Marka
Cinsiyet
Cilt Tipi
Form
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tıraş Ağda Epilasyon

" araması için 26624 sonuç listeleniyor

Etkili Tıraş Ağda Epilasyon Ürünleri Trendyol’da!

Epilasyon kadınların yanı sıra erkeklerin de önemli gündelik sorunları arasında yer alır. Epilasyon yöntemleri arasında jilet, lazer epilasyon, ağda gibi farklı seçenekler bulunur. Epilasyon ürünleri arasında, sir ağda, tıraş bıçakları, epilasyon aletleri gibi farklı ihtiyaç ve taleplere uygun ürünler yer alır. Her yöntemin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Bunlar üzerinde acı seviyesi, maliyet, süreklilik, hassasiyet, alerjik reaksiyon riski, uygulama kolaylığı gibi faktörlerin etkisi vardır. Bir epilasyon yöntemi seçerken, cilt tipi, tüy yapısı,, acı eşiği, bütçe ve kişisel tercihler gibi faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Ayrıca, seçilen yöntemin cildinize ve sağlığınıza zarar verme durumundan emin olmak için önceden doktorunuza danışmanız da önerilir. Genel olarak, epilasyon yöntemleri kişisel tercihlere bağlıdır. Herkesin ihtiyacı farklı olabilir. Ancak, seçilen yöntemi düzenli olarak uygulamak, cildinizin sağlıklı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olabilir. Pürüzsüz görüntüyü elde etmek kadar, devam ettirmek de seçilen epilasyon yöntemine göre değişkenlik gösterebilir. Kısa sürede yinelemek gereken yöntemlerin yanı sıra uzun süre etkisi bulunan işlemler de söz konusudur. Bir çok insan, istenmeyen tüylerinden kurtulmak için farklı sürelerde etkili olan çok çeşitli yöntemler dener. Erkeklerin de kendi cilt yapılarına uygun ürünler tercih etmesi gerekir. Modern yöntemler, bu sorununa oldukça farklı açılardan bakabilir, değişen beklentilere göre farklı çözümler sunabilir. Bu nedenle erkek epilasyon sorununa yönelik olarak üretilen farklı işlevlere sahip çok sayıda ürünle karşılaşmak da mümkündür. Epilasyon teli ürünleri, işlevlerine, özelliklerine, kullanım biçimlerine ve zamanlarına göre çeşitlenirler. Bu alanda hangi ürünün sizin ihtiyacınıza veya tercihinize uygun olma durumunu anlamak için ürünler hakkında ayrıntılı bilgi edinmeniz gerekebilir. Epilasyonun öncesinde ya da sonrasında da cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen ürünlerle cildinizi desteklemeniz önemli olur. Epilasyon öncesinde cildinizdeki ağrıyı hafifleten kremler ya da yağlar kullanabilirsiniz. Bunun yanında epilasyon sonrası krem kullanarak işlem sonrasında da cildinizde oluşan hassasiyeti veya ağrıyı hafifletebilirsiniz. Ağrısız, acısız, pratik şekilde uygulanabilen malzemeler isteyen müşteriler için özel olarak tasarlanan jeller bulunur. Epilasyon öncesi, sırası ve sonrasına özel ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Yelpazesine Sahip Tıraş Ağda Epilasyon

