataryası bulunur. Bu sayede su ya da içeceğiniz uzun müddet boyunca ısınmadan soğuk bir şekilde muhafaza edilir. Matarada silikon bir taşıma kayışı bulunur. Kapağı klipslidir ve kesinlikle herhangi bir sızdırma yapmaz. Kullanım öncesinde mataranızı derin dondurucuda donmaya bırakabilirsiniz. Beyaz, kırmızı, yeşil, pembe suluk olarak farklı renk çeşitleri vardır. Yükseklik olarak 23,5 cm olan bu modellerin çapı da ortalama 7,5 cm civarındadır. Soğutma bataryası sayesinde içecekleriniz saatler boyunca soğuk kalır. Özellikle uzun seyahatlerinizde oldukça kullanışlı olduğunu görebilirsiniz. Silikon taşıma kayışını arzu ettiğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Bu anlamda öncelikle nasıl bir matara istediğinize karar vermeniz yerinde olur. Metal yani çelik matara çeşitlerinin sağlam yapısı göz önüne alındığında 1-2 litrelik geniş yapıları ile hemen her ihtiyaca yönelik tasarlandığını söylemek mümkündür. 1 litrelik olanlar arzu ederseniz bu anlamda da plastik, metal, cam, çelik suluk farklı seçenekler olduğunu belirtmek gerekir. Uzun seyahatlerinizde ya da kamp gibi, doğa gezisi gibi aktivitelerde 1 litre olanlardan alarak yanınızda güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ürün içerisinde hem sıcak hem de soğuk içecekler güvenli bir şekilde muhafaza edilebilir.

Kaliteli Suluk Ürünleri

Kaliteli Suluk Ürünleri

Sızdırma yapmayan suluk çeşitleri aynı zamanda koku yapmayan suluk kategorisindedir. Rahat bir şekilde yıkama imkânı sunan cam, çeşit matara çeşitleri ile herhangi bir koku şikâyeti yaşamazsınız. Ancak buradaki önemli nokta ürün açıklamalarında yazdığı şekilde temizleme ve yıkama işleminin yapılması gerektiğidir. Talimatlara göre temizleme ve yıkama işlemi yapıldığı takdirde ister çelik ister plastik ister cam suluklardan biri olsun herhangi bir sorun yaşamazsınız. Şayet kırılmaz suluk arzu ederseniz çelik modellere göz gezdirebilirsiniz. Her biri birbirinden kullanışlı çelik mataralar sert darbelere karşı da son derece dayanıklıdır. Donmaz suluk kategorisindeki mataralar ile içerisine koyduğunuz sıvıyı standart ısısında sabit tutabilirsiniz. Bazı suluk çeşitleri sıcak sıvılar için uygun değildir. Bu anlamda alacağınız suluk modelini nasıl kullanacağınıza karar verdikten sonra özelliklerini dikkatle incelemeniz gerekir. Bazı ipli, askılı suluk modelleri sadece su ve soğuk asitsiz meşrubatlar için ideal olur. Bu anlamda ürün modellerinden alırken bu şartları göz önünde bulundurmanız ileride herhangi bir sorun yaşamamanız adına önemlidir. Suluk çeşitleri arasında özellikle aranan modellerden bir tanesi de filtreli olan modellerdir. Kılıflı, kilitli, süzgeçli, filtreli suluk çeşitleri polikarbon hammaddeden üretilmiş olup kilitli kapağa sahip ürün çeşitleridir. Kapak içerisinde conta vardır ve bu conta sayesinde sızdırmaz özelliği bulunur. Yani günlük yaşamınızda çantanızda, arabanızda, koşarken, sporda, yürüyüşte, dağa tırmanırken öğrenci okul suluk çeşitleri yanınızda içiniz rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Diğer tüm ürün modellerinde olduğu gibi filtreli modelleri de gerekli testlerden geçerek kullanım konusunda gerekli onayı alır. Kötü koku oluşumunu engellemek adına filtreli suluğunuzu her kullanımdan sonra yıkayabilir ve içerisinde ertesi güne sıvı bırakmadan kullanabilirsiniz. Normal tasarımların yanı sıra kare suluk ile de farklı deneyimler edinebilirsiniz.