Sınırsız Ürün Yelpazesine Sahip Tıraş Ağda Epilasyon

Ağda malzemeleri, ciltteki tüyleri kökünden almak için kullanılan çok çeşitli ürünlerden oluşur. Sıcak veya soğuk olarak kullanılabilirler. Sıcak ağda, cildinize uygulanır ve tüyleri kökünden çıkararak cildinizin uzun süre pürüzsüz kalmasını sağlar. Soğuk ağda, aynı şekilde kılları alır, ancak sıcaüa göre az acılı bir yöntemdir. Ağda, genellikle bacaklar, koltuk altları ve bikini bölgesi gibi bölgelerde kullanılır. Avantajları arasında uzun süreli pürüzsüzlük, kolay kullanım ve uygun fiyat yer alır. Ağda fiyatları farkı epilasyon ücretlerine göre avantajlı bir yöntem olarak öne çıkar. Türler arasında seçim yaparken, cilt tipinize, tüylerinizin yoğunluğuna ve tercihlerinize uygun olanı modeli seçmeniz önemlidir. Ayrıca, ağda yapmadan önce cildinizi iyi hazırlamak, doğru teknikleri kullanmak ve cildinize iyi bakım yapmak önemlidir. Bunun için işlem öncesi acıyı azaltan, cilde bakım yapan kremler tercih edilebilir. Sir ağda, yaygın kullanılan bir türlerden biridir. Ancak, sir ağda yoğun bir kıvama sahiptir ve ısınarak kullanılır. Sir ağda, cildinizdeki tüyleri kökünden çıkarır ve uzun süre pürüzsüz kalmanızı sağlar. Avantajları arasında acısız olması, hızlı kuruması ve kolay çekilmesi yer alır. Birçok kişi tarafından tüyleri uzun süreli olarak çıkarmak için kullanılan yaygın bir epilasyon yöntemidir. Tüylerin tekrar çıkması genellikle birkaç hafta veya kıl tipinize göre bir ay kadar sürebilir. Ağda ürünleri, tüyleri kökünden alır. Bu sayede uzun süreli sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Sıcak veya soğuk olabilen farklı türleri bulunur. Ayrıca, farklı malzemelerden yapılan türleri de mevcuttur. Bu da cildin taze, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar. Bu sayede cilt renginde belirgin bir açılma gözlemlenebilir. Ürün uygulanırken cilt yüzeyindeki koyu renkli pigmentleri de alınır. Bu da cilt rengindeki açılmanın ve homojen renk görüntüsünün sebebi olur. Bunun yanında diğer epilasyon yöntemlerine göre uygun ve kolaydır. Evde ve salonlarda kolay bir şekilde uygulanabilir. Bu da zaman ve bütçe tasarrufu sağlar. Avantajı da tüylerin tekrar çıkış hızını yavaşlatması olur. Bu, zamanla kılların azalması ya da seyrek alınması anlamına gelir. Bu yöntem, tüyleri derinlemesine çıkarır. Ciltte ferahlık sağlayarak, acısız bir yöntem olarak öne çıkar. Kolay kullanım özellikleri ile herkese hitap eder. Tercih edilen ağda biçimi kılların çıkış süresi veya hızını etkilemez. Ancak kullanım biçimine etki eder. Ağda türleri içinde, sıcağın yanında farklı sıcaklıklarda kullanılan ürünlerle de karşılaşılabilir. Bunlardan biri soğuk ağdadır. Hazır şeritlere kullanılarak uygulanan bu tür iki şeridin el içinde ısıtılıp açılmasıyla uygulanır. Bir diğer çeşit olan pudralı ağda, talk ve gliserin gibi malzemelerle karıştırılarak yapılan bir ağda türdür. Bu tür, hassas ciltler için uygun olabilir ve acınızı azaltmaya imkan sağlayabilir. Bu ürünler Trendyol’da ağda seti olarak bulunur. Tüm setleri kolay bir şekilde Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kolay Kullanım Sunan Tıraş Ağda Epilasyon

Kolay Kullanım Sunan Tıraş Ağda Epilasyon

Ağda çeşitleri çok farklı biçimlerde uygulanabilir. Modern ürünlerden önce ev yapımı olarak yapılan ve uygulanabilen sıcak ağda uygulaması değişiklik gösteren bir ürün olarak kabul edilebilir. Erkek ağda ürünleri uzun süreli kullanım ömrü ile dikkat çeker. Granül, kartuş, kalıp ve roll on ağda olarak sıklıkla karşınıza çıkar. Granül ağda, küçük parçalara bölünerek satılır, bir makine yardımıyla eritilerek hedef bölgeye uygulanır. Bir spatula yardımıyla ince bir tabaka halinde sürülür. Ağda bandı sürülen ürünün üzerine yerleştirilir, hızlı bir şekilde çekilir. Granül çeşitler diğer ağda türlerinden öne çıkan farkı istenilen miktarda alınarak kullanılmasını sağlaması olur. Kuaför ve güzellik salonları gibi çok miktarda ürün kullanılan yerler bu türü tercih ederler. Az ya da çok miktarda ürünü eriterek kullanmaya imkan veren granül ağdanın bir diğer avantajı da paketlemesi nedeniyle uygun fiyatlara alınabilmesi olur. Sıcak ağda ısıtılan bir kartuş veya kutu ile de uygulanabilir. Kalıp, kartuş, roll on ağda ürünün bir makineye veya plastik bir kutu içine konularak, bu haznenin ısıtılarak eritilmesi ile uygulanır. Kalıp versiyon granüle benzer şekilde, makina içinde kalıp olarak ısıtılır ve eritilerek kullanılır. Kartuş ağda ise roll on ile birlikte sıra dışı bir kullanım imkanı sunar. Ucunda yuvarlak bir silindir bulunan plastik bir hazneye genellikle 100 mililitrelik ölçülerde konulur. Bu plastik kartuş kendi boyutlarına uygun bir makinede ısıtılarak uygulanır. Bu uygulama silindirin cildin üzerinde tüylerin çıkış yönünde sürülmesi ve ağda bezi ile çekilmesiyle gerçekleştirilir. Bu yöntemin öne çıkan avantajı granül ağdaya oranla kontrollü bir kullanım sağlaması olur. Ağda bulaşmaz ve dağılmaz. Yalnızca hazne ve kartuş içinde kalır. Her iki tür de geriye kalan ürünün tekrar tekrar ısıtılarak kullanımına uygun hale gelir. Pudralı versiyon da yukarıda sayılan tüm formlarda olabilir. Çoğunlukla roll on, kartuş, pudralı ağda ya da granül olarak da satılabilir. Trendyol, ağda fiyatları konusunda uygun seçenekler ve farklı alternatifler sunar. Tüm ürünleri Trendyol’dan inceleyerek, kendinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Kaliteli Tıraş Ağda Epilasyon Modelleri

Kaliteli Tıraş Ağda Epilasyon Modelleri

Ağda, epilasyon yöntemleri arasında sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Ancak özellikle geleneksel ağdanın acılı ve ağrılı bir süreç olması modern kadının acısız seçeneklere yönelmesine neden olur. Kadın tıraş ürünleri farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek için tasarlanan tıraş aletleri çok tercih edilen acısız yöntemler arasında gösterilebilir. Uzun süreli tüy alma için tercih edilen tıraş yönteminin diğer yöntemlere göre birçok avantajı vardır. Tıraş bıçakları, bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesi gibi farklı bölgelerde kullanılmaya uygundur. Bu bölgelerin yanında kaş ve yüz tüyleri için özel olarak üretilen tıraş bıçakları da mevcuttur. Ustura mantığıyla çalışan bu bıçaklar, cilde dik konumda nazik bir şekilde uygulanır. Bu bıçakların önemli avantajı tüylerin sert çıkmaması olur. Ancak, tıraş etmenin bir dezavantajı da tüylerin hızlı bir şekilde yeniden büyümesidir. Bu nedenle tıraş ürünleri ve malzemeleri düzenli olarak kullanılır. Ayrıca, yanlış tıraş teknikleri, ciltte kesik ve tahrişe neden olabilir. Bu nedenle dikkatli kullanılmalıdır. Bu yöntemle birkaç dakika içinde tüylerden kurtulabilirsiniz. Tıraş bıçağı cildinize kullanım sırasında hafif bir rahatsızlık hissedebilirsiniz. Ancak bu diğer yöntemler kadar acı verici değildir. Tıraş bıçağı, diğer epilasyon yöntemlerine göre uygun fiyatlıdır. Ayrıca, bu yöntemi evde uygulayabilirsiniz. Böylece herhangi bir profesyonel yardımına ihtiyaç duymadan kıllarınızdan kurtulabilirsiniz. Tıraş aletlerinin yanı sıra tercih edilen başka acısız yöntemler de bulunur. Bunlardan biri de epilasyon jelleridir. Bu jeller, tüylerin köklerine nüfuz ederek tüylerin kolay ve acısız bir şekilde çıkarmasını sağlar. Hızlı ve kolay kullanılmaları nedeniyle birçok kadın tarafından tercih edilir. Kadınlar tarafından yüz bölgesinde kullanılan bir diğer yöntem ise epilasyon jelidir. Bu teller ileri geri hareket ettirilerek yüzdeki tüyleri toplarlar. Kolay kullanım özellikleri sunan modellere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Kaliteli Tıraş Ağda Epilasyon Seçenekleri