Avantajlı Matara Fiyat Seçenekleri

Avantajlı Matara Fiyat Seçenekleri

İhtiyacınıza yönelik matara çeşitleri farklı renk ve ebatlarda sizlere sunulur. 1 litrelik ürün çeşitleri genellikle sık bir şekilde tercih edilir. Hemen her tür suluk modelinde 1 litrelik olanlar bulunur. Ayrıca eğer ihtiyacınızı karşılamaz ise 2 litrelik suluk modellerine de bakabilirsiniz. Uzun vadede susuz kalmamak adına bu 1 litre, 1,5 litre, 2 litrelik suluk modellerinden tercih edebilirsiniz. Uzun saatler yol gidecek ve içeceğin ısısını sabit korusun istiyorsanız bu tip tasarımlar idealdir. Eğer matara seti ihtiyacınız var ise hem küçükler için renkli matara setleri hem de yetişkinlere yönelik piknik setleri sunulur. Çelik ürün setleri hem dayanıklı hem de sıcak ve soğuk sıvıları uzun süre sabit sıcaklıkta muhafaza eder. Set kapsamındaki bardakları ile hangi ortamda olursanız olun hemen mataranızdaki içeceği koyup içebilirsiniz. İster yolda ister piknikte ister okulda dilediğiniz her yerde oldukça avantajlı setler ön plana çıkar. Suluk fiyat çeşitliliği kalite ve boyuta göre farklılık gösterebilir. Ürün fiyatları çelik, plastik, şeffaf, cam gibi özelliklere göre değişkenlik göstermekle beraber hemen her bütçeye uygun çeşitleri bulunabilir. Kız sulukları alüminyum ve plastik çeşitlere göre daha çok tercih edilir. Çelik model fiyatları günümüzde oldukça uygun görülebilir. Siz de çocuk, sporcu ve futbolcu suluğu modelleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilir ve dilediğiniz yere içeceğinizi rahatça taşıyıp içebilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Cam ve çelik modelleri gibi plastik modelleri de akıtmayan lisanslı suluk kategorisinde oldukça kullanışlıdır. Eğer su koymak için bir kaba ihtiyacınız var ise Trendyol üzerinden model ve matara fiyat araştırması yapabilir, ihtiyacınıza en uygun suluk çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Matara Nerede Satılır?

Matara, kullanım alanı son derece fazla olan kurtarıcı bir üründür. Kaliteli ve sağlam yapıda matara aranırken Trendyol üzerinden uygun olanı bulmak mümkündür. Söz konusu modeller; su, sıcak ya da soğuk içecek koyulmak için kullanılan tasarıma sahiptir. Direkt içilecek bir maddeyle temas etmesi nedeniyle yapısal açıdan kaliteli olmalıdır. İçinde bekleyen içecekler uygun koşullarda saklanmalıdır. Kullanımı son derece pratik olan bu tasarımların her yerde taşınması da mümkündür. Boyut ve materyal seçeneği ile ideal bir üründür. Rahat kullanımı ve şık tasarımlara sahip olması, ilgi çeken özellikleri arasında yer alabilir. Gerekli her özelliğe sahip matara çeşidi bulunabilir. Beğendiğiniz modelleri Trendyol avantajları ile satın alabilirsiniz.

Matara Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Matara seçimi yaparken kullanılan malzeme son derece önemlidir. Sağlık açısından uygun materyal kullanımı olan ürünler tercih edilmelidir. Plastik ürünlerin yiyecek ve içeceklerle direkt olarak temas etmesi son derece zararlı olabilir. Bu etkenlere uygun olarak matara seçimi yapmak önem arz eder. Bu noktada plastik yapılı modelleri tercih etmek doğru olmayabilir. Bunun yerine iç yapısı cam ya da çelik olan mataraları tercih etmek doğrudur. Seçeneklerin toksit madde içermemesi, koku yapmaması ya da BPA barındırmaması dahi önemlidir. Kullanılacak alana uygun boyutta olması da dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Spor yaparken, kamp sırasında ya da okula giderken kullanılan mataralar vardır. Kullanım alanına uygun olan boyutta matara seçimi yapılmalıdır.

Suluk Nerden Bulunur?

Son derece kaliteli ve cazip tasarıma sahip olan suluk modellerini Trendyol ile kısa süre içinde bulmak mümkündür. Çeşitler arasında pipetli suluk modelleri yoğun rağbet görür. Pipetli suluklar genellikle çocukların kullanımına uygunluk gösterir. Bunun dışında askıları ile kolay taşınmayı da sağlar. Bisiklet suluk seçenekleri ile sürüş keyfi sorunsuz şekilde olur. Süren kişinin askıyla uğraşmadan bisiklette kolayca alan oluşturması için uygundur. İsteğe uygun boyutlara ve çeşitliliğe Trendyol üzerinden kolayca ulaşılır. Buradan son derece hızlı bir şekilde istenilen modelin seçimini yapabilirsiniz.