Kaliteli Tıraş Ağda Epilasyon Seçenekleri

Tıraş erkekler için vazgeçilmez kişisel bakım olarak kabul edilebilir. Erkek tıraş ürünleri arasında birçok farklı ürün bulunur. Epilasyon jilet ve usturaları, tüyleri kısaltmak ya da tamamen temizlemek için kullanılabilir. Bu nedenle, tıraş bıçağı, farklı bölümlerde farklı tüy uzunluklarına sahip olmanız durumunda, her bölgeye kolaylıkla uyum sağlayabilir. Tüylerin kökünden çıkarılmadan, yüzeyden kesilerek alınmasıyla neden olur. Tüylerin tekrar çıkması diğer yöntemlere göre kılların hızlı çıkmasına neden olabilir. Ancak tıraş etmek, diğer epilasyon yöntemlerine göre hızlı ve pratiktir. Tıraş ürünleri kalitesi, bıçak sayısı, ürünün kayganlaştırıcı jel etkisi, erkeklerin sakallarını kısa kesme durumunu belirleyebilir. Tekli, çiftli ya da üçlü bıçaklara sahip olabilen kaliteli aletlerin tüyleri derinden kesme konusunda başarılı olur. Bu da az fark edilir tüyler anlamına gelir. Aynı zamanda tüyler alınırken cilt, ölü deriden de temizlenir. Epilasyon malzemeleri arasında yalnızca tıraş sırasında kullanılan bıçaklar yoktur. Aynı zamanda tıraş öncesinde kullanılabilen losyonlar, bulunur. Sonrasında kolonya, nemlendirici ve hassasiyeti azaltmak için güneş kremleri de tercih edilir. Tıraş cildin üst derisini soyan bir yöntemdir ve hassas ciltlerde kızarıklığa ya da sivilcelenmeye neden olabilir. Bu durumun önüne geçmek için tıraş öncesi ürünler kullanmaya uygun losyon veya kremlerin bu hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur. Tamamen erkek cildine uygun olarak formüle edilen tıraş sonrası ürünleri de müşterilerin ilgisini çeken seçenekler arasında yer alır. Bu ürünlerin aynı zamanda tıraş sonrasında da kullanılabilen çok yönlü modelleri bulunur. Bu beklentilerin yanında standart ya da farklı kokulardaki kolonyaların ve losyonları kolay bir şekilde Trenyol’da bulabilirsiniz.

Pürüzsüz Cilt İçin Tıraş Ağda Epilasyon

Pürüzsüz Cilt İçin Tıraş Ağda Epilasyon

Vücudun farklı bölgelerindeki tüyleri kökünden almak veya yüzeyden kesmek birbirinden çok farklı yöntemler olur. Epilasyon ciltte belirgin hasarlar bırakabilen bir yöntemdir. Son yıllarda cilt bakımı konusunda hassas olunan sivilce, gözenek görünümü, kızarıklık, leke gibi cilt sorunlarına karşı çözüm sunabilen ürünler tercih edilir. Ağda markaları uzun süreli etki sunan özellikleri ile öne çıkar. Birbirinden farklı çeşitlerde ürünleri ile kadın ve erkeklere hitap eder. Epilasyon kremi ya da tüyleri geç çıkaran losyon üreten markalar oldukça fazla talep görür. Ancak bu ürünlerin cilt üzerinde uzun süre kalması halinde yine kızarıklık ve tahrişlere yol açabilir. Bu nedenle tüy dökücü kremlerin ve tüy çıkmasını geciktiren losyonların süresine dikkat edilmesi gerekir. Ağda jileti de benzer şekilde cilt sorunlarına neden olabilir. Tıraş öncesi, sonrası ya da işlem sırasında kullanılan köpük, jel çeşitlerde bu sorunların önüne geçebilir. Bu sayede bıçağın kolay kayması sağlanır. Cildinize zarar vermeden kılların kesilmesine yardımcı olur. Köpük ve jel ürünleri kullanırken uygulanan bir diğer yöntem de cildinizi neme maruz bırakarak yumuşatmak olabilir. Banyo sırasında veya buhar makinalarına tutarak uygulamak cildinizin yumuşak ve parlak hale getirir. Tıraş bakım ürünleri arasına dahil olan kremler ciltteki hasarın önüne geçmesine yardımcı olur. Kökten almaya yardımcı olan ürünler, farklı bölgelerdeki tüyleri almaya yardımcı olan bıçaklar, uzmanlar tarafından yapılmaya ihtiyaç duyulmadan uygulanabilen uygun fiyatlı yöntemlerdir. Kolay kullanım özellikleri sunan yöntemleri evde deneyebilirsiniz. Bu yöntemleri evinizin rahatlığında kolaylıkla uygulayabilir, göz alıcı bir cilde sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan ürünleri kolay bir şekilde inceleyebilir, kendinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Tıraş Ağda Epilasyon Fiyatları

Avantajlı Tıraş Ağda Epilasyon Fiyatları

Yüz epilasyon aleti, tüylerinizi kökünden çıkararak uzun süreli pürüzsüzlük sağlayan bir yöntemdir. Yaygın olarak kullanılan yöntemlere alternatif olarak görülebilir. Kadınların yanı sıra erkeklerin kaşlarında veya yüzün sakal dışında kalan bölgelerindeki istenmeyen tüyleri almak için kullanılır. Bu cihazlar, evde kullanım için tasarlanır. Kolay kullanım özellikleri ile öne çıkar. Bu cihazı kullanmak için tüylerin uzunluğunun minimum 1.5 santimetre olması gerekir. Ayrıca, ağda jeli ile ıslatılması ve sonra kuru hale getirilerek işleme hazırlanması önemlidir. Öncelikle, cihazı temizleyerek şarj etmeniz gerekir. Şarj işlemi sonrasında cihaz kullanıma hazır olur. Başlığı cilde dik olarak yerleştirebilir ve tüylerin büyüme yönünün tersine doğru hareket ettirebilirsiniz. Epilasyon işlemi sonrasında, cihazın kapatılarak temizlenmesi gerekir. Yüz epilasyon cihazları, tüylerinizi kökünden çıkararak uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlar. Bu sayede, tüylerinizi uzun sürelerde almanız gerekir. Yüz epilasyon cihazları, tüylerinizi hızlı ve etkili bir şekilde çıkarır. Böylece, diğer epilasyon yöntemlerine göre kısa sürede işlemi tamamlayabilirsiniz. Yüz epilasyon cihazları, hassas ciltler için de oldukça uygundur. Başlıkları, cildinizi tahriş etmeden, diğer yöntemler gibi cilt yüzeyini soymadan yapar. Buna alete benzer şekilde çalışan bir diğer model de yüz epilasyon yayıdır. Epilasyon yayı yüz üzerinde ileri geri hareket ettirilerek tüyleri toplar. Yüz epilasyon cihazları, aynı zamanda diğer epilasyon yöntemlerine göre uygundur. Uzun bir süre kullanım ömrüne sahiptir. Trendyol’da tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olan çok sayıda ürünle karşılaşmanız mümkündür. Yapılan tercihlerin cilt tipinize ve sorunlarınıza uygun olduğundan emin olarak kolaylıkla pürüzsüz, ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan yorumları okuyarak detaylı bilgi edinebilir, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.